Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Tavaline fototass
Tavaline fototass
Tavaline fototass
Tavaline fototass
Nimelised tassid
Tavaline fototass
Pilt tassile
Fotokruus
kruus oma pildiga
Tavaline fototass
Tavaline fototass
Tavaline fototass
Tavaline fototass
Nimelised tassid
Tavaline fototass
Pilt tassile
Fotokruus
kruus oma pildiga

Tavaline fototass/fotokruus

TTAV01
6,99 €
Maksudega

Kaalud võimalust, et telliks seekord sünnipäevakingituse Netikingi e-poest, aga kahtlus poeb hinge, sest toodete suur valik võtab silme eest kirjuks? Fotokruusid on huvitavad ja praktilised kingitused, mida sobib kinkida näiteks isadepäevaks, emadepäevaks, sünnipäevaks ja paljudeks teisteks sündumusteks. Lähemalt fotokruuside kasutamise kohta saate lugeda meie lehel oleval fotokruuside info lehel.

Pildi asukoht
  • Paremal
Kirja värvus
  • Must
Font
  • Times New Roman
Pilt
Tekst
Selgitused
Pildi raam ja kaunistused
  • Ilma muudatusteta

 

Kingitus, mis jääb meelde

Tavaline fototass Teie pildi ja tekstiga. Teil on võimalik valida, milliseid muudatusi me teie pildiga teeme, lisaks saate valida ka erinevaid fonte oma kirjale.

Fototassi puhul on tegu ühe levinuma kingitusega, mida erinevate tähtpäevade puhul kasutatakse. Oma fotoga tass sobib näiteks hästi isadepäevaks, jõulukingiks, sünnipäevaks ja ka kõikideks teisteks tähtpäevadeks. Palju tellitakse fototasse kingitusteks ka asutustesse - seda nii nimeliste tassidena oma töötajatele kinkimiseks kui ka logodega partneritele. Teil on võimalik meie poe kaudu tellida endale näiteks väike kogus logoga tasse kingitusteks, mida saate siis oma partneritele jagada. See on mugav võimalus just väikestele ettevõtetele, kes soovivad teha reklaamkinke, aga pole vaja tellida suurt kogust.

Fotokruusid on huvitavad ja praktilised kingitused, mida sobib kinkida näiteks isadepäevaks, emadepäevaks, sünnipäevaks ja paljudeks teisteks sündumusteks.

Üks hea idee on tassi kaudu teatada lapseootele jäämisest ja kinkida tulevasele vanaemale ja vanaisale tass, millel on peal näiteks väikesed jalajäljed koos tekstiga. Nii laste- kui ka täiskasvanute kollektiivides on nimelised ja isiklikud tassid hea variant, et tassid vahetusse ei läheks ja et igaüks leiaks alati enda oma üles. Fototass on asjalik ja samas ka emotsionaalne kingitus, mis valmistab kingisaajale suurt rõõmu.

Lähemalt fotokruuside kasutamise kohta saate lugeda meie lehel oleval fotokruuside info lehel. Sealt leiate ka mitmeid ideid, kuidas fotokruusi võib kasutada erinevate tähtpäevade puhul. Lisaks tasub kindlasti tutvuda ka meie fotomeeneid tutvustava lehega, mis selgitab, miks fotomeened on huvitavad ja praktilised kingitused.

Fotokruus

Fototassid on vastupidavad ja trükk kannatab ka nõrgema pesutsükkliga nõudepesumasinas pesemist. Väga intensiivsel kasutamisel ja pidevalt nõudepesumasinas pestes hakkab aja möödudes siiski fototassilt õrnalt kuluma. Samas oleme näinud meie tehtud mitu aastat vana tassi, mis ainult käsipesus olnud - ja samuti igapäevaselt kasutatud - ja pilt oli samasugune kui valmistamisel. Sellise vastupidavuse saavutame tänu sublimatsiontrüki kasutamisele, mille abil pilt kandub praktiliselt materjali sisse.

Fotokruusi maht on umbes 330ml ja kõrgus on umbes 10 cm, läbimõõt 8cm.

Kuidas tellida

Fototassi tellimiseks vajutage "Kujunda toode" nupule. Avanenud aknas saate üles laadida oma pildi, valida meelepärase pildi muudatused, sisestada ka soovitud teksti ja võite valida ka sobiva kirjatüübi.

