Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Külmkapimagnetid

Külmkapimagnetid

Siin on 3 toodet.

Kingituseks eriline külmkapimagnet

Vajad lihtsat, kuid samas hinnalt soodsat kingitust, siis vaata meie valmis kujundustega külmkapimagneteid. Tavalisele külmkapimagnetile oleme lisanud erinevaid huvitavaid elemente, et kingitus haakuks rohkem tähtpäevaga ja pakuks paremat tulemust. Sinul tuleb vaida vaid sobiv kujundus ja oma pilt - edasi valmistame juba meie võrratu kingituse.

Näitame 1 - 3 kokku 3 tootest
 • Suur puidust külmkapimagnet SÕBRAPÄEV
  HBFM03SOBRAPAEV

  Kas Sul on ka tunne, et kui oled koos oma kallimaga, siis on justkui kõik pusletükid õige koha peal. Kui jah, siis tee talle sõbrapäevaks külmkapimagnet kingituseks, mis edastab just sellise sõnumi. Kujundus on valmis, sina lisa vaid oma foto ja edasi valmistame meie vahva kingituse.

  4,99 €
 • Suur ristkülikukujuline puidust külmkapimagnet Armastus
  HBFM03ARMASTUS

  Armastusest inspireeritud kujundusega külmkapimagnet on suurepärane kingitus Sinu kallimale. Kingi see sõbrapäevaks või teie aastapäevaks ja võid kindel olla, et isegi kui Sa ise pole tema lähedal, siis seda külmkapimagnetit nähes, meenud talle alati. Kujundus on valmis, lae üles oma pilt, soovi korral võid lisada ka mõne lühikese teksti ja edasi teeme...

  4,99 €
 • Ristkülikukujuline puidust magnet Sinu fotoga KALLILE
  HBFM03KALLILE

  Sõbrapäevateemaline külmkapimagnet on hea kingitus just ennekõike sõbrapäevaks, ent sobib kinkida kallile inimesele ka kõikideks teisteks tähtpäevadeks. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, lae vaid üles oma foto ja edasi valmib südamlik kingitus.

  4,99 €

Külmkapimagnetid

Infot