Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Eriline kingitus ja personaalne lähenemine

Netikingi salong tegutseb alates aastast 2009 ja läbi kõigi nende aastate võime klientide tagasiside põhjal kinnitada, et meie tugevus on personaalne lähenemine ja originaalsed kingitused!
Algusaastatel, olles väike pereettevõte, oli aega iga kliendiga põhjalikult ja personaalselt suhelda. Nüüdseks oleme kasvanud üheks suuremaks kingituste veebikaupluseks üle Eesti ning klientide arv on kasvanud mitmekordseks. Sellest hoolimata on isiklik ja soe suhe iga kliendiga siiani meie põhiline moto ja väärtus.

Mida tähendab Netikingi jaoks personaalne lähenemine?

Meie jaoks tähendab see seda, et tõepoolest iga klient on meie jaoks väga oluline ja tähtis. Meie soe ja sõbralik personal on alati valmis aitama kingituste valimisel ja kujundamisel. Omame pikaajalist kogemust ja seetõttu teame kliendile soovitada parimaid variante ja võimalusi, et valmistoode oleks ootuspärane ja valmistaks rõõmu nii kinkijale kui ka kingituse saajale.
Kui kliendil on mingi idee lõpptulemusest, aga vajab abi teostuse osas – oleme hea meelega abiks. Näiteks on kliendil olemas pilt mõnest näidisest ja ta soovib saada sarnast tulemust, siis meie tublid töötajad aitavad kujundada pildi- ja tekstifaile ning sobitada see tootele. Keerulisemate teostuste puhul võib lisanduda väike lisatasu, kuid eesmärgiks on pakkuda võimalikult erilisi kingitusi!
Meie jaoks ei ole vahet, kas klient tellib toote ühele inimesele või tervele meeskonnale, meie jaoks on klient alati tähtis ja tema soovid on olulised. Püüame võimaluste piires olla paindlikud ja vastu tulla ka kõige nõudlikumale kliendile. Võiks öelda, et: „Lihtsad ja keerulisemad tööd teeme kohe valmis, ilmvõimatutega läheb veidi kauem aega.”

Netikingi meeskond on sõbralik, abivalmis, professionaalne ja kiire – see on meie lubadus!

Mõned näited tehtud töödest:

Rallisärgid NetiKink e-poestLasteaia rühma t-särgid NetiKink e-poestMeremehe teemalised t-särgid NetiKink e-poest

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.