Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingitus mehele – lihtsad ja praktilised kingiideed

Kas sul on probleem kingituse valimisega? Vajad kingitust – otsid internetist ideid, kuid siiski ei leia midagi? Oleme just sinu jaoks kokku pannud selle suure nimekirja erinevatest kingiideedest ja kohtadest, kust võid leida internetist kingitusi.

Kingitus mehele olgu meeldejääv ja seonduv

Paljude arvates piisab sellest, kui lihtsalt midagi moe pärast kingitakse. Käiakse kasvõi bensiini jaamast enne läbi ja haaratakse sealt mingi suvaline nänn kaasa. Sellega tuleb alati meelde kunagise hitsarja Sõbrad osa, kus Joey ja Chandler ostavad kõigile bensiinijaamast jõulukingitused.

Igale ühele leidub midagi – kuid kas sellistel kingitustel on ikka mõtet? Põhiline reegel kingituse tegemisel võiks siiski olla, et kui see ei seondu kingituse tegemise eesmärgiga, siis ei ole sellist kingitust ka mõtet teha. Mina näiteks saan meenutada ühte aastat, kui saime oma ämma kingitustest korraldada tõelise välimüügi – sest saime perele sellise hulga nänni – millega ei osanud midagi ette võtta ja nii sai osta.ee keskonda päris suur ports oksjone tehtud ja õnneks sai ka kõik maha müüdud. Kuigi jah – see kingitus on meil siiani meeles. Ehk esimese asjana tulekski paika panna kingituse tegemise eesmärk ja kui vähegi võimalik, siis püüdke panna esikohale siiski kingituse saaja ja mõelge tema huvide ja vajaduste peale. Kui sinu eesmärgiks on kingitusega jätta mälestus kallimale, siis peaks ka tehtav kingitus selle inimese jaoks koheselt sinuga seostuma. Olgu see mõni ühine pilt või omavaheline nali. Või miks ka mitte mõni sulle kallis ese, mille kingite edasi. Sest see jääb edaspidi meenutama sind kingituse saajale. Lihtne öelda, kuid nagu tegelikult näha – tihti siiski raske teha. Seda eriti siis, kui kingituse saaja pole nii lähedane.

Kingitus mehele ei pea olema keeruline

Kingitus mehele – paljude arvates üks kõige raskemaid ülesandeid üldse. Ka erinevates foorumites – olgu selleks Delfi naistekas või Buduaari foorum või mõni muu naiste foorum. Ikka leidub seal teemasid, et mida kinkida meesterahvale. Sünnipäeva kink mehele tundub nii mõnelegi ületamatu takistusena, eriti siis, kui tegu pole oma elukaaslasega vaid kellegi teisega. Oma perekonna ringis on alati lihtne – sokke läheb ju alati vaja. Kas on tuttav suhtumine? Kui palju on sinu tutvuses mehi, kes saavad oma vanematelt igal aastal sünnipäevaks või jõuludeks kingituseks ühte ja sama asja? Põhjuseks on tihti ajapuudus ja oskamatus koos teadmatusega. Paljud on läinud juba ka lihtsamat vastupanu teed ja kingivad lihtsalt raha või mõne kaupluse kinkekaardi. Ka see on loomulikult võimalus, kuid kui tahad siiski enne midagi muud pakkuda, siis loe kindlasti edasi. Anname siinkohal nimekirja ideedest, mida mehele kinkida, olgu selleks kallim, juubilaar, sõber.

Wikipedia on kingituse kohta kirjutanud järgmist: Kingitus ehk kink on vabatahtlikult, rahalist või muud hüvitist saamata teisele isikule üle antav või antud vara (mis ei ole enne selle teise isiku oma). Kingitusi antakse tihti mingi erilise sündmuse või tähtpäeva puhul, nt sünnipäevaks, jõuludeks, pulmadeks, nimepäevaks, kooli lõpetamisel jne. Kingituse andmisega võidakse väljendada armastust, sõprust, poolehoidu, tänu, suuremeelsust. Kingitus võib olla oma vara ja rikkuse teistele jagamise viis. Kingituse eesmärk võib olla kinkijast mälestuse jätmine. Kingituste tegemine on Eestis üsna levinud ja nagu ka Wikipedia seletusest näha, siis enamasti soovitakse kingitusega meeles pidada mõne erilisema tähtpäeva puhul oma perekonna liikmeid. Lisaks sellele soovitakse teha kingitusi ka teistele meie elu mõjutavatele isikutele. Olgu selleks siis õpetaja, töökaaslane või keegi teine. Kuid inimeste peamine probleem on alati – kuidas teha üks tõeliselt meeldejääv kingitus? Siinkohal proovime teile anda mõned lihtsad nipid ja ka kingiideed, mida kasutada.

