Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Isadepäev - kingitused isadele

Isadepäev

Internetiallikad kirjutavad isadepäeva kohta nii:
Isadepäev on püha, millega märgitakse ära meeste roll laste kasvatamisel ning avaldatakse tänu isadele ja vanaisadele.
Eestis peetakse isadepäeva novembrikuu teisel pühapäeval. Näiteks 2022 aastal on isadepäev 13. novembril. 2023 aastal aga 12. novembril. Vahest satub püha ka kohe esimesele novembri täispikkale nädalale.
Isadepäeva traditsiooni algatas naine, kelle sõjaveteranist isa, pärast abikaasa surma, kasvatas üksinda üles kuus last. Esimest korda tähistati isadepäeva 19. juunil 1910 aastal USA-s Washingtoni osariigis. Kuid kulus veel palju aastaid, kui isadepäeva tähistamine laialdasemaks muutus ja erinevates riikides ka ametlikuks pühaks kuulutati. Kui emadepäev kuulutati USA-s pühaks 1914, siis isadepäev alles 1972. Väga palju ongi isadepäev saanud eeskuju emadepäevast.
Eestis on isadepäeva tähendus järjest kasvanud ja aasta aastalt peetakse isasid erinevate kingitustega järjest rohkem meeles. Seda on rõõm tõdeda, et emade kõrval ka isade rolli aina enam tähtsustatakse. Isadepäeva puhul korraldatakse palju erinevaid üritusi ja kontserte - näiteks enamustes Eesti lasteaedades on juba tavaks saanud, et isadepäeva puhul korraldatakse erinevaid kontserte ja lapsed valmistavad ise oma kätega erinevaid kingitusi isale. Selline ise tehtud kingitus on alati kõige meeldejäävam - isegi, kui tegeliku praktilist väärtust sellel kingil pole. Kuid teadmine, et selle on teinud oma laps oma pisikeste kätega on kõige olulisem teadmine.

Kuid lisaks lasteaias tehtud kingitustele on alati võimalus ka teha teistsuguseid praktilisi kingitusi isadele. Selliseid erinevaid kingitusi teevad tihti kas noored emad värsketele isadele või juba vanemad lapsed, kes teevad kingitusi oma isadele. Ning loomulikult ei tasu ära unustada ka vanaisasid, kellele on hea teha isadepäeva puhul kingitusi, mis tulevad nii lastelt kui ka lastelastelt.

KINGITUS REISIVALE ISALE

Kui isa reisib palju, siis võib kingituseks olla midagi, mis ka kaugel maal peret meelde tuletab. Näiteks sobib hästi kingituseks tualetttarvete kott. Sellega on hea reisile vajalikke asju kaasa võtta ja pere on ka võõrsil olles lähedal (mis sest, et pildi kujul). Ka sobib mehele igaks puhuks kingituseks rahakott. Sobiva rahakoti leiate meie rahakottide kategooriast. Reisiva isa puhul vaadake kindlasti meie poes kottide kategooriat. Sest kodust eemal olles on ikka vaja erinevaid asju kaasa võtta ja sobiva suurusega kotte on meil pakkuda mitmeid.

KINGITUS SPORTIVALE ISALE

Kui isa on liikuva eluviisiga ja teeb meelsasti sporti, siis sobib talle hästi kingituseks spordikottvõi seljakott. Kindlasti sobib isadepäeva kingituseks ka laste/pere pildiga saunalina, saunaseelikvõi käterätik,mida samuti hea trenni kaasa võtta ja teistele kaaslastele ka oma peret tutvustada. Kui liigutakse palju looduses, siis on kõhukottsuurepärane kingitus. Liikumist armastavale isale ja näiteks ratturitele sobivad hästi kingituseks meie erinevad termostassid, joogipudelid ja termosed. Antud kategooriast leiate erinevad metallist tassid, mida saab kaasa võtta nii metsa, töökotta või kuhu iganes. Pole vaja karta, et väikse kukkumisega tass katki läheks ja jook maha voolaks.

ISADEPÄEVAKS T-SÄRK VÕI FLIIS

Toredaks üllatuseks isale võib olla pildi või laheda tekstiga t-särk. T-särgid on isade lemmikriideese, selles ei kahtle vist mitte keegi. Fotoga T-särgile trükitavate ideede nimekiri on lõputu ja seetõttu on T-särk ühtaegu nii praktiline kui samas ka originaalne isadepäeva kingitus. Särgile trükkimiseks sobib ühthästi lihtne lause „Maailma parim isa“ kui meeleolukas perefoto. Kui sobivat pilti ei leia ja ükski lause ei tundu sobivat, uuri välja kuidas kirjutatakse sõna „isa“ erinevates keeltes ning saadki lihtsa fondi abil kujunda ühe tõeliselt omapärase T-särgi. Meil on valikus nii lühikese kui ka pika varrukaga särke ning paljudes erinevates värvitoonides. Hästi sobib see kindlasti nendele isadele, kelle igapäevaseks riietusesemeks on t-särk. Näiteks võib kinkida t-särgi mõne lõbusa lausega või lihtsalt kirjaga Parim Isa.Kuid lisaks kirjale võite kinkida ka oma pere või siis laste piltidega t-särgi - ehk siis fotosärgi. Kuna Eesti sügis/talv on üsna jahe, siis võib tavalise t-särgi asemel kinkida hoopis oma isale pikkade varrukategat-särgi, laheda kirjaga fliisi, salli või jope. Ka fliise, salleja jopesid on Teil võimalik meie poest tellida koos oma trükiga.

