Fotomeened on head kingitused

 

Fotomeened on väga praktilised ja head kingitused paljudeks erinevateks tähtpäevadeks. Järgnevalt anname ülevaate, miks on fotomeened paremad kingitused paljudeks tähtpäevadeks, kui näiteks kook ja lilled.

Fotomeened on sobivad kingitused emadepäevaks

Kingitused emadepäevaks NetiKink e-poestEmadepäevaks ja naistepäevaks kingitakse tihti lilli ja kooke. Need on küll toredad kingitused, aga kook söödakse ära ja lilled närtsivad ning kingitus võib ununeda. Kui lapsed on suured ja kodust juba lahkunud, siis kui emale sõbrad ja tuttvad külla lähevad on tal võimalik oma lastest ainult rääkida ja albumitest pilte näidata. Ent lastes emale valmistada kingituseks mõni huvitav fotomeene, siis ei peaks seda sageli isegi eraldi näitama, sest mõni fotomeene pannakse lihtsalt kodus sellisesse kohta, et iga külaline näeb seda. Ja lisaks emal endal tuleb naeratus alati näole, kui oma lapse kingitud fotomeenet vaatab.

Fotomeened on sobivad kingitused isadepäevaks

Kingitused isadepäevaks NetiKink e-poestFotomeened sobivad väga hästi ka kingitusteks isadepäeval. Oma laste pildiga fotomeene isadepäevaks on suurepäevane kingitus, mis tuletab isale meelde oma lapsi ning peret. Fotomeened võimaldavad luua sellise kingituse, mille isa saab kaasa võtta nii tööreisile kui ka lihtsalt töö juurde. Eriti meeldivad ja praktilised kingitused on need siis, kui isa töötab kodust kaugel, siis on kingitud fotomeene see meeldiv ese, mis talle ka eemal olles peret meelde tuletab.

Fotomeened on sobivad kingitused sõbrapäevaks

Sõbrapäevaks kingitused NetiKink e-poestSõbrapäeva tavapärased kingitused on ikka olnud kommikarp, lilled ja mõned südametega tooted. Kuid antud tooteid on sõbrapäeva lähenedes kõik kaubanduskeskused täis ja igal sammul üritatakse Teile pakkuda südamekujulist võtmehoidjat, küünalt, kommikarpi jne. Seega jääb enamike taoliste kingituste puhul puudu isikupärast ja ainulaadsusest, see pole ainulaadne kingitus. Kuid fotomeenete puhul on kohe aru saada, et kinkija on planeerinud ja ette valmistanud. Personaalse kingituse paneb saaja üldiselt kodus kuskile välja ja näitab oma tuttavatele, et mida kallim sõbrapäevaks kinkis. Seega täidab taoline kingitus oma otstarvet tunduvalt pikemalt, kui lihtsalt lilled ja tavapärane südamekujuline kommikarp.

Fotomeened on sobivad kingitused pulmapäeva puhul

Pulmadeks kingitused NetiKink e-poestPulmaaastapäeva puhul ootavad naised tavaliselt meestelt selle meeles pidamist ja ka mõnda meeldivad üllatust. Palju on anektoote selle kohta, kuidas mehed ei suuda pulmaaastapäeva meeles pidada ja millised tagajärjed sellega kaasnevad. Valides aga sobiva fotomeene kingituseks aastapäeva puhul, on võimalik oma abikaasat meeldivalt üllatada ja ka enda elu tulevikus lihtsamaks teha, kui fotomeenele lisada pulmaaastapäeva kuupäev. Pulmapildid on ikka tavaliselt pidulikumad ja ilusamad ja nad sobivad väga ilusti erinevate fotomeenete valmistamiseks, mis omakorda sobivad väga kenasti kingituseks.

 

Kui Teil on mõni idee ja Te ei tea, kas seda annab teostada, siis võtke meiega julgesti ühendust. Aitame Teid meeldejäävate kingituste loomisel.

Kingitused internetist - NetiKink