Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

NetiKink privatsuspoliitika

Sinu privaatus

Üldine

Kõik NetiKink e-poe tellimise ning ostude sooritamise käigus teatavaks saanud personaalsed andmed käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Ettevõte kohustub mitte avaldama kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele. Ettevõte kasutab Kliendi persionaalseid andmeid tellitud toodete saatmiseks kliendile või tellimustega seotud küsimuste korral.

Andmete kogumine

NetiKink e-pood ei kogu oma klientide kohta rohkem andmeid, kui on vaja tellimuse täitmiseks. Tulenevalt tehnilisest iseärasusest on tuleb kliendil sisestada ka aadress tellimuse vormistamisel, samas kui ei toimu kulleriga kohale toimetamist, siis võib klient sinna sisestada ka oma äranägemise järgi aadressi. Meie poolt kasutatakse seda infot arve väljastamiseks ja vajadusel transpordi viisi täpsustamiseks.

NetiKink e-pood kasutab oma töös küpsiseid - tegu on lihtsa infoga, mis talletatakse kliendi veebilehitsejasse, et tema järgneval külastusel kuvataks tema eelnev vormistamata ostukorvi sisu. Kliendil on igal hetkel võimalus oma arvutist vastavad küpsised kustutada. Lisaks kasutame ka Google Analyticsi, LuckyOrange ja Facebooki küpsiseid ning pixleid. Antud lahenduste kaudu kogutakse statistilist infot, mille abil pakutakse turundusalast infot kliendile ja infot e-poe töö paremaks käigus hoidmiseks. Isikuandmeid antud teenusepakkujatelt meie kätte ei saa.

Kogu kliendi poes oleku teostatud toimingud salvestatakse LuckyOrange nimelise teenusega. Ühtegi parooli ega muud sisestatud teksti selle kaudu näha ei ole, samuti lõppeb salvestamine kohe peale lehelt lahkumist. Vastavad salvestised säilivad 30 päeva ja kustutatakse siis automaatselt. Antud lahenduse eesmärgiks on lehe toimivuse kohta info kogumine ja vajadusel online klienditoe pakkumine.

Andmete töötlemine

Andmete töötlejaks on Portal Invest OÜ töötajad. Kõik meie töötajad omavad lepinguid ja kolmandatele osapooltele, kes ei ole volitatud andmekäitleja - klientide ja tellimuste andmeid ei edastata. Volitatud andmete käitlejateks on NetiKink e-poel transpordiettevõtted, kellele edastatakse tellimusega kliendi andmed, et neil oleks võimalik teie tellimus kohale toimetada. Lisaks sellele on ka erinevad lepingulised partnerid, kelle tööks on e-poe käigus hoidmine. Lepingutega on tagatud, et klientide andmeid nad ei kasuta, kui seda ei ole vaja konkreetse kliendiga seotud vea tuvastamiseks.

E-postile saadetud teavitused

Ettevõtte võib saata kliendi e-maili peale ainult NetiKink e-poega seotud uudiseid ja reklaammaterjali, andes kliendile võimaluse üheselt ja lihtsalt vastavatest teavitustest loobuda. Kui klient on teavitanud, et ei soovi enam teavitusi, siis NetiKink ei tohi ka vastavaid teateid enam kliendile saata.

Tagasiside ja kommentaarid

Kliendi jäetud tagasisidet võib NetiKink e-pood kasutada reklaami eesmärkidel ainult siis, kui klient on selleks nõusoleku andnud.

Kõik klientide kommentaarid läbivad esmalt ülevaatuse ja seejärel tehakse poe haldaja poolt valik, millised avaldatakse ja millised mitte.

Kliendi kommentaaris on poe haldajal lubatud teha ainult keelelisi korrektuure, ilma et kommentaari mõte muutuks.

Muud

Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist ettevõtte andmebaasist, v.a andmed ja info, mida oleme seadusest tulenevalt kohustatud säilitama.

Küsimuste korral võtke ühendust meie klienditoega.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.