Uued tooted

Näitame 1 - 24 kokku 254 tootest
 • Tassikomplekt (2tk) Härra ja Proua
  TTAVharrajaproua

  Kui vajad pruutpaarile kena kingitust või otsid oma abikaasale pulma-aastapäevaks sobivat kinki, siis hea kingiidee on tassikomplekt Härra ja Proua. Tassi kuulub sinu valikul kaks kruusi, millel ühel on mehe nimi ja teisel on naise nimi ning mõlemal on pulma kuupäev - armas ja samas praktiline kingitus. Vali välja tassid ja trüki asukoht ja edasi teeme...

  10,00 €
 • T-särk tüdrukutele Cherry sinu pildiga
  TSCHERRYPILT

  Kui soovid armsle neiule pildiga t-särki, siis tüdrukute t-särk Cherry sinu valitud pildiga on väga hea valik. T-särk on praktiline kingitus erinevateks tähtpäevadeks (sünnipäev, jõulud jne.). Vali välja õige t-särk, lisa foto, soovi korral tekst ja edasi teeme meie sulle kingituse, mis hakkab silma.

  12,99 €
 • Naiste t-särk Intelligentsus
  NTSintelligentsus

  Kui vajad asjalikule naisele praktilist samas tema (ja teiste) ajule rohkelt töödandvat kingitust, siis naiste t-särk Intelligentsus on väga kingivalik. See t-särk sobib kingituseks sünnipäevaks, jõuludeks, emadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie sulle...

  14,99 €
 • Naiste t-särk Ma ei vaidle...
  NTSmaeivaidle

  Kui vajad kingitust naisele, kes arvab, et temal on alati õigus, siis super kingiidee on naiste t-särk Ma ei vaidle... T-särk on hea kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk nign trüki värvus ja edasi teeme meie ägeda kingituse naisele, kes vaidleb meeleldi.

  14,99 €
 • Meeste t-särk Intelligentsus
  TSintelligentsus

  Meeste t-särk Intelligentsus  on praktiline kingitus, mis annab nii kandja, kui kõrvalseisjate ajule üsna palju tööd. Selle t-särgi võid sõbrale või lähedasele kinkida sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi teeme meie kingituse, mis treenib aju.

  15,99 €
 • Tass Häid sõpru...
  TTAVh2idsopru

  Kui soovid oma head sõpra üllatad praktilise, ent südamliku kingitusega, siis tass Häid sõpru... on hea kingiidee. Fototass on hea kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks või ka jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali meelepärane tass, kujunduse asukoht tassil ja siis valmistame meii su sõbrale armsa kingituse. 

  5,99 €
 • Meeste t-särk Ma olen/olin kaine
  TSolenKaine

  Kui sinu tutvuskonnas on mõni mees, kelle üle sageli nalja heidetakse teemal, et täitsa kaine on ta harva ja sul on temale kingitust vaja, siis naljakas kingiidee on meeste t-särk Ma olen/olin kaine. T-särk on asjalik kingitus, mida sobib kinkida sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, vali välja t-särk ja kujunduse värvus ja edasi...

  15,99 €
 • Meeste t-särk Peoloom
  TSpeoloom

  Meeste t-särk Peoloom on humoorikas kingitus sinu sõbrale, kellele meeldib elu nautida ja palju pidutseda. See t-särk on sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi valmistame meie pilkupüüdva kingituse, mis paneb muigama.

  15,99 €
 • Neoontooni fototass sinu pildi ja/või tekstiga
  B11WXX

  Isikupärase kujundusega neoontoonis fototass on silmahakkav ja eripärane kingitus igaühele, kes soovib ja julgeb erineda. Neoon tass on kordumatu kingitus erinevateks tähtpäevadeks ning sündmusteks. Vali õige tassi toon, lae pilt, lisa tekst ja edasi saame meie teha kordumatu kingituse. NB! Tehnoloogia eripära tõttu sobivad neile tassidele kõige paremini...

  9,69 €
 • Jalgratta joogipudel 500ml
  BGHS04/03

  Jalgratta joogipudel (500ml) on praktiline kingitus inimesele, kellel aktiivne eluviis ning kes sõidab meeleldi jalgrattaga. Joogipudel on hea kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, isadepäevaks või emadepäevaks. Vali õige foto, lisa tekst ja edasi saame meie teha kingituse, mis muudab liikumise veelgi mõnusamaks.

  15,99 €
 • Fototass Perioodiliselt
  TTAVperioodiliselt

  Kui otsid kingitust inimesele, kellele on meeldinud või meeldib keemia, siis pakume kingiideeks välja fotokruusi Perioodiliselt. See fotokruus on praktiline kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige fototass ja edasi teeme meie kingituse, mis kõnetab keemiku hingega inimest.

  5,99 €
 • Fototass Ma ainult töötan siin...
  TTAVainulttootan

  Fototass Ma ainult töötan siin... on humoorikas ja praktiline kingitus töökaaslasele. Fototass on hea kingitus sünnipäevaks või jõuludeks, ent loomulikult ka paljudeks teisteks sündmusteks ja tähtpäevadeks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige tass ja trüki asukoht tassil ning siis saame teha meie sulle kingituse, mis toob muige suule kõigil.