Vaikimisi on pilt prinditud paremale küljele ja tekst vasakule küljele. See tähendab, et hoides tassi paremas käes, siis pilt jääb väljapoole ja tekst Teie poole.

Edasi valmistame meie juba Teie soovidele vastava huvitava kingituse.

Kui soovite kinkepakendit

Kui soovite kingituse saata otse kingituse saajale, siis oleme valmis pannud ka spetsiaalsed kinkepakendid, mille abil on Teil võimalik meeldivalt üllatada kingituse saajat. Lisaks spetsiaalsele kinkepakendile oleme juurde pannud ka mõned maiustused ja teed, et kingipakk veelgi atraktiivsem oleks. Kõik meie pakutavad kinkepakendid on saadaval Kinkepakendite kategoorias.

Kui jääte hätta tellimuse esitamisel, siis võtke meiega ühendust

 

Fotomeened NetiKink e-poest

Said kutse sünnipäevale, aga siis varjutas su rõõmu jälle see igihaljas mure, et mida küll kingituseks kaasa viia? See pole mingi mure! Vastupidi - Netikingist sünnipäevakingituse valimine on puhas rõõm ja loovus.
Tule tutvu meie rikkaliku tootevalikuga, anna teada, millise kujunduse me sinna peale teeme ja meeleolukas kingitus on peagi valmis. Sa ei pea selleks isegi mitte oma arvuti tagant lahkuma.
Pakume kingitusi nii naistele, meestele kui ka lastele. Ja mis kõige ägedam - sellist kingitust ei ole mitte kellelgi teisel, sest see on sinu enda disainitud. Täiesti ainulaadne ja sooja südamega tehtud sünnipäevakingitus!

NetiKink e-poest leiate palju erinevaid praktilisi ja häid emotsioone tekitavaid fotomeeneid ja fotokruuse. Vaadake ka kindlasti meie teisi kingiideede artikleid, kust leiate veel rohkem erinevaid ideid, mõtteid ja näpunäiteid ning tähtpäevaks kingituse valimine on mugav ja lihtne!

Pilt tassile: Täiuslik isikupärastatud kingitus igaks juhuks

Isikupärastatud kingitused on alati olnud erilised ja mõjuvõimsad kingitused. Nad näitavad, et olete pühendanud aega ja vaeva, et leida midagi ainulaadset ja isiklikku. Üks suurepärane näide sellisest kingitusest on pilt tassil. Tassid, millel on trükitud eriline pilt, on suurepärane viis pakkuda kingisaajale meeldivat üllatust ja jätta püsiv mälestus. Järgnevalt uurime sügavamalt pildiga tasside võlu ja seda, kuidas valida täiuslik pilt just teie tassi jaoks.

Fotokruus: ainulaadne ja tähendusrikas kingitus

Pildiga kruus on üks parimaid viise väljendada oma tundeid ja luua eriline side kingisaajaga. See on kingitus, mis võib olla täis mälestusi, olgu selleks siis perepilt, sõprade hetk või eriline reis. Fotokruus on midagi enamat kui lihtsalt tass - see on lugu, mis räägib palju rohkem kui tuhat sõna.

Mida rohkem mõtteid panete oma pildiga tassi valimisse, seda tähendusrikkam see kingitus on. Mõelge sellele, milline pilt kingisaaja südant soojendaks või tekitaks naeratuse nende näole. Kasutage seda võimalust, et jagada erilisi hetki ja luua kustumatu mälestus.

Milline pilt valida fotokruusi jaoks

Õige pildi valimine oma tassi jaoks võib olla keeruline ülesanne. Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil leida täiusliku pildi:

  • Valige emotsionaalselt laetud pilt: Otsige pilti, mis tekitab tugevaid emotsioone ja seost kingisaajaga. See võib olla foto erilisest sündmusest või olulisest inimesest nende elus. Kuid emotsioone võivad tekitada ka mõned erilised kohad. Seega on kindlasti hea, kui teate ja tunnete inimest lähemalt.
  • Valige kvaliteetne pilt: Veenduge, et valitud pilt oleks hea kvaliteediga ja selge. Vältige uduseid või häguseid pilte, mis võivad trükitud tassil välja näha ebaselged. Facebookist alla laetud pildid on tegelikult tihti üsna halva kvaliteediga!
  • Kohanda pilt tassi suurusega: Veenduge, et valitud pilt sobiks tassi mõõtmetega. Väga suur pilt võib trükitud tassil välja näha liiga ülepaisutatud, samamoodi võib liiga väike pilt jätta tassi tühjaks ja ebamääraseks. Püstised pildid võivad jääda samuti üsna väikeselt tassidel, sest tassi kõrgus seab meile taeatud piirangud. Kui vaja pilti kärpida, siis võite selle julgelt jätta meie mureks. Pange see lihtalt lisainfo väljale kirja.

