Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Värvimuutvad fototassid


Üllatusi valmistavad kingitused

Fotokruus on alati ilus ja praktiline kingitus, ent kui soovite oma sõpru ja lähedasi tõeliselt üllatada, kinkige neile soojuse mõjul värvimuutev fotokruus. Tahan sulle jutustada ühe omapärase kingituse loo. Nimelt sai sõbrale, kes armastas rallit sõita, teha kingituseks üks värvimuutev fotokruus. Selline musta värvi, millelt ei olnud ka aru saada, et sinna kruusile mingi pilt oleks trükitud. Trükkisime sinna pühenduse ja samuti tema ralliauto pildi ühelt rallilt.

Üldises sünnipäeva melus jäi aga kingituse tõeline iseloom kahjuks tutvustamata ja nagu hiljem selgus – kinki avades vaadati, et ah üks must tass – paneme ta köögi kappi seisma.

Möödusid mõned kuud – sõber pidi oma rallika maha müüma – plaanis uue ja parema osta, kuid mingil põhjusel jäi see venima. Ühel õhtul toimus väike oleng tiimiga, tuletati meelde võistluseid jne. Kruusidest tuli sellel õhtul puudu ja nii toodi ka välja see must kruus….

Natukese aja pärast sain mina telefoni kõne – sõber oli nii erutatud ja tänas mind selle kingituse eest. Neid emotsioone ei õnnestu kahjuks kirja panna, kuid selle rallika pilt oli välja tulnud just kõige õigemal hetkel – kui rääkisid oma võistlustest ja sellest autost – ning siis, valades kohvi tassi – tuleb järsku sealt nähtavale see sama rallikas, koos nende tiimiga…

Praegu hakkab selle tassi kaitsev kiht juba maha kuluma, kuid ta on sõbra kindel lemmik. Ja kui nad oma tiimiga koos istuvad – siis peab ka see tass alati kohal olema.

Valmista tõeliseid üllatusi värvimuutva fotokruusiga!

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.