Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Siin on 100 toodet.

Lahe t-särk on parim kingiidee

Otsid head ja omapärast kingitust? Parim kingitus sõbrale, kallimale või mehele on kindlasti eriline ja eriliste kirjadega t-särk. Vali välja sobiv kujundus ja pühendus ja saadki endale erilise kingituse. Midagi sellist, mida mitte kellegil teisel ei ole. Kuid loomulikult võid hoopis endale siit mõne laheda valmis kujundusega t-särgi tellida, millega saad massist erineda.

Näitame 1 - 24 kokku 100 tootest
 • Naiste t-särk Intelligentsus
  NTSintelligentsus

  Kui vajad asjalikule naisele praktilist samas tema (ja teiste) ajule rohkelt töödandvat kingitust, siis naiste t-särk Intelligentsus on väga kingivalik. See t-särk sobib kingituseks sünnipäevaks, jõuludeks, emadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie sulle...

  14,99 €
 • Naiste t-särk Ma ei vaidle...
  NTSmaeivaidle

  Kui vajad kingitust naisele, kes arvab, et temal on alati õigus, siis super kingiidee on naiste t-särk Ma ei vaidle... T-särk on hea kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk nign trüki värvus ja edasi teeme meie ägeda kingituse naisele, kes vaidleb meeleldi.

  14,99 €
 • Meeste t-särk Intelligentsus
  TSintelligentsus

  Meeste t-särk Intelligentsus  on praktiline kingitus, mis annab nii kandja, kui kõrvalseisjate ajule üsna palju tööd. Selle t-särgi võid sõbrale või lähedasele kinkida sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi teeme meie kingituse, mis treenib aju.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Ma olen/olin kaine
  TSolenKaine

  Kui sinu tutvuskonnas on mõni mees, kelle üle sageli nalja heidetakse teemal, et täitsa kaine on ta harva ja sul on temale kingitust vaja, siis naljakas kingiidee on meeste t-särk Ma olen/olin kaine. T-särk on asjalik kingitus, mida sobib kinkida sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, vali välja t-särk ja kujunduse värvus ja edasi...

  15,99 €
 • Meeste t-särk Peoloom
  TSpeoloom

  Meeste t-särk Peoloom on humoorikas kingitus sinu sõbrale, kellele meeldib elu nautida ja palju pidutseda. See t-särk on sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi valmistame meie pilkupüüdva kingituse, mis paneb muigama.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Ohtlik huumorisoon
  TSohtlikhuumorisoon

  Kui sul on sõber või lähedane, kes hindab teravat huumorit, siis meeste t-särk Ohtlik huumorisoon on talle just see õige kingiidee.  T-särk on sobilik kingitus sõbrapäevaks või sünnipäevaks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige t-särk, trüki värvus ja meie teeme sulle humoorikalt ohtliku kingituse.

  17,99 €
 • Fotosärk Wanted
  SUBLIMA/PIXEL-WANTED

  Kui vajad head ja praktilist kingitust inimesele, kes vaimustub Metsiku Lääne temaatikast, siis fotosärk Wanted on meie arvates talle väga hea kingiidee. Fotosärk on praktiline kingitus sõnnipäevaks, jõuludeks, isadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina tee veel mõned valikud ja siis valib äge fotosärk, mis külmaks ei jäta...

  15,00 €
 • Meeste t-särk Näed naljakas välja....
  TSnaednaljakasvalja

  Kui otsid asjalikku ja humoorikat kingitust mehele, siis super kingiidee on meeste t-särk Näed naljakas välja... . See omapärase disainiga T-särk on vahva kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks või tähtpäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi valmistame naljaka ning ägeda disainiga...

  15,99 €
 • Meeste t-särk Tööl annan endast 100%...
  TS100%tool

  Meeste t-särk Tööl annan endast 100% on hea kink su sõbrale, kes julgeb selle üle nalja heita, et alati ei suuda tööle 100% pühenduda. See t-särk on sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi valmib kingituse, mis toob muige suule nii kandjal kui teistel.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Tööl annan endast 100%...
  NTS100%tool

  Humoorika kujundusega naiste t-särk Tööl annan endast 100% on lahe kingitus naisele, kel julgust nalja heita selle üle, et alati ei viitsi tööle 100% pühenduda. T-särk on lahe kink sünnipäevaks, jõuludeks või sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk, trüki värvus ning siis teeme meie kingituse, mis paneb muigama kõik.

