Uued tooted

Näitame 1 - 24 kokku 219 tootest
 • Plastikust 13*9,5 cm pusle 12-osaline sinu pildiga ja...
  BPJ01

  12-osaline plastik 13*9,5 cm pusle oma pildiga on armas kingitus pere pisematele liikmetele, mis rõõmustab silma ning annab ajule tegevust. Plastikust pusle on omanäoline kingitust sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks sootuks isiklikuks sündmuseks. Vali välja õige pilt, lisa kiri ja siis teeme meie kingituse, mis ühe lapse kindlasti väga õnnelikuks teeb.

  8,99 €
 • Plastikust pusle 19*13 cm 24-osaline sinu pildiga ja...
  BPJ02

  Oma pildi või lemmikkangelase fotoga plastikust pusle suurusega ca 19*13cm on hea kingitus igas eas lapsele. Pusled on mängulised kingitused, mis annavad ka ajule tööd. Sobivad kingituseks sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Sinul tuleb välja valida just see õige pilt, soovi korral lisada tekst ning siis teeme meie valmis originaalse kingituse.

  13,99 €
 • Plastikust pusle 16*16 cm 25-osaline sinu pildiga ja...
  BPJ05

  Oma pildi ja/või tekstiga plastikust pusle 16*16 cm on omanäoline ja kordumatu kingitus erinevateks tähtpäevadeks, olgu saabumas sünnipäev, jõulud, emadepäev või isadepäev. Pusle on ka lahe reklaamkingitus või vahva meene firma ühisüritusteks. Vali välja õige foto, lisa tekst ja siis teeme meie kingituse, mis tagab mängulusti pikaks ajaks.

  13,99 €
 • Plastikust pusle 25,5*19,5 cm 48-osaline sinu pildiga ja...
  BPJ03

  Oma pildi ja/või tekstiga plastikust pusle 25,5*19,5 cm on hea kingitus nii suurele kui väikesele puslesõbrale. Pusle on hea kingitus sünnipäevaks või jõuludeks. Vali välja õige foto, lisa tekst ja siis teeme meie kingituse, mis pakub nuputamisrõõmu pikemaks.

  18,99 €
 • Kruus Abikaasa
  TTAVabikaasa

  Kui otsid praktilist, samas tundeküllast kingitust oma abikaasale, siis tass Abikaasa on kindlasti super kingiidee. Tass on väga hea kingitus sünnipäevaks, samuti sobib seda kinkida sõbrapäevaks või teie pulma-aastapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige kruus ja seejärel teeme meie praktilise kingituse, mis tõstab kindlasti ka kingisaaja...

  5,99 €
 • Meeste t-särk Ma ei jookse
  TSmaeijookse

  Kui otsid lahedat ning praktilist kingitust mehele, kes ehk pole spordiga kõige parem sõber, siis meeste t-särk Ma ei jookse on talle väga hea kingiidee. See t-särk on humoorikas kingitus sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali t-särk ning trüki värvus ja edasi teeme meie kingituse, mis hakkab silma ja tõmbab tähelepanu.

  15,99 €
 • Puidust külmkapimagnet Kallis mees
  HBFM01kallismees

  Kui otsid oma kallile mehele armastusttäis kingitust, siis puidust külmkapimagnet Kallis mees on väga hea kingiidee. See külmkapimagnet on pisike ent armas tähelepanuavaldus sõbrapäevaks, teie pulma-aastapäevaks või mõneks muuks sündmuseks, mis ülistab armastust. Kujundus on valmis, lisa vaid toode ostukorvi ja edasi teeme meie südamliku kingituse sinu...

  5,35 €
 • Laste T-särk Vanim laps
  LTSvanim

  Laste t-särk Vanim laps  on lahe kingitus pere kõige vanemale lapsele. Ägeda kujundusega t-särk sobib kingituseks sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundustöö oleme teinud meie valmis, sina vali välja õige t-särk ja trüki värvus ning siis valmib pere vanimale lapsele vägev kingitus, mida ta uhkusega kannab.