Kingiideed mehele

TIKANDIGA HOMMIKUMANTEL MEHELE – kui mehele meeldib hommikul või peale pesus käiku elamises vabalt ringi liikuda, siis võib pühendusega hommikumantel olla just see õige kingitus. Selline luksuslik kingitus on väga hea kingitus mehele juubeliks – tikandiks võib hommikumantlil siis olla nimi või monogramm ja miks ka mitte vanus või sünni aasta. Tihti lastakse seljale suurelt tikkida ka krooni kujutis - selleks, et näidata, milline kuningas seda hommikumantlit kannab.

Ühine spa või hotelli külastus on väga hea kingitus kallimale, kuid sobib hästi ka juba pere inimestele. Kui tegu lähedase meesterahvaga, siis võib ühine puhkus – kasvõi pisike minipuhkus mõnes spa-s või hotellis olla hea kink. Kui peaks olema ka lapsi, siis võib kavandada kas ühise perepuhkuse või organiseerida lapsed mõneks päevaks kellegi juurde hoiule. Vahest ongi vanematel vaja kiiret ja lihtsat lõõgastumist kasvõi üheks päevaks, et saada eemale rutiinist.

Kinkekaart või kaardid – kuid siinkohal ei mõtle me mitte neid kinkekaarte, mida sa poest osta saad. Vaid tee ise kinkekaart ja paku mõni teenus, mis sa selle kaardiga ära teed. Näiteks kingitus sõbrale võib olla lihtne – koristad ta elamise ära. Mõnele poissmehele võib see olla väga tänuväärne kink. Kuid noorele perekonnale võib kinkida kaardi, et lubate ühe lastehoidmis õhtu. Fantaasial võib lasta siin lennata ja võid ise mõelda, millist teenust või abi kingituse saaja vajab. Ka töökaaslastele võib nii teha väga hea ja lihtsa kingi – pakkudes näiteks võimalust asendamiseks või mõnel puhul aitamiseks. Kuid kindlasti pead olema ise valmis ka seda kingitust siis ise hiljem ka täitma.

Tööriista komplekt – kui mees armastab asju parandada, siis on üheks võimaluseks loomulikult talle piisavalt tööd tekitada. Vaadata, mida saab ära lõhkuda. Kuid samas oleks hea varustada ta ka korralike tööriistadega, et ta saaks asju ka remontida. Tööriistad on alati hea sünnipäevakink mehele, kui mees neid hinnata ja otse loomulikult ka kasutada oskab. Samas tööriistade ostul tuleb kindlasti vaadata, milliseid tööriistu kinkida. Igat suvalist ehituspoe sooduskampaaniat ei tasu ka kohe ostma rutata, sest tihti ei ole nende kvaliteet see, mida meistrimees vajab. Kõige lihtsamaks nipiks ongi vaadata, mis tööriistu juba kasutatakse. Kui on näha mõne kindla firma asju, siis on nende valik kindla peale minek.

Pere või kallima pilt – kui tegu perekonna peaga, siis pere pildiga fotoraam või mõni muu fotoga meene võib olla väga hea kingitus. Enamasti sobivad sellised kingitused sellisteks puhkudeks, kui mees võtab kingi tööle kaasa. Siis on hea, kui ilus pilt töölaual ootamas on. Mõni ilus pilt võib olla väga hea pilt ka kingitus mehele juubeliks, sest juubeleid tähistatakse üldjuhul siis, kui juba elukogemust rohkem ja järelikult leiab . Võimalik on kasutada mõne fotosessiooni pilte oskuslikult ära ja teha nendest mõne fotoraami abil ja fotoprinteri abil ise suurepärane kingitus. Kuid võib läheneda ka ebatraditsiooniliselt ja vastava pildi või pildid näiteks kivile või klaasile lasta trükkida. Või mõnele muule tootele, mis ka võibolla praktilisust omab. Võimalusi on tänapäeval palju, alates mobiiltelefonide hoidikutest kuni lihtsalt märkmepaberi topsideni. Sellised piltidega kingitused võivad olla ka väga head kingitused pulmaaastapäevaks, sest võimaldavad meenutada ilusaid hetki. Kuid isiklikult annan ühe soovituse – pange pulmaaaastapäeva piltide juurde alati kirja ka täpne kuupäev. Sest enamus meestel on siiski raskusi selle päeva meeles pidamisega ja ilus fotomeene annab hea võimaluse see jäädvustada. Ja kui vastav pilt ka pidevalt läheduses on, siis on väiksem võimalus, et see tähtis päev ära unustatakse.