  14,99 €
 • Meeste t-särk Not funny, just mean...
  TSnotfunny

  Kui otsid praktilist ja humoorikat kingitust oma sõbrale, kelle ütlused on sageli kaheti mõistetavad, siis meeste t-särk Not funny, just mean... on lahe kingiidee. See t-särk on sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi valmib kõnekas kingitus.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Not funny, just mean...
  NTSNotFunny

  Kui otsid kingitust teravkeelsele naisele, siis vali selleks naiste t-särk Not funny, just mean. See t-särk on praktiline, samas humoorikas kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või mõneks isklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ning trüki värvus ja edasi saame meie teha sulle kõneka kingituse.

  14,99 €
 • Kahevärviline naiste t-särk Julgen erineda
  TSMILKYjulgenerineda

  Kui otsite naisele, sõbrannale või töökaaslasele praktilist, ent omanäolist kingitust, siis vägev kingiidee on naiste kahevärviline t-särk Julgen erineda. T-särk on praktiline kingitus, mida sobib kinkida sõbrapäevaks, sünnipäevaks, naistepäevaks jne. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särgi värv ning suurus, samuti trüki värvus ja edais teeme meie...

  17,99 €
 • Kahevärviline meeste t-särk Julgen erineda
  TSFUNKYJulgenerineda

  Kui otsid mehele omapärast ja praktilist kingitust siis kahevärviline meeste t-särk Julgen erineda on väga hea kingiidee. T-särk on praktiline kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, kooli lõpetamisel või isadepäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige t-särk ning trüki värvus ja edasi saame meie teha sulle kingituse, mis eristub ja paistab silma.

  17,99 €
 • Investeerimisraadio t-särk naistele
  Investeerimisraadio-naistele

  Investeerimishuvilise t-särki on hea kanda erinevatel suvistel üritustel ja samas näidata, et kuulud investeerimisraadio fännide hulka.

  18,99 €
 • Investeerimisraadio t-särk meestele
  Investeerimisklubi-tsarkM

  Investeerimishuvilise meestele mõeldud t-särki on hea kanda erinevatel suvistel üritustel ja samas näidata, et kuulud investeerimisraadio fännide hulka.

  18,99 €
 • Meeste t-särk WTF?
  TSwtf

  Kui otsid praktilist ja humoorikat kingitust oma sõbrale, kes on kogu aeg näljane, siis meeste t-särk WTF? on super kingiidee. See t-särk on sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi valmib humoorikas kingitus.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Aega lõputult
  NTSaegaloputult

  Kui otsid kingitust naisele, kellel on aega maa ja ilm, siis sobib talle suurepäraselt naiste t-särk Aega lõputult. See t-särk on iseloomustav ja samas ka praktiline kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ning trüki värvus ja edasi valmistame sulle kingituse, mis...

  14,99 €
 • Meeste t-särk Aega lõputult
  TSaegaloputult

  Kui otsid oma sõbrale, kellel on alati aega, ükskõik mida ta ka ei teeks, head kingitust, siis on talle lustakas kingiidee meeste t-särk Aega lõputult. See t-särk sobib kingituseks nii sünnipäevaks, sõbrapäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige t-särk, trüki värvus ja meie valmistame sulle kõneka t-särgi.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Always tired
  NTSalwaystired

  Kui otsid kingitust sõbrannale, kes on tihtipeale väga väsinud, siis sobib selleks t-särk Always tired. See t-särk on iseloomustav ja samas ka praktiline kingitus sünnipäevaks või sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ning trüki värvus ja edasi valmistame sulle kingituse, mis paneb muigama ja peletab ehk ka väsimuse.

  14,99 €
 • Meeste t-särk Always tired
  TSalwaystired

  Kui sul juhtub olema sõber, kes sageli kurdab, et ta ei saa midagi teha, sest ta on väsinud, siis talle on vahva kingitus meeste t-särk Always tired. T-särk on praktiline kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk nig trüki värvus ja edasi teeme meie humoorika kingituse, mis viib ehk ka väsimuse.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Võin eksida
  NTSVOINEKSIDA

  Kui otsid kingitust väga enesekindlale naisele, siis pakume super kingideeks välja naiste t-särgi Võin eksida. See t-särk on praktiline, samas humoorikas kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või mõneks isklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ning trüki värvus ja edasi saame meie teha sulle vahva kingituse, mis toob...

  14,99 €
 • Meeste t-särk Võin eksida
  TSEKSIDA

  Kui otsid praktilist ja humoorikat kingitust väga enesekindlale mehele, siis meeste t-särk Võin eksida on väga hea kingiidee. See t-särk on sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi valmib humoorikas kingitus.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Habeme skaala
  TShabemeskaala

  Kui otsid mehele naljakat, kuid samas ka praktilist kingitust, siis vali meeste t-särk Habeme skaala. Ägeda kujundusega t-särk on vahva kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks, jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige t-särk, trüki värvus ning meie teemegi sulle ühe laheda t-särgi.

  15,99 €

Lahedad t-särgid - parimad kingiideed

Infot