Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingitus mehele – lihtsad ja praktilised kingiideed

Kas sul on probleem kingituse valimisega? Vajad kingitust – otsid internetist ideid, kuid siiski ei leia midagi? Oleme just sinu jaoks kokku pannud selle suure nimekirja erinevatest kingiideedest ja kohtadest, kust võid leida internetist kingitusi.

Mis on kingitus?

Wikipedia on kingituse kohta kirjutanud järgmist: Kingitus ehk kink on vabatahtlikult, rahalist või muud hüvitist saamata teisele isikule üle antav või antud vara (mis ei ole enne selle teise isiku oma). Kingitusi antakse tihti mingi erilise sündmuse või tähtpäeva puhul, nt sünnipäevaks, jõuludeks, pulmadeks, nimepäevaks, kooli lõpetamisel jne. Kingituse andmisega võidakse väljendada armastust, sõprust, poolehoidu, tänu, suuremeelsust. Kingitus võib olla oma vara ja rikkuse teistele jagamise viis. Kingituse eesmärk võib olla kinkijast mälestuse jätmine.

Kingituste tegemine on Eestis üsna levinud ja nagu ka Wikipedia seletusest näha, siis enamasti soovitakse kingitusega meeles pidada mõne erilisema tähtpäeva puhul oma perekonna liikmeid. Lisaks sellele soovitakse teha kingitusi ka teistele meie elu mõjutavatele isikutele. Olgu selleks siis õpetaja, töökaaslane või keegi teine. Kuid inimeste peamine probleem on alati – kuidas teha üks tõeliselt meeldejääv kingitus? Siinkohal proovime teile anda mõned lihtsad nipid ja ka kingiideed, mida kasutada.

VAATA KÕIKI KINGIIDEID MEESTELE

Kingitus olgu meeldejääv ja seonduv

Paljudde arvates piisab sellest, kui lihtsalt midagi moe pärast kingitakse. Käiakse kasvõi bensiini jaamast enne läbi ja haaratakse sealt mingi suvaline nänn kaasa. Sellega tuleb alati meelde kunagise hitsarja Sõbrad osa, kus Joey ja Chandler ostavad kõigile bensiinijaamast jõulukingitused.

Igale ühele leidub midagi – kuid kas sellistel kingitustel on ikka mõtet? Põhiline reegel kingituse tegemisel võiks siiski olla, et kui see ei seondu kingituse tegemise eesmärgiga, siis ei ole sellist kingitust ka mõtet teha. Mina näiteks saan meenutada ühte aastat, kui saime oma ämma kingitustest korraldada tõelise välimüügi – sest saime perele sellise hulga nänni – millega ei osanud midagi ette võtta ja nii sai osta.ee keskonda päris suur ports oksjone tehtud ja õnneks sai ka kõik maha müüdud. Kuigi jah – see kingitus on meil siiani meeles.

Ehk esimese asjana tulekski paika panna kingituse tegemise eesmärk ja kui vähegi võimalik, siis püüdke panna esikohale siiski kingituse saaja ja mõelge tema huvide ja vajaduste peale. Kui sinu eesmärgiks on kingitusega jätta mälestus kallimale, siis peaks ka tehtav kingitus selle inimese jaoks koheselt sinuga seostuma. Olgu see mõni ühine pilt või omavaheline nali. Või miks ka mitte mõni sulle kallis ese, mille kingite edasi. Sest see jääb edaspidi meenutama sind kingituse saajale. Lihtne öelda, kuid nagu tegelikult näha – tihti siiski raske teha. Seda eriti siis, kui kingituse saaja pole nii lähedane.

Kui vajad kiirest alla 10€ maksvat kingitust, mis siiski oleks personaalne, siis vaata siia.

Kingitused mehele

Kingitus mehele – paljude arvates üks kõige raskemaid ülesandeid üldse. Ka erinevates foorumites – olgu selleks Delfi naistekas või Buduaari foorum või mõni muu naiste foorum. Ikka leidub seal teemasid, et mida kinkida meesterahvale. Sünnipäeva kink mehele tundub nii mõnelegi ületamatu takistusena, eriti siis, kui tegu pole oma elukaaslasega vaid kellegi teisega. Oma perekonna ringis on alati lihtne – sokke läheb ju alati vaja. Kas on tuttav suhtumine? Kui palju on sinu tutvuses mehi, kes saavad oma vanematelt igal aastal sünnipäevaks või jõuludeks kingituseks ühte ja sama asja? Põhjuseks on tihti ajapuudus ja oskamatus koos teadmatusega. Paljud on läinud juba ka lihtsamat vastupanu teed ja kingivad lihtsalt raha või mõne kaupluse kinkekaardi. Ka see on loomulikult võimalus, kuid kui tahad siiski enne midagi muud pakkuda, siis loe kindlasti edasi.

