Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingitused sünnipäevaks

Kingitused sünnipäevaks

Siin on 443 toodet.

Kingitused sünnipäevaks NetiKink e-poest.

Kaalud võimalust, et telliks seekord sünnipäevakingituse Netikingi e-poest, aga kahtlus poeb hinge, sest toodete suur valik võtab silme eest kirjuks. Ja siis veel see kujundamine ka. Mis küll selle toote peale panna võiks…teksti, pildi, motiivi…kas lasta trükkida, pressida, tikkida…mis värvi tekst, mis ...

Kingitused sünnipäevaks NetiKink e-poest.

Kaalud võimalust, et telliks seekord sünnipäevakingituse Netikingi e-poest, aga kahtlus poeb hinge, sest toodete suur valik võtab silme eest kirjuks. Ja siis veel see kujundamine ka. Mis küll selle toote peale panna võiks…teksti, pildi, motiivi…kas lasta trükkida, pressida, tikkida…mis värvi tekst, mis värvi toode, mis suurus? STOP!
Asi pole üldse nii keeruline, kui alguses võib tunduda. Netikingi töökas kollektiiv on oma ala asjatundjad ning teinud seda tööd juba palju aastaid. Kui tekib ebakindlus või jääd kingivalikul toppama, siis jagame suurima hea meelega oma kogemusi ja oleme nõu ja jõuga abiks parima kingielamuse loomisel. Küsi julgesti, sest kaalul pole rohkem ega vähem, kui suurepärane kingiüllatus!

Allolevas kategoorias ja alamkategoorias oleme välja toonud erinevad kingiideed sünnipäevaks.

Vähem
Rohkem
Näitame 1 - 24 kokku 443 tootest
 • Kokapõll Isa on super kokk!
  GALAisasuperkokk

  Kui isa teeb hästi süüa ning sul on talle vinget kingitust vaja, siis vali meie toodete hulgast kokapõll Isa on super kokk!. Äge kingitus isadepäevaks!

  30,99 €
 • Kokapõll Vanaema on super kokk!
  GALAvanaemasuperkokk

  Kui vanaema teeb väga hästi süüa ja sa tahad teda tunnustada selle eest ja anda talle märku, et hindad tema pingutusi, siis kingi vanaemale kokapõll Vanaema on super kokk!. Suurepärane kingitus vanavanemate päevaks.

  30,99 €
 • T-särk Maailma parim vanaema
  TSmaailmaparimvanaema

  Soovides oma vanaemale märku anda, kui tähtis ja oluline ta teile on, siis kingi talle t-särk Maailma parim vanaema. See t-särk on tore kingitus vanavanemate päevaks või emadepäevaks.

  17,99 €
 • Klassikaline pusa Maailma parim vanaema
  NewSuprememaailmaparimvanaema

  Soovides oma kallile vanaemale kinkida midagi mõnusat ja sooja, mis ka südant soojendab, siis vali meie toodete hulgast klassikalise lõikega pusa Maailma parim vanaema. 

  36,99 €
 • Meeste t-särk Maailma parim vanaisa
  TSmaailmaparimvanaisa

  Kui soovid vanaisa rõõmustada kingitusega, mis on praktiline ja mis paneks ka tema südame suurest rõõmust jõnksatama, siis vali meeste t-särk Maailma parim vanaisa. See T-särk on hea kingitus vanavanemate päevaks.

  17,99 €
 • Klassikaline pusa Maailma parim vanaisa
  NewSuprememaailmaparimvanaisa

  Pehme ja mõnusa lõikega klassikaline pusa Maailma parim vanaisa on suurepärane kingitus vanaisale vanavanemete päevaks või isadepäevaks.

  36,99 €
 • Saunalina 100x200cm Kõige kallim vanaisa
  S-FRVkoigekallimvanaisa200x100

  Vahva saunalinaga (100*200cm) Kõige kalim vanaisa on vanaisa hea meeles pidada vanavanemate päeval, isadepäeval või tema sünnipäeval. Saunalina on vajalik ese, mille kauni sõnumiga tikand muudab hingesoojendavaks kingituseks.

  34,99 €
 • Saunalina 100x200cm Armsale isale
  S-FRVarmsaleisale200x100

  Kui vajad kingitus, millega oma isale teada anda, kui tähtis ta sulle ja perele on siis vali suur saunalina (100*200cm) Armsale isale. See praktiline ning armas kingitus paneb isa hinge helisema.

  34,99 €
 • Saunalina 100x200cm Kõige kallimale isale!
  S-FRVkoigekallimaleisale200x100

  Kui soovid isa isadepäeval üllatada kingitusega, mis on praktiline, mõnus ja südamlik, siis vali meie toodete hulgast saunalina (100*200cm) Kõige kallimale isale!

  34,99 €
 • Saunalina 100x200cm Saunakunn
  S-FRVsaunakunn200x100

  Äge kingitus tõelisele saunakuningale on ülisuur saunalina Saunakunn. Nimelise tikandiga suur saunalina on sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või miks mitte ka soolaleivapeole minnes.

  34,99 €
 • Tikandiga klassikaline dressipluus meestele või naistele
  newsupremetikand

  Ainulaadse tikandiga klassikaline dressipluus on hea ning praktiline kingitus sõbrapäevaks, isadepäevaks või emadepäevaks. Praktiline kingitus, tänu millele oled kingisaajal alati mõtetes, kui ta pusa kannab.

