Kingitused sünnipäevaks

Kingitused sünnipäevaks

Siin on 200 toodet.

Kingitused sünnipäevaks NetiKink e-poest.

Kaalud võimalust, et telliks seekord sünnipäevakingituse Netikingi e-poest, aga kahtlus poeb hinge, sest toodete suur valik võtab silme eest kirjuks. Ja siis veel see kujundamine ka. Mis küll selle toote peale panna võiks…teksti, pildi, motiivi…kas lasta trükkida, pressida, tikkida…mis värvi tekst, mis ...

Kingitused sünnipäevaks NetiKink e-poest.

Kaalud võimalust, et telliks seekord sünnipäevakingituse Netikingi e-poest, aga kahtlus poeb hinge, sest toodete suur valik võtab silme eest kirjuks. Ja siis veel see kujundamine ka. Mis küll selle toote peale panna võiks…teksti, pildi, motiivi…kas lasta trükkida, pressida, tikkida…mis värvi tekst, mis värvi toode, mis suurus? STOP!
Asi pole üldse nii keeruline, kui alguses võib tunduda. Netikingi töökas kollektiiv on oma ala asjatundjad ning teinud seda tööd juba palju aastaid. Kui tekib ebakindlus või jääd kingivalikul toppama, siis jagame suurima hea meelega oma kogemusi ja oleme nõu ja jõuga abiks parima kingielamuse loomisel. Küsi julgesti, sest kaalul pole rohkem ega vähem, kui suurepärane kingiüllatus!

Allolevas kategoorias ja alamkategoorias oleme välja toonud erinevad kingiideed sünnipäevaks.

Vähem
Rohkem
Näitame 1 - 24 kokku 200 tootest
 • Plastikust 13*9,5 cm pusle 12-osaline sinu pildiga ja...
  BPJ01

  12-osaline plastik 13*9,5 cm pusle oma pildiga on armas kingitus pere pisematele liikmetele, mis rõõmustab silma ning annab ajule tegevust. Plastikust pusle on omanäoline kingitust sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks sootuks isiklikuks sündmuseks. Vali välja õige pilt, lisa kiri ja siis teeme meie kingituse, mis ühe lapse kindlasti väga õnnelikuks teeb.

  8,99 €
 • Plastikust pusle 19*13 cm 24-osaline sinu pildiga ja...
  BPJ02

  Oma pildi või lemmikkangelase fotoga plastikust pusle suurusega ca 19*13cm on hea kingitus igas eas lapsele. Pusled on mängulised kingitused, mis annavad ka ajule tööd. Sobivad kingituseks sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Sinul tuleb välja valida just see õige pilt, soovi korral lisada tekst ning siis teeme meie valmis originaalse kingituse.

  13,99 €
 • Plastikust pusle 16*16 cm 25-osaline sinu pildiga ja...
  BPJ05

  Oma pildi ja/või tekstiga plastikust pusle 16*16 cm on omanäoline ja kordumatu kingitus erinevateks tähtpäevadeks, olgu saabumas sünnipäev, jõulud, emadepäev või isadepäev. Pusle on ka lahe reklaamkingitus või vahva meene firma ühisüritusteks. Vali välja õige foto, lisa tekst ja siis teeme meie kingituse, mis tagab mängulusti pikaks ajaks.

  13,99 €
 • Plastikust pusle 25,5*19,5 cm 48-osaline sinu pildiga ja...
  BPJ03

  Oma pildi ja/või tekstiga plastikust pusle 25,5*19,5 cm on hea kingitus nii suurele kui väikesele puslesõbrale. Pusle on hea kingitus sünnipäevaks või jõuludeks. Vali välja õige foto, lisa tekst ja siis teeme meie kingituse, mis pakub nuputamisrõõmu pikemaks.

  18,99 €
 • Naiste t-särk Ma ei jookse
  NTSmaeijookse

  Naiste t-särk Ma ei jookse on äge ja silmahakkav kingitus naisele, kes pole spordiga just väga suur sinasõber. See praktiline, ent humoorika sõnumiga särk on lahe kingitus sünnipäevaks, aga sobib kenasti ka jõuluvana kingikotti. Kujundamine on tehtud meie poolt, sul tuleb valida t-särk, trüki värvus ning siis valmib lahe kingitus, mis tõstab tuju.