Anname siinkohal nimekirja ideedest, mida mehele kinkida, olgu selleks kallim, juubilaar, sõber.

• Tikandiga hommikumantel – kui mehele meeldib hommikul või peale pesus käiku elamises vabalt ringi liikuda, siis võib pühendusega hommikumantel olla just see õige kingitus. Selline luksuslik kingitus on väga hea kingitus mehele juubeliks – tikandiks võib hommikumantlil siis olla nimi või monogramm ja miks ka mitte vanus või sünni aasta. Tihti lastakse seljale suurelt tikkida ka krooni kujutis - selleks, et näidata, milline kuningas seda hommikumantlit kannab.

• Ühine spa või hotelli külastus on väga hea kingitus kallimale, kuid sobib hästi ka juba pere inimestele. Kui tegu lähedase meesterahvaga, siis võib ühine puhkus – kasvõi pisike minipuhkus mõnes spa-s või hotellis olla hea kink. Kui peaks olema ka lapsi, siis võib kavandada kas ühise perepuhkuse või organiseerida lapsed mõneks päevaks kellegi juurde hoiule. Vahest ongi vanematel vaja kiiret ja lihtsat lõõgastumist kasvõi üheks päevaks, et saada eemale rutiinist.

• Kinkekaart või kaardid – kuid siinkohal ei mõtle me mitte neid kinkekaarte, mida sa poest osta saad. Vaid tee ise kinkekaart ja paku mõni teenus, mis sa selle kaardiga ära teed. Näiteks kingitus sõbrale võib olla lihtne – koristad ta elamise ära. Mõnele poissmehele võib see olla väga tänuväärne kink. Kuid noorele perekonnale võib kinkida kaardi, et lubate ühe lastehoidmis õhtu. Fantaasial võib lasta siin lennata ja võid ise mõelda, millist teenust või abi kingituse saaja vajab. Ka töökaaslastele võib nii teha väga hea ja lihtsa kingi – pakkudes näiteks võimalust asendamiseks või mõnel puhul aitamiseks. Kuid kindlasti pead olema ise valmis ka seda kingitust siis ise hiljem ka täitma.

• Tööriista komplekt – kui mees armastab asju parandada, siis on üheks võimaluseks loomulikult talle piisavalt tööd tekitada. Vaadata, mida saab ära lõhkuda. Kuid samas oleks hea varustada ta ka korralike tööriistadega, et ta saaks asju ka remontida. Tööriistad on alati hea sünnipäevakink mehele, kui mees neid hinnata ja otse loomulikult ka kasutada oskab. Samas tööriistade ostul tuleb kindlasti vaadata, milliseid tööriistu kinkida. Igat suvalist ehituspoe sooduskampaaniat ei tasu ka kohe ostma rutata, sest tihti ei ole nende kvaliteet see, mida meistrimees vajab. Kõige lihtsamaks nipiks ongi vaadata, mis tööriistu juba kasutatakse. Kui on näha mõne kindla firma asju, siis on nende valik kindla peale minek.

Kingitus mehele tööjuurde

• Pere või kallima pilt – kui tegu perekonna peaga, siis pere pildiga fotoraam või mõni muu fotoga meene võib olla väga hea kingitus. Enamasti sobivad sellised kingitused sellisteks puhkudeks, kui mees võtab kingi tööle kaasa. Siis on hea, kui ilus pilt töölaual ootamas on. Mõni ilus pilt võib olla väga hea pilt ka kingitus mehele juubeliks, sest juubeleid tähistatakse üldjuhul siis, kui juba elukogemust rohkem ja järelikult leiab . Võimalik on kasutada mõne fotosessiooni pilte oskuslikult ära ja teha nendest mõne fotoraami abil ja fotoprinteri abil ise suurepärane kingitus. Kuid võib läheneda ka ebatraditsiooniliselt ja vastava pildi või pildid näiteks kivile või klaasile lasta trükkida. Või mõnele muule tootele, mis ka võibolla praktilisust omab. Võimalusi on tänapäeval palju, alates mobiiltelefonide hoidikutest kuni lihtsalt märkmepaberi topsideni. Sellised piltidega kingitused võivad olla ka väga head kingitused pulmaaastapäevaks, sest võimaldavad meenutada ilusaid hetki. Kuid isiklikult annan ühe soovituse – pange pulmaaaastapäeva piltide juurde alati kirja ka täpne kuupäev. Sest enamus meestel on siiski raskusi selle päeva meeles pidamisega ja ilus fotomeene annab hea võimaluse see jäädvustada. Ja kui vastav pilt ka pidevalt läheduses on, siis on väiksem võimalus, et see tähtis päev ära unustatakse.

