Kingiideed beebidele

Kingiideed beebidele

Siin on 27 toodet.

Vahvad kingiideed beebidele

Kui otsid, mida kinkida 3 kuulisele, 6 kuulisele beebile? Midagi erilist, mis paneks kindlasti ka noortel vanematel silmad särama ja lisaks tooks teistele ka naeratuse näole. Kui jah, siis oled just õiges kohas. Vali välja lahe ja omapärane kingiidee beebile ja võime garanteerida, et kingitus tuleb suurepärane.

Näitame 1 - 24 kokku 27 tootest
 • Beebi body Uni on läbi müüdud
  BAMB-unil2bimyydud

  Kui otsid vahvat kingitust katsikuteks või minisünnipäevaks,  siis vali beebi body Uni on läbi müüdud. Selline body kaunistab beebi garderoobi ja hakkab kindlasti teistele silma. Kujundus on valmis, sina vali õige body ja trüki värvus ja siis saame meie teha armsa kingituse.

  15,99 €
 • Beebi body Cool Beebi
  BAMBcoolbeebi

  Beebi body Cool beebi on vahva kingitus katsikuteks, minisünnipäevaks, aga sobib kenasti ka jõuluvana kingikotti. Laheda kujundusega body on silmahakkav. Kujundus on valmis, sina vali õige body ja trüki värvus ja siis saame meie teha armsa kingituse, mis teeb beebi veelgi nunnumaks.

  15,99 €
 • Beebi body Koopia
  BAMB-koopia

  Beebi body Koopia on vahva kingitus katsikuteks või ka minisünnipäevaks. Koos meeste või naiste t-särgiga Originaal moodustavad need lustliku ja silmahakkava kombinatsiooni, mis jääb silma. Kujundus on valmis, sina vali õige body ja trüki värvus ja siis saame meie teha armsa kingituse.

  15,99 €
 • Pildiga laste body - armas kingitus beebile
  BAMB-

  Värviline Body, mille saate ise disainiga. Valige välja mõni armas või vahva pilt ning kujundage niiviisi ainulaadne kingitus, millist teist ei leidu. Body on sobiv kingitus nii katsikuks, kui ka sünnipäevaks. Omanäoline kingitus jääb hiljem lapsele armsaks mälestusesemeks. 

  15,99 €
 • Beebi body Daddy's little chick
  BAMB-littlechick

  Beebi body Daddy´s little chick on vahva kingitus katsikutele minnes või lapse minisünnipäeva puhul. Bodyd näevad beebide seljas armsad välja ja neil olev sõnum liigutab värskete lapsevanemate südamekeeli. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige body värv ja suurus ning teksti värv ja edasi valbi nunnu kingitus pisikesele tibule. Antud kujundus on kuni...

  15,99 €
 • Beebi body Minu naeratus
  BAMB-minunaeratus

  Värviline beebi body Minu naeratus - suurepärane katsikukingitus. Beebi bodyd on praktilised ja armsad kingituseks katsikule minnes, minisünnipäevade puhul ja näiteks jõuluvana kingikotti. Vali sina vaid body värv ja suurus ning trüki värvid ja edasi teeme meie sulle lõbusa ning värvilise kingituse.

  15,99 €
 • Beebi body Emme lemmik
  BAMB-emmelemmik

  Beebi body Emme lemmik on armas katsikukingitus, mis sobib kenasti beebile ja rõõmustab värske emme südant. Beebile tasub body kinkida, sest body on praktiline, samas väga armas kingitus. Sobilik kinkida ka minisünnipäevadeks ja näiteks jõuludeks.

  14,99 €
 • Beebi body 100% TÄIUSLIK
  BAMB-taiuslik

  Beebi body 100% täiuslik on armas katsikukingitus. Bodyd on praktilise ja vahvad kingitused beebidele. Samuti rõõmustavad vahava kujundsega body üle ka värsked lapsevanemad. Vali välja õige body värv ja suurus ning trüki värv ja edasi valmistame meie sulle südamliku kingituse.

  14,99 €
 • Beebi body Süda kuulub ISSILE
  BAMB-sydaissile

  Beebi body kirjaga "Mu süda kuulub issile!" on armas katsikukingitus, mis rõõmustab ka värske issi südant. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige body värv ja suurus ning trüki värv ja edasi teeme meie sulle südamliku kingituse.

