Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Lõpukingid NetiKink kingituste poest

Lasteaia lõpetamine on olnud ikka kevade üks suurejoonelisemaid ja tähelepanuväärsemaid sündmusi nii lapse, lapsevanema kui ka õpetaja jaoks. Sellega kaasneb paratamatult palju siginat-saginat, planeerimisi ja organiseerimisi, aega ja väljaminekuid.  Lasteaia lõpukingitus

Üks olulisemaid teemasid, mis esile kerkib on lõpukingituste tegemine. Mis lasteaia lõpupidu see ilma kingita ju ikka on?

Meie soovitus on see, et kui hakata sellele juba varem mõtlema ja plaani pidama, siis jõuab kevadeks sobilikud kingid aegsasti ja stressivabalt ära tellida.
 

 

Lõpukingituste ideed

NetiKingi e-poe tooted on olnud lõpurühmadele alati väga populaarsed just seetõttu, et nende kujundamisel saavad tellijad ise kaasa lüüa ja oma ideid välja pakkuda. Lõpptulemus on originaalne ja ainulaadne.

Olgu kingiks siis lapse pildiga pinal või sussikott, lasteaia pildiga pusle, kaaslaste nimedega tass vms. Variante on palju. Kui endal ideid napib, tulge arutame koos. NetiKingil on pikaaegne kingituste valmistamise kogemus ja koostöös leiame kindlasti sobiva hinnaga ja välimusega üllatused laste kingipakki.

 

Fotokruusid on head lõpukingitusedPusled on head kingitusedSeljakott kingituseks
Huvitavad fotokruusidErinevad pinalidPusledPraktilised kotid

Mõned meie populaarsemad lasteaia lõpukingid:

 

Meie kaubavalikus on üle 300 toote, meil juba ideedest puudust ei tule!

Seega - tule tutvu esmalt meie e-poe rikkaliku valikuga ja kui abi vaja, küsi julgesti. Meie sõbralik kollektiiv on suurima meelega nõus kaasa arutlema! Kõige tähtsam on ju see, et lasteaia lõpetamine mudilastel silma särama paneb ja kingitus meenutab vahvaid hetki ka aastate möödudes.

Kingitused internetist - NetiKink