ISADEPÄEVAKS KINGITUSEKS KRUUS

Kui isale meeldib töö juures või kodus kohvi/teed juua, siis on kindlasti heaks kingituseks perepildiga või naljaka ütlusega fotokruus. Meie tasside valikust leiate väga erineva värvi ja suuruse ning kujundusega fotokruuse. Olemas on ka spetsiaalsete taustadega fotokruusid, kus saate näiteks jalgpalliteemalise tassi oma isale kinkida, kus ka Teie pere pilt peal on. Üllatust võib valmistada veel spetsiaalsete värvimuutvate tassidega. Tegu on tassidega, kus pilt kogu ulatuses tuleb nähtavale alles siis, kui tassi kuum vedelik valatakse. Ka neid tasse on meil mitmeid. Olemas on ka selline värvimuutev fototass, mille pilt pimedas helendab. Valikus on veel ka läbipaistvaid, kuldseid hõbedaid ja muid toone vahvaid tasse. Fotokruus on universaalne fotomeene, mis on muuhulgas ka suurepärane isadepäeva kingitus. Fotokruusi on lihtne ainulaadseks muuta – kruusile trükkimiseks sobib nii foto lapsest, perest või isast endast või hoopiski mõni vahva arvutisse skannitud lapse joonistus. Lisa juurde humoorikas lause või südamlik mõttetera ja kordumatu kingitus ongi sündinud. Tavasuuruses kruuside kõrval pakume ka suuremaid kruuse, mis isadele iseäranis sobilikud. Samuti leiad valikust pisut erilisemaid kruuse, millel on fotode jaoks kujundatud kena raam või millele trükitud pilt alles kruusi valatud joogi soojuse abil nähtavale ilmub. Kõik meie pakutavad fotokruusid isadepäevaks leiate Fotokruuside kategooriast.

KINGITUS OMA PERE PILDIGA

Ka fotokivid on huvitavad fotomeened. Näiteks võib fotokivi isale töölauale asetada, kus ka pingelistel tööhetkedel perepilt hinge soojendab. Lisaks fotokivilevõite pildiga kingituseks valida ka fotopaneele. Isadepäeva väga eriliseks kingituseks võib olla ka pere pildiga vimpel. Arvutikasutajale isale võib ka hiirematt väga praktiline kingitus olla, mida töö juures kasutada ja mis ka tööpostil isale oma peret meenutab. Meie tootevalikus on mitu erinevat hiirematti. Üllata näiteks kirglikust kalamehest isa kellaga, millelt vaatab vastu tema ise oma suurima püütud kalaga. Või telli loodusehuvilisest isale isadepäevaks kell tema lemmiklooma pildiga. Kui soovid veidi stiilsemat lahendust või valida kellale kena fondiga maitsekalt kujundatud mõttetera või hoopiski humoorika lause, mille lugemine isale tööpäeva keskel muige näole toob.

Pakume laia valikut erinevaid fotopaneeleja fotokivisid, mis on kahtlemata sobilikud kingitused isadepäevaks. Fotopaneel on heaks alternatiiviks raamitud fotole ja sobib hästi kaunistama isa kontorilauda. Mitmeosalistele paneelidele saab paigutada mitu pilti või trükkida ühele paneelidest foto ja teisele mõni südamlik soov. Tavapärasest raamitud fotost erineb ka kiltkivist tahutud fotokivi, mis oma pisut rustikaalse väljanägemisega on igati sobilik kingitus mehele, vali vaid meie pakutavate hulgast sobivaim.

LIHTSAD KINGITUSED ISADEPÄEVAKS

Kui soovite lihtsamat ja kodukesksemat kingitust, siis võite valida näiteks külmkapimagneti. Oma pere pildiga meenutaks selline magnet iga kord isale isadepäeva, kui ta külmkapist midagi võtab. Või kui soovite isale natuke sellel tähtsal päeval peamurdmist pakkuda, siis kinkige talle oma pildiga pusle. Vaadake, kui kiiresti isa selle kokku panna suudab... Kingitus ei pea olema suur ja ega harukordne. Isadepäeva kingitusvõib väga hästi olla pisike igapäevaselt vajaminev asjake. Südamest tehtud kingitus võib olla näiteks kena võtmehoidja või lapike prillide puhastamiseks, pehme saunalina või matkakruus. Praktiline tarbeese leiab sageli kasutust ning meenutab igakord ka kinkijat, häid emotsioone ning ühiselt koosveedetud hetki. Meie tootevalikus on palju erinevaid puslesid, mis on väga huvitavad fotomeened.

Kingitus internetist - NetiKink

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.