Kingitused koolilapsele

Kingitused koolilapsele

Siin on 68 toodet.

Kingitus koolilapsele või lasteaia lõpetajale

Kui otsid kingitust koolilapsele või lasteaia lõpetajale, siis oled just õiges kohas. Meie tootevalikus on mitmeid praktilisi tooteid, mille muudame koos sinuga võrratuks kingituseks. Lasteaiad tellivad meilt tihti erinevaid pinaleid tervete rühmade kaupa kooliminejatele, kuid palju on ka vanemaid j...

Kingitus koolilapsele või lasteaia lõpetajale

Kui otsid kingitust koolilapsele või lasteaia lõpetajale, siis oled just õiges kohas. Meie tootevalikus on mitmeid praktilisi tooteid, mille muudame koos sinuga võrratuks kingituseks. Lasteaiad tellivad meilt tihti erinevaid pinaleid tervete rühmade kaupa kooliminejatele, kuid palju on ka vanemaid ja vanavanemaid, kes oma lastele ja lastelastele hoopis erilisemat kingitust otsivad. Üks asi on kinkida koolijütsile selline tarvik, mis igal teisel võib klassis olemas olla - hoopis teine asi on kinkida aga lapse pildiga või nimega toode, mis ka klassis kohe silma hakkab. Väga populaarsed on ka lapse lemmiklooma pildiga tooted.

Vähem
Rohkem
Näitame 1 - 24 kokku 68 tootest
 • Tass Korrutustabel
  TTAVkorrutustabel

  Kui tahad kinkida midagi omanäolist ja huvitavat oma kooliskäivale lähedasele, siis tass Korrutustabel on väga hea kingitus. Kruus on sobilik kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundustöö on tehtud, vali õige kruus ja seejärel valmib lahe kingitus, mis on ka suurepärane spikker matemaatika jaoks.

  5,99 €
 • T-särk tüdrukutele Cherry sinu pildiga
  TSCHERRYPILT

  Kui soovid armsle neiule pildiga t-särki, siis tüdrukute t-särk Cherry sinu valitud pildiga on väga hea valik. T-särk on praktiline kingitus erinevateks tähtpäevadeks (sünnipäev, jõulud jne.). Vali välja õige t-särk, lisa foto, soovi korral tekst ja edasi teeme meie sulle kingituse, mis hakkab silma.

  12,99 €
 • Neoontooni fototass sinu pildi ja/või tekstiga
  B11WXX

  Isikupärase kujundusega neoontoonis fototass on silmahakkav ja eripärane kingitus igaühele, kes soovib ja julgeb erineda. Neoon tass on kordumatu kingitus erinevateks tähtpäevadeks ning sündmusteks. Vali õige tassi toon, lae pilt, lisa tekst ja edasi saame meie teha kordumatu kingituse. NB! Tehnoloogia eripära tõttu sobivad neile tassidele kõige paremini...

  9,69 €
 • Pinal Jalgpall
  XP9071jalgpall

  Kui otsid praktilist kingitust suurele jalgpalli fännile, siis sobiv kingiidee on pinal Jalgpall. Pinal on sobilik lasteaia lõpu või kooli alguse kingituseks. Kujundus on valmis, sina pead valima õige pildi, lisama fänni nime ja edasi teeme meie sulle ägeda kingituse.

  20,99 €
 • Pinal Helesinine unistus
  XP9071helesinineunistus

  Sisuga pinal Helesinine unistus on tore kingitus lasteaia lõpetamisel või kooli alguseks. Pinal on praktiline kingitus ka sünnipäevaks või jõuludeks.  Kujundus on valmis, sina vali välja just see õige pilt, lisa lapse nimi ning edasi saame meie teha praktilise ja armsa kingituse.

  20,99 €
 • Pinal Värviline auto
  XP9071VARVILINEAUTO

  Sisuga pinal Värviline auto on äge kingitus lasteaia lõpuks või kooli alguseks. Seda praktilist pinalit sobib kinkida ka sünnipäevaks ning jõuludeks.  Kujundus on valmis, sina vali välja lapsest just see õige foto, lae see üles ning edasi saame meie teha praktilise ja omapärase kingituse.

  20,99 €
 • Pinal Lilled ja liblikad
  XP9071LILLEDLIBLIKAD

  Sisuga pinal Lilled ja liblikad on vahva lasteaia lõpukingitus või tore kingitus kooli alguse puhul. Samas sobib see pinal koolilapsele kingituseks ka sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja koolilapsest just see õige foto, lae see üles ning edasi saame meie teha praktilise ja ainulaadse kingituse.

  20,99 €
 • Fotoga t-särk lastele vanuses 3-12a
  XP521

  Sublimatsioonitrükitehnikas valmistaud valge t-särk lastele teie soovitud kujundusega. Oma pildiga t-särk paneb kindlasti lapse silmad särama ja muutub riideesemeks, millest loobuda ei soovita. Võimalusi võrratu t-särgi valmistamiseks on palju. Tellimiseks vajuta Kujunda toode nupule ja täida ära nõutud väljad.

