Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingitused internetist - NetiKink

NetiKink poe kontaktid


Keilas on üks tore koht, mis tegeleb igapäevaselt inimestele rõõmu valmistamisega. See on NetiKingi salong.
Selle vahva ettevõtmise taga on üks Keila perefirma, kes alustas oma tegevusega juba 2009 aastal. Esialgu toimetasid nad oma kodukontoris, aga kuna tellimused kasvasid jõudsalt, oli vajadus kolida avaramale pinnale. Nüüd leiab nad üles Keilas, Uus tn 7 asuvast halli maja esimeselt korruselt. . Meie asukoht kaardil.

NetiKink pood ja salong Keilas Uus tn 7Meie kauplus salong (koos Mia24.ee poega) on avatud E-R kella 11-17.30

Kõik huvilised on oodatud aga ka reaalselt Keila kauplusesse kohale tulema, sest seal on võimalik tutvuda näidistega. Poodi kohapeale on oodatud ka need, kel on soov kingile oma foto peale lasta teha. Olgu pilt siis paberkandjal või digitaalsel kujul - tule kohale ja koos on lihtsam otsustada, kuhu ja kuidas kaunis pilt paigutada.

Üllata lähedasi kingitusega, mis on ainulaadne ja südamega tehtud!

Küsimuste korral palun helistage +372 54549955

Klienditeenindajad:

Vahur Suvi: +372 56 489029 vahur@netikink.eu

Piret Suvi: +372 53963112 piret@netikink.eu

NetiKink poe juriidilised andmed:

Firma: Portal Invest OÜ

Juriidiline aadress: Kruusa 21-1, 76607 Keila

Tegevuskoha aadress: Uus tn 7, 76605 Keila

Telefon: +372 54549955

e-mail: info@portalinvest.com

Registrikood: 11039100

KMKR: EE101280965

Juhataja: Vahur Suvi

Telefon: +372 56489029

e-mail: suvi@portalinvest.com või vahur@netikink.eu

Võite meie ettevõtte kohta vaadata ka infot järgnevatest avalikest registritest:

 

NetiKink e-poest

Fotomeened NetiKink e-poestNetiKink.eu poe idee tuli 2008 aastal. Poe lõpliku avamiseni ja toodete valiku paika seadmiseni jõudsime aga siiski alles 2009 aasta alguses. Sellest ajast oleme järjest arendanud oma poodi, lisanud erinevaid maksemooduleid, transpordi lahendusi. Täiendanud ka oma toodete nimekirja. Praeguseks hetkeks oleme üks Eesti suurima nomenklatuuriga kingituste valmistamisega tegelev pood. Pakume nii tavalisi kingitusi kui ka erinevaid reklaamkingitusi. Meie peamine suund on tagada väikeseeria tooted. Seega just ühe/kahe kaupa tootmine. Selline kingituste ja meenete tootmine on sobilik just eraisikutele tähtpäevadeks (nagu näiteks sünnipäevadeks, jõuludeks, sõbrapäevaks) puhul kingituste valmistamiseks samuti väikefirmadele, asutustele ja üritustele (pulmad, teema peod) väikeses koguses reklaamkingituste ja meenete valmistamine.

Meie valitud tehnikad sobivad just väikestes kogustes kingituste valmistamiseks, samas aga siiski konkurentsivõimelise hinnaga.Fotomeened NetiKink kingituste e-poest

Kui Teid huvitab natuke suurem kogus reklaamkingitusi, siis võtke kindlasti meiega ühendust. Samas palume arvestada, et üldjuhul teeme siiski koguseid alla 50 tüki. Kui kogus on sobiv, siis teeme Teile hinnapakkumise. Samas võite aga ka julgelt ühendust võtta, kui soovite ainult paari reklaamkingitust (näiteks tassi, t-särki vms) või võite siis ka otse e-poest kohe tellida.

Praegusel juhul saate tellida meie poest nii erinevaid sublimatsioontrükis meeneid kui ka presstrükis valmistatud meeneid. 

Sublimatsioontrükki kasutame peamiselt keraamikale fotokvaliteediga trükiste teostamiseks.

Presstrükki aga T-särkidele, fiisidele ja tekstiilesemetele kirjade ja logode peale kandmiseks.

Lisaks on meil olemas ka rinnamärkide valmistamise tehnika, millega saab valmistada nii külmkapi magneteid, rinnamärke, avajaid ja palju muud.

2012 aastast alates pakume  tikkimise teenust erinevatele tekstiilist toodetele. Tikkimisniitide värvivalik on väga mitmekesine ning võimalik on  nii tekste kui motiive tikkida. Omame selleks 15 nõelalist tööstusliku tikkimismasinat, millega saame tikkida väga paljusid tooteid - kaasa arvatud erinevad mütsid.

Loe lähemalt, kuidas NetiKink kingituste e-pood alguse sai

Portal Invest OÜ ettevõttes

OÜ Portal Invest on asutatud 2004 aastal ja on tegelenud erinevate e-poodide arendusega. Nüüdseks oleme pikka aega tegelenud PrestaShopi baasil erinevate e-poodide arendusega ja paigaldusega. Ka NetiKink pood kasutab sama tarkvara. Ning oleme keskendunud oma e-poodide edasisse arendusse. Meie grupis on hetkel kolm e-poodi - NetiKink.eu, Mia24.ee ja Tee- ja Kohvipood.

Rohkem infot Portal Invest OÜ kohta saate kindlasti meie kodulehelt: www.portalinvest.com

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.