Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingitus sünnipäevaks - oma nimega saunalina

 

 

 

NetiKink kingituste poes pakume Teile võimalust tellida endale ka oma nimega või muu tekstiga rätikuid ja saunalinasid. Meil on selle jaoks olemas omal tikkimistehnika ja samuti on laos olemas alati teatud kogus erinevas suuruses ja värvitoonides saunalinasid ja käterätikuid.

Rätikute tüübid

Oma toodete valikusse oleme välja valinud kahte eri sorti rätikute tüüpi - need erinevad toonide poolest ja ka tiheduse poolest.

Erksavärvilised ja tihedamad on Continental tüüpi saunalinad, kuhu on Teil võimalik lasta tikkida kas nimi või siis monogramm (maks 3 tähemärki). Continental saunalindade tiheduseks on 420g/m2.

Natukene heledamates toonides on meil Baas tüüpi sari, mille tiheduseks on 380g/m2.

Ka Baas tüüpi rätikuid on võimalik tellida nii pika tikandiga kui ka monogrammiga.

Toodete tellimisel on Teil võimalik valida rätiku värvus ja ka tikitava teksti kirjatüüp. Ja saate kohe sisestada ka oma soovitud teksti, mida soovite lasta tikkida.

Hetkel pakumegi ainult tekstide tikkimise võimalust ja erinevatele rätikutele. Palju on küsitud ka fliisidele tikkimist, kuid fliisidele ja jopedele pakume hoopis vastupidavat ja suuremate võimalustega spetsiaalset presstrükki.

Kui kiiresti kingituse kätte saab?

Kuna teostame tikkimist ise, siis on ka tellimuste täitmise ajad väga kiired. Täpselt nii nagu ka teiste fotomeenete vamistamise puhul. Üldjuhul jõuame Teie tellimuse juba paari päevaga teele panna, kuid loomulikult võib vahest suuremate pühade ajal valmistamine natuke kauem aega võtta. Lisaks võib vahest mõnda tooni rätik meie laost otsa saada ja peame oma laoseisu uuendama. Kuid igatahes soovime enamus tikitavaid tooteid ikka paari tööpäevaga teele panna. Edasi sõltub kõik juba transpordi firmast. Kui peaks tulema natuke pikem viivitus, siis võtame Teiega kindlasti eraldi ühendust.

Kellele kinkida?

Tikitud saunalinad ja rätikud sobivad kingituseks paljudele. Kuid enim kingitakse neid emadele ja isadele.  Teil on võimalik tellida vaid ühe kahe kaupa meilt tikitavaid tooteid ja kingitusi. Kuid loomulikult võite soolaleiva ingituseks tervele perele nende nimelised rätikud kinkida.

Teil väga lihtne üllatada sünnipäeva last huvitava sünnipäeva kingitusega. Kuid loomulikult sobivad tikandiga saunalinad ka sõbrapäevaks ja jõuludeks - kuid miks mitte ka isadepäevaks ja emadepäevaks huvitavateks ja meeldejäävateks kingitusteks. Vähemalt ei aja keegi enam rätikuid nii lihtsalt segamini.

Kõik meie tikitavad saunalinad ja rätikud leiate Tikiandiga rätikud kategooriast.

Kui Teil tekib küsimusi meie toodete kohta, siis võtke meiega ühendust.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.