Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

sobiv kingitus õpetajale?

 

Õpetajate päev on on tähtpäev, mis on ellu kutsutud õpetajaameti väärtustamiseks, s.o elukutsega seotud probleemidele ja saavutustele tähelepanu pööramiseks. Sellise tähenduse annab Wikipedia.

Igatahes on tavaks saanud antud päeval õpetajaid meeles pidada. Traditsiooniline viis on loomulikult lillede viimine, kuid näiteks oma klassijuhataja puhul võiks kaaluda hoopis klassipildiga fotomeene kinkimist. Klassid vahetuvad, kuid selline mälestus jääb pikaks ajaks meenutama juhendatud klassi. Järgnevalt olemegi püüdnud anda mõningaid kingiideid õpetajatepäevaks, mida võiks kinkida. Loomulikult võite ka ise midagi välja mõelda, kuid kui aega ja resursse napib, siis ehk saate siit lehelt mõne hea ja väärtusliku ideed.

Kingiideed

  • Traditsiooniline kingitus – fotokruus. Kas siis klassi pildiga või näiteks õpilaste nimedega ja aasta arvuga. Selline kingitus jääb pikaks ajaks õpetajale tema klassi meenutama. Kui tavaline fotokruus tundub liiga tavaline, siis on alati võimalik valida ka näiteks värvimuutev fotokruus. Või näiteks hoopis termoskruus, viimane sobib hästi näiteks kehalise kasvatuse õpetajale, kes üldiselt ka rohkem väljas viibib.

 

  • Fotokivi või fotokristall. Taas on kõige levinumaks klassi pilt. Kuid võib ka näiteks kooli pildiga kinkida, koos pühendusega, et 2012 aasta lend vms. Nii fotokivi kui ka fotokristall jääks kena fotomeenena õpetajale oma klassi ja kooli meenutama.

 

  • Lihtsama ja odavama kingitusena võib aga kaaluda ka fotoga õhupalli kinkimist. Selline kingitus oleks hea asendus tavapärastele lilledele. Fotoga õhupall püsib ka palju kauem “värskena” ja sinna saab üsna omapärase kujunduse luua.

 

  • Külmkapimagnet klassi pildiga on samuti üks võimalik kingitus. Kuid sellisel juhul tuleb kindlasti vaadata, kas klassi pilt ikka jääb piisavalt hästi näha väiksel magnetil. Seega tuleks eelistada suuremaid magneteid.

 

  • Erinevad t-särgid on samuti praktiline ja meelde jääv kingitus. Võib kinkida nii klassi pildiga fotosärgi kui ka tavalise t-särgi klassi või lennu nimega.

 

  • Seinakell või lauakell klassi või kooli pildiga on ka levinud kingitus. Tihti lisatakse sellele veel ka aasta arv. Kuid klassi pildi asemel võite kujundada ka kella kõikide klassi õpilaste nimedega ja sellele lisada aasta arvu.

Lõpetuseks

Võimalusi on loomulikult palju. NetiKink e-poest võite leida palju erinevaid kingitusi.

Võtke oma klass kokku ja vaadake ja arutage, mis ideed Teil tulevad. Kui Teil on küsimusi ideede teostatavuse kohta, siis võtke meiega julgesti ühendust ja me püüame Teid aidata tõeliselt meeldejääva kingituse loomisel.