Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Lahedad valmiskujundused

Lahedad valmiskujundused

Siin on 209 toodet.

ERILISED KINGITUSED - VALMIS KUJUNDUSTEGA FOTOKRUUSID

Kui vajad naljakat, lahedat või lihtsat erilist kujundust, kuid endal ideed parasjagu ei ole, siis on valmiskujundusega fotokruus just parim lahendus. Siit võite leida nii motiveerivaid sõnumeid, naljakaid mõtteterasid kui ka teisi huvitavaid kujundusi. Siit leitavad fotokruusid sobivad kingituseks nii kallimale, mehele kui ka sõbrale.

Näitame 121 - 144 kokku 209 tootest
 • Rahakratti rahakassa - finantsvabadussõda!
  finantsvabadussõda

  Eriline rahakassa Rahakrati tarkuseteraga: "Finantsvabadussõda!" Vali millisele rahakassale antud kujunduse trükime. Iga tassi tellimusega toetad Rahakrati pasiivset tulu :)

  11,99 €
 • Rahakratti rahakassa - bossi pesre saatmise fond
  bossiprsesaatmisefond

  Eriline rahakassa Rahakrati tarkuseteraga: "bossi pesre saatmise fond" Vali millisele rahakassale antud kujunduse trükime. Iga tassi tellimusega toetad Rahakrati pasiivset tulu :)

  11,99 €
 • Rahakratt - vara vargile kruus
  varavargile

  "vara vargile, hilja voodi, nõnda rikkus majja toodi" Rahakratt on finantsvabadusvõitleja, kelle eesmärk on saada rahaliselt sõltumatuks. Ideid rahadega osavamalt ümberkäimiseks ja igakuiselt Eesti keskmises peres korduva "napid papid" paanika vältimiseks mine ja hari ennast Rahakrati veebipäevikus www.rahakratt.wordpress.com. Osta ära või tee järgi!

  9,99 €
 • Rahakratt - vanaema tarkusetera
  vanaemaytles

  "juba mu vanaema ütles, et raha on nii vana asi, et seda peaks küll kõigil olema" Rahakratt on finantsvabadusvõitleja, kelle eesmärk on saada rahaliselt sõltumatuks. Ideid rahadega osavamalt ümberkäimiseks ja igakuiselt Eesti keskmises peres korduva "napid papid" paanika vältimiseks mine ja hari ennast Rahakrati veebipäevikus www.rahakratt.wordpress.com....

  9,99 €
 • Rahakratt - rahhiga õnne ei osta
  rahagaonneeiosta

  "rahhiga õnne ei osta, a saad vähemalt mugavalt õnnetu olla" Rahakratt on finantsvabadusvõitleja, kelle eesmärk on saada rahaliselt sõltumatuks. Ideid rahadega osavamalt ümberkäimiseks ja igakuiselt Eesti keskmises peres korduva "napid papid" paanika vältimiseks mine ja hari ennast Rahakrati veebipäevikus www.rahakratt.wordpress.com. Osta ära või tee järgi!

  9,99 €
 • Rahakratt - elan oma rahaga lõdvalt ära
  rahaga

  "ma elan oma rahaga lõdvalt elu lõpuni ära, aga see eeldab, et ma suren järgmisel teisipäeval" Rahakratt on finantsvabadusvõitleja, kelle eesmärk on saada rahaliselt sõltumatuks. Ideid rahadega osavamalt ümberkäimiseks ja igakuiselt Eesti keskmises peres korduva "napid papid" paanika vältimiseks mine ja hari ennast Rahakrati veebipäevikus...

  9,99 €
 • Rahakratt - piisavalt plekki
  piisavaltplekki

  "kõigil on piisavalt plekki, et elu lõpuni hakkama saada. juhul, kui sa ei plaani enam midagi osta" Rahakratt on finantsvabadusvõitleja, kelle eesmärk on saada rahaliselt sõltumatuks. Ideid rahadega osavamalt ümberkäimiseks ja igakuiselt Eesti keskmises peres korduva "napid papid" paanika vältimiseks mine ja hari ennast Rahakrati veebipäevikus...

  9,99 €
 • Rahakratt - kasiino tarkused
  kasiinost

  Eriline kruus Rahakrati tarkuseteraga: "kasiinost on lihtne väikese varandusega koju minna. eriti, kui sa lähed sinna suurega" Vali millisele tassile antud kujunduse trükime. Iga tassi tellimusega toetad Rahakrati pasiivset tulu :)

  9,99 €
 • Fotokruus Voodis osav
  TTAVVOODISOSAV

  Humoorikas fotokruus Voodis osav on lahe kingitus kellelegi, kes hindab nalja ja naerab heameelega ka iseenda üle. Fotokruus on praktiline kingitus, tänu millele tuled sina kingisaajale alati meelde, kui ta seda kasutab. Vali välja vaid õige fotokruus ja edasi saame teha meie muigamapaneva kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Tasakaalustatud toitumine
  TTAVTASAKAALUSTATUDTOITUMINE

  Kui otsid humoorikat kingitust maiasmokale, siis super kingitus talle on fotokruus Tasakaalustatud toitumine. Sobilik kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks hoopis isiklikkulaadi sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige kruus ja edasi teeme meie sulle muigamapaneva kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Minu tassike teed
  TTAVTASSIKETEED

  Kui soovid oma kallile inimesele märku anda, kui tähtis ning oluline ta sinu jaoks on, siis kingi talle fotokruus Minu tassike teed. See fotokruus on suurepärane kingiidee sõbrapäevaks, aga ka jõuludeks, emadepäevaks või isadepäevaks. Kujunduse oleme meie juba valmis teinud, sina vali välja veel õige fotokruus ja edasi teeme meie sulle südamliku kingituse.