  14,99 €
 • Meeste t-särk Ma ei jookse
  TSmaeijookse

  Kui otsid lahedat ning praktilist kingitust mehele, kes ehk pole spordiga kõige parem sõber, siis meeste t-särk Ma ei jookse on talle väga hea kingiidee. See t-särk on humoorikas kingitus sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie kingituse, mis hakkab silma ja tõmbab tähelepanu.

  15,99 €
 • Laste T-särk Vanim laps
  LTSvanim

  Laste t-särk Vanim laps  on lahe kingitus pere kõige vanemale lapsele. Ägeda kujundusega t-särk sobib kingituseks sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundustöö oleme teinud meie valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ning siis valmib pere vanimale lapsele vägev kingitus, mida ta uhkusega kannab.

  10,99 €
 • Laste T-särk Keskmine laps
  LTSkeskmine

  Laste t-särk Keskmine laps on äge ning silmahakkav kingitus pere keskmisele lapsele. See t-särk sobib hästi kingituseks sünnipäevaks, jõuludeks. Kujundustöö on tehtud, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ning siis teeme meie omanäolise kingituse, mida pere keskmine laps kannab kindlasti suure uhkusega.

  10,99 €
 • Laste T-särk Noorim laps
  LTSnoorim

  Kui otsid kingitust lapsele, kes on oma pere noorim, siis vahva kingiidee on laste t-särk Noorim laps. See t-särk sobib kingituseks sünnipäevaks, jõuludeks, aga ehk hoopis mõneks peresiseseks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk ja trüki värv ning meie teeme kingituse, mida noorim laps kannab uhkusega nig muigel sui.

  10,99 €
 • Ristkülikukujuline fotokristall 15*10cm
  CC50

  Sinu fotoga imeilusalt sillerdav fotokristall on silmahakkav kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või emadepäevaks. Selline effektne kingitus rõõmustaks kindlasti su lähedast ja ka sõpra. Sina pead valima välja õige foto, lisama soovi korral teksti ja seejärel saame meie valmistada kingituse, mis paneb kingisaaja hingekeeled helisema....

  27,99 €
 • Ristkülikukujuline fotokristall 8*6cm
  CC69

  Kaunis ristkülikukujuline fotokristall on vahva kingitus sinu sõbrale või lähedasele erinevateks tähtpäevadeks, olgu saabumas jõulud, sünnipäev või vanavanemate päev. Vali välja just see õige foto, lisa soovi korral tekst ja seejärel saame meie valmistada sulle kingituse, mis paneb kodu või töökoha särama ning kingisaaja hingekeeled helisema.

  15,99 €
 • Südamekujuline fotokristall
  CC44

  Südamekujuline fotokristall armsa pildiga on suurepärane kingitus sinu kallile inimesele sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või emadepäevaks. Vali välja pilt, lisa soovi korral tekst ja siis saame meie teha sulle kauni kingituse, mis hakkab silma ja puudutab südant.

  25,99 €
 • Kruus Maailma parim vanaisa
  TTAVparimvanaisa

  Kui otsid oma armsale vanaisale praktilist, samas südamlikku kingitust, siis tass Maailma parim vanaisa on väga hea kingiidee. Kingi see kruus vanaisale sünnipäevaks, vanavanemate päevaks, isadepäevaks või jõuludeks. Kujunduse oleme meie valmis juba teinud, sina vali vaid õige kruus, trüki asukoht tassil ja siis me teeme armsa kingituse, mis su vanaisa...

  5,99 €
 • Meeste t-särk Kainus on haigus
  TSKainushaigus

  Kui otsid humoorikat ning praktilist kingitust oma sõbrale või lähedasele, siis meeste t-särk Kainus on haigus on super kingiidee. See t-särk on äge kingitus sünnipäevaks ja sobib suurepäraselt ka jõuluvana kingikotti. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ning siis saame meie teha sulle kingituse, mida kingisaaja kannab uhkusega ja...

  15,99 €
 • Dressipluus Kainus on haigus
  SNAKEkainushaigus

  Kui otsid kingitust peoloomast sõbrale, siis vali meie toodete hulgast pusa Kainus on haigus. Laheda kujundusega, mõnus, soe dressipluus on hea kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja pusa suurus, värv ja trüki värvus ja edasi saame meie teha sulle laheda kingituse.

