Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingitus õpetajale?

Õpetajad on nagu majakad, kes meil eluteel suuna kätte näitavad. Õpetajad mängivad suurt rolli meie tuleviku valikutes. Nad kujundavad, nende koolis veedetud aastate jooksul, kuidas me maailma nägema ja tunnetama hakkame. Õpetajad sageli innustavad ja inspireerivad meid looma, oma piire katsetama ja maailmapilti avardama. See kõik võtab aega ja on suur töö. Neid tuleb tänada ja anda õpetajatele märku, et nende töö ning toimetamine on tähtis ja oluline. Võib tekkida küsimus, kuidas seda oleks kõige parem teha. Meie Netikingis arvame, et kingitus, mis läheb õpetajale südamesse, oleks väga hea mõte.

Õpetajate päev on on tähtpäev, mis on ellu kutsutud õpetajaameti väärtustamiseks, s.o elukutsega seotud probleemidele ja saavutustele tähelepanu pööramiseks. Sellise tähenduse annab Wikipedia.

Igatahes on tavaks saanud antud päeval õpetajaid meeles pidada. Traditsiooniline viis on loomulikult lillede viimine, kuid näiteks oma klassijuhataja puhul võiks kaaluda hoopis klassipildiga fotomeene kinkimist. Klassid vahetuvad, kuid selline mälestus jääb pikaks ajaks meenutama juhendatud klassi. Järgnevalt olemegi püüdnud anda mõningaid kingiideid õpetajatepäevaks, mida võiks kinkida. Loomulikult võite ka ise midagi välja mõelda, kuid kui aega ja resursse napib, siis ehk saate siit lehelt mõne hea ja väärtusliku ideed.

Pakume omalt poolt materjalid ja vahendid, et Teie saaksite oma kallile õpetajale luua ühe tõeliselt loomingulise kingituse. Meie e-poes on võimalik valida ka juba valmiskingiideesid, kus kujundused on paika pandud ja kingitegija peab tegema mõned väiksed valikud. Näiteks saunalina toon, tassi värvus või kella kuju. 

Kui tahad kiiresti kingitust õpetajale, siis vaata neid valmis kingiideid õpetajale

Mõned valmis kingiideed õpetajale

Ent on ka võimalik õpetajale disainida täiesti Teie nägemusele vastav kingitus ja seejuures lasta kogu oma loovus valla, et saada tõeliselt meeldejääv kingitus.
Lisame siia mõned oma mõtted, mis toodete poole vaadata, kui vajate õpetajal lahedat, südantsoojendavat ja miks mitte ka praktilist kingitust.

Kingiideed õpetajale

  • Traditsiooniline kingitus – fotokruus. See on vahva kingitus meenutamaks koosveedetud aegu, mis jääb pikalt õpetaja mällu ja kätte. Tassile võib lasta trükkida mõni tore ning lõbus hetk klassiekskursioonilt või pildikollaaž klassi tegemistest koolis. Selline kingitus jääb pikaks ajaks õpetajale tema klassi meenutama. Kui tavaline fotokruus tundub liiga tavaline, siis on alati võimalik valida ka näiteks värvimuutev fotokruus. Või näiteks hoopis termoskruus, viimane sobib hästi näiteks kehalise kasvatuse õpetajale, kes üldiselt ka rohkem väljas viibib.

 

  • Fotokivi - taas on kõige levinumaks klassi pilt. Kuid võib ka näiteks kooli pildiga kinkida, koos pühendusega, et 2012 aasta lend vms. Nii fotokivi kui ka fotokristall jääks kena fotomeenena õpetajale oma klassi ja kooli meenutama.

 

 

  • Külmkapimagnet klassi pildiga on samuti üks võimalik kingitus. Kuid sellisel juhul tuleb kindlasti vaadata, kas klassi pilt ikka jääb piisavalt hästi näha väiksel magnetil. Seega tuleks eelistada suuremaid magneteid.

 

  

  • Erinevad t-särgid on samuti praktiline ja meelde jääv kingitus. Võib kinkida nii klassi pildiga fotosärgi kui ka tavalise t-särgi klassi või lennu nimega.

 

   

  • Seinakell või lauakell klassi või kooli pildiga on ka levinud kingitus. Tihti lisatakse sellele veel ka aasta arv. Kuid klassi pildi asemel võite kujundada ka kella kõikide klassi õpilaste nimedega ja sellele lisada aasta arvu.

Samuti on suurepärane mõte, kui kingitust tehes mõelda õpetaja hobidele või muidu tema heaolule, mis aitaks keha ja vaimu turgutada.
Mõned kingiideed, millele mõelda, kui õpetajale on vaja kingitust:

Lõpetuseks

Võimalusi on loomulikult palju. Meie toodete hulgast leiate kindlasti veel hulgaliselt tooteid, millest saaks disainida õpetajale unustamatu kingituse. Laske oma fantaasia lendama ning meie püüame teie mõtted ellu viia.

Vahva kingitus on parim viis õpetajale tänu ja austust avaldada. Praktiline kingitus pakub rõõmu pikaks ajaks. Ärge unustage ka õpetajat igapäevaselt hea sõnaga meeles pidamast ning tunnustamast.

Võtke oma klass kokku ja vaadake ja arutage, mis ideed Teil tulevad. Kui Teil on küsimusi ideede teostatavuse kohta, siis võtke meiega julgesti ühendust ja me püüame Teid aidata tõeliselt meeldejääva kingituse loomisel.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.