Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Fotomeened on head kingitused

Fotomeened on väga praktilised ja head kingitused paljudeks erinevateks tähtpäevadeks. Järgnevalt anname ülevaate, miks on fotomeened paremad kingitused paljudeks tähtpäevadeks, kui näiteks kook ja lilled.

Fotomeened on sobivad kingitused emadepäevaks

Emadepäevaks ja naistepäevaks kingitakse tihti lilli ja kooke. Need on küll toredad kingitused, aga kook söödakse ära ja lilled närtsivad ning kingitus võib ununeda. Kui lapsed on suured ja kodust juba lahkunud, siis kui emale sõbrad ja tuttvad külla lähevad on tal võimalik oma lastest ainult rääkida ja albumitest pilte näidata. Ent lastes emale valmistada kingituseks mõni huvitav fotomeene, siis ei peaks seda sageli isegi eraldi näitama, sest mõni fotomeene pannakse lihtsalt kodus sellisesse kohta, et iga külaline näeb seda. Ja lisaks emal endal tuleb naeratus alati näole, kui oma lapse kingitud fotomeenet vaatab.

Emad tegelikult ei oota hinnalisi kingitusi, vaid nende jaoks on kingitusega edasi antav siiras ja armas emotsioon kõige olulisem! Soojad ja armsad tunded on võimalik realiseerida väga mitmel viisil-perepildid ja pulmafotod erilistes raamides on kindlasti esmajärjekorras väga headeks valikuteks, kõigile meeldivad armsad pildid oma kallitest lähedastest. NetiKingi tootevalikust leiate kaunid fotokivid, mis on ideaalseks alternatiiviks tavalisele fotoraamile. Fotokivi oma erilise välimusega eristub kõigist teistest tavapärastest fotoraamidest ning oma loodusläheduse tõttu sobib igasse interjööri.  Emadepäeva ühed populaarseimad kingitused lisaks fotodega tassidele on ilusate sõnumiteda kruusid.  Igal hommikul kui ema või vanaema joob kohvi või teed, saab ta meenutada oma kalleid lähedasi, vaadates pilti ja kauneid soove kruusil- milline võrratult soe ja hea algus igaks päevaks. Südamekujulise värvi muutva fototassiga saate pildi ja sõnu teha veelgi erilisemaks ning üllatus on emale kindlasti suur, kui kohvi või teed juues avastab tassil nähtavale ilmuva pildi ja/või teksti.

Fotomeened on sobivad kingitused isadepäevaks

Fotomeened sobivad väga hästi ka kingitusteks isadepäeval. Oma laste pildiga fotomeene isadepäevaks on suurepäevane kingitus, mis tuletab isale meelde oma lapsi ning peret. Fotomeened võimaldavad luua sellise kingituse, mille isa saab kaasa võtta nii tööreisile kui ka lihtsalt töö juurde. Eriti meeldivad ja praktilised kingitused on need siis, kui isa töötab kodust kaugel, siis on kingitud fotomeene see meeldiv ese, mis talle ka eemal olles peret meelde tuletab.

Ei maksa ka alahinnata praktiliste kingituste olulisust, näiteks tikandiga soe fliis või pehme hommikumantel kauni tikitud teksti ja/või motiiviga, on isale ja vanaisale väga vajalikud kingitused, mis leiavad kasutus igapäevaselt. Tikanditega saab kingitusele anda personaalsuse ja erilisuse, võite kindel olla, et teist sellist ei leidu. Loomulikult ei maksa mainimata jätta meie vahvaid T-särke mille kujundamiseks on nii palju erinevaid võimalusi, särgid kuluvad alati ära ning miks mitte kinkidagi isale üks humoorika teksti või pildiga särk, mõnus muhe emotsioon on sellega alati kindlustatud kui isa või vanaisa särki kannab. Aga kui teie isa või vanaisa on suur saunasõber, piiluge kindlasti meie saunalinade kategooriasse.

Fotomeened on sobivad kingitused sõbrapäevaks

Sõbrapäeva tavapärased kingitused on ikka olnud kommikarp, lilled ja mõned südametega tooted. Kuid antud tooteid on sõbrapäeva lähenedes kõik kaubanduskeskused täis ja igal sammul üritatakse Teile pakkuda südamekujulist võtmehoidjat, küünalt, kommikarpi jne. Seega jääb enamike taoliste kingituste puhul puudu isikupärast ja ainulaadsusest, see pole ainulaadne kingitus. Kuid fotomeenete puhul on kohe aru saada, et kinkija on planeerinud ja ette valmistanud. Personaalse kingituse paneb saaja üldiselt kodus kuskile välja ja näitab oma tuttavatele, et mida kallim sõbrapäevaks kinkis. Seega täidab taoline kingitus oma otstarvet tunduvalt pikemalt, kui lihtsalt lilled ja tavapärane südamekujuline kommikarp.

Fotomeened on sobivad kingitused pulmapäeva puhul

Pulmadeks kingitused NetiKink e-poestPulmaaastapäeva puhul ootavad naised tavaliselt meestelt selle meeles pidamist ja ka mõnda meeldivad üllatust. Palju on anektoote selle kohta, kuidas mehed ei suuda pulmaaastapäeva meeles pidada ja millised tagajärjed sellega kaasnevad. Valides aga sobiva fotomeene kingituseks aastapäeva puhul, on võimalik oma abikaasat meeldivalt üllatada ja ka enda elu tulevikus lihtsamaks teha, kui fotomeenele lisada pulmaaastapäeva kuupäev. Pulmapildid on ikka tavaliselt pidulikumad ja ilusamad ja nad sobivad väga ilusti erinevate fotomeenete valmistamiseks, mis omakorda sobivad väga kenasti kingituseks.

 

Kui Teil on mõni idee ja Te ei tea, kas seda annab teostada, siis võtke meiega julgesti ühendust. Aitame Teid meeldejäävate kingituste loomisel.

Kingitused internetist - NetiKink

 

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.