Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kasutusleping

Käesolevaid tingimusi on täiendatud või muudetud neljapäev, 16. aprill 2021. a

Võite antud tingimused enda arvutisse salvestada SELLE LINGI ABIL.

Portal Invest OÜ, registrikoodiga 11039100, juriidiline aadress Kruusa 21-1, 76607 Keila (edaspidi E-pood,täpsemad kontaktid  Firmast lehel) ja Klient, kes vormistab Portal Invest OÜ hallatavas e-poes http://www.netikink.eu tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma iskuandmed (edaspidi Klient), on kokku lepinud järgnevates tingimustes.  

1. Üldsätted 

1.1. Lepingupooled juhinduvad omavaheliste suhete reguleerimisel Eesti Vabariigi seadustest (Võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus) ja muudest õigusaktidest ning Kasutuslepingus kokkulepitust.

1.2. E-poel on õigus mistahes ajal teha pakutavasse E-poe teenusesse muudatusi.

1.3. E-pood võib e-poe arengust tulenevalt ning e-poe parema ja turvalisema kasutamise huvides käesolevaid tingimusi muuta ja täiendada. Tingimuste muudatustest ja täiendustest teatatakse interneti lehekülje www.netikink.eu kaudu. Tingimuste muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljelwww.netikink.eu. Kui Te edastasite oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, kohaldatakse Teie ja E-pood vahel tekkinud õigussuhtele Teie poolt tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimusi, v.a kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

2. Tooted ja ostu sooritamine 

2.1. Kõik kuvatavad tooted ei pruugi alati laos olemas olla.

2.2. Kui mõni toode puudub laost ja tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja Kliendiga ühendust. Sellisel juhul pakutakse välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga. Kui  Klient ei ole uute tingimustega nõus võib keelduda tellimusest ja juba makstud raha tagastatakse.

2.3. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest.

2.4 E-poes olevad tootekirjeldused ei ole ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

2.5. Klient kes valib välja soovitud tooted kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakt telefon, elektronposti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks, makseviisi)

2.6. Klient kohustub esitama tõesed andmed mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. E-pood ei vastuta Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

2.7. Kui klient soovib peale tellimuse esitamist veel muudatusi oma tellimuses tuleb ühendust võtta läbi e-poe kontaktivormi või telefoni teel ( 54 54 99 55) ja lisada/öelda kindlasti oma tellimuse number. Muul viisil kontakti võtmisel ei saa E-pood tagada, et info tellimuse muudatuste kohta õigel ajal valmistajateni jõuab.

2.8. Tellimus võetakse poes käsitlemisele alles peale makse laekumist. Enne makse laekumist tellimuse ettevalmistust (laoseisu kontrolli, kujunduste valmistamist jne) ei toimu.

2.9. Ostu vormistamisel saadetakse kliendile järgnevad meilid:

 • Tellimuse kinnitus, kus on näha ostetud tooted, koos kliendi tellitud muudatustega 

 • Maksmiseks vajalikud andmed 

 • Makse laekumise kohta kinnitus - pangalinkide puhul automaatselt, muul juhul peale E-pood poolset pangakontode kontrolli 

 • Tellimuse ettevalmistuse teade - teade, mis informeerib Klienti, et tema tellimus on poe töötajate poolt käsitlemisele võetud (tehakse kavandeid ja valmistatakse toode - üldjuhul kulub selles staatuses tellimuse saatmiseni üldjuhul 1-2 päeva) 

 • Saadetud teade - antud teade saadetakse automaatselt, kui kliendi pakk on üle antud transpordifirmale

 • Kuni 14 päeva jooksul peale tellimuse esitamist saadetakse kliendile tagasisidet küsiv e-mail, kus kliendil on võimalik hinnata toote ja teenuse kvaliteeti

2.10. Kui klient on soovinud eelvaadet, siis valmistatakse kliendile maksimaalselt kaks kujundus versiooni. Kui klient soovib täiendavaid kujundusi ja muudatusi, siis on see eraldi tasustatav. 

3. Hinnad 

3.1. Kõikide E-poes olevad toodete baashinnad on arvestatud Eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu.

3.2 Kõik E-poes esitatud hinnad on juba koos trükiteenuse hindadega või lisatakse neid vastavalt toote muudatusi tehes. Kliendil on võimalik näha toote lõpphinda enne toote ostukorvi lisamist.

3.3 Konkreetsete kaupade erinevad võimalikud transpordi hinnad arvutatakse välja lõplikult ostukorvis. Ostukorvis kuvatakse E-poe peamise transpordi partneri hinnakirjast tulenevat hinda. Kliendil on võimalik näha erinevate kullerite välja arvutatud hindasid Kassas ilma tellimust vormistamata. 