• Ajakirja tellimus on ka heaks võimaluseks teha kingitused meesterahvale – kui mees pidevalt mõnda ajakirja ostab või mõne ala vastu huvi tunneb, siis võib olla hea kingitus talle vastava eriala ajakirja tellimus. Kuid siin tuleb kindlasti alati enne uurida, miks mees seda ajakirja varem ise pole tellinud. Kas selleks on mingi konkreetne põhjus. Vahest võivad mõned ajakirjad olla sellised, kus ka tõsisel huvilisel väga vähe lugeda on. Kuid üldjuhul on siiski eriala ajakirjandus suhteliselt kallis ja paljud ei raatsi ka oma hobi tarbeks seda väljaminekut teha. Kalamees võib näiteks muretseda rohkem endale kalastustarbeid, kui kalastusega seotud ajakirja osta. Tihti on selline erialase ajakirja tellimuse kinkimine kindlamat teed minek, kui ise püüda mõne spetsiifilise hobi tarbeid osta. Sest kui te ise lantidest midagi ei tea, siis ei ole ka mõtet neid ostma minna.

• Grillikomplekt või sellega seonduvad tarvikud. Kui kingituse saajale meeldib suviti grillida ja aiapidusid korraldada, siis onGrilli tarvikud on mõnusad kingitused mehele kogu vastav varustus alati vajalik. Kuid kui korralik ja kvaliteetne grilli varustus juba olemas, siis võib alati mõne vastava laheda kokapõlle või grillimisega seonduva t-särgi kinkida. Seda eriti siis, kui vastav kink väikse huumori soonega vürtsitada. Loomulikult ei ole mõtet kinkida „Mis on must, see on valmis” kirjaga põlle või t-särki isikule, kellele väike ebaõnnestumine väga hinge läheb. Kuid kui kingi saaja seda samuti huumoriga oskab võtta, siis on ta kindlasti väga rahul ja tänulik. Kuid lisaks sobivad kõik välitingimustes kasutatavad nõud ja grilli puhastusvahendid. Võimalus on võtta mõni korduvkasutatav välitingimustesse mõeldud nõudekomplekt ja mõned lihatükid (või siis ka hoopis puu ja juurviljad) juurde ja ongi hea kink olemas. Lillede osas soovitaks sellistel puhkudel valida hoopis punt maitsetaimi.

• Aiandushuvilisele rohenäpule võib vaadata midagi aiaga seonduvat. Lähedastematele, keda rohkem tead võib kinkida aias kasutatavaid tööriistu. Vahest võib mõelda alati ka kaugemale – näiteks vananevale isale võib kinkida mõne parema muruniiduki, mis tema tööd kergemaks teeb. Või hoopis puude lõhkuja. Kuid aiandus on väga lai ala, kahjuks seda Eesti kliima tingimustes väga pikalt nautida ei saa, kuid erinevad aia tööriistad kuluvad ikka ära. Võib mõelda ka mõne seemne või istikute poe kinkekaardi peale, kui ise midagi valida ei oska. Kuid kui tead mõnda konkreetsemat huvi, siis võid ka valmis seemneid või istikuid ka kinkida. Üldiselt tutvustavad aiandushuvilised alati oma aedasid ja kui oled varem kingituse saaja aias käinud, siis mõtle, millest ja mis tegevustest sulle räägiti. Sest need on just need kõige südamelähedasemad alad üldiselt. Kui sulle räägiti lillepeenardest, siis järelikult mõned lilled või lilledega seonduv on just see õige kingitus. Kuid taas, kui endal teadmisi napib, siis võib aianduspoest abi küsida.

Kingitus mehele - raamat

Raamatud on alati head ja aegumatud kingitused, kuid taas peab hästi teadma kingituse saaja huvisid. Sest pole mõtet kinkida armastusromaani inimesele, kelle tegelik huvi on hoopis krimkad või majandusalane kirjandus. Eriti hea kingi saab aga siis, kui teil õnnestub hankida raamatu autori pühendusega raamat. Nii mõnigi eesti autor pakub seda võimalust, tellida otse raamat tema käest ja saada sinna sisse ka pühendus. Näiteks Jaak Roosaare on kohe, kes meelde tuleb. Rahvusvaheliste kirjanikega vast keerulisem, kuid siis on alati võimalik ise pühendus sisse kirjutada. Tundub uskumatuna, kuid oman näiteks ise mitmeid raamatuid, mis on kunagi minu vanematele nende lähedaste poolt kingitud. Ja vaadates neid raamatuid tuleb alati mõte, et minu ema oli 6 aastane, kui talle see raamat kingiti. Ehk kuigi selline pühendus võib tunduda mõnele alguses igavana, on tegu minu arust väga hea kingiga.