  25,99 €
 • Kruus Nädal
  TTAVnadal

  Kruus Nädal on tabav ja humoorikas kingitus sõbrale või töökaaslasele. Tass on väga hea sünnipäeva kingiidee, samuti sobib seda kinkida jõuludeks või näiteks firma suvepäevade meenena. Kujundus on valmis, vali välja õige kruus ja seejärel teeme meie praktilise kingituse, mis toob muige suule.

  5,99 €
 • Meeste t-särk Isa aastast...
  TSisaaastast

  Kui otsid ägedale isale laheda disainiga kingitust, siis meeste t-särk Isa aastast... on just õige valik ja väga hea kingiidee. See t-särk on super kingitus sünnipäevaks, isadepäevaks või mõneks muuks tähtsaks päevaks või sündmuseks. Kujundustöö on tehtud, sina pead valima t-särgi, trüki värvuse ja lisama aastaarvu ja edasi teeme meie kingituse, mida...

  15,99 €
 • Kruus Mine ära!
  TTAVmine2ra

  Kui vajad praktilist ja parajalt humoorikat kinki inimesele, kes ilma kohvi ja üksiolemise võimaluseta muutub pahuraks ja ebasõbralikuks, siis meie kruus Mine ära! on talle väga hea kingiidee. See tass on äge kingitus erinevateks tähtpäevadeks (sünnipäev, sõbrapäev, jõulud jne.). Kujundus on valmis, sina vali õige tass, trüki asetus kruusil ja seejärel...

  5,99 €
 • Tass Igavesti printsess
  TTAVigavestiprintsess

  Kui otsid kingitust naisterahvale, kes on kaunis ning naiselik nagu tõeline printsess, siis kruus Igavesti printsess on suurepärane kingiidee. See kruus on hea sünnipäeva kingiidee, samuti sobib see jõuluvana kingikotti ja on armas kingitus sõbrapäevaks. Meie tegime kujundustöö ära, sinul tuleb valida vaid õige kruus ja siis saame meie teha armsa, aga...

  5,99 €
 • Meeste t-särk Issi alates...
  TSissialates

  Tähelepanutõmbav ja praktiline kingitus isale sünnipäevaks, isadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks on meeste t-särk Issi alates... Kujundus on valmis, sina vali välja t-särk, trüki värvus ja kirjuta õige aastaarv ja edasi teeme meie kingituse, mida iga issi kannab uhkusega.

  15,99 €
 • Tass Raske on olla naine
  TTAVraskeollanaine

  Kui otsid kingitust sõbrannale, kes ei võta elu liiga tõsiselt ning mõistab huumorit, siis vali talle tass Raske on olla naine. See tass sobib kingituseks sünnipäevaks, naistepäevaks, sõbrapäevaks või mõneks muuks, isiklikuks tähtpäevaks. Kujundus on valmis, vali vaid õige kruus, trüki asukoht tassil ja meie teeme lustaka kingituse, mis paneb naised naerma.

  5,99 €
 • Kruus Maailma parim vanaema
  TTAVparimvanaema

  Kui otsid oma armsale vanaemale südamlikku, samas ka asjalikku kingitust, siis tass Maailma parim vanaema on väga kena kingiidee. Kingi see kruus vanaemale sünnipäevaks, vanavanemate päevaks, emadepäevaks või jõuludeks. Kujunduse oleme meie valmis meisterdanud, sina vali vaid õige kruus, trüki asukoht tassil ja siis me teeme armsa kingituse, mis su...

  5,99 €
 • Tass Maailma parim ülemus
  TTAVparimylemus

  Kui otsid praktilist, samas vahva kujundusega kingitust oma ülemusele, siis õige valik on kruus Maailma parim ülemus. Kingi see tass bossile sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks muuks tööga seotud sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali õige kruus ülemusele ja trüki asukoht tassil ja siis teeme meie kingituse, mis paitab su ülemuse ego.

  5,99 €
 • Fototass Ära kritiseeri oma mehe valikuid
  TTAVkritiseeriMEHEvalikuid

  Kui otsid oma armsale naisele praktilist ja samas naljakat kingitust, siis on fototass Ära kritiseeri oma mehe valikuid humoorikas kingiidee. See lustaka sõnumiga kruus on sobilik kingitus pulma-aastapäevaks või sünnipäevaks. Kujundus on valmis, vali vaid õige kruus, lisa foto (soovitavalt naljakas) ja meie teeme su naisele kingituse, mis toob naeratuse...

  5,99 €

Kingitused sünnipäevaks

Infot