Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Eriline kingitus ja personaalne lähenemine

Netikingi salong tegutseb alates aastast 2009 ja läbi kõigi nende aastate võime klientide tagasiside põhjal kinnitada, et meie tugevus on personaalne lähenemine ja originaalsed kingitused!
Algusaastatel, olles väike pereettevõte, oli aega iga kliendiga põhjalikult ja personaalselt suhelda. Nüüdseks oleme kasvanud üheks suuremaks kingituste veebikaupluseks üle Eesti ning klientide arv on kasvanud mitmekordseks. Sellest hoolimata on isiklik ja soe suhe iga kliendiga siiani meie põhiline moto ja väärtus.

Mida tähendab Netikingi jaoks personaalne lähenemine?

Meie jaoks tähendab see seda, et tõepoolest iga klient on meie jaoks väga oluline ja tähtis. Meie soe ja sõbralik personal on alati valmis aitama kingituste valimisel ja kujundamisel. Omame pikaajalist kogemust ja seetõttu teame kliendile soovitada parimaid variante ja võimalusi, et valmistoode oleks ootuspärane ja valmistaks rõõmu nii kinkijale kui ka kingituse saajale.
Kui kliendil on mingi idee lõpptulemusest, aga vajab abi teostuse osas – oleme hea meelega abiks. Näiteks on kliendil olemas pilt mõnest näidisest ja ta soovib saada sarnast tulemust, siis meie tublid töötajad aitavad kujundada pildi- ja tekstifaile ning sobitada see tootele. Keerulisemate teostuste puhul võib lisanduda väike lisatasu, kuid eesmärgiks on pakkuda võimalikult erilisi kingitusi!
Meie jaoks ei ole vahet, kas klient tellib toote ühele inimesele või tervele meeskonnale, meie jaoks on klient alati tähtis ja tema soovid on olulised. Püüame võimaluste piires olla paindlikud ja vastu tulla ka kõige nõudlikumale kliendile. Võiks öelda, et: „Lihtsad ja keerulisemad tööd teeme kohe valmis, ilmvõimatutega läheb veidi kauem aega.”

Netikingi meeskond on sõbralik, abivalmis, professionaalne ja kiire – see on meie lubadus!

Mõned näited tehtud töödest:

Rallisärgid NetiKink e-poestLasteaia rühma t-särgid NetiKink e-poestMeremehe teemalised t-särgid NetiKink e-poest

Personaalsed kingitused

Personaalne kingitus on viimastel aastatel muutunud üha populaarsemaks. Inimesed otsivad alati unikaalseid ja läbimõeldud kingitusi, mida oma lähedastele kinkida, ning personaalsed kingitused pakuvad just seda. Ükskõik, kas tegemist on kohandatud kujundusega t-särgiga, erilise pildiga fotokruusiga või isegi pluusiga, millele on tikitud saaja nimi, isikupärastatud kingitused võimaldavad inimestel lisada oma kingitustele isikliku nüansi. Need kingitused ei ole mitte ainult meeldejäävad, vaid näitavad ka, et kingi tegija on mõelnud ja näinud vaeva, et leida midagi tõeliselt erilist.

Üks kõige tavalisemaid isikustatud kingitusi on t-särk. Tänu tehnoloogia arengule on nüüd lihtsam kui kunagi varem luua kohandatud kujundusi ja lasta need t-särkidele trükkida. Inimesed saavad valida mitmesuguste kujunduste, sealhulgas oma lemmiksõnade, piltide või isegi omaenda kunstiteoste hulgast. Isikupärastatud t-särgid ei sobi mitte ainult erilisteks sündmusteks, nagu sünnipäevad või tähtpäevad, vaid sobivad ka ainulaadseks ja moodsaks igapäevaseks riietuseks. Saajad hindavad kingituse taga olevat hoolivust ja kannavad oma isikupärastatud t-särki uhkusega.

Teine populaarne personaalne kingitus on fotokruus. See on suurepärane võimalus neile, kes soovivad näidata oma lemmikmälestusi või erilisi hetki. Fotokruusi puhul võivad inimesed lasta oma valitud pildi tassi pinnale trükkida, luues tõeliselt ainulaadse ja isikliku eseme. Olgu see siis pereportree, puhkusepilt või armastatud lemmiklooma pilt, fotokruus on suurepärane võimalus hoida kallid mälestused käeulatuses. Iga kord, kui saaja naudib oma hommikukohvi või -teed, tuletatakse talle meelde tassi jäädvustatud erilisi hetki.

