Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Jõulukingitused NetiKink kingituste e-poest

Jõulukingitused töökollektiivis


Aasta lõpp töökollektiivis on ikka täis siginat ja saginat. Õnneks on mitmetes ettevõtetes säilinud hea tava, et tehakse kingitusi kas siis üksteisele või ettevõtte poolt kõikidele töötajatele korraga. Tunnustamine ja meelespidamine on osa ettevõtte personalipoliitikast
ja on märk sellest, et töötajatest hoolitakse.
Kui sind vaevab küsimus, et mida kinkida kolleegile või alluvatele, siis oled just õiges kohas. Netikingi mitmekesisest tootevalikust leiad sobiva üllatuse igale maitsele. Olgu kingisaajaks soliidne ärimees, sportlik töömees või hoopis sõbralik teenindaja - meie  juures kingituste valimisega hätta juba ei jää!
Kingituse tegemine pole kohustus, ega pelgalt andmine. Kinkimine on alati midagi enamat, sest kingisaaja tänusõnades ja sõbralikus pilgus on imeline hea energia, mis teeb kinkimise väga eriliseks ja nauditavaks tegevuseks. Paku seda head emotsiooni endale ja teistele personaalsete kingituste abiga!

NetiKink.eu soovitused töökollektiivi kingitusteks

Fotokruus kingituseks T-särk kingituseks Termostass kingituseks Kingituseks erinevad saunalinad NetiKink e-poest

Jõulukingitused vanaemale


Tavaliselt on ikka vanaemad ise need, kes teistele kingitusi teha armastavad. Jõulude ajal on aga kena ka neid meeles pidada ja teha mõni armas üllatus.
Vanaemale jõulukingiga rõõmu valmistamine ei ole üldse keeruline, kui oled sattunud Netikingi e-poodi.
Kas vanaema armastab küpsetada või on vanaema rohenäpp ja veedab enamuse suvest aias? On su vanaema suur spa ja saunasõber või armastab hoopis suurest tassist kamina ees kuuma jooki nautida?
Olgu su vanaema milline tahes, sobiva ja meeldejääva kingituse leidmine meie poest on lihtne. Vali välja sulle meeldiv toode ning anna teada, mis pildi, teksti või motiivi sinna peale paneme. Ning võid olla kindel, et vanaema silmist peegeldub tänulikkus ja armastus, sest teist sarnast kingitust pole mitte kellelgi teisel.

NetiKink.eu soovitused vanaema kingituseks

Fotokruus kingituseks vanaemale Kodukaubad kingituseks vanaemale Kokapõlled kingituseks vanaemale Külmkapimagnet kingituseks vanaemale

Jõulukingitused vanaisale


Jõulude ajal tahavad kõik kingitusi saada, olgu tegemist lapsega või täiskasvanuga. Lapselik elevus jõulukingitust lahti pakkides on täpselt samamoodi ka armsa vanaisa silmis.
Millega üllatada oma vanaisa jõulude ajal sel aastal? Mis teeks talle rõõmu ka jõuluaja möödudes?
Netikingi e-poes pakume just selliseid kingitusi, mis pakuvad meeldivaid mälestusi ka hiljem, jõuluaja lõppedes. Pakume nii praktilisi kui kalihtsalt silmailuks sobivaid meeneid. Meie toodete seas on sobivaid kingitusi igale eale ja erinevate hobidega meestele. Tule uudista Netikingi e-poes rahulikult ringi ja anna teada, millist kujundust oma väljavalitud tootele soovid. Meie töö on kiire ja korralik ning võid olla kindel, et sinu ainulaadne üllatus teeb vanaisa meele rõõmsaks ja tuju heaks.

NetiKink.eu soovitused vanaisa kingituseks

Suured fotokruusid kingituseks vanaisale Fotopaneelid kingituseks vanaisale Prillipuhastus lapp kingituseks vanaisale Tikandiga fliisid kingituseks vanaisale

Jõulukingitused sõbrale


Jõuluaeg - see maagiline imede aeg on kingituste tegemiseks loodud! Mis saab olla veel mõnusam, kui kallite sõpradega kuuse all koos kinke avada ja üksteise seltskonda nautida.
Selleks, et teie sõpruskonna jõulud oleksid sel aastal üllatuste- ja rõõmurohked, oled oodatud valima jõulukingitused Eesti suurimast kingikauplusest Netikink. Oleme kokku kogunud palju positiivseid emotsioone tekitavaid tooteid ning kui sinna lisada juurde veel sinupoolne personaalne kujundus, siis mis võiks olla veel sobivaim viis näidata sõbrale oma hoolivust ja armastust. Andmine on ju samaaegselt ka saamine. Annad kingituse ja vastu saad hindamata tänutunde.

NetiKink.eu kingi soovitused sõbrale

Sõbrale kingituseks lahe t-särk trükiga Nokamüts kingituseks sõbrale I love fototass on hea kingitus sõbrale Termostass on hea kingitus sõbrale


Jõulukingitused emale


Küll need aastad mööduvad kiiresti. Jälle on käes aeg hakata valmistuma jõuludeks. Tihtipeale annavad meie vanemad mõista, et neile pole midagi jõuludeks vaja, kõik on juba olemas. Aga kindel on see, et sügaval südamesopis on iga viimane kui ema kingituse üle rõõmus. Miks mitte talle siis seda head meelt valmistada. Kingitus emale ei pea olema hinnaline ja luksuslik, ema südame teeb soojaks ka lihtne teadamine, et ta on oluline ja meeles peetud.
Netikingi rikkaliku tootevaliku hulgas on emadele sobivaid kingitusi väga palju. On su ema aktiivne spordisõber või hoopis rahulik koduhoidja, kes naudib küpsetamist või aiatöid - kingitusi leiab siit küll igale emale. Ja mis meie poolt tellitud kingitused kõige erilisemaks teeb - selliseid ei saa mitte kuskilt mujalt, sest need on Sinu enda poolt kujundatud.

Meie kingituste soovitused emale

Erinevad kotid on head kingitused emale Fotokivid on head ja huvitavad kingitused emale Fotokruus on hea kingitus emale Kellad on head kingitused emale


Jõulukingitused isale


Kuidas valida jõulukingitust isale? Mis talle sel aastal kinkida? Kõik oleks juba nagu olemas. Kui sul keerlevad peas sarnased mõtted, siis palju õnne - oled õiges kohas!
Netikingi e-poe kingituste valik võtab lausa silme eest kirjuks. Tootevalik on suur, pakume  kingituse tegemiseks üle 300 toote.
Kuidas siis isale seda õiget ja rõõmsat tuju loovat kingitust ikkagi valida? Meie soovitame hetkeks mõtiskleda, mis su isale teha meeldib? Kas ta on kokandushuviline, meeldib talle sporti teha, on ta hoopis aktiivne matkasell või suur saunasõber? Kingitusi leiab igale isale, see on kindel.
Tule ja vali toode välja, anna teada, millist teksti või pilti sinna peale soovid ning võid olla kindel, et isa silmad lähevad kingipakki lahti harutades särama! Personaalne kingitus oma isale on hea valik ja Netikink on selles sulle alati abiks!

Kingituste soovitused isale

Praktiline kingitus isale Meeldiv kingitus isale - fotopaneel Hiirematt on isale praktiline kingitus Termostass on hea kingitus isale

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis - nii lihtne see ongi!

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.