Kellad

Kellad

Siin on 8 toodet.

Huvitav kingitus - oma pildiga kell

Meie tootevalikust leiad erinevaid huvitavaid kellasid, millele trükime peale sinu pildi. Olgu selleks mõne puhkuse meenutus, ilusa tähtpäeva pilt või mõni muu sündmus. Oma pildiga kellad on head kingitused vanematele, perekonnale kui ka töökaaslasele. Oma pildiga kellad on suurepärased fotokingitused, kuna s...

Huvitav kingitus - oma pildiga kell

Meie tootevalikust leiad erinevaid huvitavaid kellasid, millele trükime peale sinu pildi. Olgu selleks mõne puhkuse meenutus, ilusa tähtpäeva pilt või mõni muu sündmus. Oma pildiga kellad on head kingitused vanematele, perekonnale kui ka töökaaslasele. Oma pildiga kellad on suurepärased fotokingitused, kuna seovad pidevalt edasi liikuva aja minevikuga. Olgu selleks töökaaslase esimese tööpäeva pilt kümmnenda tööjuubeli puhul. Või väikse lapse pilt vanaemale või vanaisale. Võimalusi on palju. Sul tuleb vaid leida mõni südant soendav ühine pilt ja meie trükime selle kellale. Tulemuseks on meeldiv kingitus.

Vähem
Rohkem
Näitame 1 - 8 kokku 8 tootest
 • Suur nelinurkne seinakell Minu klass
  HBCQ-30x30minuklass

  Nelinurkne seinakell Minu klass on omalaadne kingitus õpetajale klassi või kooli lõpetamisel, ent ka õpetajale sünnipäeva kingituseks või jõuludeks. Kujundustöö on tehtud, sina lisa klassifoto ja teksti väljale soovi korral kiri ning meie saame seejärel valmistada armsa kingituse, mis rõõmustab õpetaja südant ning kaunistab tema kodu.

  35,99 €
 • Nelinurkne seinakell "Alusta hommikut naeratusega"
  XP4004ALUSTANAERATUSEGA

  Nelinurkne seinakell "Alusta hommikut naeratusega" on positiivselt motiveeriv kingitus sinu lähedasele või sõbrale. Seinakell on praktiline kingitus emadepäevaks, sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks või soolaleiva peoks. Kujundus on valmis, sina lisa toode vaid ostukorvi ja edasi teeme meie sulle kingituse, mis rõõmustab südant ning kaunistab kodu.

  23,65 €
 • Nelinurkne seinakell "Perega veedetud aeg"
  XP4004AEGPEREGA

  Nelinurkne seinakell "Perega veedetud aeg" on südamlik kingitus sinu lähedasele. Kallite inimeste piltidega seinakell rõõmustab kingisaaja südant ning samuti kaunistab tema kodu. Seinakell on praktiline kingitus emadepäevaks, isadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundustöö on tehtud, sina vali välja vaid kolm eriti tähtsat pilti ning edasi saame...

  23,65 €
 • Nelinurkne seinakell "Õnne retsept"
  XP4004ÕNNE

  Nelinurkne seinakell "Õnne retsept" on inspireeriv kingitus, mis on praktiline ja samas kaunistab ka kingisaaja kodu või töökohta. Sobilik kinkida sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks. Meie arvates sobib seinakell ideaalselt soolaleiva kingituseks. Lisa toode vaid ostukorvi ja edasi teeme meie sulle ühe positiivsustsüstiva kingituse.

  23,65 €
 • Nelinurkne lauakell - praktiline kingitus
  HBZ02

  Kell on ajatu ja praktiline kingitus, mis ei puudu mitte kellegi kodust ega töölaualt. Disainige ise kaunis sisustuselement, millest saab imeline mälestusese pikkadeks aastateks. 

  15,35 €
 • Suur ümmargune puidust seinakell
  HBZ04

  Kui Teil on mõni humoorikas või mälestustest tulvil armas pilt, mis ütleb rohkem kui tuhat sõna, realiseerige need mälestused ning emotsioonid kaunil praktilisel kingitusel, mis ei puudu ühestki majapidamisest.

  35,99 €
 • Suur nelinurkne seinakell
  HBCQ-30x30

  Teie foto ja/või tekstiga suur nelinurkne seinakell

  35,99 €
 • Ümmargune seinakell
  XP4003

  Ümmargune seinakell Teie pildi või logoga - meeldejääv kingitus

  23,65 €

Kellad

Infot