Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Katsikukingitused

Beebi sünni ja minisünnipäevade puhul on kombeks pisikesele  ilmakodanikule kingitusi viia - ehk siis katsikule minnes võtta kaasa väike katsikukingitus. Pisikesele beebile on sageli NetiKink kingituste e-poest üsna raske kingitust valida, seega võiks lähtuda sellest, et kõige parem kingitus on midagi praktilist ja vajalikku. Väikesele ilmakodanikule peab kinkima ainult parimatest parimat. Kuna katsikukingituse ideid otsitakse sageli, siis koostasime artikli, mis pakkub sulle 5 lihtsat katsikukingituse ideed, mida meie e-poest tellida on võimalik. Siit leiate mõne praktilise idee nii katsikukingituse poisile kui ka tüdrukule.

Katsikukingitus

Katsikukingitus - vannilina

Tikanditega või trükiga saunalinad ja rätikud on erilised ja samas praktilised kingitused. Pühendusega saunalina sobib kingituseks nii lapsele kui ka emale. Olgu selleks siis lihtsalt nimi, et saunalina teistega segamini ei läheks või hoopis vahvate piltidega rätik, et vanniskäik ikka meeldivam oleks. Võimalusi on palju - laske oma fantaasial lennata ja valmistame just sellise kingituse beebile, mis on kindlasti ainulaadne. Meie tootevalikus on ka saunalina BEEBILE, kuhu tikitakse beebi nimi, sünniandmed ja armas motiiv. Selline kingitus on praktiline, aga lapse kasvades jääb ka kenaks mälestuseks, sellest, kuidas ja millal kõik algas. Vannilina sobib ka suuremale lapsele kingituseks, peale saab tikkida mõne motiivi ja/või lapse nime ning väga vahva ja isikupärane kingitus lapsele ongi olemas. Ja mis peamine, see kingitus teeb lapsele rõõmu alati, kui on vannipäev.

Vannilina on hea katsikukingitus nii poisile kui ka tüdrukule - valige lihtsalt sobib värv.

Beebi body katsikukingituseks

Suurt populaarsust on kogumas erineva kujundusega bodyde kinkimine beebi sünni ja minisünnipäevade puhul.  Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega. Bodyd leiavad tihti kasutust ning isikupärane body võib jääda hiljem lapsele mälestusesemeks. Meie tootevalikus on kohe olemas suur valik valmiskujundusega bodysid.

Oleme Teie jaoks valmis mõelnud mõned armsad, naljakad ja südantsoojendavad kujundused, mille vahelt võite erilise katsikukingituse valida.  Teie peate lisaks kujundusele välja valima  body värvi, suuruse ja trüki värvi ning edasi teeme meie valmis vahva kingituse, mis köidab vaatajate tähelepanu oma erilisusega.

Kuid loomulikult, kui teil on katsikukingituseks oma idee, siis võite laste ka oma fantaasila lennata ja tellida just teile meelepärase kujundusega beebibody. Kui sa ei saa seda kohe tellida meie pildi või tekstiga body juurest, siis võta julgelt meiega ühendust ja saame ka muul moel sind aidata.

Katsikukingitus poisile - joogipudel

Katsikukingituseks võib tellida ka erilise joogipudeli. Beebidega ringi liikudes on alati kasulik kaasas kanda ka juua neile. Pakume nii plastikust, vahva ning värvilise kaanega, joogipudelit kui ka klaasist joogipudelit, mida hea kaasa võtta. Lisaks pildile saad loomulikult ka kirjasid peale trükkida joogipudelitele. Personaalse disainiga joogipudel on kingitus, mis kindlasti erineb ja paistab silma. Lisaks võib selline katsikukingitus kesta ka väga pikalt ning kogu pere veel palju aastaid rõõmustada.

Pehme mänguloom katsikukingituseks

Ei ole vist last, kellel ei oleks oma kaisulooma. Kaisuloom on lapsele midagi väga isiklikku,  ta on lapsele sõber ja hingekaaslane, keegi kes on alati lapsega nii rõõmsatel kui ka lohutustvajavatel hetkedel, pakkudes turvatunnet ning mängulusti.  Meie pakutavad pehmed mänguloomad on ideaalseks katsikukingitusteks beebidele ent ka suurematele lastele.  Kaisulooma seljas olevale valgele, väiksele t-särgile saab trükkida pildi ja/või teksti ning niiviisi saate Te ise disainida just sellise kaisulooma nagu pisikesele kingisaajale meeldib. Kaisuloomad jäävad lastele armsaks väga paljudeks aastateks ning "pärandatakse" sageli edasi ka oma lastele ja lastelastele, seega on tegemist väga erilise kingitusega.

Katsikukingituseks fotomeene

Lisaks eelnevatele katsikukingituste ideedele võib alati kinkida ka mõne meeldiva fotomeene perele. Midagi sellist, mis jääb hoopis mälestuseks ja sobib näiteks ka toa kaunistuseks. Ka siin osas on meie kingituste valik üsna suur ja pigem on tarvis teil olla loov, ning mõelda, mis ese võiks perele sobida. Katsikukingituseks võib sobida näiteks eriline seinakell mälestuseks, või ka erinevad fotopaneelid ja fotokivid. Loomulikult võib kinkida ka kõige tavalisema fotokruusi, mis antud meeldivat sündmust meenutama jääb, kuid meie arvates on mõni kena fotomeene siiski lahedam kingitus.

Kuid otse loomulikult on see vaid väike osa meie pakutud toodetest. Vaadake ringi ja võite leida veel palju muud huvitavat!

Katsikukingitus internetist - NetiKink!

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.