  14,99 €
 • Värviline nokamüts teksti ja/või pildiga
  BUBBLE

  Lahe värviline nokamüts pildi ja/või tekstiga on praktiline ja silmatorkav kingitus nii meestele, naistele, kui lastele. Lase nokamütsile trükkida lahe tekst, naljakas pilt või midagi sootuks muud ja meie saame sulle valmistada kingituse, mis jääb silma. Sobilik kingitus kõikideks tähtpäevadeks (sünnipäev, jõulud, sõbrapäev jne)

  12,95 €
 • Poiste sportlik t-särk CutEST Boy
  TSSPORTYCUTESBOY

  Poiste sportlik t-särk kirjaga "CutEST Boy" ja noorhärra nimi on suurepärane kingitus sportlikule ja lahedale poisile igaks tähtpäevaks, olgu tulemas sünnipäev, jõulud või näiteks sõbrapäev. Kujundus on valmis. T-särk on valge, sina pead valima vaid õige suuruse ja lisama poisi nime, mille meie lisame kujundusele. Edasi valmistame meie sulle vahva kingituse.

  14,99 €
 • Tüdrukute sportlik t-särk SweetEST Girl
  TSSPORTYSWEETESTGIRL

  Tüdrukute sportlik t-särk kirjaga "SweetEST Girl" ja neiu nimi on suurepärane kingitus sportlikule ja armsale neiule igaks tähtpäevaks, olgu tulemas sünnipäev, jõulud või näiteks sõbrapäev. Kujundus on valmis. T-särk on valge, sina pead valima vaid õige suuruse ja lisama neiu nime, mille lisame kujundusele. Edasi valmistame meie sulle armsa kingituse.

  14,99 €
 • Laste T-särk Piisavalt julge...
  LTSJULGE

  Laste roosa t-särk kirjaga "Piisavalt julge, et kanda roosat" on vahva kingitus poisile, kes ei karda kanda erinevaid värve, sealhulgas roosat. Sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks muuks toredaks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali t-särgi värv, suurus ja trüki värv ja edasi teeme meie sulle silmahakkava kingituse.

  10,99 €
 • Laste teemaliste taustaga fotokruus
  TTLASTE

  Kingitus lapsele - rõõmus fotokruus

  6,99 €
 • CD/DVD kott
  BAG-CD

  Ümmargune CD/DVD kott on praktiline kingitus inimesele, kellel tarvis oma plaate kaasas kanda

  11,99 €
 • Nokamüts Tank tikitud tekstiga
  TANK

  Tank nokamüts on asendamatu aksessuaar aastaringselt-olgu talv või suvi, nokamüts leiab igal ajal kasutust. Nokamüts on niivõrd universaalne ja praktiline toode, et sobib kingituseks kõikidele ning igal elualal toimetajale. Omanäolise kingitusega on võimalik eristuda teiste seast ning selle tõttu on isikupäraste kingituste kinkimine jõudsalt saavutanud...

  16,95 €
 • Oma pildiga mälupulk 8GB
  MUP8

  Praktilised ja igapäevaselt vajalikud tooted saab isikupärase kujundusega teha väga erilisteks ja vahvateks kingitusteks. Ning mis peamine, teistest eristuv kingitus on miski, mis ei jää märkmata kellegil. 

  19,99 €
 • Nelinurkne lauakell - praktiline kingitus
  HBZ02

  Kell on ajatu ja praktiline kingitus, mis ei puudu mitte kellegi kodust ega töölaualt. Disainige ise kaunis sisustuselement, millest saab imeline mälestusese pikkadeks aastateks. 

  15,35 €
 • Puidust nelinurkne võtmehoidja
  MYA02

  Võtmehoidja on ääretult praktiline kingitus, mis on iga päev vajalik nii emale-isale, lapsele kui ka vanavanematele. Tehke kingisaajale tõeliselt vägev üllatus ning disainige ise talle üks vahva võtmehoidja. 

  5,00 €
 • Puidust ovaalne võtmehoidja
  MYA05

  Mis oleks veelgi parem kingitus oma armsale lähedasele või sõbrale ning miks mitte ka kolleegile, kui ise disainitud võtmehoidja. Otsige välja mõni pilt, mis ütleb rohkem kui tuhat sõna ning meeldejääv kingitus ongi olemas. 

  5,00 €
 • Puidust ringikujuline võtmehoidja
  MYA01

  Disainige ise sõbrale, kolleegile, emale-isale, lapsele või isegi vanavanematele kingituseks kena võtmehoidja. Võtmehoidjad on niivõrd universaalsed kingitused, et sobivad kingituseks igaks tähtpäevaks.

  5,00 €
 • A4 pusle 88-osaline
  CER1

  Olgu noor või vana, pusle toob mängulusti ning on mõnus ajaviide igas vanuses. Otsige välja mõni teemakohane pilt ning tehke kingisaajale originaalne kingitus, mis eristub teiste seast.

  8,99 €
 • Käterätik 50x70 tikitud teksti/motiiviga
  KFRV00

  Tähtpäevaks Teie soovitud tikandiga froteest käterätik

  8,50 €
 • Värvimuutev fototass (must)
  TMAG01

  Musta värvi värvimuutev fototass (MagicMug)

  9,99 €
 • Värvimuutev fototass (sinine)
  TMAG04

  Sinine värvimuutev fotokruus on üllatusi valmistav kingitus! Pilt tuleb täielikult nähtavale alles kuuma joogi mõjul. Enne kumab lihtsalt pilt mustvalgelt läbi.

  9,99 €

Kingitused koolilapsele

Infot