Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingiideed beebidele

Kingiideed beebidele

Siin on 38 toodet.

Vahvad kingiideed beebidele

Kui otsid, mida kinkida 3 kuulisele, 6 kuulisele beebile? Midagi erilist, mis paneks kindlasti ka noortel vanematel silmad särama ja lisaks tooks teistele ka naeratuse näole. Kui jah, siis oled just õiges kohas. Vali välja lahe ja omapärane kingiidee beebile ja võime garanteerida, et kingitus tuleb suurepärane.

Näitame 1 - 24 kokku 38 tootest
 • Laste pika varrukaga body Sinu tekstiga
  HONEYLS

  Kui soovid uuele ilmakodanikule praktilist ning silmahakkavat kingitust, siis vali meie toodete hulgast pikkade varrukatega beebi body, kuhu trükime Sinu soovitud teksti. Pikkade varrukate beebi body on hea kingitus minisünnipäevadeks, katsikuteks, ristimispäevaks või jõuludeks. Vali välja body ja trüki värvus ning lisa tekst ja siis teeme meie armsa...

  17,99 €
 • Beebi pika varrukaga body Õhumusid
  HONEYLSohumusid

  Kui otsid asjalikku kinki värskele ilmakodanikule, siis soovitame valida meie toodete hulgast beebi pika varrukaga body Õhumusid. See lõbusa sõnumiga body on hea kingitus katsikuteks, minisünnipäevadeks või siis sobilik jõuluvana kingikoti täide. Kujundus on valmis, sina vali välja õige body suurus ja värv ning trüki värvus (huuled jäävad kujundusel...

  18,99 €
 • Beebi pika varrukaga body Ainult kaka...
  HONEYLSainultkaka

  Lustlik kingitus beebile, mis tõstab ka tema vanemate tuju on pika varrukaga beebi body Ainult kaka... . See body on hea kingitus katsikuteks, minisünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali õige body ja trüki värvus ning siis valmib meie poolt tähelepanutõmbav ja tujutõstev kingitus.

  17,99 €
 • Laste pika varrukaga body Sinu valitud pildiga
  HONEYLS

  Pikkade varrukatega beebi body sinu valitud pildiga on armas ja praktiline kingitus katsikuteks, minisünnipäevadeks või jõludeks. Vali välja just see õige pilt, body suurus ning värv ja siis saame meie teha laheda kingituse, milles beebi näeb veelgi armsam välja.

  17,99 €
 • Beebi body Äratuskell
  BAMB-äratuskell

  Kui otsid ägedat kingitust vastsele ilmakodanikule, siis vali humoorika sõnumiga beebi body Äratuskell. See beebi body on hea katsikukink, aga sobib hästi ka jõuluvana kingikotti täiendama. Kujundus on valmis, sina vali välja õige body ja trüki värvus ning seejärel teeme meie valmis kingituse, mis toob muige suule.

  17,99 €
 • Beebi body Minust saab suur vend
  BAMB-suurvend

  Kui soovid oma uuest beebiootusest omanäoliselt teada anda ja sul on kodus kasvamas juba üks väike vahva noorsand, siis vali meie toodete hulgast beebi body Minust saab suur vend. See body on hea kink ka tulevasel suurele vennale jõuudeks. Kujudustöö on tehtud, sinul tuleb valida vaid õige body ja trüki värvus ja edasi teeme meie beebi body, mis kannab...

  17,99 €
 • Beebi body Minust saab suur õde
  BAMB-suurode

  Kui soovid oma uuest beebiootusest lähedastele ainulaadselt teada anda ning sul on kodus kasvamas juba üks vahva väike neiu, siis vali meie toodete hulgast beebi body Minust saab suur õde. Kujundus on valmis, sina vali välja õige body ja trüki värvus ja edasi teeme meie tähtsat infot sisaldava sõnumiga body.

  17,99 €
 • Beebi body Parim issi
  BAMB-parimissi

  Kahevärvilise kujundusega beebi body Parim issi on äge kingitus beebile minisünnipäevaks või katsikuteks. Samuti saab sellega isadepäeval värsket papat üllatada. Kujunduse oleme meie valmis teinud, sina vali õige body ja trüki värvus (süda jääb punaseks) ja edasi teeme meie nunnu kingituse.

  17,99 €
 • Beebi body Parim emme
  BAMB-parimemme

  Kahevärvilise kujundusega beebi body Parim emme on tore kingitus beebile (mini)sünnipäevaks või jõuludeks. Aga see on värskele emmele ka suurepärane emadepäeva kingitus, mis paneb hingekeeled helisema. Kujundus on valmis. Sina vali õige body, trüki värvus (süda jääb punaseks) ja edasi teeme meie kingituse, milles beebi näeb armas välja.

  17,99 €
 • Beebi body Olen nunnu...
  BAMB-olennunnu

  Kui otsid kingitust beebile, mis ühtlasi tõstaks ka beebi ema tuju, siis vali beebi body Olen nunnu... . See body on armas kingitus erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks beebi elus (katsikud, ristimine, minisünna jne.). Kujundus on valmis, sina vali õige body ning trüki värvus ja siis teeme meie tujutõstava kingituse, milles beebi näeb suurepärane välja.