Ajakirja tellimus on ka heaks võimaluseks teha kingitused meesterahvale – kui mees pidevalt mõnda ajakirja ostab või mõne ala vastu huvi tunneb, siis võib olla hea kingitus talle vastava eriala ajakirja tellimus. Kuid siin tuleb kindlasti alati enne uurida, miks mees seda ajakirja varem ise pole tellinud. Kas selleks on mingi konkreetne põhjus. Vahest võivad mõned ajakirjad olla sellised, kus ka tõsisel huvilisel väga vähe lugeda on. Kuid üldjuhul on siiski eriala ajakirjandus suhteliselt kallis ja paljud ei raatsi ka oma hobi tarbeks seda väljaminekut teha. Kalamees võib näiteks muretseda rohkem endale kalastustarbeid, kui kalastusega seotud ajakirja osta. Tihti on selline erialase ajakirja tellimuse kinkimine kindlamat teed minek, kui ise püüda mõne spetsiifilise hobi tarbeid osta. Sest kui te ise lantidest midagi ei tea, siis ei ole ka mõtet neid ostma minna.

Grillikomplekt või sellega seonduvad tarvikud. Kui kingituse saajale meeldib suviti grillida ja aiapidusid korraldada, siis onkogu vastav varustus alati vajalik. Kuid kui korralik ja kvaliteetne grilli varustus juba olemas, siis võib alati mõne vastava laheda kokapõlle või grillimisega seonduva t-särgi kinkida. Seda eriti siis, kui vastav kink väikse huumori soonega vürtsitada. Loomulikult ei ole mõtet kinkida „Mis on must, see on valmis” kirjaga põlle või t-särki isikule, kellele väike ebaõnnestumine väga hinge läheb. Kuid kui kingi saaja seda samuti huumoriga oskab võtta, siis on ta kindlasti väga rahul ja tänulik. Kuid lisaks sobivad kõik välitingimustes kasutatavad nõud ja grilli puhastusvahendid. Võimalus on võtta mõni korduvkasutatav välitingimustesse mõeldud nõudekomplekt ja mõned lihatükid (või siis ka hoopis puu ja juurviljad) juurde ja ongi hea kink olemas. Lillede osas soovitaks sellistel puhkudel valida hoopis punt maitsetaimi.

Aiandushuvilisele rohenäpule võib vaadata midagi aiaga seonduvat. Lähedastematele, keda rohkem tead võib kinkida aias kasutatavaid tööriistu. Vahest võib mõelda alati ka kaugemale – näiteks vananevale isale võib kinkida mõne parema muruniiduki, mis tema tööd kergemaks teeb. Või hoopis puude lõhkuja. Kuid aiandus on väga lai ala, kahjuks seda Eesti kliima tingimustes väga pikalt nautida ei saa, kuid erinevad aia tööriistad kuluvad ikka ära. Võib mõelda ka mõne seemne või istikute poe kinkekaardi peale, kui ise midagi valida ei oska. Kuid kui tead mõnda konkreetsemat huvi, siis võid ka valmis seemneid või istikuid ka kinkida. Üldiselt tutvustavad aiandushuvilised alati oma aedasid ja kui oled varem kingituse saaja aias käinud, siis mõtle, millest ja mis tegevustest sulle räägiti. Sest need on just need kõige südamelähedasemad alad üldiselt. Kui sulle räägiti lillepeenardest, siis järelikult mõned lilled või lilledega seonduv on just see õige kingitus. Kuid taas, kui endal teadmisi napib, siis võib aianduspoest abi küsida.

Kingitus mehele - hea raamatRaamatud on alati head ja aegumatud kingitused, kuid taas peab hästi teadma kingituse saaja huvisid. Sest pole mõtet kinkida armastusromaani inimesele, kelle tegelik huvi on hoopis krimkad või majandusalane kirjandus. Eriti hea kingi saab aga siis, kui teil õnnestub hankida raamatu autori pühendusega raamat. Nii mõnigi eesti autor pakub seda võimalust, tellida otse raamat tema käest ja saada sinna sisse ka pühendus. Näiteks Jaak Roosaare on kohe, kes meelde tuleb. Rahvusvaheliste kirjanikega vast keerulisem, kuid siis on alati võimalik ise pühendus sisse kirjutada. Tundub uskumatuna, kuid oman näiteks ise mitmeid raamatuid, mis on kunagi minu vanematele nende lähedaste poolt kingitud. Ja vaadates neid raamatuid tuleb alati mõte, et minu ema oli 6 aastane, kui talle see raamat kingiti. Ehk kuigi selline pühendus võib tunduda mõnele alguses igavana, on tegu minu arust väga hea kingiga.

