Kingitused naisele

Kingitused naisele

Siin on 126 toodet.

Kingitused naisele

Mida kinkida naisele? Ei ole vist kedagi, kes ei satu küsimuse ette, mida kinkida naisele!  Üks kaunis lillekimp on kindlasti see, mis teeb iga eevatütre tuju heaks. Lilli võiks kinkida naisele mitte ainult tähtpäevadel vaid iga ajal. Aga mis oleks see eriline ja suurt rõõmu valmistav kingitus naisele? Midagi sellist, mis on ...

Kingitused naisele

Mida kinkida naisele? Ei ole vist kedagi, kes ei satu küsimuse ette, mida kinkida naisele!  Üks kaunis lillekimp on kindlasti see, mis teeb iga eevatütre tuju heaks. Lilli võiks kinkida naisele mitte ainult tähtpäevadel vaid iga ajal. Aga mis oleks see eriline ja suurt rõõmu valmistav kingitus naisele? Midagi sellist, mis on tulnud südamest ja näitab, et kingituse saaja on tähelepanu keskpunktis. Oleme siia kogunud mitmeid personaalseid kingitusi, mis sobiksid naistele kingituseks erinevate tähtpäevade puhul. Mõelge, mis pilt või kiri tootele lisada ja tulemus on garanteeritud.

Vähem
Rohkem
Näitame 1 - 24 kokku 126 tootest
 • Tass Armastan abikaasat
  TTAVarmastanabikaasat

  Kui otsid armsat ning praktilist kingitust oma kallile abikaasale, siis kruus Armastan abikaasat on super kingiidee. Kruus on sobilik kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundustöö on tehtud, sina vali õige kruus, trüki asukoht tassil ja seejärel valmib armas kingitus, mis kindlasti su abikaasat rõõmustab.

  5,99 €
 • Tikandiga saunalinade komplekt 2tk Härra ja Proua
  FRV_75x150_komplektharraproua

  Kui vajad kaunist ja praktilist kingitust pruutpaarile või otsid kinki pulma-aastapäevaks, siis tikandiga saunalinade komplekt Härra ja Proua on väga hea kingivalik. See komplekt on ka hea spikker, sest lisaks nimedele tikitakse sinna ka pulmade kuupäev. Kujundus on valmis, sina vali õiged saunalinad, tikandi asukoht, lisa nimed ja kuupäev ja meie teeme...

  35,00 €
 • Naiste t-särk Originaal
  NTSoriginaal

  Naiste t-särk Originaal on praktiline ja humoorikas kingitus emadepäevaks või sünnipäevaks. Koos laste t-särgi ja/või beebi bodyga Koopia moodustavad need vahva komplekti. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ning seejärel teeme meie kingituse, mis kindlasti rõõmustab ema südant.

  14,99 €
 • Fototass Nagu särav päike
  TTAVsaravPAIKE

  Kui otsid tujutõstvat ja praktilist kingitust sõbrale, siis fototass Nagu särav päike on kindlasti hea kingiidee. Kruus on hea kingitus sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina pead valima õige tassi, lisama särava lähedase foto ja siis teeme meie südamliku kingituse, puudutab kingisaaja hingekeeli.

  5,99 €
 • Fototass Tugev ema
  TTAVtugevema

  Kui otsid oma emale või naisele lahedat ja praktilist kingitust, siis fototass Tugev ema on suurepärane kingiidee. Fototass on hea kingitus emadepäevaks, sünnipäevaks või ka jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali meelepärane tass, trüki asukoht kruusil ja siis valmib kingitus, mis paneb su ema/naise muigama.

  5,99 €
 • Naiste t-särk Ei kiirusta...
  NTSeikiirusta

  Kui vajad humoorikat kingitust naisele, kellel on vahel aja planeerimisega raskusi, siis naiste t-särk Ei kiirusta... on talle väga hea kingiidee. T-särk on lahe kingitus sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus töö oleme teinud meie, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ja edasi teeme meie muigamapaneva kingituse.