  36,99 €
 • Saunalina 100x200cm Hüva leili!
  S-FRVhyvaleili200x100

  Kui soovid suurt saunasõpra üllatada tõeliselt luksusliku kingitusega, siis vali talle suur saunalina 100x200cm Hüva leili!. Tegu on kvaliteetse saunalinaga, millele on lisatud kaunis nimeline tikand. Kordumatu kingitus garanteeritud!

  34,99 €
 • Kruus Viimane sõna
  TTAviimanesona

  Kui vajad oma kallimale või abikaasale humoorikat kingitust aastapäevaks, sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks, siis soovitame valida meie toodete hulgast kruus Viimane sõna. Tegu on praktilise kingitusega, mis samas paneb naerma ja tõstab tuju.

  5,99 €
 • Saunalina 90x170cm Hüva leili!
  S-FRVhyvaleili90x170

  Kui soovid suurele saunasõbrale ägedat kingitust, siis vali meie toodete hulgast suur, tikandiga saunalina (170*90cm) Hüva leili!. Tegu on mõnusa ja praktilise kingitusega sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks või miks mitte soolaleivale minnes.

  28,99 €
 • Saunalina 100x200cm tikitud teksti/motiiviga
  S-FRV00

  Mõnus, pehme ja suur saunalina, mis on personaalse tikandiga muudetud kordumatuks, on suurepärane kingitus sünnipäevaks või jõuludeks nii mehele kui naisele.

  32,99 €
 • Koosoleku kruus
  Koosolekukruus

  Vajad töökaaslasele head kingitust sünnipäevaks või mõneks muuks tähtpäevaks? Ja teil töö juures kipuvad koosolekud pikaks venima? Kui oskate hinnata huumorit, siis praktiline ja lõbus kingitus on Koosoleku kruus. Saate lisada kruusile nime ja valida kruusi tüüpi, muutes sellega kingituse ainulaadseks.

  5,99 €
 • Seinakell "Süda"
  CK-Lovely

  Kui soovid näiteks pruutpaari üllatada või oma enda kallimat ägeda kingitusega siis vali seinakell " Süda". Laheda taustaga südamekujuline kell teeb meele rõõmsaks ja kaunistab kodu. Hea pulma-aastapäeva kingitus.

  35,99 €
 • Fotokruus "Joonistus"
  TTAVjoonistus

  Kui soovid kedagi üllatada eriti efektse kingitusega, siis soovitame valida meie toode fotokruus "Joonistus". Antud tassi puhul muudab meie disainer sinu edastatud pildi spetsiaalse programmi abil selliseks, et jääb mulje nagu oleks see kruusile joonistatud. Suurepärane kingitus sünnipäevaks!

  10,99 €
 • Fotokruus "Vesivärvidega"
  TTAVvesivarvidega

  Kui soovid oma lähedasele või sõbrale teistsugust ning väga ainulaadset kingitust, siis vali fotokruus "Vesivärvidega". Tassi teeb eriliseks asjaolu, et Sinu pilti on töödeldud ning saavutatud efekt, nagu oleks pilt joonistatud vesivärvidega. Super kingitus emadepäevaks, jõuludeks või sõbrapäevaks.

  10,99 €
 • Meeste t-särk Sinust targem!
  TSsinustargem

  Kui vajad head kingitust mehele, kes on tark ja samas hindab head huumorit, siis vali meie toodete hulgast meeste t-särk Sinust targem! . See t-särk on äge kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või näiteks kooli lõpetamise puhul.

  17,99 €
 • Naiste t-särk Pole kontrollifriik
  NTSpolekontollifriik

  Kui vajad kingitust naisele, kellele meeldib kõike kogu aeg jälgida ja kontrollida ning ta ei karda ka iseenda üle nalja heita, siis vali meie toodete hulgast naiste t-särk Pole kontollifriik. See lustliku sõnumiga t-särk on hea kingitus erinevateks sündmusteks ning tähtpäevadeks (sünnipäev, jõulud, sõbrapäev jne.)

  17,99 €
 • Klassikaline pusa Mul on külm
  NewSuprememulonkylm

  Kui sinu sõpruskonnas on keegi kellel on alati külm, siis tee talle soe ja praktiline kingitus - kingi talle klassikaline pusa Mul on külm. See pusa on sobilik kingitus jõuludeks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks või hoopis mõneks isiklikuks sündmuseks.

  36,99 €
 • Termostass Levist väljas
  TTTN01levistvaljas

  Kui vajad kingitust inimesele, kellele meeldib käia looduses ja seal ennast välja lülitada ning patareisid laadida, siis vali meie toodete hulgast termostass Levist väljas. See termostass on super kingitus  erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks (sünnipäev, jõulud jne.)

  17,99 €
 • Klassikaline pusa Teen mida tahan!
  NewSupremeteenmidatahan

  Kui otsid oma kallile kaasale praktilist, ent lõbusat kingitust, siis vali meie toodete seast välja klassikaline pusa Teen mida tahan! . See pusa on hea kingitus sünnipäevaks, pulma-aastapäevaks või sõbrapäevaks.

  36,99 €

Kingitused sünnipäevaks

Infot