Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Uued tooted

Näitame 1 - 16 kokku 16 tootest
 • Kokapõll GALA pildiga
  GALA-P

  Kvaliteetne kokapõll sinu pildiga. Palju erinevaid värve. Pildiga kokapõll võimaldab teha tõeliselt värvilise kingituse inimesele, kellele meeldib köögis askeldada. Trükitud pilt teeb aga antud põlle tõeliselt omanäoliseks..

  22,95 €
 • Kolme pildiga fotokruus EMA
  TTAVemakruuspiltidega

  Kui otsid oma emale või oma laste emale omanäolist ning kaunist kingitus, siis vali kolme pildiga fotokruus EMA. See tass on super emadepäeva kingitus. Kujundus on valmis, sina lae üles kolm pilti ning seejärel saame meie teha kingituse, mis tõmbab tähelepanu.

  5,99 €
 • Meeste t-särk Liiga Lähedal
  ImperialLiigaLahedal

  2020 aasta kevadel on Eestis eriolukord, seoses maailmas leviva viirusega. Meie nokitseme endiselt tööd teha ja meil sai olukorrast inspiratsiooni ammutades valmis meeste t-särk Liiga lähedal. Vali välja t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie kingituse, mis paneb pead pöörama.

  12,99 €
 • Naiste t-särk Liiga Lähedal
  NTSLiigaLahedal

  2020 aasta kevadel valitseb Eestis eriolukord, seoses maailmas leviva viirusega. Antud T-särgi sõnum on inspireeritud antud olukorrast, et inimesed hoiaksid distantsi teineteisest. Kujundus on valmis, sina vali välja t-särk ning trüki värvus ja siis teeme meie kingituse, mida märgatakse.

  12,99 €
 • Tass Lollide vastu allergiline
  TTAVlollidevastuallergiline

  Tass Lollide vastu allergiline on suurepärane kingitus töökaaslasele või sõbrale, kes hindab sarkastilisemat huumorit. Vali antud kruus, kui vajad head kinki sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali õige tass ning meie teeme muigamaajava kingituse.

  5,99 €
 • Kapuutsiga dressipluus Sinu pildiga
  SNAKEpildiga

  Kapuutsiga dressipluus, kuhu trükime sinu soovitud pildi, on mõnus ja praktiline kingitus mehele või naisele, sest tegu on unisex pusaga. Vali pildiga dressipluus, kui soovid kingitus sünnipäevaks, jõuludeks, emadepäevaks või isadepäevaks.

  24,99 €
 • Klassikaline pusa Sinu pildiga
  NewSupremepildiga

  Klassikaline pusa isikupärase pildiga on suurepärane kingitus erinevateks sündmusteks ning tähtpäevadeks. See unisex pusa on hea kink nii mehele kui naisele. Vali pusa, lae üles foto ning siis teeme meie silmahakkava kingituse.

  27,99 €
 • Naiste t-särk 98% Ingel
  NTS98ingel

  Kui vajad head kingitust naisele, kes on kange iseloomuga, samas mõistab iseenda üle ka nalja heita, siis vali meie toodete hulgast naiste t-särk 98% Ingel. See t-särk on väga tore kingitus sünnnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja t-särk ning trüki värvus ja siis teeme meie kingituse, mida märgatakse.

  15,99 €
 • Kruus World's best Father
  TTAVworldsbestfather

  Kui otsid isale lõbusat ja praktilist kingitust, siis vali meie toodete hulgast tass World's best Father . See kruus on lihtsalt ideaalne isadepäeva kingitus, kui su isa hindab ja mõistab nalja. Kujundus on valmis, vali välja õige kruus, trüki asukoht tassil ja siis valmib tujutõstev kingitus.

  5,99 €
 • Suur fotokivi Kallis issi!
  FGRA3KallisIssi

  Kui soovid isale isadepäevaks ainulaadset ja silmapaistvat kingitust, siis hea kingiidee on suur fotokivi Kaliis issi! . See fotokivi on suurepärane kingitus ka sünnipäevaks või jõuludeks. Lae üles oma foto, meie paigutame selle ägeda kujunduse sisse ja siis valmib kaunis kingitus, mis paneb isa südame rõõmust heldima.

  22,99 €
 • Kokapõll Raske on olla ilus mees
  GALAraskeonollailusmees

  Kui otsid kokkajale mehele humoorikat kingitust, siis vali meie toodete hulgast kokapõll Raske on olla ilus mees. See põll on hea kingitus erinevateks tähtpäevadeks (sünnipäev, sõbrapäev, jõulud jne.). Kujundus on valmis, sina vali põlle värv ning trüki värvus ja siis valmistame meie silmahakkava kingituse.

  19,95 €
 • Saunalina Kuldsete kätega vanaisa
  FRV_75x150_kuldsetekategavanaisa

  Kui sinu vanaisa saab hakkama kõigega ning otsid talle head kingitust, vali meie toodete hulgast saunalina Kuldsete kätega vanaisa. See saunalina on hea kingitus vanavanemate päevaks, isadepäevaks, jõuludeks või vanaisale sünnipäevaks. Kujundus on valmis, sul tuleb valida saunalina ja teksti tikandi toon ja siis valmib praktiline kingitus, mis vanaisa...

  18,99 €
 • MTÜ Igale lapsele pere toetuskruus "Lapsevanem"
  TTAVlapsevanem

  Kui otsid oma lähedasele praktilist kingitust, mis samal ajal kannaks endas ka sügavamat sõnumit, siis soovitame sul valida meie toodete hulgast MTÜ Igale lapsele pere toetuskruus "Lapsevanem". Lae üles mõtliku tsitaadi juurde oma foto ja siis teeme meie kingituse, mis aitab ja poeb ka kingisaajale hinge. Antud kruusi hinnast läheb 5EUR MTÜ Igale Lapsele...

  7,99 €
 • MTÜ Igale lapsele pere toetuskruus "Tee lapse südamesse"
  TTAVteelapsesydamesse

  Kas sooviksid üllatada oma lähedast kauni kingitusega ja samal ajal teha ka väikse, suure heateo? Kui jah, siis telli MTÜ Igale lapsele pere toetuskruus "Tee lapse südamesse" ja saad seda teha. Lae üles oma foto, meie lisame selle sügavmõttelisele tsitaadile kruusil ja nii valmibki praktiline ja abistav kink. Antud kruusi hinnast läheb 5EUR MTÜ Igale...

  7,99 €
 • MTÜ Igale lapsele pere toetuskruus "Edulugu"
  TTAVedulugu

  Kui soovid toetada MTÜ-d Igale lapsele pere, siis vali nende toetuskruus "Edulugu". Sellele kauni tsitaadiga kruusile saad sina üles laadida oma pildid ning siis teevad meie usinad meistrid ilusa tassi, mis teeb palju head. Antud kruusi hinnast läheb 5EUR MTÜ Igale Lapsele Pere-le

  7,99 €
 • MTÜ Igale lapsele pere toetuskruus "Lugu"
  TTAVlugu

  Kui soovid saada ägedat kingitust, samas toetada ja teha head, siis vali MTÜ igale lapsele pere toetuskruus "Lugu". Kruusil on mõtlemapanev sõnum, sina saad üles laadida oma foto selle tassi peale ja siis teeme meie armsa asja, mis annab oma panuse selle MTÜ töösse. Antud kruusi hinnast läheb 5EUR MTÜ Igale Lapsele Pere-le

  7,99 €