3.4. E-poel on õigus igal ajal muuta toodete hindu.

3.5. Kui E-pood on E-poes muutnud hindu peale kasutaja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis tarnitakse Kliendile vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist. 

4. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

4.1. Toodete garanteeritud tarneaeg on 3-5 tööpäeva kui toote juurde ei ole kirjutatud teisiti. Üldjuhul jääb toote tarneaeg alla 7 tööpäeva. Juhul, kui me ei suuda mõnda toodet 7 päevaga tarnida informeerime Teid sellest koheselt. Vajadusel on Teil siis võimalus tellimus tühistada ja me kanname Teile raha tagasi.

4.2 E-pood ei arvesta Kliendi märkuseid tarneaja nõuete ja tellimuse tühistamiste kohta, mis ei ole eelnevalt E-poega kokku lepitud. Näiteks, kus Klient on pannud tellimuse juurde kirja, et kui X ajaks toode tema käes ei ole, siis ta tühistab tellimuse. E-pood täidab lepingus lubatud tarne ja valmistamisaja ja vastavaid lisanõudeid tellimuste juures arvesse ei võeta.

4.3.E-pood on kehtestanud vastavalt kulleritega sõlmitud lepingutele erinevad tasuta transpordi määrad. Täpsema info saab Kassas või Transpordi info  lehelt.

4.4. Kliendil on võimalus valida järgnevate kauba kättesaamisviiside vahel:

1. Kullerpakk

2. Postipakk 

3. Pakiautomaat

4. Ise järgi tulemine NetiKink kontorisse Paldiski mnt 19, Keila

1. Kullerpakk - pakk saadetakse kulleriga otse antud aadressile. Selline saatmisviis on natuke kallim kui tavapost, kuid pakk tuuakse otse kätte ja seda juba paki saatmisele järgneval tööpäeval. Jääb ära postkontorisse minek, kuid peab kulleri tulekul olema kodus või muul aadressil, mis tellimisel sisestatud.

2. Postipakk postkontorisse - pakk saadetakse Omniva vahendusel Kliendi valitud postkontorisse, kliendile saadetakse saadetise kohale jõudmisel Omniva poolt e-posti ja SMS-i teel teavitus paki kohale jõudmisest. Seejärel saate isikut tõendava dokumendiga pakile enda valitud ajal järele minna. Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud Klientle isikut tõendava dokumendi esitamisel.

3. Pakiautomaat - pakk saadetakse Itella SmartPosti või Omniva pakiautomaati. Klient saab ostu vormistamisel valida, millisesse pakiautomaati oma pakk tellida. Kliendile saadetakse SMS ja võimalusel ka e-mail koos vastava koodiga, kui pakk on tema valitud pakiautomaati jõudnud ja sellele võib järgi minna.

4. Ise järgi tulemine NetiKink kontorisse – võimalik on tellimus kätte saada ka NetiKink kontorist/salongist Keilas.

4.5. Tellimuste kohale toimetamine toimub üldjuhul ainult Eesti Vabariigi territooriumil. Kui on soov tellida tooteid välismaale, siis tuleks enne E-poega ühendust võtta ja et täpsustada vastavad võimalused ja transpordi hinnad.

4.6. E-pood vastutab tellimuste tervelt kohaletoimetamise eest Kliendile.

4.7. Kui toode on purunenud transpordil, siis tuleb Kliendil poega ühendust võtta vastavalt "Pretensioonid ja nende lahendamine" tingimustele ja E-pood saadab välja uue toote.

4.8. Juhul, kui transpordifirmal (kuller, postipakk, pakiautomaat) ei õnnestu Kliendi antud kontaktandmetega toodet kohale toimetada (või klient ei võta seda välja) ning pakk suunatakse tagasi E-poodi, siis on E-poel õigus nõuda Kliendilt tekkinud kulude hüvitamist (üldjuhul tagastuskulu ja uus saatmise kulu)

4.9. Kui Klient soovib oma pakki ümber suunata teisele aadressile või pakiautomaati, kui pakk on juba E-poest välja saadetud, siis on E-poel õigus esitada Kliendile täiendav transpordi kulu arve.

4.10. Kui klient on teinud mitu tellimust, mille puhul transpordi viis, kontaktandmed ja väljastuskoht on kõik samad, siis on E-poel õigus saata tellimused välja ühe pakiga.

5. Lepingust taganemine enne E-poepoolset lepingu täitmist 

5.1. Kui Klient soovib tellimuse esitamise järgselt ja enne lepingu osutaja poolset täitmist lepingust taganeda siis kohustub sellest võimalikult kiiresti E-poele kirjalikult teatama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressil pood@netikink.euvõi kasutades poe tagasiside süsteemi. E-maili tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda ning lisada Kliendi kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).