Matkatarbed on kindlasti head kingitused meesterahvale, kes armastab looduses ringi liikuda. Kui kingituse saajale meeldib matkata ja telkida, siis igasugune selle alane varustus on hea kingitus. Kuid siinkohal tuleb lähtuda samadest põhimõtetest nagu tööriistade valikul. Tuleb vaadata, et ei ostetaks valet asja. Jyskist ei ole mõtet tõsisele matkajale telki osta, kuid hobimatkajale võivad ka odavama otsa asjad ära kuluda. Üldjuhul on sellistel matkajatel olemas oma telgid ja magamistarbed, kuid mõni praktiline söögiriistade komplekt või termos, kulub ikka ära. Ka võib mõelda matka mugavusvarustusele nagu on matka istmed, sääsevõrgud, tuletegemise tarbed ekstreemsetes tingimustes ja muud huvitavad vahendid. Minge mõnda eriala poodi ja võite leida nii mõndagi huvitavat.

Sokid – kuigi antud lõigu alguses, sai just kirjutatud, et igal aastal mehele sokke kinkida ei ole just väga tark mõte, võivad teatud juhtudel erilised ja praktilised sokid olla täitsa praktilised. Näiteks sokisahtlist mõned erilisemad sokid vanaisale. Või matkahuvilisele spetsiaalsed niiskuskindlad sokid rännakuteks. Tänapäeval on olemas ka näiteks sokid, mis mõeldud spetsiaalselt ka higi haisu eemaldamiseks. Kui teil kodus liigselt lõhnavate sokkidega probleem, siis vastavad sokid oleks kindlasti heaks kingiks.

Miltaarhuvilisele võib kinkida igasugu militaar kraami. Tihti võib neile kinkida praktiliselt iga laigulise asja ja nad on rahul, sest nad tunnevad, et nende huvi on tähelepanu äratanud. Olgu selleks siis laiguline märkmik, termos, taskulamp või muu metsas praktilisust omav ja samas kerge ese. Samas tuleb ettevaatlik kindlasti olla spetsiifiliste toodetega – eriti, mis ihu vastu asuvad. Et valet asja ei osta – kuid enamike matka ja militaarpoodide müüjad oskavad siiski soovitada kvaliteetseid tooteid. Tuleb lihtsalt ära kirjeldada, kui suure militaristiga tegu on. Kuid lisaks militaarsetele toodetele võite uurida ka mõnda militaarset meelelahutust. Erinevad ettevõtted korraldavad mitmesuguseid militaar laagreid, ellujäämis laagreid jne. Kui ise ka kaasa lähete, siis on kingitus seda mõjusam, sest üldjuhul mehed seda ei oota. Kuid samas neile meeldib, kui naine või sõber ka kaasa tuleb. See võimaldab ka ennast kohe teisest valgusest näidata. Seega kui mees huvitub sellistest asjadest, siis kirsiks tordil antud kingituse juures saab olla ka see, kui ise kaasa lööte.

Muusika huvilisele mehele on võimalik kinkida midagi muusikaga seotud. Näiteks head ja praktilised kõrvaklapid, lemmik bändi CD, kuid miks mitte ka mõne tasulise muusika teenuse aasta pääse. Näiteks iTunesi kinkekaart, et kingituse saaja saaks ise endale huvipakkuvad lood alla laadida. Selline sünnipäevakink mehele on kindlasti väga hea

Kui kingituse saaja armastab lugeda ja seda ka e-lugeritest või tahvelarvutitest, siis miks mitte kinkida talle mõne e-raamatute kogu ligipääs. Kui eesti keelset versiooni vaja, siis näiteks Elisal on Elisa Raamat. Kui inglise keeles, siis on valik aga veelgi laiem. Raamatute osas on tänapäeval võimalus ka audio raamatuid kinkida. Kahjuks on taas eesti keelne valik suhteliselt piiratud, kuid inglise keelne valik on tõesti suur ja lai. Ka meil levib järjest enam telefonidest erinevate audioraamatute kuulamine ja kui tead huvisid ja keeleoskust, siis võib Audible tellimus olla üsna hea kingitus sõbrale.

Palju autoga ringi sõitvale mehele võiks mõelda mingi kingituse, mis seostub autoga. Väga vähe on veel Eestis levinud auto käed-vabad süsteemid – tegelikult ei maksa selle paigaldus autole sugugi palju. Ca 100€ paigaldatakse teie autosse täiesti korralik käed-vaba süsteem, mis on ühendatud auto raadioga. Samas sõidu ohutust suurendab antud lisa meeletult.