  5,99 €
 • Saunaseelik 70x145cm Saunakunn
  FRVSEL70saunakunn

  Kui otsid suurele saunasõbrale head kingitust, siis saunaseelik Saunakunn on talle just see õige kingiidee. Tegu on hea kingitusega igaks sündmuseks, kuid eriti hästi sobib see sünnipäevaks, jõuludeks või isadepäevaks. Kujundus on valmis, sina vali saunaseelik, tikandi värvus ja lisa saunakunni nimi ning edasi teeme meie praktilise kingituse, mis muudab...

  28,99 €
 • Fototass Tööl annan endast 100%
  TTAV100%tool

  Kui otsid praktilist ja naljakat kingitust töökaaslasele või ka sõbrale, siis vali meie toodete seast fotokruus Tööl annan ennast 100%.  Fototass on hea kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks või kasvõi jõuludeks. Kujundus on valmis, sina pead valima meelepärase tass, trüki asukoht tassili ja meie valmistame sulle humoorika kingituse, mis pakub nalja nii...

  5,99 €
 • Kruus Tõelised sõbrad
  TTAVTOELISEDSOBRAD

  Kui otsid praktilist ja eneseiroonilise huumoriga kingitust sõbrale, siis hea kingiidee on tass Tõelised sõbrad. Tass on hea kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina pead valima meelepärase tassi, kujunduse asukoha kruusil ja siis teeme meie kingituse, mis toob muige suule, vähemalt joojal.

  5,99 €
 • Ipsoni logoga joogipudel
  HWBO-400-W-Ipson

  Keila Koertesõprade Klubi Ipson logoga joogipudel on hea kingitus koerasõbrale, mida saab kaasa võtta erinevatele üritustele. Valikus on mitmedi erinevaid joogipudeleid, millele trükitud klubi logo.

  10,75 €
 • Värviline Ipsoni logoga nokamüts
  BUBBLE-IPSON

  Keila Koertesõprade Klubi IPSON logoga müts on hea toode suvisteks väliüritusteks. Tule vaata kindlasti ka teisi Ipsoni logoga tooteid.

  13,95 €
 • Meeste t-särk Ohtlik huumorisoon
  TSohtlikhuumorisoon

  Kui sul on sõber või lähedane, kes hindab teravat huumorit, siis meeste t-särk Ohtlik huumorisoon on talle just see õige kingiidee.  T-särk on sobilik kingitus sõbrapäevaks või sünnipäevaks. Kujundus on valmis, sina vali vaid õige t-särk, trüki värvus ja meie teeme sulle humoorikalt ohtliku kingituse.

  17,99 €
 • Saunaseelik meestele/naistele 70x145cm tikitud...
  FRVSEL70

  Saunasõbrale on saunaseelik väga hea kingitus. Tikand muudab saunaseeliku isikupäraseks ja ainulaadseks. Saunaseelik on hea kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, isadepäevaks või emadepäevaks. Vali saunaseelik, lisa tikitav tekst ja soovi korral motiiv ja edasi saame meie teha sulle praktilise kingituse.

  27,99 €
 • Fotosärk Wanted
  SUBLIMA/PIXEL-WANTED

  Kui vajad head ja praktilist kingitust inimesele, kes vaimustub Metsiku Lääne temaatikast, siis fotosärk Wanted on meie arvates talle väga hea kingiidee. Fotosärk on praktiline kingitus sõnnipäevaks, jõuludeks, isadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina tee veel mõned valikud ja siis valib äge fotosärk, mis külmaks ei jäta...

  15,00 €
 • Nelinurkne seinakell Ma ei kaota kunagi.
  HBCQ-maeikaotakunagi

  Motiveeriva sõnumiga seinakell Ma ei kaota kunagi on lahe kingitus sinu lähedasele. Seinakell on praktiline kingitus, mis kaunistab kodu ning rõõmustab südant. Seinakell on sobilik kingitus jõuludeks, sünnipäevaks või sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, lisa toode ostukorv ja edasi teeme meie kingituse, mis rõõmustab silma ja südant.

  35,99 €
 • Fototass Wanted
  TTAVWANTED

  Kui otsid praktilist ja humoorikat kingitust sõbrale või töökaaslasele, siis Metsikust Läänest ja vesternidest inspireeritud fototass Wanted on super kingiidee. Fototass on hea kingitus sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina pead tegema veel mõningad valikud ja siis teeme meie humoorika kingituse, mis rõõmustab igaüht, kelles veidi kauboid...

  5,99 €
 • Meeste t-särk Näed naljakas välja....
  TSnaednaljakasvalja

  Kui otsid asjalikku ja humoorikat kingitust mehele, siis super kingiidee on meeste t-särk Näed naljakas välja... . See omapärase disainiga T-särk on vahva kingitus sõbrapäevaks, sünnipäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks või tähtpäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ja edasi valmistame naljaka ning ägeda disainiga...

  15,99 €
 • Keila Ipson klubi lemmiklooma söögikauss
  B4C-IPSON

  Keila Koerasõprade Klubi IPSON logoga ja sinu lemmiku nimega söögikauss on hea kingitus lemmikule, kuid samas mõjub ka hästi ruumi disainile.

  13,99 €