Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

TEENI RAHA INTERNETIS!

Netikingi e-poe SOOVITAJA PROGRAMM -see on ülimalt lihtne võimalus teenida selle pealt, et sul on palju sõpru. See TOOB KASU KÕIGILE - SULLE JA SINU SÕPRADELE!

Registreeri end meie e-poe kasutajaks ja sulle avanevad mitmed eelised.Kingitused ja raha teenimine internetis NetiKink e-poega

Teenige raha - soovitades netikink.eu kingipoodi oma sõpradele, tuttavatele ja jagades soovituslinke. Meie soovitaja programmis saavad osaleda kõik netikink.eu püsikliendid. Soovitades meie poodi oma sõpradele teenite ka ise boonusraha:

  • Iga sõber, tuttav või lingi kaudu püsikliendiks registreerunud kasutaja pealt anname sulle 0,5€ boonusraha

  • Teie sõber saab 15% allahindluskupongi, kui registreerub püsikliendiks

  • Iga sõbra, tuttava või soovituslingi kaudu ostu sooritanud kasutaja esimese ostu toodete summast 15% kanname ka Teie boonusraha kontole

Kuidas sõpradega raha teenida

Sõpradele meie e-poe soovitamiseks on mitmeid võimalusi:

  • Saatke lihtsalt Sinu konto all oleva Soovitaja programmi kontol oleva vormi kaudu e-posti sõnumid oma sõpradele

  • Jagage Facebookis, Google+ või Twitteri lehel soovitaja programmi lehel olevat linki

  • Jagage lihtsalt Teie unikaalset linki erinevates foorumites, blogides vms kohtades

  • Andke oma sõpradele enda e-posti aadress või siis spetsiaalne soovitaja kood, mille nad saavad sisestada ostu vormistamisel või konto loomisel vastavale väljale

Kogutud boonusraha saate kasutada hiljem ise toodete ostmisel. Täpsemalt infot ja  oma seisu näete kliendi andmete juures olevast soovitaja programmi kontost.

Kui olete huvitatud aga suuremast reklaamimisest ja olete valmis koguma üle 25EUR boonusraha, siis võtke meiega ühendust - siis on võimalik ka rahaline väljamakse, kuid see eeldab lepingu sõlmimist ja eraisikutel peetakse kinni tulumaks väljamaksetel. Ühtlasi muudame siis ka teie konto tüüpi nii, et boonus iga kasutaja pealt on küll ainult 7%, kuid see koguneb iga tellimuse pealt - mitte ainult esimese tellimuse puhul. Nii on võimalik meile hea püsiklient tuua ja pidevalt edasi ka tema tellimustelt endale raha teenida.

Kui on küsimusi - siis võtke meiega julgelt ühendust.

Koostöö fotograafidele ja kujundajatele

Kui olete fotograaf ja soovite oma klientidele pakkuda meie valmistatud tooteid, siis võtke meiega ühendust. Teeme koostööd mitmete fotograafidega ja salongidega, pakkudes neile paindlike tellimis võimalusi ja samuti koondarvete võimalust.

Samuti võite meiega ühendust võtta, kui soovite oma kujundusega tooteid meie e-poes müüa. Ehk Teie valmistate mõned lahedad kujundused t-särkidele, kruusidele või ka teistele toodetele. Ka siis saame Teie tooted meie e-poodi müüki panna ja iga. Meie valmistame need tooted siis, kui tuleb reaalne tellimus. Kuid Teie saate tasu iga teie kujundusega müüdud toote pealt. Samas ei pea teie muretsema valmistamise, transpordi, maksete kogumise pärast. Hea võimalus tekitada endale passiivne rahavoog.

Kutsu ka oma sõbrad Netikingi kliendiks – kasulik tehing kõigile!

Kingitused internetist - NetiKink

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.