  10,99 €
 • Laste T-särk Keskmine laps
  LTSkeskmine

  Laste t-särk Keskmine laps on äge ning silmahakkav kingitus pere keskmisele lapsele. See t-särk sobib hästi kingituseks sünnipäevaks, jõuludeks. Kujundustöö on tehtud, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ning siis teeme meie omanäolise kingituse, mida pere keskmine laps kannab kindlasti suure uhkusega.

  10,99 €
 • Laste T-särk Noorim laps
  LTSnoorim

  Kui otsid kingitust lapsele, kes on oma pere noorim, siis vahva kingiidee on laste t-särk Noorim laps. See t-särk sobib kingituseks sünnipäevaks, jõuludeks, aga ehk hoopis mõneks peresiseseks sündmuseks. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk ja trüki värv ning meie teeme kingituse, mida noorim laps kannab uhkusega nig muigel sui.

  10,99 €
 • Naiste t-särk Mul on uus dieet...
  NTSuusdieet

  Kui otsid praktilist, samas naljakat kingitust naisele, kes hindab huumorit ja ta ei karda ka iseenda üle nalja heita, siis väga hea kingiidee on naiste t-särk Mul on uus dieet... . See t-särk on vahva kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks või jõuludeks. Kujundustöö oleme meie ära teinud, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ning siis teeme meie kingituse,...

  14,99 €
 • Puidust külmkapimagnet Imelisele naisele
  HBFM01imeliselenaisele

  Kui vajad oma armsale naisele kena ja südamlikku kingitust, siis külmkapimagnet Imelisele naisele on väga hea kingiidee. See külmkapimagnet on väike ent armas tähelepanuavaldus sõbrapäevaks, teie ühiseks tähtpäevaks või mõneks muuks sündmuseks, mille juurde kuulub kingitus. Kujundus on valmis, lisa vaid toode ostukorvi ja edasi teeme meie kauni kingituse.

  5,35 €
 • Naiste t-särk Ma ei jookse
  NTSmaeijookse

  Naiste t-särk Ma ei jookse on äge ja silmahakkav kingitus naisele, kes pole spordiga just väga suur sinasõber. See praktiline, ent humoorika sõnumiga särk on lahe kingitus sünnipäevaks, aga sobib kenasti ka jõuluvana kingikotti. Kujundamine on tehtud meie poolt, sul tuleb valida t-särk, trüki värvus ning siis valmib lahe kingitus, mis tõstab tuju.

  14,99 €
 • Ristkülikukujuline fotokristall 15*10cm
  CC50

  Sinu fotoga imeilusalt sillerdav fotokristall on silmahakkav kingitus sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või emadepäevaks. Selline effektne kingitus rõõmustaks kindlasti su lähedast ja ka sõpra. Sina pead valima välja õige foto, lisama soovi korral teksti ja seejärel saame meie valmistada kingituse, mis paneb kingisaaja hingekeeled helisema....

  27,99 €
 • Ristkülikukujuline fotokristall 8*6cm
  CC69

  Kaunis ristkülikukujuline fotokristall on vahva kingitus sinu sõbrale või lähedasele erinevateks tähtpäevadeks, olgu saabumas jõulud, sünnipäev või vanavanemate päev. Vali välja just see õige foto, lisa soovi korral tekst ja seejärel saame meie valmistada sulle kingituse, mis paneb kodu või töökoha särama ning kingisaaja hingekeeled helisema.

  15,99 €
 • Südamekujuline fotokristall
  CC44

  Südamekujuline fotokristall armsa pildiga on suurepärane kingitus sinu kallile inimesele sünnipäevaks, sõbrapäevaks, jõuludeks või emadepäevaks. Vali välja pilt, lisa soovi korral tekst ja siis saame meie teha sulle kauni kingituse, mis hakkab silma ja puudutab südant.

