Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Hea kingitus - tikandiga saunalina

Tikitud saunalina on suurepärane kingitus sünnipäevaks või mis tahes muuks eriliseks sündmuseks. Kujutage ette, et kingite oma kallimale isikupärastatud rätiku, millel on ilusti tikitud tema nimi, pühendumus või eriline motiiv. See on ideaalne viis näidata kellelegi, et te hoolite ja see on tõeliselt läbimõeldud kingitus.

Meil on suur valik erinevaid tikitud vannirätikuid, mille hulgast valida. Meie valikus valmis tikandite ja ideede vahel on midagi igale maitsele sobivat. Te võite ka lasta meil teha spetsiaalse tikitud saunalina just nii, nagu teile meeldib. Meie andekate disainerite ja tikkijate meeskond teeb teiega koostööd, et luua midagi tõeliselt ainulaadset ja erilist.

Meie tikitud saunalinad on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest, mis tagavad nende pehmuse ja suurepärase kasutusmugavuse. Kasutame oma tikandite valmistamiseks ainult parimaid niite ja rätikuid, nii et võite olla kindel, et teie rätik näeb aastaid suurepäraselt välja. Pakume ka erinevaid värvivalikuid, nii et saate valida täiusliku tooni, mis paneb teie tellitud tikandiga saunalina silma paistma.

Seega, kui otsite ainulaadset ja erilist kingitust sünnipäevaks või mõneks muuks eriliseks sündmuseks, on tikitud vannirätik suurepärane valik. Laske meil aidata teil luua midagi tõeliselt erilist ja meeldejäävat oma kallimale.

Kui kiiresti kingituse kätte saab?

Kuna teostame tikkimist ise, siis on ka tellimuste täitmise ajad väga kiired.  Täpselt nii nagu ka teiste fotomeenete vamistamise puhul. Üldjuhul jõuame Teie tellimuse juba paari päevaga teele panna, kuid loomulikult võib vahest suuremate pühade ajal valmistamine natuke kauem aega võtta.

Seda loomulikult juhul, kui soovite tellida mõne üksiku rätiku. Kui teid huvitab juba üle viie saunalina või rätiku tellimus, siis täpsusta kindlasti enne, kui kiiresti sellise tellimuse valmis jõuaksime.

Lisaks võib vahest mõnda tooni rätik meie laost otsa saada ja peame oma laoseisu uuendama. Kuid igatahes soovime enamus tikitavaid tooteid ikka paari tööpäevaga teele panna. Edasi sõltub kõik juba transpordi firmast. Kui peaks tulema natuke pikem viivitus, siis võtame Teiega kindlasti eraldi ühendust.

Kas saan tellida ainult ühe tikandiga saunalina?

Loomulikult! NetiKingis oleme keskendunud just ühe kaupa toodete valmistamisele. Kuigi soovi korral valmistame ka suuremaid koguseid erinevatele asutustele ja ettevõtetele, siis meie põhikliendiks on ikka eraisikud, kes vajavad vaid ühte või kahte isikupärastatud toodet. Olgu selleks, siis tikandiga vannilina, mõni eriline fotomeene või t-särk - see kõik on meie igapäevane tegevus. Ning  kõik hinnad mida näete - ongi juba koos vastava tikandi ja rätikuga!

Kui Teil tekib küsimusi meie toodete kohta, siis võtke meiega julgelt ühendust ja proovime leida lahenduse.

Tikandiga saunalinad - sinu idee järgi valmistatud

NetiKink kingituste poes pakume Teile võimalust tellida endale ka oma nimega või muu tekstiga rätikuid ja saunalinasid. Meil on selle jaoks olemas omal tikkimistehnika ja samuti on laos olemas alati teatud kogus erinevas suuruses ja värvitoonides saunalinasid ja käterätikuid.

Lisaks soovitud tekstile saate lisada ka erinevaid motiive kohe saunalinale. Kui vajate mõnda erilist motiivi või kujundit, mida ei ole kohe valikus, siis võta julgelt ühendust - enamasti on meil ikka kuskil andmebaasis vastav tikandi motiiv olemas või saame vastava tikkimisprogrammi kiiresti luua.

Tikandiga saunalina - valmis kujundustega

Kui sa täpselt ei tea, millist tikandit võiks kasutada, siis on meie tootevalikus suurel hulgal erinevaid juba valmis tehtud tikanditega saunalinasid. Oleme loonud erinevaid kujundusi paljudeks erinevateks tähtpäevadeks ning ka neil vannirätikutel on paljudel olemas nime koht - seega jääb ka antud kingitus ikka täiesti ainulaadseks. Lihtsalt kujundustööd oleme juba ette ära teinud, et sul lihtsam oleks.

Järgnevalt on toodud väike valik näidistest, milliseid valmis saunalinasid võid leida

Tikitud saunalina on ideaalne kingitus erilise sündmuse, näiteks sünnipäeva puhul või isegi lihtsalt tänuavaldusena. See on ideaalne viis väljendada oma armastust ja tänu saajale. Meie laiast tikitud vannirätikute valikust saate valida eelnevalt valmistatud kujunduse või lasta meil teha just teie erilise inimese jaoks kohandatud rätiku. Meie tikitud saunarätikud on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis on pehmed ja imavad, nii et need on kindlasti hitiks.

NetiKink - sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis. Nii lihtne see ongi!

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.