  14,99 €
 • Beebi body Oma kangelane
  BAMB-OMAKANGELANE

  Beebi body Oma kangelane on äge katsikukingitus. Tegemist on äärmiselt praktilise ja samas armsa kingitusega. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige body värv, suurus ja trüki värv ja siis saame meie teha sulle nunnu kingituse.

  14,99 €
 • Beebi body SUPERKANGELANE ISSI
  BAMB-superkangelane

  Valmiskujundusega värviline beebi body - armas katsikukingitus. Beebi body on suurepärane kingiidee, sest tegemist on praktilise ja armsa kingitusega. Sobib kinkida ka beebi minisünnipäevadeks, jõuludeks või miks mitte ka sõbrapäevaks.

  14,99 €
 • Beebi body VALMISTATUD ARMASTUSEGA
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - armas katsikukingitus. Bodyd on väga suurepärased kingitused beebidele. Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega. Meie vahva kujundus annab bodyle armsa nüansi juurde.

  14,99 €
 • Beebi body UNI ON NÕRKADELE
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - humoorikas katsikukingitus. Bodyd on väga populaarsed kingitused beebidele. Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega.

  14,99 €
 • Beebi body TOIDA-VAHETA
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - super katsikukingitus. Bodyd on väga populaarsed kingitused beebidele. Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega. Meie vahva kujundus annab bodyle humoorika nüansi juurde.

  14,99 €
 • Beebi body TIIVAD
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - ingelik katsikukingitus. Bodyd on väga populaarsed kingitused beebi sünni ja pisikese ilmakodaniku minisünnipäevade puhul. Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega. Valikus on palju erinevaid kujundusi ning värve.

  14,99 €
 • Beebi body PRINTSESS
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - suursugune katsikukingitus. Bodyd on väga populaarsed kingitused beebi sünni ja pisikese ilmakodaniku minisünnipäevade puhul. Tegemist on praktilise, ent väga armsa kingitusega. Meie vahva kujundus annab bodyle armsa nüansi juurde.

  14,99 €
 • Beebi body PRINTS
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - suurejooneline katsikukingitus. Bodyd on väga populaarsed kingitused beebi sünni ja pisikese ilmakodaniku minisünnipäevade puhul. Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega. Nunnu body võib jääda ka mälestusesemeks beeipõlvest.

  14,99 €
 • Beebi body PRILLID
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - šikk katsikukingitus. Bodyd on väga head kingitused beebi sünni ja pisikese ilmakodaniku minisünnipäevade puhul. Tegu on praktilise ja armas kingitusega, millest võib saada lapse mälestusese kogu eluks.

  14,99 €
 • Beebi body MÄHE TÄITUB
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - suurepärane katsikukingitus. Bodyd on väga head kingitused beebi sünni ja pisikese inimese minisünnipäevade puhul. Body on praktiline, aga väga armas kingitus. Meie kujundus annab bodyle humoorika noodi juurde.

  14,99 €
 • Beebi body MIND TASUS OODATA
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - vahva katsikukingitus. Bodyd on väga populaarsed kingitused beebi sünni ja pisikese ilmakodaniku minisünnipäevade puhul. Body on praktiline, samas armsa kingitus. Meie vahva kujundus annab bodyle südamliku nüansi juurde. Meie tootevalikus on palju erinevaid kujundusi ning bodyde värve.

  14,99 €
 • Beebi body LÕHN TULEB ISSI JUUREST
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - super katsikukingitus. Bodyd on väga populaarsed kingitused beebi sünni ja pisikese ilmakodaniku minisünnipäevade puhul. Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega. Body võib jääda ka mälestusesemeks.

  14,99 €
 • Beebi body LIPS
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body - suurepärane katsikukingitus. Bodyd on väga populaarsed kingitused beebi sünni ja pisikese ilmakodaniku minisünnipäevade puhul. Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega.

  14,99 €
 • Beebi body LAETUD
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body. Bodyd on väga head kingitused katsikuteks ja beebi minisünnipäevadeks Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega. Meie vahva kujundused lisab bodyle humoorika noodi.

  14,99 €
 • Beebi body KÕIGE SUUREM KINGITUS
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body. Bodyd on väga populaarsed kingitused beebi sünni ja pisikese ilmakodaniku minisünnipäevade puhul. Beebi body on samuti suurepärane mälestusese tulevikuks.

  14,99 €

Kingiideed beebidele

Infot