Neile, kes otsivad elegantsemat ja isikupärasemat kingisoovitust, on suurepärane valik trükitud pusa. See on eriti populaarne naiste seas, kes hindavad tähelepanu detailidele ja individuaalsust, mis kaasneb nende nime või initsiaalide tikkimisega riietele. Isikupärastatud pusa lisab mis tahes riietusele rafineeritust ning paneb kandja tundma end erilise ja ainulaadse. Ükskõik, kas see on mõeldud tööasjades või õhtusel väljasõidul, isikupärastatud pusa on kindlasti hinnatud ja hinnatud.

Kokkuvõttes pakuvad personaalsed kingitused võimalust muuta kingitused sisukamaks ja meeldejäävamaks. Ükskõik, kas tegemist on spetsiaalselt kujundatud t-särgiga, fotokruusiga, millel on kallid mälestused, või isikupärastatud pluusiga, millele on tikitud saaja nimi, need kingitused võimaldavad inimestel lisada oma isikliku puudutuse. Nende kingituste taga peituv läbimõeldus näitab, et kinkija on võtnud aega ja näinud vaeva, et leida oma lähedastele midagi tõeliselt erilist. Seega, kui järgmine kord otsite kingitust, mis eristuks teistest, kaaluge isikupärastatud kingituse valimist, mida kindlasti hinnatakse.

Personaalne kingitus

NetiKink e-poes oleme uhked isikliku lähenemise üle, kui tegemist on personaalsete kingitustega. Me mõistame, kui oluline on luua erilisi fotomälestusi, mis sobivad erinevateks sündmusteks. Olgu tegemist sünnipäeva, aastapäeva või mõne muu erilise sündmusega, meie personaalsed kingitused on mõeldud selleks, et jätta püsiv mulje. Meie lai tootevalik hõlmab erilisi fotokruuse, t-särke, pusasid ja palju muud. Iga tellimuse puhul tagame, et iga kingitus on individuaalselt kohandatud, muutes selle tõeliselt isiklikuks ja ainulaadseks kingituseks.

Kui tegemist on täiusliku kingituse leidmisega, siis pole midagi paremat kui isiklik lähenemine. Seepärast teeme kõik endast oleneva, et luua isikupäraseid kingitusi, mis on tõeliselt erilised. Meie pisike meeskond töötab usinalt, et teie nägemus ellu viia. Ükskõik, kas teil on kalliks peetud foto või tähendusrikas tsitaat, me saame selle oma toodetele trükkida. Iga ese on hoolikalt ja üksikasjalikult valmistatud, tagades, et iga saaja tunneb end väärtustatud ja hinnatud.

Personaalse kingituse tellimine NetiKinki e-poest on kiire ja lihtne. Lihtsalt sirvige meie tootekollektsiooni ja valige endale sobiv toode. Kui olete oma kingituse välja valinud, saate seejärel laadida üles oma soovitud foto või anda meile konkreetsed juhised. Meie meeskond hoolitseb seejärel ülejäänu eest, tagades, et teie personaalne kingitus luuakse täpselt ja hoolikalt.

Personaalne kingitus võimaldab teil näidata oma lähedastele, kui palju nad teile tähendavad, ainulaadsel ja läbimõeldud viisil. Isikupärastatud kingitus ei peegelda mitte ainult teie ja kingisaaja suhet, vaid on ka meeldetuletus ühiselt jagatud õnnelikest mälestustest. See näitab, et olete võtnud aega ja näinud vaeva, et luua midagi tähendusrikkamat, selle asemel, et valida lihtsalt üldine kingitus.

Personaalne kingitus NetiKingist

NetiKink e-poes mõistame isiklike kingituste tähtsust ja püüame teha iga kingituse tõeliselt eriliseks. Meie isikupärastatud fotokruusid, t-särgid, pusad ja muud esemed ei ole tavalised kingitused - need on mälestusesemed, mida hoitakse aastaid. Miks peaksite leppima tavalise kingitusega, kui saate kinkida midagi tõeliselt unikaalset? Telli personaliseeritud kingitus NetiKinki e-poest juba täna ja tee kellegi päev eriliseks.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis - seega tule vali meie toodete seast suurepärane kingitus.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.