Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Katsikukingitused

Beebi sünni ja minisünnipäevade puhul on kombeks pisikesele  ilmakodanikule kingitusi viia - ehk siis katsikule minnes võtta kaasa väike katsikukingitus. Pisikesele beebile on sageli NetiKink kingituste e-poest üsna raske kingitust valida, seega võiks lähtuda sellest, et kõige parem kingitus on midagi praktilist ja vajalikku. Väikesele ilmakodanikule peab kinkima ainult parimatest parimat. Kuna katsikukingituse ideid otsitakse sageli, siis koostasime artikli, mis pakkub sulle 5 lihtsat katsikukingituse ideed, mida meie e-poest tellida on võimalik. Siit leiate mõne praktilise idee nii katsikukingituse poisile kui ka tüdrukule.

Katsikukingitus

Mida kinkida katsikuks

Katsikuks kingituse valimisel on oluline valida midagi, mis on kasulik nii lapsele kui ka vanematele. Hea katsikukingitus ei peaks mitte ainult pakkuma lapsele meelelahutust, vaid aitama ka vanemaid mingil moel. Me NetiKingis mõistame, kui oluline on leida täiuslik kingitus katsikuks, mistõttu pakume erinevaid suurepäraseid ideid, mis on nii praktilised kui ka vajalikud.

Olenemata sellest, kas otsite katsiku kingitust posile või tüdrukule, on meil valikuid, mis sobivad teie vajadustele. NetiKingis saame aru, et katsiku kingituse valimine võib olla nii paljude võimaluste juures üle jõu käiv. Seda nii valikute rohkuse kui ka finantsiliste võimaluste pärast. Seepärast pakume  ka tooteid, mis ei ole mitte ainult praktilised, vaid ka vajalikud nii lapsele kui ka vanematele. Ja samas on võimalik neist mitmeid ka üsna mõistliku hinnaga soetada. 

Järgnevalt olemegi kokku pannud soovitusi, et küsimus "mida kinkida katsikuks" leiaks lahenduse.

Katsikukingitus - vannilina

Tikanditega või trükiga saunalinad ja rätikud on erilised ja samas praktilised kingitused. Pühendusega saunalina sobib kingituseks nii lapsele kui ka emale. Olgu selleks siis lihtsalt nimi, et saunalina teistega segamini ei läheks või hoopis vahvate piltidega rätik, et vanniskäik ikka meeldivam oleks. Võimalusi on palju - laske oma fantaasial lennata ja valmistame just sellise kingituse beebile, mis on kindlasti ainulaadne. Meie tootevalikus on ka saunalina BEEBILE, kuhu tikitakse beebi nimi, sünniandmed ja armas motiiv. Selline kingitus on praktiline, aga lapse kasvades jääb ka kenaks mälestuseks, sellest, kuidas ja millal kõik algas. Vannilina sobib ka suuremale lapsele kingituseks, peale saab tikkida mõne motiivi ja/või lapse nime ning väga vahva ja isikupärane kingitus lapsele ongi olemas. Ja mis peamine, see kingitus teeb lapsele rõõmu alati, kui on vannipäev.

Vannilina on hea katsikukingitus nii poisile kui ka tüdrukule - valige lihtsalt sobib värv.

Katsikukingitus poisile - tikandiga saunalina

Kui otsite poisile ideaalset katsikukingitust, on tikitud rätik suurepärane valik. See ei ole mitte ainult praktiline, vaid lisab ka isiklikku puudutust, mis näitab hoolivust ja hoolivust. Tikandi lisamine, näiteks lapse sünnikuupäev ja nimi, muudab kingituse millekski tõeliselt eriliseks. Tikitud rätik muutub kalliks mälestuseks, mida saab kasutada aastaid. See meenutab lapse sündi ja omab sentimentaalset väärtust. 

Tikitud rätik on mitmekülgne kingitus, mida saab kohandada igale sündmusele sobivaks. Olenemata sellest, kas tegemist on katsikuga, ristimise või sünnipäeva tähistamisega, on rätik praktiline ja tähendusrikas kingitus. Tikkimine lisab isikliku puudutuse, mis muudab kingituse ainulaadseks ja meeldejäävaks. See näitab, et olete mõelnud kingituse valimisele, mis ei ole mitte ainult kasulik, vaid omab ka sentimentaalset väärtust. Lapse sünnikuupäeva ja nime lisamine tagab, et rätik muutub kalliks mälestuseks, mida hoiavad kalliks nii laps kui ka tema vanemad.

Kui valite pojale tikitud rätiku, on oluline kaaluda värvilahendust. Kuigi traditsioonilised pastelsed toonid on sageli seotud beebi kingitustega, võib pisut mehelikuma tooni valimine lisada rafineeritust. See võib hõlmata siniseid, rohelisi või isegi neutraalseid värvitoone, nagu hall või beež. Valides veidi mehelikuma värvi, saate tagada, et kingitus vastab poisi esteetilistele eelistustele, kui ta suuremaks kasvab.

Kokkuvõttes on tikitud rätik ideaalne katsikukingitus poisile. Selle praktilisus koos tikandi isikliku puudutusega muudab selle kalliks mälestuseks, millel on tunnetuslik väärtus. Valides veidi mehelikuma tooniga salvrätiku, saate kingituse kohandada vastavalt poisi esteetilistele eelistustele. Kaaluge rätiku täiendamist teiste esemetega, et luua terviklik kinkekomplekt. Selline tähelepanu detailidele näitab hoolivust ja muudab kingituse veelgi erilisemaks.