• Matkatarbed on kindlasti head kingitused meesterahvale, kes armastab looduses ringi liikuda. Kui kingituse saajale meeldib matkata ja telkida, siis igasugune selle alane varustus on hea kingitus. Kuid siinkohal tuleb lähtuda samadest põhimõtetest nagu tööriistade valikul. Tuleb vaadata, et ei ostetaks valet asja. Jyskist ei ole mõtet tõsisele matkajale telki osta, kuid hobimatkajale võivad ka odavama otsa asjad ära kuluda. Üldjuhul on sellistel matkajatel olemas oma telgid ja magamistarbed, kuid mõni praktiline söögiriistade komplekt või termos, kulub ikka ära. Ka võib mõelda matka mugavusvarustusele nagu on matka istmed, sääsevõrgud, tuletegemise tarbed ekstreemsetes tingimustes ja muud huvitavad vahendid. Minge mõnda eriala poodi ja võite leida nii mõndagi huvitavat.

• Sokid – kuigi antud lõigu alguses, sai just kirjutatud, et igal aastal mehele sokke kinkida ei ole just väga tark mõte, võivad teatud juhtudel erilised ja praktilised sokid olla täitsa praktilised. Näiteks sokisahtlist mõned erilisemad sokid vanaisale. Või matkahuvilisele spetsiaalsed niiskuskindlad sokid rännakuteks. Tänapäeval on olemas ka näiteks sokid, mis mõeldud spetsiaalselt ka higi haisu eemaldamiseks. Kui teil kodus liigselt lõhnavate sokkidega probleem, siis vastavad sokid oleks kindlasti heaks kingiks.

• Miltaarhuvilisele võib kinkida igasugu militaar kraami. Tihti võib neile kinkida praktiliselt iga laigulise asja ja nad on rahul,Kingitus militaarsete huvidega mehele sest nad tunnevad, et nende huvi on tähelepanu äratanud. Olgu selleks siis laiguline märkmik, termos, taskulamp või muu metsas praktilisust omav ja samas kerge ese. Samas tuleb ettevaatlik kindlasti olla spetsiifiliste toodetega – eriti, mis ihu vastu asuvad. Et valet asja ei osta – kuid enamike matka ja militaarpoodide müüjad oskavad siiski soovitada kvaliteetseid tooteid. Tuleb lihtsalt ära kirjeldada, kui suure militaristiga tegu on. Kuid lisaks militaarsetele toodetele võite uurida ka mõnda militaarset meelelahutust. Erinevad ettevõtted korraldavad mitmesuguseid militaar laagreid, ellujäämis laagreid jne. Kui ise ka kaasa lähete, siis on kingitus seda mõjusam, sest üldjuhul mehed seda ei oota. Kuid samas neile meeldib, kui naine või sõber ka kaasa tuleb. See võimaldab ka ennast kohe teisest valgusest näidata. Seega kui mees huvitub sellistest asjadest, siis kirsiks tordil antud kingituse juures saab olla ka see, kui ise kaasa lööte.

• Muusika huvilisele mehele on võimalik kinkida midagi muusikaga seotud. Näiteks head ja praktilised kõrvaklapid, lemmik bändi CD, kuid miks mitte ka mõne tasulise muusika teenuse aasta pääse. Näiteks iTunesi kinkekaart, et kingituse saaja saaks ise endale huvipakkuvad lood alla laadida. Selline sünnipäevakink mehele on kindlasti väga hea

• Kui kingituse saaja armastab lugeda ja seda ka e-lugeritest või tahvelarvutitest, siis miks mitte kinkida talle mõne e-raamatute kogu ligipääs. Kui eesti keelset versiooni vaja, siis näiteks Elisal on Elisa Raamat. Kui inglise keeles, siis on valik aga veelgi laiem. Raamatute osas on tänapäeval võimalus ka audio raamatuid kinkida. Kahjuks on taas eesti keelne valik suhteliselt piiratud, kuid inglise keelne valik on tõesti suur ja lai. Ka meil levib järjest enam telefonidest erinevate audioraamatute kuulamine ja kui tead huvisid ja keeleoskust, siis võib Audible tellimus olla üsna hea kingitus sõbrale.

• Palju autoga ringi sõitvale mehele võiks mõelda mingi kingituse, mis seostub autoga. Väga vähe on veel Eestis levinud auto käed-vabad süsteemid – tegelikult ei maksa selle paigaldus autole sugugi palju. Ca 100€ paigaldatakse teie autosse täiesti korralik käed-vaba süsteem, mis on ühendatud auto raadioga. Samas sõidu ohutust suurendab antud lisa meeletult.