Kui kingi saaja armastab sportida, siis on heaks võimaluseks kinkida talle mõni sportlik ja laheda pühendusega t-särk. Et spordi tegemine oleks ikka kindlasti rahuldust pakkuv ja ka teised ümberringi näeksid, et tõsine tervisesportlane tuleb. Näiteks sportlik t-särk kirjaga, et ma ei higista vaid sädelen. Sellised naljakad kingitused meestele on üsna omapärased ja nõuavad vahest natukene peadmurdmist, kuid tulemus on üldjuhul seda väärt. Võib kinkida ka lihtsalt mõne praktilise sportimiseks vajaliku abivahendi – nagu näiteks vöö või randmekott, kuhu hea telefon ja võtmed panna. Või miks ka mitte trenni riiete jaoks suurem kott. Ja loomulikult sobib ka nimeline saunalina ja käterätik alati sportlasele ära – eriti kui võistlustel käiakse, siis on hea, kui oma asjad kohe kiiresti ülesse leiad.

Sauna omajale on hea kingitus kindlasti saunaga seonduvad asjad. Näiteks kapad, sauna sildid, kuid miks ka mitte erinevad saunalinad ja käterätikud. Saunas käik on alati omaette rituaal ja tihti on igal perel välja kujunenud oma sauna kombed. Kui neid natukene teada, siis on ka lihtne sinna rituaalidesse sobivad kingitusi valida. Kuid erinevad nimelised saunalinad ja rätikud on head ning kindlad kingitused, nii on võimalik kogu pere kingitused ühe korraga ka lahendada, kinkides kõigile nimelised rätikud.

Toidu nautijale võib kinkida mõne hõrgutava suutäie. Näiteks on minul endal head kogemused Juustukuningate juustu valikuga. Tegu oli tõesti hea kingitusega ja sai proovida mitmeid selliseid juustu sorte, mida muidu poest ei osta. Vahest ongi hea osta mõni selline eriline maitse või toode, mida ka ise ei raatsi väga poest osta. Eestis on palju erinevaid käsitöö kodasid, kes valmistavad häid roogi. Astuge sisse mõnda talupoodi või vaadake suures kaupluses ringi gurmaanide lettide juurde. Või käige hoopis mõnel laadal ja saate otse tootjalt nii mõndagi head osta. Ostke kohe mitu asja, et oleks varu mitmeks tähtpäevaks või sünnipäevaks olemas.

Huumori soonega mehed hindavad kindlasti alati head nalja. Naljakad kingitused meestele on nii mõneski poes eraldi sektsioon lausa. Naljakaks kingituseks võib olla mõni kahemõtteline stressipall, huvitava mõttega õllekruus või hoopis lahe ja ainulaadse kirjaga t-särk.

Kui vajad veel ideid, siis vaata kindlasti edasi meie BLOGI MEESTE KINGISOOVITUSI, jagame seal tihti huvitavaid kingiideid meestele.

Mida kinkida kutile?

Mida kinkida oma kutile? See küsimus vaevab sageli paljusid noori neide. Kingitus, mis oleks äge ja samas ka meeldejääv ning veidi armas. Lahedale kutile võib kinkida näiteks mõne erilise sõnumiga nokamütsi. Nokamütsi sellise pildi või sõnumiga, mis teid mõlemat kõnetab. Kui kutt pole nokamütsi kandja, siis võib mõelda mõne erilise kujundusega pusa peale. Hea kingiidee on dressipluuside komplekt, kus teil mõlemal on samasuguse kujundusega pusa, mida koos kanda. Sama mõte kehtib ka t-särkide puhul. Need on kingitused, mis on lahedad ning praktilised, kuid ühtlasi ka ühendavad teid. Et kui koos ka peole lähete, siis on kõigil aru saada, et olete sinna koos tulnud. Kui lased oma fantaasial lennata, siis võid kujundada sellise kingituse, mida mitte kuskilt mujalt ei leia.