  14,99 €
 • Naiste t-särk Kuumem kui põrgu
  NTSkuumemkuiporgu

  Kui otsid kingitust naisele, kes on atraktiivne, kaunis ja silmapaistev, siis pilkupüüdev kingiidee on naiste t-särk Kuumem kui põrgu. See t-särk on hea kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks või mõneks hoopis isiklikuks tähtpäevaks. Kujundus on valmis, vali sina vaid õige t-särk ja trüki värvus ja siis teeme meie kingituse, mis hakkab silma.

  14,99 €
 • Tass Aitäh kallis...
  TTAVaitahkallis

  Kui otsid praktilist ja südantliigutavat kingitust oma tulevasele abikaasale, siis suurepärane kingiidee on fotokruus Aitäh kallis....  Selline tass on hea kingitus ka pulma-aastapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali õige tass ja trüki asukoht ning siis teeme meie armsa ja humoorika kingituse.

  5,99 €
 • Fototass Asjad, mida saad kontrollida...
  TTAVasjukontrollida

  Kui otsid mõtlemapanevat ja praktilist kingitust oma lähedasele, siis vali fototass Asjad, mida saad kontrollida.  Fototass on hea kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali meelepärane tass ja siis valmistame sulle motiveeriva sõnumiga kingituse.

  5,99 €
 • Naiste t-särk Sinu arvamus
  NTSsinuarvamus

  Vajad kingitust isepäisele naisele, kes ei hooli  eriti teiste arvamusest? Praktiline kingitus on naiste t-särk Sinu arvamus. T-särk on sobiv kingitus erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks. Vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi teeme meie sulle kõneka kingituse.

  14,99 €
 • Tass Vajan puhkust...
  TTAVvajanpuhkust

  Kui vajad praktilist ja lõbusat kingitust kolleegile või veidi üle töötanud sõbrale/lähedasele, siis pakume omalt poolt suurepäraseks kingiideeks fotokruusi Vajan puhkust... .  Tass on hea kingitus erinevateks tähtpäevadeks. Kujundus on valmis, sina vali õige tass ning trüki asukoht tassil ja edasi teeme meie kingituse, mis toob kingisaajale muige suule.

  5,99 €
 • Naiste t-särk Väikesed diktaatorid
  NTSvaikeseddiktaatorid

  Kui otsid kingitust sõbrannale, kellel on väikesed lapsed või oma laste emale, siis naiste t-särk Väiksed diktaatorid on humoorikas kingiidee. See t-särk on sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, emadepäevaks või mõneks hoopis isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie sulle...

  14,99 €
 • Tassikomplekt (2tk) Härra ja Proua
  TTAVharrajaproua

  Kui vajad pruutpaarile kena kingitust või otsid oma abikaasale pulma-aastapäevaks sobivat kinki, siis hea kingiidee on tassikomplekt Härra ja Proua. Tassi kuulub sinu valikul kaks kruusi, millel ühel on mehe nimi ja teisel on naise nimi ning mõlemal on pulma kuupäev - armas ja samas praktiline kingitus. Vali välja tassid ja trüki asukoht ja edasi teeme...

  10,00 €
 • Naiste t-särk Intelligentsus
  NTSintelligentsus

  Kui vajad asjalikule naisele praktilist samas tema (ja teiste) ajule rohkelt töödandvat kingitust, siis naiste t-särk Intelligentsus on väga kingivalik. See t-särk sobib kingituseks sünnipäevaks, jõuludeks, emadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie sulle...

  14,99 €
 • Naiste t-särk Ma ei vaidle...
  NTSmaeivaidle

  Kui vajad kingitust naisele, kes arvab, et temal on alati õigus, siis super kingiidee on naiste t-särk Ma ei vaidle... T-särk on hea kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk nign trüki värvus ja edasi teeme meie ägeda kingituse naisele, kes vaidleb meeleldi.