• Kui kingi saaja armastab sportida, siis on heaks võimaluseks kinkida talle mõni sportlik ja laheda pühendusega t-särk.Sportlik t-särk laheda kujundusega Et spordi tegemine oleks ikka kindlasti rahuldust pakkuv ja ka teised ümberringi näeksid, et tõsine tervisesportlane tuleb. Näiteks sportlik t-särk kirjaga, et ma ei higista vaid sädelen. Sellised naljakad kingitused meestele on üsna omapärased ja nõuavad vahest natukene peadmurdmist, kuid tulemus on üldjuhul seda väärt. Võib kinkida ka lihtsalt mõne praktilise sportimiseks vajaliku abivahendi – nagu näiteks vöö või randmekott, kuhu hea telefon ja võtmed panna. Või miks ka mitte trenni riiete jaoks suurem kott. Ja loomulikult sobib ka nimeline saunalina ja käterätik alati sportlasele ära – eriti kui võistlustel käiakse, siis on hea, kui oma asjad kohe kiiresti ülesse leiad.

Kingitus saunahuvilisele

• Sauna omajale on hea kingitus kindlasti saunaga seonduvad asjad. Näiteks kapad, sauna sildid, kuid miks ka mitte erinevad saunalinad ja käterätikud. Saunas käik on alati omaette rituaal ja tihti on igal perel välja kujunenud oma sauna kombed. Kui neid natukene teada, siis on ka lihtne sinna rituaalidesse sobivad kingitusi valida. Kuid erinevad nimelised saunalinad ja rätikud on head ning kindlad kingitused, nii on võimalik kogu pere kingitused ühe korraga ka lahendada, kinkides kõigile nimelised rätikud.

• Toidu nautijale võib kinkida mõne hõrgutava suutäie. Näiteks on minul endal head kogemused Juustukuningate juustu valikuga. Tegu oli tõesti hea kingitusega ja sai proovida mitmeid selliseid juustu sorte, mida muidu poest ei osta. Vahest ongi hea osta mõni selline eriline maitse või toode, mida ka ise ei raatsi väga poest osta. Eestis on palju erinevaid käsitöö kodasid, kes valmistavad häid roogi. Astuge sisse mõnda talupoodi või vaadake suures kaupluses ringi gurmaanide lettide juurde. Või käige hoopis mõnel laadal ja saate otse tootjalt nii mõndagi head osta. Ostke kohe mitu asja, et oleks varu mitmeks tähtpäevaks või sünnipäevaks olemas.

• Huumori soonega mehed hindavad kindlasti alati head nalja. Naljakad kingitused meestele on nii mõneski poes eraldi sektsioon lausa. Naljakaks kingituseks võib olla mõni kahemõtteline stressipall, huvitava mõttega õllekruus või hoopis lahe ja ainulaadse kirjaga t-särk.

Kui vajad veel ideid, siis vaata kindlasti edasi meie blogi meeste kingisoovitusi, jagame seal tihti huvitavaid kingiideid meestele.

Vaata edasi kingitusi meestele

Mida kinkida kutile?

Mida kinkida oma kutile? See küsimus vaevab sageli paljusid noori neide. Kingitus, mis oleks äge ja samas ka meeldejääv ning veidi armas. Lahedale kutile võib kinkida näiteks mõne erilise sõnumiga nokamütsi. Nokamütsi sellise pildi või sõnumiga, mis teid mõlemat kõnetab. Kui kutt pole nokamütsi kandja, siis võib mõelda mõne erilise kujundusega pusa peale. Hea kingiidee on dressipluuside komplekt, kus teil mõlemal on samasuguse kujundusega pusa, mida koos kanda. Sama mõte kehtib ka t-särkide puhul. Need on kingitused, mis on lahedad ning praktilised, kuid ühtlasi ka ühendavad teid. Et kui koos ka peole lähete, siis on kõigil aru saada, et olete sinna koos tulnud. Kui lased oma fantaasial lennata, siis võid kujundada sellise kingituse, mida mitte kuskilt mujalt ei leia.

 • Stiilne sirge nokaga nokamüts tikitud tekstiga
  Snapback

  Noorte seas populaarne sirge nokaga nokamüts sinu soovitud tekstiga on vägev kingitus erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks (sünnipäev, sõbrapäev jne.). Vali välja nokamüts, lisa soovitud tekst ja tikandi värvus ja edasi teeme meie silmahakkava kingituse, mida kingisaaja kannab uhkusega.

  18,99 €
 • Real Men Are Born In ..... pusa
  REALMEN(ENG)-PUSA

  Dressipluus on äärmiselt vajalik ja praktiline kingitus, millest saab igas vanuses kingisaaja rõõmu tunda iga päev. Kui sellel dressipluusil on veel selline lahe pühendus nagu Real Men Are Born In ..., siis on sellel kandjale veelgi suurem tähendus. Vali lihtsalt sobiv pusa värvus, trüki värvus ja vajalik kuu ja edasi valmistamegi sulle sellise laheda...