Praktiline kingitus mehele

Paljud kingituse otsjad soovivad, et nende tehtud kingitus oleks kindlasti praktiline ja kingituse saaja saaks seda ka tegelikus elus kasutada. Kuigi emotsioonidel on suur roll meie elus, siis tuleb mõelda kindlasti ka kingituste praktilise poole peale. Oma kogemus on näidanud, et paljude naiste arvates (peamiselt emad ja vanaemad) on kõige praktilisem kingitus mehele sokid, sest sokid kuluvad ju ikka ära. Või siis kingib naine mehele aluspükse. See kingitus ei ole tagamõttega, kuid taas on soov teha mehele praktiline kingitus. Kui sinu jaoks sellised praktilised kingitused on siiski liiga tavalised, siis pead mõtlema natukene enam ja mõtlema just kingisaaja peale. Kõige parema võimaluse annavad selleks tavaliselt kingisaaja hobid. Mõtle, millega kingituse saaja hea meelega tegeleb ja katsu leida sellega seotud kingitus. Kui oled ise sama ala harrastaja, siis pole probleemi ja saad kindlasti kingituseks valida mõne piisavalt kvaliteetse ja vastupidava toote, sest tead taustsüsteemi ja mida kingituse saaja kindlasti ka kasutab. Kui sul aga endal vastavad teadmised puuduvad, siis meie ei soovita seda riski võtta ja otseselt hobiga seotud asja osta. Näiteks kinkides kalamehele landi, teadmata ise midagi kalandusest, ämber võib olla suur, kuhu astud. Võid kogemata osta täiesti sobimatu toote ja sellega hoopis negatiivse meeleolu tekitada. Sellisel juhul on mõistlik vaadata pigem seda hobi toetavate asjade poole, mida on võimalik ka loodetavasti personaliseerida ja nii teha praktiline, kuid samas ainult kingituse saajale mõeldud kingitus. Näiteks kalamehele kirjadega termos, joogiplasku või siis hoopis mõni praktiline termostass koos pühendusega, mis on piisavalt kerge ja ei lähe ka katki. Termostass on hea ja praktiline kingitus mehele, kellele meeldib garaažis või aias nokitseda. Termostassiga on hea oma lemmikjook kaasa võtta. Mehele, kellele meeldib palju grillida, on hea ja praktiline kingitus põll, mis on pildi ja/või tekstiga ainulaadseks ja personaalseks muudetud. Grillimisel oma riiete kaitsmine põllega on igati mõistlik ja seega on põll väga praktiline kingitus.

Äge kingitus mehele

Mis võiks olla üks äge kingitus mehele? Selle üle juurdlevad kindlasti paljud inimesed, kellel kingitue valimine ees. Kingitus, mis oleks silmahakkav, meeldejääv ja samas tõstaks kindlasti ka kingituse saaja enesehinnangut. Meie NetiKingis arvame, et üks tõeliselt äge kingitus mehele on kindlasti eriline laheda kujundusega pusa. Tegu on hinna poolest natukene kallima kingitusega, kui tavaline t-särk, samas on tegu ka praktilise kingitusega. Võimalik on leida meie valmis kujunduste seast mõni lahe toode või siis ise mõni äge idee välja mõelda ja meile tegemiseks saata. Selline pusa on kindlasti väga äge kingitus igale mehele ja ka sõprade-tuttavate seas pusa kandes, võib 100% kindel olla, et selline kingitus silma jääb silma. Samuti saab ägeda kingituse teha termosest või termostassist, lisades sinna mõne erilise sõnumi, mis ainult kingisaajaga seostub.

Romantiline kingitus mehele

Romantiline kingitus mehele on kindlasti üks keeruline teema, millega naised tihti silmitsi seisavad. Romantika ei ole kinni üheski tootes ja see sõltub inimestest, seega romantilise kingituse tegemiseks peab kingitegija ise teadma, mis on just selle mehe jaoks tähtis, oluline ning mis teda kõnetab. Kindlasti on vahel täiesti piisav, kui kinkida üks südamekujuline šokolaad ja kirglik suudlus ning kingimure ongi lahendatud. Kui tahad oma mehele teha tõeliselt romantilist ja erilisemat kingitust, siis siin on mõned meie mõtted:

• Romantiline õhtusöök – Olgu toimumispaik kodus või väljas, oluline on, et see erineks igapäevasest nii menüü kui olustiku osas. Lase oma fantaasial lennata ja valmista või telli midagi sellist, mida te varasemalt pole proovinud.

• Minge koos teatrisse või kontserdile – see annab võimaluse ennast natuke tavapärasest rutiinist välja viia ja ennast ka üles lüüa, mis tõstab tuju.

• Ühine SPA või hotelli külastus, et koos lõõgastuda. Kasvõi üks õhtu teistmoodi, kui tavaliselt.Ja miks mitte neid kõiki võimaluse korral ka koos teha. Teatri külastus mõnes teises linnas koos õhtusöögi ja hotellikülastusega.

