Kingitused internetist - NetiKink

NetiKink poe kontaktid

Kingitused internetist - NetKink kontorKeilas on üks tore koht, mis tegeleb igapäevaselt inimestele rõõmu valmistamisega. See on NetiKingi salong.
Selle vahva ettevõtmise taga on üks Keila perefirma, kes alustas oma tegevusega juba 2009 aastal. Esialgu toimetasid nad oma kodukontoris, aga kuna tellimused kasvasid jõudsalt, oli vajadus kolida avaramale pinnale. Nüüd leiab nad üles Keilas, Paldiski mnt 19 asuvast valge maja esimeselt korruselt. . Meie asukoht kaardil.

Meie kauplus salong (koos Tee- ja kohvipoega) on avatud T-R kella 11-17 ja L 10-14.

Kõik huvilised on oodatud aga ka reaalselt Keila kauplusesse kohale tulema, sest seal on võimalik tutvuda näidistega. Poodi kohapeale on oodatud ka need, kel on soov kingile oma foto peale lasta teha. Olgu pilt siis paberkandjal või digitaalsel kujul - tule kohale ja koos on lihtsam otsustada, kuhu ja kuidas kaunis pilt paigutada.

Üllata lähedasi kingitusega, mis on ainulaadne ja südamega tehtud!

NetiKink kauplus-salong koos Tee- ja kohvipoega

Küsimuste korral palun helistage +372 54549955

Klienditeenindajad:

Vahur Suvi: +372 56 489029 vahur@netikink.eu

Piret Suvi: +372 53963112 piret@netikink.eu

NetiKink poe juriidilised andmed:

Firma: Portal Invest OÜ

Juriidiline aadress: Kruusa 21-1, 76607 Keila

Tegevuskoha aadress: Paldiski mnt 19, 76607 Keila

Telefon: +372 54549955

e-mail: info@portalinvest.com

Registrikood: 11039100

KMKR: EE101280965

Juhataja: Vahur Suvi

Telefon: +372 56489029

e-mail: suvi@portalinvest.com või vahur@netikink.eu

Võite meie ettevõtte kohta vaadata ka infot järgnevatest avalikest registritest:

 

NetiKink e-poest

Fotomeened NetiKink e-poestNetiKink.eu poe idee tuli 2008 aastal. Poe lõpliku avamiseni ja toodete valiku paika seadmiseni jõudsime aga siiski alles 2009 aasta alguses. Sellest ajast oleme järjest arendanud oma poodi, lisanud erinevaid maksemooduleid, transpordi lahendusi. Täiendanud ka oma toodete nimekirja. Praeguseks hetkeks oleme üks Eesti suurima nomenklatuuriga kingituste valmistamisega tegelev pood. Pakume nii tavalisi kingitusi kui ka erinevaid reklaamkingitusi. Meie peamine suund on tagada väikeseeria tooted. Seega just ühe/kahe kaupa tootmine. Selline kingituste ja meenete tootmine on sobilik just eraisikutele tähtpäevadeks (nagu näiteks sünnipäevadeks, jõuludeks, sõbrapäevaks) puhul kingituste valmistamiseks samuti väikefirmadele, asutustele ja üritustele (pulmad, teema peod) väikeses koguses reklaamkingituste ja meenete valmistamine.

Meie valitud tehnikad sobivad just väikestes kogustes kingituste valmistamiseks, samas aga siiski konkurentsivõimelise hinnaga.Fotomeened NetiKink kingituste e-poest

Kui Teid huvitab natuke suurem kogus reklaamkingitusi, siis võtke kindlasti meiega ühendust. Samas palume arvestada, et üldjuhul teeme siiski koguseid alla 50 tüki. Kui kogus on sobiv, siis teeme Teile hinnapakkumise. Samas võite aga ka julgelt ühendust võtta, kui soovite ainult paari reklaamkingitust (näiteks tassi, t-särki vms) või võite siis ka otse e-poest kohe tellida.

Praegusel juhul saate tellida meie poest nii erinevaid sublimatsioontrükis meeneid kui ka presstrükis valmistatud meeneid. 

Sublimatsioontrükki kasutame peamiselt keraamikale fotokvaliteediga trükiste teostamiseks.

Presstrükki aga T-särkidele, fiisidele ja tekstiilesemetele kirjade ja logode peale kandmiseks.

Lisaks on meil olemas ka rinnamärkide valmistamise tehnika, millega saab valmistada nii külmkapi magneteid, rinnamärke, avajaid ja palju muud.

2012 aastast alates pakume  tikkimise teenust erinevatele tekstiilist toodetele. Tikkimisniitide värvivalik on väga mitmekesine ning võimalik on  nii tekste kui motiive tikkida. Omame selleks 15 nõelalist tööstusliku tikkimismasinat, millega saame tikkida väga paljusid tooteid - kaasa arvatud erinevad mütsid.

Kuidas NetiKink kingituste e-pood alguse sai?