  27,99 €
 • Klassikaline pusa Sinu pildiga
  NewSupremepildiga

  Klassikaline pusa isikupärase pildiga on suurepärane kingitus erinevateks sündmusteks ning tähtpäevadeks. See unisex pusa on hea kink nii mehele kui naisele. Vali pusa, lae üles foto ning siis teeme meie silmahakkava kingituse.

  31,99 €
 • Meeste t-särk Kõige kuumem kutt
  TSkuumemkutt

  KUi otsid suvist, armsat ning praktilist kingitust mehele, siis pakume sulle välja kingiidee meeste t-särgi Kõige kuumem kutt näol. T-särk on sobilik kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks või mõneks teie ühiseks tähtpäevaks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige t-särk, trüki värvus ning meie teemegi ühe päiksekuuma t-särgi sulle valmis.

  15,99 €

Praktiline kingitus mehele

Paljud kingituse otsjad soovivad, et nende tehtud kingitus oleks kindlasti praktiline ja kingituse saaja saaks seda ka tegelikus elus kasutada. Kuigi emotsioonidel on suur roll meie elus, siis tuleb mõelda kindlasti ka kingituste praktilise poole peale. Oma kogemus on näidanud, et paljude naiste arvates (peamiselt emad ja vanaemad) on kõige praktilisem kingitus mehele sokid, sest sokid kuluvad ju ikka ära. Või siis kingib naine mehele aluspükse. See kingitus ei ole tagamõttega, kuid taas on soov teha mehele praktiline kingitus. Kui sinu jaoks sellised praktilised kingitused on siiski liiga tavalised, siis pead mõtlema natukene enam ja mõtlema just kingisaaja peale. Kõige parema võimaluse annavad selleks tavaliselt kingisaaja hobid. Mõtle, millega kingituse saaja hea meelega tegeleb ja katsu leida sellega seotud kingitus. Kui oled ise sama ala harrastaja, siis pole probleemi ja saad kindlasti kingituseks valida mõne piisavalt kvaliteetse ja vastupidava toote, sest tead taustsüsteemi ja mida kingituse saaja kindlasti ka kasutab. Kui sul aga endal vastavad teadmised puuduvad, siis meie ei soovita seda riski võtta ja otseselt hobiga seotud asja osta. Näiteks kinkides kalamehele landi, teadmata ise midagi kalandusest, ämber võib olla suur, kuhu astud. Võid kogemata osta täiesti sobimatu toote ja sellega hoopis negatiivse meeleolu tekitada. Sellisel juhul on mõistlik vaadata pigem seda hobi toetavate asjade poole, mida on võimalik ka loodetavasti personaliseerida ja nii teha praktiline, kuid samas ainult kingituse saajale mõeldud kingitus. Näiteks kalamehele kirjadega termos, joogiplasku või siis hoopis mõni praktiline termostass koos pühendusega, mis on piisavalt kerge ja ei lähe ka katki. Termostass on hea ja praktiline kingitus mehele, kellele meeldib garaažis või aias nokitseda. Termostassiga on hea oma lemmikjook kaasa võtta. Mehele, kellele meeldib palju grillida, on hea ja praktiline kingitus põll, mis on pildi ja/või tekstiga ainulaadseks ja personaalseks muudetud. Grillimisel oma riiete kaitsmine põllega on igati mõistlik ja seega on põll väga praktiline kingitus.

Äge kingitus mehele

Mis võiks olla üks äge kingitus mehele? Selle üle juurdlevad kindlasti paljud inimesed, kellel kingitue valimine ees. Kingitus, mis oleks silmahakkav, meeldejääv ja samas tõstaks kindlasti ka kingituse saaja enesehinnangut. Meie NetiKingis arvame, et üks tõeliselt äge kingitus mehele on kindlasti eriline laheda kujundusega pusa. Tegu on hinna poolest natukene kallima kingitusega, kui tavaline t-särk, samas on tegu ka praktilise kingitusega. Võimalik on leida meie valmis kujunduste seast mõni lahe toode või siis ise mõni äge idee välja mõelda ja meile tegemiseks saata. Selline pusa on kindlasti väga äge kingitus igale mehele ja ka sõprade-tuttavate seas pusa kandes, võib 100% kindel olla, et selline kingitus silma jääb silma. Samuti saab ägeda kingituse teha termosest või termostassist, lisades sinna mõne erilise sõnumi, mis ainult kingisaajaga seostub.

 • Klassikaline pusa Sinu tekstiga
  NewSupreme

  Unisex klassikalise lõikega pusa, millele trükime just sellise teksti nagu soovid, on suurepärane kingitus erinevateks sündmusteks ja tähtpäevadeks. Pusa on praktiline kink, mille originaalne kujundus muudab ainuladseks ning kordumatuks. Vali välja õige pusa, lisa soovitud tkest/tekstid ja edasi saame meie teha pilkupüüdva kingituse, mida kannavad nii...