  5,99 €
 • Fototass Mina, sarkastiline?
  TTAVMINASARKASTILINE

  Fotokruus Mina, sarkastiline? on suurepärane kingitus inimesel, kes on oma loomult sarkastiline, kes armastab nalja ning ei karda ka iseenda üle nalja heita. Antud fototass on hea kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks, aga ka kõikideks teisteks tähtpäevadeks. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, sina vali välja vaid õige fototass ja edasi...

  5,99 €
 • Fotokruus Ole prooton!
  TTAVOLEPROOTON

  Fotokruus Ole Prooton! on positiivne kingitus nii mehele kui naisele kõikideks tähtpäevadeks, olgu tulemas sünnipäev, jõulud, sõbrapäev. Samuti on see hea kingiidee uutele kolleegidele ja soolaleivapeole minnes. Kujunduse oleme valmis teinud, sina vali vaid õige fotokruus ja edasi teeme meie sulle praktilise ja samas motiveeriva kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Südamed Mammale
  TTAVsydamedmammale

  Fotokruus kirjaga "Meie südamed kuuluvad mammale" on armas ja südamlik kingitus emale ja/või vanaemale. See fotokruus on väga hea kingitus emadepäevaks, sünnipäevaks või näiteks jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige fotokruus ja edasi saame meie teha sulle südantliigutava kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Südamed Papale
  TTAVsydamedpapale

  Fotokruus kirjaga "Meie südamed kuuluvad Papale" südamlik kingitus isale ja/või vanaisale. See fotokruus on sobilik kingitus isadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundustöö oleme meie ära teinud, sina vali välja vaid õige fototass ja edasi teeme meie sulle südamliku kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Moon and back
  TTAVmoonandback

  Kui su elus on keegi, keda väga väga armastad ning soovid, et ka tema seda teaks, siis väga hea kingitus on fotokruus Moon and back. Fotokruus on sobilik kingitus erinevateks tähtpäevadeksm olgu tulemas sünnipäev, jõulud või näiteks sõbrapäev. Kujudus on valmis, vali välja vaid õige kruus ja trüki asukoht tassil ning edasi teeme meie sulle armastusttäis...

  5,99 €
 • Fotokruus Sunshine
  TTAVsunshine

  Fotokruus Sunshine on suurepärane kingitus sinu päikselisele lähedasele. Olgu tegu kallima, ema, isa, õe, venna või lapsega. Kui tema toob sinu ellu päikse, siis kingi sina talle päikseline fotokruus. Sobilik kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõulude või näiteks emadepäevaks.

  5,99 €
 • Fotokruus Räägin iseendaga
  TTAVRAAGINENDAGA

  Enesehinnagutupitav fotokruus Räägin iseendaga on vahva kingitus nii mehele, kui naisele, nii noorele kui vanale. Kellel ei meeldi mõelda endast kui asjatundjast. Sobilik kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või mõneks muuks tähtpäevaks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige kruus ja edasi valib humoorikas kingitus.

  5,99 €
 • Fotokruus Naerata ALATI
  TTAVNAERATAALATI

  Fotokruus Naerata alati on üdini positiivne ja meeleolutõstev kingitus kõigile, olgu kingisaaja mees või naine, noor või vana. Fototassi sobib kinkida nii sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks või mistahes muuks tähtpäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige fotokruus ning meie teeme sulle inspireeriva kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus MEIE PERES
  meieperes

  Fotokruus Meie peres on armas kingitus kallile pereliikmele erinevateks tähtpäevadeks, olgu tulemas sünnipäev, jõulud, emadepäev, isadepäev või mõni hoopis isiklikumatlaadi sündmus. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige tass ja siis saame meie sulle valmistada südamliku kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus I like his muscles
  TTAVHISMUSCLES

  Kui otsid oma kallimale lahedat ja naljakat kingitust, siis suurepärane kingiidee on fotokruus "I like his muscles". See fotokruus on praktiline ja naljakas kingitus igaks tähtpäevaks, olgu tulemas sõbrapäev, sünnipäev või mõni isiklik tähtpäev. Kujundus on valmis, vali sina välja vaid õige fotokruus ja trüki asukoht tassil ning edasi teeme meie sulle...

  5,99 €
 • Fotokruus I like her butt
  TTAVHERBUTT

  Kui otsid oma kallimale humoorikat kingitust, mis tõstaks ka sinu enesehinnangut, siis hea kingiidee on fotokruus krijaga "I like her butt". Kujunduse oleme valmis teinud, sina vali õige fotokruus ning kujunduse asukoht tassil ning edasi teeme meie sulle muigamapaneva kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Emme, armastan sind...
  TTAVEMMEARMASTAN

  Kui soovid oma emale emadepäeval lihtsalt ja selgelt teada, anda, kui tähtis ja oluline ta sulle on, siis vali kingituseks meie fotokruus Emme, armastan sind... Kujundus on meie poolt juba valmis, sina vali välja vaid õige fototass, mis sobib just sinu emale ja edasi teeme meie sulle südamliku kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Ilusad lapsed
  TTAVILUSADLAPSED

  Kui sul on maailma parim ema ja ta hindab samuti head nalja, siis kingi talle emadepäevaks vahva fotokruus Ilusad lapsed. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, vali emale vaid õige fotokruus, kuhu meie kujunduse trükime. Edasi valmib humoorikas, ent südantsoojendav kingitus.

  5,99 €

Lahedad valmiskujundused

Infot