5.2. Kui taganemisavaldus jõuab osutajani peale E-pood poolset lepingu täitmist (toode on valmis tehtud vastavalt kliendi soovidele) siis lepingust taganemine ei ole enam võimalik.

5.3. E-pood kannab Kliendile tasutud summa tagasi esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates lepingust taganemise soovi kätte saamisest.

5.4. Raha kantakse üle samale arvelduskontole kust toimus selle laekumine E-poele. 

6. Tagastusõigus ja raha tagasi garantii

6.1. Täiendava garantiina on NetiKink tooteid võimalik tagastada. Kuna tooted on valmistatud kliendi soovidele lähtuvalt, siis on tegu kaupleja poolse täiendava garantiiga ja kehtestatud reeglid erinevad seaduses tavapärasest toote tagastuse protsessist. Vastavalt seadusele ei kuulu tagastamisele kliendi soovide järgi valmistatud tooted. Meie e-pood aga võimaldab tooteid tagastada.

6.2. Kui Klienti ei rahulda Tellitud toode, siis peab ta ühendust võtma hiljemalt 7 päeva jooksul peale toote kätte saamist E-poega ja võimalikult täpselt kirjeldama, millega rahule ei jäädud.

6.3. E-pood püüab pakkuda esmalt võimaliku lahendust pretensiooni käsitlemiseks. Võimalikud lahendused on:

 • uue toote valmistamine ja kliendile toimetamine 

 • Kliendile allahindluse pakkumine tulevasteks ostudeks 

 • Kliendile osaliselt toote summa tagastamine 

6.4. Kui Klienti ei rahulda eelnevalt pakutud lahendused, on tal õigus saada oma tellimuse raha tagasi (edaspidi: Raha tagasi garantii) (tagastavata toote summa, koos Kliendi makstud transpordi kuluga või protsentuaalse osaga transpordi kuludest.

6.5. Raha tagasi garantii alla kuulub kuni 3 samasugust toodet Kliendi tellimuse kohta.

6.6. Raha tagasi garantii kasutamiseks, peab klient:

 • Toote tagastamiseks tuleb saata e-posti teel ( pood@netikink.eu) teade E-poele ja alles peale kinnituse saamist, et toode võetakse tagasi võib toote tagasi saata.

 • Tagastamisega kaasnevad transpordikulud katab Klient.

 • Tagastatav toode peab olema täiskomplektne ja kasutamata

 • Klient peab arvestama, et kuna tagastatud tooteid enam kasutada ei saa, siis võib E-pood antud tooteid kasutada oma äranägemise järgi ja jagada neid heategevuseks

6.7. Tagastamisel kantakse Kliendile raha tagasi esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 7 pangapäeva jooksul peale toote tagasi jõudmist.

6.8. Raha kantakse üle samale arvelduskontole kust toimus selle laekumine E-poele.

6.9. Juhul kui peale tagastamist ilmneb et tagastus ei vasta Kasutuslepingus toodud tingimustele siis raha ei tagastata.

7. Pretensionid ja nende lahendamine

Kui Klient ei ole rahul kätte saadud toote kvaliteediga või kujundusega, siis on tal õigus esitada selle kohta pretensioon.

7.1. Pretensioonid tuleb esitada kirjalikult poe ametlikul e-maili aadressil pood@netikink.eu)või läbi poe kontaktivormi. Võimalusel varustada ka fotoga.

7.2. Pretensioon tuleb esitada 7 päeva jooksul alates toote kätte saamisest (väljastamine pakiautomaadist, Kliendile või tema esindajale üle andmine kulleri poolt). Toote materjali ja tootmisdefektidele, mida ei ole võimalik kohe märgata ja mis ilmnevad toote kasutamisel, kehtib Eesti Vabariigis kehtiv tootele pretensiooni esitamise tähtaeg.

7.3. E-pood on kohustatud vähemalt 7 tööpäeva jooksul kliendi pretensioonile vastama.

7.4. E-pood püüab pakkuda võimaliku lahendust pretensiooni käsitlemiseks. Võimalikud lahendused on:

 • uue toote valmistamine ja kliendile toimetamine 

 • Kliendile allahindluse pakkumine tulevasteks ostudeks 

 • Kliendile osaliselt toote summa tagastamine 

 • Kliendile kogu toote summa tagastamine (Vaata tagastusõigus punkti.) 

7.5. Kui toode on purunenud transpordil, siis saadetakse Kliendile esimesel võimalusel uus asendustoode. Transpordi kulud katab NetiKink pood.