  29,99 €
 • Valge termostass plastiksisuga
  B4QC5

  Suur termostass on praktiline kingitus aktiivsele ja liikuvale kohvi-või teesõbrale. Termostasse on hea kasutada piknikule minnes või aias grillides ja ka tööd tehes. Kasutage termostassi funktsionaalsust, et hoida suvel putukad oma joogist eemal. 

  23,99 €
 • Termostass Mehel on ALATI õigus
  TTTN01mehelOIGUS

  Kui otsid kingitust mehele, kes on enesekindel, siis termostass Mehel on alati õigus on talle suurepärane kingitus. Termostass on praktiline kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali õige termostass ja trüki asukoht tassil ja edasi saame meie teha kingituse, mis on humoorikas ning sobib  liikuvale inimesele.

  17,99 €
 • Kokapõll Mr. Good Looking
  GALAgoodlooking

  Kui vajad head kingitust mehele, kes köögis tunneb ennast nagu kala vees, siis vali humoorika sõnumiga kokapõll Mr. Good Looking . See põll on suurepärane kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali õige põll ja kujunduse toon ja meie teeme kingituse, mis teeb kingisaaja egole pika pai.

  23,95 €

Romantiline kingitus mehele

Romantiline kingitus mehele on kindlasti üks keeruline teema, millega naised tihti silmitsi seisavad. Romantika ei ole kinni üheski tootes ja see sõltub inimestest, seega romantilise kingituse tegemiseks peab kingitegija ise teadma, mis on just selle mehe jaoks tähtis, oluline ning mis teda kõnetab. Kindlasti on vahel täiesti piisav, kui kinkida üks südamekujuline šokolaad ja kirglik suudlus ning kingimure ongi lahendatud.
Kui tahad oma mehele teha tõeliselt romantilist ja erilisemat kingitust, siis siin on mõned meie mõtted:
• Romantiline õhtusöök – Olgu toimumispaik kodus või väljas, oluline on, et see erineks igapäevasest nii menüü kui olustiku osas. Lase oma fantaasial lennata ja valmista või telli midagi sellist, mida te varasemalt pole proovinud.
• Minge koos teatrisse või kontserdile – see annab võimaluse ennast natuke tavapärasest rutiinist välja viia ja ennast ka üles lüüa, mis tõstab tuju.
• Ühine SPA või hotelli külastus, et koos lõõgastuda. Kasvõi üks õhtu teistmoodi, kui tavaliselt.
Ja miks mitte neid kõiki võimaluse korral ka koos teha. Teatri külastus mõnes teises linnas koos õhtusöögi ja hotellikülastusega.


Meeldejääv kingitus mehele

Kui vajad meeldejäävat kingitust mehele, siis on kõige kindlam vaadata midagi sellist, mis oleks võimalikult personaalne ja seostuks kindlasti kingituse saajaga. Võimalus on vaadata erinevate fotode seast välja mingi selline moment, mis kõigile meelde on jäänud ja see pilt mõnele tootele jäädvustada. Või hoopis mõne motiveeriva sõnumi ja pildiga toode, et anda ka kehvematel hetkedel motivatsiooni edasi liikuda. Näitena võin tuua „Ma ei kaota kunagi – ma kas võidan või ma õpin” sõnum, mis sobib paljude toodete peale. Kuid selliseid ajatuid motivatsioonilauseid on veel. Kui tegu juba mehega, kellel ka lapsed, siis saab toodetele panna laste pilte, nende oma joonistusi jne, mis on isale tähenduslikud ja sellised kingitused sobivad hästi nii sünnipäevaks kui ka isadepäevaks. Kui soovid, et kingitus oleks aga nii meeldejääv kui ka eksklusiivne, siis võid vaadata näiteks tikandiga hommikumantli poole. Tikandiga hommikumantel on kindlasti väga luksuslik kingitus mehele ja samas on see kingitus, mis leiab igapäevaselt ka kasutust.

 • Suur nelinurkne seinakell Ma ei kaota kunagi.
  HBCQ-maeikaotakunagi

  Motiveeriva sõnumiga seinakell Ma ei kaota kunagi on lahe kingitus sinu lähedasele. Seinakell on praktiline kingitus, mis kaunistab kodu ning rõõmustab südant. Seinakell on sobilik kingitus jõuludeks, sünnipäevaks või sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, lisa toode ostukorv ja edasi teeme meie kingituse, mis rõõmustab silma ja südant.

  35,99 €
 • Regent T-särk PARIM ISA
  TSREGENT4

  Praktiline kingitus isale - regent t-särk PARIM ISA

  13,99 €
 • Fotosärk Olen parim isa!
  SUBLIMA/PIXEL-PARIMISA

  Laste piltide ja enesehinnanguttõstva sõnumiga fotosärk Olen parim isa! on suurepärane kingitus isale sünnipäevaks, isadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina lae üles kolm õiget foto ja vali välja särgi suurus ning siis teeme meie kingituse, mis tõmbab tähelepanu.

