Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Parimad kingitused - valmis ideed


Parimad kingitused sõbrale, töökaaslasele - kellele iganes

Otsite kingitust, aga ei ole häid ideid. Siis olete just õiges kohas. Siit leiate juba valmis kujundustega tooteid, mis on humoorikad ja samas väga praktilised kingitused. Pakume siin palju lahendusi, mida võiks kinkida. Veel rohkem kingi ideid leiate meie Pinteresti lehelt.

Kui sinu arvates võiks siin mõni naljakas ja huvitav toote kavand veel olla, siis anna sellest meile teada - lisame selle siia.

Kingitused isale või emale

Siit kategooriast võite leida suurepäraseid kingiideid ka isadele, emadele ning ka teistele pere liikmetele. Olgu selleks siis erinevad trükiga t-särgid, põlled, tassid või ka muud tooted. Oleme loonud just selised unikaalsed kujundused, mis sobivad hästi kingituseks erinevatel tähtpäevadel. Olgu selleks siis isadepäev, emadepäev või vanavanemate päev. Kasutage meie lehe nutikat filtri süsteemi, et otsida välja kingitus just teile vajalikuks tähtpäevaks - või saate otsida ka tähtpäeva järgi. Kõige kavalam on kindlasti otsida kingitust huvi järgi - kui teate, et kingituse saaja hindab musta humorit või sarkasmi, siis ka selle kohta on võimalik leida üsna palju kingiideesid.

KINGITUS MEHELE – LIHTSAD JA PRAKTILISED KINGIIDEED

Kas sul on probleem kingituse valimisega? Vajad kingitust – otsid internetist ideid, kuid siiski ei leia midagi? Oleme just sinu jaoks kokku pannud selle suure nimekirja erinevatest kingiideedest ja kohtadest, kust võid leida internetist kingitusi.

Kingitus mehele – paljude arvates üks kõige raskemaid ülesandeid üldse. Ka erinevates foorumites – olgu selleks Delfi naistekas või Buduaari foorum või mõni muu naiste foorum. Ikka leidub seal teemasid, et mida kinkida meesterahvale. Sünnipäeva kink mehele tundub nii mõnelegi ületamatu takistusena, eriti siis, kui tegu pole oma elukaaslasega vaid kellegi teisega. Oma perekonna ringis on alati lihtne – sokke läheb ju alati vaja. Kas on tuttav suhtumine? Kui palju on sinu tutvuses mehi, kes saavad oma vanematelt igal aastal sünnipäevaks või jõuludeks kingituseks ühte ja sama asja? Põhjuseks on tihti ajapuudus ja oskamatus koos teadmatusega. Paljud on läinud juba ka lihtsamat vastupanu teed ja kingivad lihtsalt raha või mõne kaupluse kinkekaardi. Ka see on loomulikult võimalus, kuid kui tahad siiski enne midagi muud pakkuda, siis loe kindlasti edasi.

Kingitus emadepäevaks

Meie arvates kõige suurem kingitus, mida emadele teha saate on kinkida aega, teie ühist aega. Tänapäeva kiirustava elutempo juures on aeg sageli defitsiit ja seda väärtuslikum on ühine aeg, see on suur kingitus, mis jääb kauaks ka meelde.

Aga olgem samuti ausad selles osas, et kingitused, mida käega katsuda saab, on samuti toredad. Vaevalt leidub inimest, kellele ei meeldi kinke saada.

Aga, et kingisaaja tõeliselt rõõmustaks kingituse üle, siis peab see olema just talle mõeldud kingitus. Seega, kui hakkate otsima oma emale kingitust emadepäevaks, siis mõelge oma ema peale. Mis on tema huvid ja hobid, mis paneb teie ema silmad särama?

Loe edasi, mida võiks emale emadepäevaks kinkida.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.