7.6 Üldjuhul ei tagastata kliendile tagastusõiguseta (kliendi soovil valmistatud tooted) toodete puhul transpordi tasusid.

7.6. Pretensioonid, mille korral on kliendil võimalik saada ainult allahindlus või sooduskupong järgnevaks ostuks:

 • Toote valudefektid ja mullid, mis ei ole trükipinnas pildi põhielementidel ja ei riku muul moel toote üldmuljet ega takista kuidagi toote sihtotstarbelist kasutamist 

 • Väikesed trükidefektid pildi põhielementide ümbruses 

7.7. Kliendil puudub pretensiooni õigus toote trükise kujundusele, kui kujundus on Kliendi enda poolt valmistatud või ei ole Klient märgistanud toote Kujundamise juures olevat lahtrit, et soovib toote eelvaadet (seda ainult juhul, kui vastava toote juures antud võimalus on).

7.8. Kliendil puudub pretensiooni õigus toodete tavakasutamisel nähtamatutel pindadel ja osadel olevatele pisidefektidele (särkide siseõmblused, tasside põhi jne), mis ei sega toote sihtotstarbelist kasutamist.

7.9. Kliendil puudub pretensiooni õigus, kui toote kirjelduses oli selgelt välja toodud antud toote trüki või muu valmistamise piirangud (näiteks trüki kõrgus)

7.10. Kui pretensiooni käsitlemine vajab ekspertiisi, siis teostab selle E-pood või toote valmistanud firma  esineva puuduse olemasolu ja tekkepõhjuse väljaselgitamiseks.

7.11. Sõltumatu ekspertiis- kliendi nõudmisel teostatav täiendav tasuline ekspertiis sõltumatu eksperdi juhul kui Klient ei ole E-pood poolt teostatud ekspertiisi tulemustega rahul.

7.12. Pretensiooni võib esitada tootmis ja materjalivigadele vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale eraisikust tarbijatele mõeldud nõuetele.

7.13. Pretensiooni esitamise aluseks müügiarve või poe tellimuse number.

7.14. Pretensioon ei kuulu lahendamisele kui E-pood tõestab et kaubal esinevad puudused on tekkinud tarbija süül

7.15. Kui pretensiooni aluseks oleva toote tootmine on lõpetatud võtab E-pood endale õiguse kliendi nõusolekul asendada toode samaväärsega.

7.16. Kui Klient ja E-pood ei jõua omavahel kokkuleppele, siis on Kliendil õigus pöörduda Tarbijakaebuste komisjoni  poole või esitada oma kaebus Euroopa Liidu e-teenuse kaudu: http://ec.europa.eu/odr

8. Isikuandmed ja nende kasutamine 

8.1. Kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku E-poele enda isikuandmete töötlemiseks.

8.2. Tellimuse esitamisel kasutaja poolt sisestatud osutajale teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja kauba pakkumiseks Kliendile.

8.3. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine E-poes tellimuse registreerimisel.

8.4. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed Klient tellimuse kohta (perekonnanimi, eesnimi, tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, telefoninumber, sünniaasta, sugu, tarnimisviis, kasutatud makseviis, E-poe Kasutuslepinguga nõustumine müügipakkumiste saatmisega elektronposti aadressil, vabatekstina sisestatud märkuse).

8.5. Isikuandmeid mis on vajalikud kauba vahendamiseks Klientle edastakse kulleriteenust osutavaile ettevõttele.

8.6. E-pood kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.

8.7. E-pood jätab endale õiguse edastada kasutajat puudutavaid andmeid juhul edastatakse kes töötleb andmeid seadusega ettenähtud kohustuse täitmiseks isikule kellel on selleks seaduslik õigus kui see toimub Klient muu isiku elu tervise või vabaduse kaitseks.

8.8. Klientl on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või kõrvaldada andmed registrist.

8.9. Kasutaja annab E-poele nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.

8.10. Kasutaja annab E-poele nõusoleku saata müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestud elektronposti aadressil juhul, kui on märkinud ära vastava nõusoleku tellimuse esitamise lehel linnukesega vastavas aknas.  

9. Kasutamistingimused 

9.1. Kasutuslepingus toodud tingimustega tutvumine on Kliendile kohustuslik.

9.2. Tellimuse esitamisega nõustub Klient Kasutuslepingus toodud tingimustega.

10. Tarbija õigus pöörduda tarbijakaebuste komisjoni poole

10.1Kui Veebipood on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbija võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel, Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöördudaEuroopa Liidu tarbijate Nõustamiskeskusse.Lisaks on tarbijal õigus esitada kaebus Euroopa Liidu online keskonnashttp://ec.europa.eu/odr

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.