  14,99 €
 • Naiste t-särk Black is my happy colour
  NTSblackhappycolour

  Kui otsid kingitust lähedasele või sõbrannale, kellele meeldib väga must värv, siis naiste t-särk Black is my happy colour on suurepärane kingiidee. See t-särk on praktiline kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks teiseks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särgi suurus ning trüki värvus ja edasi valmistame vahva kingituse, mis...

  14,99 €
 • Naiste t-särk Sorry mehed...
  NTSsorrymehed

  Kui su sõbranna või lähedane on abiellumas ja sa otsid talle tüdrukuteõhtuks lahedat kingitust, siis naiste t-särk Sorry mehed... on väga hea kingiidee. Vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi teeme meie tulevasele pruudile kindla sõnumiga kingituse.

  14,99 €
 • Naiste t-särk Peo perenaine
  NTSpeoperenaine

  Kui otsid kingitust naisele, kellele meeldib pidusid korraldada, siis on naiste t-särk Peo perenaine väga lahe kingiidee. Võta see t-särk külla minnes kaasa või kingi näiteks sünnipäevaks või sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk ja trüki värv ja seejärel teeme meie vahva kingituse.

  14,99 €
 • Dressipluus Queens are born in...
  SNAKEQUEENSARE

  Dressipluus kirjaga "Queens are born in..." tõstab iga naise enesehinnangut. Iga naine soovib ennast tunda kuningannana. Dressipluus on praktiline kingitus, mis sobib erinevateks tähtpäevadeks (jõulud, emadepäev jne). Kujundus on valmis, sina vali vaid õige pusa suurus ja värv, trüki värv ning kuu, millla kuningannad sündinud on ja edasi valmib egopaitav...

  25,99 €
 • Naiste t-särk Kõige lahedam õde
  NTSlahedamode

  Kui otsid kingitust oma õele, siis pakume hea kingiideena välja naiste t-särgi Kõige lahedam õde. See t-särk on praktiline ja lustlik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundustöö on ära tehtud, sina vali välja õige t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie kingituse, mis rõõmustab kindlasti sinu õde.

  14,99 €
 • Klaasist lõikelaud Köögikuninganna
  CB01Kuninganna

  Klaasist lõikelaud Köögikuninganna on praktiline ja samas südamlik kingitus naisele, kes tunneb end köögis koduselt ning kokkab meeleldi. Lõikelaud on sobilik kingitus erinevateks tähtpäevadeks, olgu tulemas sünnipäev, jõulud või emadepäev. Kujundus on valmis, sina pead lisama vaid köögikuninganna nime ja edasi teeme meie valmis armsa kingituse.

  17,99 €
 • Naiste t-särk Mul ei ole midagi selga panna
  NTSmidagiselgapanna

  Kui vajad kingitust naisele, kes sageli kurdab riiete vähesuse üle, siis naiste t-särk Mul ei ole midagi selga panna on talle naljakas kingiidee. Sobilik kingitus sünnipäevaks või sõbrapäevaks, aga ka jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ja meie teeme kingituse, mis päästab murest, mida selga panna.

  14,99 €
 • Naiste t-särk Friday vs Monday
  NTSfridaymonday

  Kui otsid kingitust naisele, kes armastab nädalavahetusi, siis naiste t-särk Friday vs Monday on talle praktiline ja humoorikas kingitus. T-särk on sobiv kingitus sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige t-särk ja trüki värvus ja siis teeme meie sulle silmahakkava kingituse.

  14,99 €
 • Termostass Naisel on ALATI õigus
  TTTN01naiselOIGUS

  Kui otsid kingitust naisele, kes on väga enesekindel või vastupidi naisele, kelle enesehinnangut on vaja tõsta, siis soovitame neile kinkida termostassi Naisel on alati õigus. Termostass on praktiline kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks või naistepäevaks. Kujundustöö on tehtud, sina vali välja õige termostass ja trüki asukoht tassil ja edasi teeme meie...

  14,99 €

Kingitused naisele

Infot