Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Tikitavad kingitused NetiKink.eu e-poest

Alates 2016 suvest on NetiKingi tikkimisvõimalused oluliselt laienenud. Seoses uue tikkimismasina Ricoma soetamisega on meil senisest lihtsam täita kliendi soove ja kingitustele tikkimise võimaluste valik on suurem kui kunagi varem. Oleme lisanud ka oma tikitavate toodete nimekirja mitmeid uusi tooteid ning uue masina abiga saavad teostatud ka kõige erilisemad soovid.

Mütsid on lahedad kingitused NetiKink e-poest

Netikingi tikitud kingituste valik on rikkalik:

Puuvillased kotid


Mõnusad puuvillased kotid on just nagu loodud selleks, et neile midagi ilusat peale tikkida ja originaalse kingitusega oma lähedasi üllatada. Saadaval on kahte erinevat mudelit. Lühikese sangaga ja õhemat kotti pakume hetkel vaid naturaalset tooni, samas pika sangaga ja tugevam kott on saadaval kuues erinevas värvitoonis.

Põlled


Suurepäraselt saab erinevaid motiive ja tekste tikkida ka põlledele. Neid on meil pakkuda kahte eri mudelit. Bistroopõll on ilma ülaosata ja kokapõll on täispikk variant. Põllede värvivalik on väga lai, leiab sobiva igale maitsele. See on  suurepärane ja isikupärane kingitus kokandushuvilistele.


Peakatted


Peakatetest on pakkuda nokamütsi ja päikesevisiiri. Mõlemile saab tikkida peale motiive ja tekste, ning lihtsast peakattest saab kerge vaevaga uhke aksessuaar. Sobib üllatuseks sõbrale või lausa tervele meeskonnale.

Rätikud, saunalinad ja -seelikud

Pakkumisel on lai valik saunalinasid, käterätte ja saunaseelikuid. Värvivalik on lai ning ka võimalus valida eri suuruste vahel. Igale pereliikmele oma nimega rätik – kas pole hea mõte?

Fliisist sall

Mõnus soe ja pehmet fliisist salli on meil pakkuda kolmes värvitoonis. Sinna peale on võimalus vastavalt kliendi soovile tikkida ettevõtte logo, nimi või mõni armas mõttetera, mis soojendab lisaks kurgule ka hinge. Mõnus kingitus sõbrale või koostööpartnerile.

Tikkimismasin Ricoma

Tikkimismasin Rikoma kingituste valmistamisel NetiKink e-poesNetikingi salongi uus ja kvaliteetne tikkmismasin Ricoma on ennast väärikalt õigustanud ja vurab usinasti tööd teha. Mitmed piirangud, mis olid meie vana masinaga, siin enam ei kehti.
Esimene asi, mis meie klientide jaoks muutus, oli see, et tikkimisel kadus ära 10 tähemärgi piirang. Lisaks on uuel masinal võimalus kasutada lausa 15 erinevat tooni niiti. On veel mitmeid lisavõimalusi, mida varem pakkuda ei saanud.
Seega tikkimise võimalused on laienenud, oleme oluliselt paindlikumad. Tikkida saab põhimõtteliselt igasugusele kangast tootele. Kui on küsimusi, võta aga julgesti ühendust. Meie sõbralik ja professionaalne personal on kindlasti abiks ja koos jõuame parima lahenduseni!

Originaalsed ja iskikupärased kingitused leiad Netikingist!

Kõik meie tikitavad tooted leiate SIIT.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.