  15,99 €
 • Saunalina 90x170cm Kõige kallimale isale!
  KOIGEKALLIMALEISALE90x170

  Kui su isa või laste isa käib meeledi saunas ja sa otsid talle praktilist ja samas armsat kingitust, siis vali meie toodete hulgast suur saunalina Kõige kallimale isale! . See on hea kingitus isadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali õige saunalina ja tikandi värvus ja siis saame teha meie kingituse, mis saunatajast isa meele...

  24,99 €

Kingitus 50-aastasele mehele

50. juubel on üks tähtsamaid verstaposte mehe elus. Paljud mehed on just siis hakanud tegema kannapöördeid oma elus, sest kohale on jõudnud tõsiasi, et statistiliselt on nüüd jäänud vähem elada, kui varem. Lisaks sellele on lapsed enamasti selles vanuses juba suured ja võibolla ka täiesti iseseisva elu peal. Ehk selle maagilise numbriga seostub paljudele suured muutused. Nii on ka kingitust 50-aastasele mehele alati väga raske valida. Üheks võimaluseks ongi kinkida 50-aastasele mehele üks lahe t-särk, mis tema vanuse esile tõstab. Erinevalt naistest, pole meestel enamasti probleeme oma vanuse tunnistamisega, sest pigem lähtutakse põhimõttest, et mida vanem, seda targem ning elukogenum. Seega sobib igasugune kingitus, mis antud juhul võimaldab mehel näidata, et temal juba vanust ja elukogemust piisavalt. Mehe 50. juubeli puhul on üheks mureks sageli kingituse rahaline väärtus. Tihti mõeldakse, et mehe 50. juubeli kingitus peab olema ekstra kallis. Juubeli puhul ei pea tegu olema nö ülevõlli kingitusega, tasub jääda siiski mõõdukaks ning mõelda, mis sünnipäevalast tõeliselt rõõmustaks ning see võib olla ka midagi lihtsat. Tegelikult on iga kingituse puhul alati olulisim kingituse sõnum ja mõte. Sõprade puhul tasub mõelda kunagi koos ette võetud seiklustele ja nende fotomeenutustele. Kui sõprus juba aastakümneid pikk, siis mõni huvitav pildiga meene, mis meenutab noorusaegu, on samuti igati meeldejääv kingitus. Sellised kingitused, mis on personaalselt mõeldud kingisaajale, on alati kõige paremad, sest näitavad, et kingitegija võttis aega, planeeris ning mõtles kingsaaja peale.

 • Tikandiga hommikumantel Kõige parem mees
  VH61koigeparemmees

  Kui otsid oma mehele praktilist, samas luksuslikku kingitust, siis vali tikandiga hommikumantel Kõige parem mees. See hommikumantel on armas kingiidee sünnipäevaks, sõbrapäevaks või mõneks teie ühiseks tähtpäevaks. Vali välja tikandi värv, soovi korral lisa kõige parema mehe nimi ja siis teeme meie kingituse, mis su kallist meest rõõmustab.

  46,99 €
 • Klassikaline meeste/naiste pusa Limited EDITION
  SupremeLimited

  Kui otsid asjalikku ja silmahakkavat kingitust lähedasele või sõbrale, siis vali meie klassikaline pusa Limited EDITION, mis on suurepärane sünnipäevakingitus, aga sobilik tähistama ka teisi sündmusi. Kujundus on valmis, vali pusa suurus ja värv ning trüki värvus ja siis teeme meie praktilise kingituse, mis on ainulaadne. 

  29,99 €
 • Meeste t-särk ...with Experience
  IMPERIALwithexperience

  Meeste t-särk ...with Experience on lahe ja humoorikas kingitus sünnipäevaks. Sina pead valima õige kuu, kirjutame meile sünnipäevalapse sünniaasta ning vanuse ja seejärel saame meie teha kingitus, ms hakkab silma ning mida kingisaaja kannab kindlasti suure uhkusega.

  15,99 €
 • Tikandiga luksulik puuvillane hommikumantel
  Palace

  Kui soovid oma kallist inimest üllatada kingitusega, mis on tõeliselt mõnus ja heaolutunnetloov, siis vali meie toodete seast tikandiga luksulik puvillane hommikumantel. See on hea kingitus jõuludeks, sünnipäevaks, pulma-aastapäevaks jne. Vali õige hommikumantel ja tikand sellele ning siis teeme meie kingituse, mis muudab ka kõige hallima päeva helgeks.

  89,95 €

VAATA KÕIKI KINGIIDEID MEESTELE