Beebi body katsikukingituseks

Suurt populaarsust on kogumas erineva kujundusega bodyde kinkimine beebi sünni ja minisünnipäevade puhul.  Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega. Bodyd leiavad tihti kasutust ning isikupärane body võib jääda hiljem lapsele mälestusesemeks. Meie tootevalikus on kohe olemas suur valik valmiskujundusega bodysid.

Oleme Teie jaoks valmis mõelnud mõned armsad, naljakad ja südantsoojendavad kujundused, mille vahelt võite erilise katsikukingituse valida.  Teie peate lisaks kujundusele välja valima  body värvi, suuruse ja trüki värvi ning edasi teeme meie valmis vahva kingituse, mis köidab vaatajate tähelepanu oma erilisusega.

Kuid loomulikult, kui teil on katsikukingituseks oma idee, siis võite laste ka oma fantaasila lennata ja tellida just teile meelepärase kujundusega beebibody. Kui sa ei saa seda kohe tellida meie pildi või tekstiga body juurest, siis võta julgelt meiega ühendust ja saame ka muul moel sind aidata.

Kui on vaja leida täiuslik katsikukingitus poisile, siis on saadaval palju võimalusi. Üks ese, mis paistab aga eriti hea valikuna silma, on eriline beebi body. Meie poes pakume laias valikus lahedaid katsikukingitusi poistele, kuid eriline beebi body on midagi erilist, mis jääb kõigile silma. See ei ole mitte ainult praktiline ja funktsionaalne, vaid ka imearmas ja stiilne lisa iga beebi garderoobile.

Beebi body on iga vastsündinu jaoks hädavajalik ese, mis pakub vanematele nii mugavust kui ka mugavust. Pehme ja hingav kangas tagab, et beebi püsib kogu päeva jooksul mugavalt, samas kui allosas olevad nööpkinnitused muudavad mähkmete vahetamise lihtsaks. Need omadused teevad beebi body praktilise valiku uutele vanematele, kes on vastsündinu eest hoolitsemisega seotud väljakutsetega toime tulemas.

Lisaks sellele võib poisi katsikukingitus olla ka sentimentaalne mälestusese. Paljusid meie disainilahendusi saab isikupärastada lapse nime või initsiaalidega, mis teeb sellest läbimõeldud ja ainulaadse kingituse. See isikupärastamine lisab täiendavat sentimentaalsust ja seda saavad vanemaks saades hellitada nii vanemad kui ka laps. See meenutab erilist sidet vanema ja lapse vahel.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kui on vaja leida täiuslik katsikukingitus poisile, on eriline beebi body suurepärane valik. See ei paku mitte ainult praktilisust ja mugavust, vaid võimaldab vanematel ka oma isiklikku stiili disaini valiku kaudu näidata. Lisaks sellele lisab võimalus body isikupärastamiseks lisab erilisust, muutes selle kingituseks, mida hoitakse aastaid. Meie poes pakume laias valikus lahedaid katsikukingitusi poistele, kuid beebi body on lihne, mugav ja soodne kingitus.

Katsikukingitus poisile - joogipudel

Katsikukingituseks võib tellida ka erilise joogipudeli. Beebidega ringi liikudes on alati kasulik kaasas kanda ka juua neile. Pakume nii plastikust, vahva ning värvilise kaanega, joogipudelit kui ka klaasist joogipudelit, mida hea kaasa võtta. Lisaks pildile saad loomulikult ka kirjasid peale trükkida joogipudelitele. Personaalse disainiga joogipudel on kingitus, mis kindlasti erineb ja paistab silma. Lisaks võib selline katsikukingitus kesta ka väga pikalt ning kogu pere veel palju aastaid rõõmustada.

Pehme mänguloom katsikukingituseks

Ei ole vist last, kellel ei oleks oma kaisulooma. Kaisuloom on lapsele midagi väga isiklikku,  ta on lapsele sõber ja hingekaaslane, keegi kes on alati lapsega nii rõõmsatel kui ka lohutustvajavatel hetkedel, pakkudes turvatunnet ning mängulusti.  Meie pakutavad pehmed mänguloomad on ideaalseks katsikukingitusteks beebidele ent ka suurematele lastele.  Kaisulooma seljas olevale valgele, väiksele t-särgile saab trükkida pildi ja/või teksti ning niiviisi saate Te ise disainida just sellise kaisulooma nagu pisikesele kingisaajale meeldib. Kaisuloomad jäävad lastele armsaks väga paljudeks aastateks ning "pärandatakse" sageli edasi ka oma lastele ja lastelastele, seega on tegemist väga erilise kingitusega.

Katsikukingituseks fotomeene

Lisaks eelnevatele katsikukingituste ideedele võib alati kinkida ka mõne meeldiva fotomeene perele. Midagi sellist, mis jääb hoopis mälestuseks ja sobib näiteks ka toa kaunistuseks. Ka siin osas on meie kingituste valik üsna suur ja pigem on tarvis teil olla loov, ning mõelda, mis ese võiks perele sobida. Katsikukingituseks võib sobida näiteks eriline seinakell mälestuseks, või ka erinevad fotopaneelid ja fotokivid. Loomulikult võib kinkida ka kõige tavalisema fotokruusi, mis antud meeldivat sündmust meenutama jääb, kuid meie arvates on mõni kena fotomeene siiski lahedam kingitus.

Kuid otse loomulikult on see vaid väike osa meie pakutud toodetest. Vaadake ringi ja võite leida veel palju muud huvitavat!

Katsikukingitus internetist - NetiKink!

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.