Meeldejääv kingitus mehele

Kui vajad meeldejäävat kingitust mehele, siis on kõige kindlam vaadata midagi sellist, mis oleks võimalikult personaalne ja seostuks kindlasti kingituse saajaga. Võimalus on vaadata erinevate fotode seast välja mingi selline moment, mis kõigile meelde on jäänud ja see pilt mõnele tootele jäädvustada. Või hoopis mõne motiveeriva sõnumi ja pildiga toode, et anda ka kehvematel hetkedel motivatsiooni edasi liikuda. Näitena võin tuua „Ma ei kaota kunagi – ma kas võidan või ma õpin” sõnum, mis sobib paljude toodete peale. Kuid selliseid ajatuid motivatsioonilauseid on veel. Kui tegu juba mehega, kellel ka lapsed, siis saab toodetele panna laste pilte, nende oma joonistusi jne, mis on isale tähenduslikud ja sellised kingitused sobivad hästi nii sünnipäevaks kui ka isadepäevaks. Kui soovid, et kingitus oleks aga nii meeldejääv kui ka eksklusiivne, siis võid vaadata näiteks tikandiga hommikumantli poole. Tikandiga hommikumantel on kindlasti väga luksuslik kingitus mehele ja samas on see kingitus, mis leiab igapäevaselt ka kasutust.

Kingitus 50-aastasele mehele

50. juubel on üks tähtsamaid verstaposte mehe elus. Paljud mehed on just siis hakanud tegema kannapöördeid oma elus, sest kohale on jõudnud tõsiasi, et statistiliselt on nüüd jäänud vähem elada, kui varem. Lisaks sellele on lapsed enamasti selles vanuses juba suured ja võibolla ka täiesti iseseisva elu peal. Ehk selle maagilise numbriga seostub paljudele suured muutused. Nii on ka kingitust 50-aastasele mehele alati väga raske valida. Üheks võimaluseks ongi kinkida 50-aastasele mehele üks lahe t-särk, mis tema vanuse esile tõstab. Erinevalt naistest, pole meestel enamasti probleeme oma vanuse tunnistamisega, sest pigem lähtutakse põhimõttest, et mida vanem, seda targem ning elukogenum. Seega sobib igasugune kingitus, mis antud juhul võimaldab mehel näidata, et temal juba vanust ja elukogemust piisavalt. Mehe 50. juubeli puhul on üheks mureks sageli kingituse rahaline väärtus. Tihti mõeldakse, et mehe 50. juubeli kingitus peab olema ekstra kallis. Juubeli puhul ei pea tegu olema nö ülevõlli kingitusega, tasub jääda siiski mõõdukaks ning mõelda, mis sünnipäevalast tõeliselt rõõmustaks ning see võib olla ka midagi lihtsat. Tegelikult on iga kingituse puhul alati olulisim kingituse sõnum ja mõte. Sõprade puhul tasub mõelda kunagi koos ette võetud seiklustele ja nende fotomeenutustele. Kui sõprus juba aastakümneid pikk, siis mõni huvitav pildiga meene, mis meenutab noorusaegu, on samuti igati meeldejääv kingitus. Sellised kingitused, mis on personaalselt mõeldud kingisaajale, on alati kõige paremad, sest näitavad, et kingitegija võttis aega, planeeris ning mõtles kingsaaja peale.

Naljakad sünnipäeva kaardid meestele

Kas olete väsinud sellest, et annate oma elukaaslastele samu vanu ja igavaid sünnipäevakaarte? Siis on üheks võimaluseks muretseda mõni eriline ja naljakas sünnipäeva kaart! Naljakad sünnipäevakaardid meestele on üheks võimaluseks tuua naeratus nende nägudele. Olgu see siis sinu vend, abikaasa või parim sõber, lõbusad kaardid muudavad nende erilise päeva garanteeritult veelgi meeldejäävamaks. Nutikate naljade, vaimukate sõnamängude ja lõbusate illustratsioonidega on need kaardid ideaalne viis näidata oma lähedastele, et sa hoolid, panedes nad samal ajal valjusti naerma.

Üldiste sünnipäevakaartide ja üldiste sõnumitega päevad on möödas. Naljakad sünnipäevakaardid meestele on selleks, et mõelda kastist välja ja pakkuda ainulaadset elamust. Sellest hetkest alates, kui nad ümbriku avavad, tervitavad neid naerupuhangud. Kaardid on kujundatud nii, et need oleksid ainulaadsed, isikupärased ja kohandatud vastavalt saaja huumorimeelele. Ükskõik, kas nad armastavad sporti, autosid või lihtsalt häid vanasõnu, siis naljakas sünnipäevakaart sobib neile ideaalselt.