  25,99 €
 • Kruus Maailma parim vanaisa
  TTAVparimvanaisa

  Kui otsid oma armsale vanaisale praktilist, samas südamlikku kingitust, siis tass Maailma parim vanaisa on väga hea kingiidee. Kingi see kruus vanaisale sünnipäevaks, vanavanemate päevaks, isadepäevaks või jõuludeks. Kujunduse oleme meie valmis juba teinud, sina vali vaid õige kruus, trüki asukoht tassil ja siis me teeme armsa kingituse, mis su vanaisa...

  5,99 €
 • Meeste t-särk Kainus on haigus
  TSKainushaigus

  Kui otsid humoorikat ning praktilist kingitust oma sõbrale või lähedasele, siis meeste t-särk Kainus on haigus on super kingiidee. See t-särk on äge kingitus sünnipäevaks ja sobib suurepäraselt ka jõuluvana kingikotti. Kujundus on valmis, sina vali õige t-särk ja trüki värvus ning siis saame meie teha sulle kingituse, mida kingisaaja kannab uhkusega ja...

  15,99 €
 • Dressipluus Kainus on haigus
  SNAKEkainushaigus

  Kui otsid kingitust peoloomast sõbrale, siis vali meie toodete hulgast pusa Kainus on haigus. Laheda kujundusega, mõnus, soe dressipluus on hea kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või sõbrapäevaks. Kujundus on valmis, sina vali välja pusa suurus, värv ja trüki värvus ja edasi saame meie teha sulle laheda kingituse.

  25,99 €
 • Kruus Nädal
  TTAVnadal

  Kruus Nädal on tabav ja humoorikas kingitus sõbrale või töökaaslasele. Tass on väga hea sünnipäeva kingiidee, samuti sobib seda kinkida jõuludeks või näiteks firma suvepäevade meenena. Kujundus on valmis, vali välja õige kruus ja seejärel teeme meie praktilise kingituse, mis toob muige suule.

  5,99 €
 • Naiste t-särk Ema aastast...
  NTSemaaastast

  Praktiline ja armas kingitus emadepäevaks, sünnipäevaks või mõneks muuks sündmuseks on naiste t-särk Ema aastast... . Laheda disainiga t-särk on praktiline kingitus, mis ei jää märkamata. Kujundustöö on tehtud, sina vali t-särk, trüki värvus, lisa õige aastaarv ja siis teeme meie kingituse, mis paneb kingisaaja hingekeeled kindlasti helisema.

  14,99 €
 • Meeste t-särk Isa aastast...
  TSisaaastast

  Kui otsid ägedale isale laheda disainiga kingitust, siis meeste t-särk Isa aastast... on just õige valik ja väga hea kingiidee. See t-särk on super kingitus sünnipäevaks, isadepäevaks või mõneks muuks tähtsaks päevaks või sündmuseks. Kujundustöö on tehtud, sina pead valima t-särgi, trüki värvuse ja lisama aastaarvu ja edasi teeme meie kingituse, mida...

  15,99 €
 • Kruus Mine ära!
  TTAVmine2ra

  Kui vajad praktilist ja parajalt humoorikat kinki inimesele, kes ilma kohvi ja üksiolemise võimaluseta muutub pahuraks ja ebasõbralikuks, siis meie kruus Mine ära! on talle väga hea kingiidee. See tass on äge kingitus erinevateks tähtpäevadeks (sünnipäev, sõbrapäev, jõulud jne.). Kujundus on valmis, sina vali õige tass, trüki asetus kruusil ja seejärel...

  5,99 €
 • Tass Igavesti printsess
  TTAVigavestiprintsess

  Kui otsid kingitust naisterahvale, kes on kaunis ning naiselik nagu tõeline printsess, siis kruus Igavesti printsess on suurepärane kingiidee. See kruus on hea sünnipäeva kingiidee, samuti sobib see jõuluvana kingikotti ja on armas kingitus sõbrapäevaks. Meie tegime kujundustöö ära, sinul tuleb valida vaid õige kruus ja siis saame meie teha armsa, aga...

  5,99 €