2007 aastal  tuli meil Piretiga mõte hakata trükkima lahedaid laste bodysid. Sellest arenes huvi uurida erinevaid trükiviise ning jõudsime sublimatsioonitrükini. Esimese universaalpressi tellisime 2008 aastal Hiinast, samal aastal sai ka esimene plotter ja printer tellitud Saksamaalt. Algus oli üsna konarlik ning viperusi täis. Kuigi tehnika oli meil olemas - seisis see alguses niisama, sest lapsed olid väikesed ja elamispind oli meil samuti väike toimetamiseks. 2009 aasta alguses saime juba suuremas elukohas ühes toas väikseid teste teha ning valmistasime tuttavatele ja sõpradele tasse. Need pettumused trükikvaliteediga, mis siis olid - seda ei saa oska sõnadessegi panna. Probleeme ja vigu oli küll palju, kuid järjepidevalt testisime ning arenesime edasi, kuni lõpuks saime hakata mõtlema  e-poe peale.

Algus 2009 aastal

2009 aasta sügisel - täpselt siis, kui meie esimene laps sai kolme aastaseks, sai Piret Kalevist koondamisteate - teda ei olnud enam vaja. Tekkis mõte, et  Piret võiks natukene e-poe asjadega kodus tegeleda, et igav ei oleks. Kuna parasjagu süvenes majanduskriis ei olnud erilist lootust kuskile tööle tal saada ning väikese lapse kõrvalt ei olnudki tööle mineku soov väga suur.  Niiviisi saigi kogu trükkimine ja pressimine Piretile selgeks õpetatud ja tema hakkas tegelema e-poega. Nädalas paar tellimust oli sellel ajal juba väga kõva müük! Kuid järge mööda arenesime me edasi, õppisime ise palju juurde, müügimahud kasvasid ning tegime rohkem reklaami ettevõttele.

Kogu üks tuba ja kelder olid sellel ajal NetiKingi asjadega hõivatud ning meil hakkas tekkima tõsine ruumikitsikus- sellel ajal valmistasime fotokristalle ja neid sai sõna otseses mõttes põrandal vabal pinnal tehtud.

-Vahur- 

2012 tuli tõdeda, et meil on vaja suuremaid ruume. Käisime mitmeid kohti Keilas vaatamas, isegi Keila haiglas, kuni lõpuks õnnestus leida mõistlikud ruumid Harju KEK-i hoones. Kui alguses meile tundus, et seal oli meil ruumi palju, siis üsna pea seisime järjekordselt ruumipuuduse probleemi ees.  2015 aastal tekkis meil mõte, et Keilas võiks olla üks lahe kingituste salong aga teadsime, et lihtsalt fotomeenete salong ei tasuks Keilas ära. Ühel hetkel sündis meile heade mõtete linnas, Paides, idee - teha Tee- ja Kohvipood - ehk luua selline väike koht Keilasse, kuskohast saaks kiirelt osta kingitusi, kas siis NetiKingi fotomeeneid või teed, kohvi  ja maiustusi. Nii saigi 2015 aastal suuremale pinnale kolimine ette võetud ning ühtlasi ka uus töötaja tööle võetud. Senimaani olime oma perega kogu aeg toime tulnud, kuigi viimased aastad tuli aasta lõpus abitööjõudu kasutada. Nüüd oleme kasvanud taas suuremaks - kuigi meie meeskond on ikka väike,  on meil mitmeid tegevusalasid ja töötajaid juba viis. Nii me üha kasvame ja areneme :).

NetiKingi puhul tähendab “perefirma” sõna otseses mõttes ettevõtet, mis on koos perega kasvanud. Ettevõte sai alguse, kui pere esimene laps oli veel pisikene ning kumbki pere lastest  ei oskagi elu ilma NetiKingita ette kujutada, sest nad on saanud kogu aeg meie kõrval olla ja kõik suuremad pühad tööl kaasa teha.

Meie töörohkeim  püha on isadepäev. Esimene aasta ei saanud me novembri alguses aru, et mis nüüd toimuma hakkas!? Tellimusi tuli lihtsalt niivõrd palju. Järgnevad aastad oleme juba teadlikud olnud ning valmistunud varakult selleks perioodiks.

 -Piret-

Portal Invest OÜ ettevõttes

OÜ Portal Invest on asutatud 2004 aastal ja on tegelenud erinevate e-poodide arendusega. Nüüdseks oleme pikka aega tegelenud PrestaShopi baasil erinevate e-poodide arendusega ja paigaldusega. Ka NetiKink pood kasutab sama tarkvara. Ning oleme keskendunud oma e-poodide edasisse arendusse. Meie grupis on hetkel kolm e-poodi - NetiKink.eu, Mia24.ee ja Tee- ja Kohvipood.

NetiKink kingituste e-pood on EVEA liige

 

 

 

2014 aasta algusest on Portal Invest OÜ ka EVEA liige.

Rohkem infot Portal Invest OÜ kohta saate kindlasti meie kodulehelt: www.portalinvest.com