Üks parimaid asju meeste naljakate sünnipäevakaartide puhul on see, et need võivad olla nii ulmelised ja üle võlli, kui sa soovid. Need kaardid ei karda ületada piire ja võtta huumoriga seotud riske. Nii et kui tunned meest, kes hindab head annust sarkasmi või naudib natuke tualetthuumorit, siis need kaardid tabavad kindlasti eesmärki. Nad ei karda teha nalja vanuse üle, teha nalja stereotüüpide üle või isegi nalja vanemaks saamise üle. Naer on ju parim ravim ja mis oleks parem viis sünnipäeva tähistamiseks kui hea naeru?

Naljakad sünnipäevakaardid meestele ei ole mitte ainult suurepärane viis tuua rõõmu ja naeru nende erilisele päevale, vaid need on ka meeldetuletus teie ühisest sidemest. Need kaardid näitavad, et tunnete neid piisavalt hästi, et mõista nende huumorimeelt, ja et olete mõelnud sellele, et leida kaart, mis esindab tõeliselt nende isiksust. See on väike žest, mis võib teie suhteid tugevdamaks ja püsivaid mälestusi tekitama aidata.

Miks peaksite leppima igavate, üldiste sünnipäevakaartidega, kui võite selle asemel anda naljaka kaardi? Olgu see siis kaart, millel on lõbus karikatuuritegelane või vaimukas sõnum, mis jätab nad naerma, naljakad sünnipäevakaardid meestele on kindlasti hitiks.

Nii et täiustage kindlasti oma mehele mõeldud kingitust ka ühe korraliku naljaka kaardiga.

Nimelised kingitused

Kui tegemist on ideaalse kingituse leidmisega mehele, võivad nimelised kingitused olla suurepärane valik. Isikupärastatud esemed ei näita mitte ainult hoolivust, vaid lisavad ka unikaalse puudutuse, mis eristab kingituse teistest. Meestele mõeldud nimeliste kingituste puhul on saadaval arvukalt võimalusi, alates praktilistest esemetest kuni sentimentaalsemateni. Olgu tegemist sünnipäeva, aastapäeva või mõne muu erilise sündmusega, nimeline kingitus jätab kindlasti püsiva mulje.

Üks populaarne valik nimeline kingitus meestele on personaliseeritud aksessuaarid. See võib hõlmata selliseid esemeid nagu rahakotid, mansetinööbid või võtmehoidjad. Saaja nime või initsiaalide lisamine nendele esemetele lisab neile isikliku puudutuse, mis muudab need tavalisest erakordseks. Näiteks isikupärastatud rahakott ei täida mitte ainult oma praktilist eesmärki, vaid sellest saab ka väärtuslik mälestusese, mida mees saab kasutada ja hinnata iga päev. Samamoodi võivad isikupärastatud mansetinööbid lisada elegantsi igale ametlikule riietusele, tuues samas esile saaja ainulaadset stiili.

Teine suurepärane võimalus nimeline kingitus meestele on isikupärastatud riided või rõivad. See võib hõlmata selliseid esemeid nagu monogrammiga särgid, tikitud hommikumantlid või kohandatud jakid. Need kingitused mitte ainult ei pane saaja end eriliseks tundma, vaid võimaldavad tal ka oma individuaalsust näidata. Näiteks monogrammiga särk lisab mis tahes riietusele rafineeritud puudutuse ja näitab, et kingituse valikul on hoolikalt läbi mõeldud. Samamoodi võib isikupärastatud jakk muutuda mehe garderoobi põhikomplektiks ning olla meeldetuletus sündmusest ja selle kinkijast.

Nende jaoks, kes otsivad sentimentaalsemaid nimelisi kingitusi meestele, võivad suurepäraseks valikuks olla isikupärastatud mälestusesemed või kunstiteosed. Siia võivad kuuluda sellised esemed nagu graveeritud fotoraamid, eritellimusel valmistatud maalid või isikupärastatud tahvlid. Need kingitused ei ole mitte ainult kaunid kaunistused, vaid omavad ka sentimentaalset väärtust. Näiteks graveeritud fotoraam võib esitleda kalli mälestust, samas on sinna sisse graveeritud ka saaja nimi. Kohandatud maalid või isikupärastatud tahvlid saab ka mehe kodus või kontoris välja panna, mis on pidevaks meeldetuletuseks erilisest sündmusest ja kingi tegija hoolivusest.

Kokkuvõttes on nimelised kingitused meestele suurepärane võimalus näidata hoolivust ja lisada igale sündmusele isiklik puudutus. Ükskõik, kas tegemist on isikupärastatud aksessuaaride, riiete või sentimentaalsete meenetega, on saadaval lai valik võimalusi, mis sobivad iga mehe maitsele ja eelistustele. Valides nimelise kingituse, ei tee sa mitte ainult läbimõeldud kingitust, vaid lood ka püsiva mälestuse, mida hoitakse aastaid.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.