  17,99 €
 • Beebi body Ma ei nuta...
  BAMB-maeinuta

  Kui otsid beebile kingitust, mis oleks praktiline ja vahva, siis vali beebi body Ma ei nuta. Selline body täiendab beebi riidekappi ja sobib kingituseks erinevateks tähtpäevadeks (katsikud, minisünnipäev jne.). Kujundus on valmis, sina vali õige body ja trüki värvus ning siis saame meie teha lustaka kingituse beebile. 

  17,99 €
 • Beebi body Uni on läbi müüdud
  BAMB-unil2bimyydud

  Kui otsid vahvat kingitust katsikuteks või minisünnipäevaks,  siis vali beebi body Uni on läbi müüdud. Selline body kaunistab beebi garderoobi ja hakkab kindlasti teistele silma. Kujundus on valmis, sina vali õige body ja trüki värvus ja siis saame meie teha armsa kingituse.

  17,99 €
 • Beebi body Cool Beebi
  BAMBcoolbeebi

  Beebi body Cool beebi on vahva kingitus katsikuteks, minisünnipäevaks, aga sobib kenasti ka jõuluvana kingikotti. Laheda kujundusega body on silmahakkav. Kujundus on valmis, sina vali õige body ja trüki värvus ja siis saame meie teha armsa kingituse, mis teeb beebi veelgi nunnumaks.

  17,99 €
 • Beebi body Koopia
  BAMB-koopia

  Beebi body Koopia on vahva kingitus katsikuteks või ka minisünnipäevaks. Koos meeste või naiste t-särgiga Originaal moodustavad need lustliku ja silmahakkava kombinatsiooni, mis jääb silma. Kujundus on valmis, sina vali õige body ja trüki värvus ja siis saame meie teha armsa kingituse.

  17,99 €
 • Pildiga laste body - armas kingitus beebile
  BAMB-

  Värviline beebi body, mille saad ise disainida. Vali välja mõni armas või vahva pilt ning kujunda niiviisi ainulaadne kingitus, millist teist ei leidu. Body on sobiv kingitus nii katsikuks, kui ka sünnipäevaks. Omanäoline kingitus jääb hiljem lapsele armsaks mälestusesemeks. 

  17,99 €
 • Beebi body Daddy's little chick
  BAMB-littlechick

  Beebi body Daddy´s little chick on vahva kingitus katsikutele minnes või lapse minisünnipäeva puhul. Bodyd näevad beebide seljas armsad välja ja neil olev sõnum liigutab värskete lapsevanemate südamekeeli. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige body värv ja suurus ning teksti värv ja edasi valbi nunnu kingitus pisikesele tibule. Antud kujundus on kuni...

  17,99 €
 • Beebi body Minu naeratus
  BAMB-minunaeratus

  Värviline beebi body Minu naeratus - suurepärane katsikukingitus. Beebi bodyd on praktilised ja armsad kingituseks katsikule minnes, minisünnipäevade puhul ja näiteks jõuluvana kingikotti. Vali sina vaid body värv ja suurus ning trüki värvid ja edasi teeme meie sulle lõbusa ning värvilise kingituse.

  17,99 €
 • Beebi body Emme lemmik
  BAMB-emmelemmik

  Beebi body Emme lemmik on armas katsikukingitus, mis sobib kenasti beebile ja rõõmustab värske emme südant. Beebile tasub body kinkida, sest body on praktiline, samas väga armas kingitus. Sobilik kinkida ka minisünnipäevadeks ja näiteks jõuludeks.

  17,99 €
 • Beebi body 100% TÄIUSLIK
  BAMB-taiuslik

  Beebi body 100% täiuslik on armas katsikukingitus. Bodyd on praktilise ja vahvad kingitused beebidele. Samuti rõõmustavad vahava kujundsega body üle ka värsked lapsevanemad. Vali välja õige body värv ja suurus ning trüki värv ja edasi valmistame meie sulle südamliku kingituse.

  17,99 €
 • Beebi body Süda kuulub ISSILE
  BAMB-sydaissile

  Beebi body kirjaga "Mu süda kuulub issile!" on armas katsikukingitus, mis rõõmustab ka värske issi südant. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige body värv ja suurus ning trüki värv ja edasi teeme meie sulle südamliku kingituse.

  17,99 €
 • Beebi body Oma kangelane
  BAMB-OMAKANGELANE

  Beebi body Oma kangelane on äge katsikukingitus. Tegemist on äärmiselt praktilise ja samas armsa kingitusega. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige body värv, suurus ja trüki värv ja siis saame meie teha sulle nunnu kingituse.

  17,99 €
 • Beebi body SUPERKANGELANE ISSI
  BAMB-superkangelane

  Valmiskujundusega värviline beebi body - armas katsikukingitus. Beebi body on suurepärane kingiidee, sest tegemist on praktilise ja armsa kingitusega. Sobib kinkida ka beebi minisünnipäevadeks, jõuludeks või miks mitte ka sõbrapäevaks.

  17,99 €
 • Beebi body VALMISTATUD ARMASTUSEGA
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - armas katsikukingitus. Bodyd on väga suurepärased kingitused beebidele. Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega. Meie vahva kujundus annab bodyle armsa nüansi juurde.

  17,99 €
 • Beebi body UNI ON NÕRKADELE
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - humoorikas katsikukingitus. Bodyd on väga populaarsed kingitused beebidele. Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega.

  17,99 €

Kingiideed beebidele

Infot