Oluline on meeles pidada, et pilt tassil jääb sinna alatiseks. Seega veenduge, et valite hoolikalt, et kingisaajal oleks rõõm ja uhkus seda kasutada.

Nimelised tassid koju või kontorisse

Lisaks piltidele võib tasse isikupärastada ka nimedega. Nimelised tassid on suurepärased kingitused nii kodus kui ka kontoris. Need võimaldavad kingisaajal tunda end erilisena ja annavad võimaluse luua isiklik seos oma kingitusega.

Nimeliste tasside valik on lai. Saate valida erineva kujunduse, stiili ja värvi vahel, mis sobib kingisaaja maitsele. Kasutage nende nime või hüüdnime, et luua midagi ainulaadset ja meeldejäävat. Ettevõtted võivad nimelisi tasse täiendada ka veel logodega. Siis on erinevatel koosolekutel alati igal ühel oma ettevõtte tass käepärast. Külalistele on võimalik tellida ka alati ilma nimedeta kruuse.

Nimelised tassid on eriti populaarsed kontorikingitustena. Need mitte ainult ei anna võimalust isikupärastada töölauda, vaid aitavad kaaslastel tunda end osana meeskonnast. Nimelised tassid on suurepärane võimalus näidata, et hoolite ja väärtustate oma töökaaslasi. Mitmed ettevõtted on seda võimalust ka juba kasutanud ja tellivad meilt pidevalt ka ühe tassi kaupa nimelisi tasse, kuhu ka nende logo peale trükitud. Nemad ei tee enam isegi tellimusi läbi e-poe vaid saadavad meile lihtsalt meilile info uue töötaja nimega ja valmistame neile kohe taas uue töötaja tassi, samasuguse nagu teistel juba olemas on.

Tassile trükkimine - erinevad tehnikad

Kuidas täpselt saab pilt tassile trükkida? Enamasti kasutatakse selleks sublimatsioonitehnikat. Sublimatsioon on protsess, kus spetsiaalne tint muutub gaasiks, mis tungib tassi pinnale. Seejärel jahutatakse gaas uuesti tahkeks olekuks, moodustades trükitud pildi. Samas peab olema tassi pind enne kaetud spetsiaalse kihiga. Tasside vastupidavus hilisemal kasutusel sõltubki suuresti, kui paks on spestiaalne trükitav kiht. Üldjuhul hinnatakse seda ECO, A, A+ ja A++ kvaliteedi tasemetega. Meie NetiKingis oleme valiinud oma kõigi tasside peamisteks toorikuteks A+ või A++ kvaliteediga tassid. Nad on küll kallimad, kuid nende sublimatsioontrüki vastupidavus hiljem on oluliselt parem ja neid tasse võib ka nõrgema tsükliga nõudepesumasinas pesta.

Lisaks sublimatsioonile kasutame ka teatud juhtudel spetsiaalset lasertrükki. Kui sublimatsiooni suurimaks puuduseks on valge värvi puudumine, siis lasertrükil meil seda probleemi ei ole. Samas ei jää lasertrükiga väga hästi suured täis fotod. Kõige parema ja vastupidavama tulemuse saame lasertrükiga erinevate nimeliste tasside ja ornamentidega. Saame luua ka erilise kuldse trüki vajadusel.

Nõuanded pildiga kruusi hooldamiseks

Et teie pildiga või nimega tass kestaks kaua, on oluline järgida mõningaid hooldusnõuandeid:

  • Käsipesu või nõrgem pesutsükkel nõudepesumasinas - see tagab kõige pikema vastupidavuse. Oleme näinud enda trükitud tasse, mis on juba aastaid igapäevases kasutuses olnud ja ainult käsipesu kasutatud, ning pilt tassil on endiselt suurepärane.
  • Vältige kraapimist: Vältige tassi kraapimist teravate esemetega või abrasiivsete puhastusvahenditega. Kui pilt kriimustub, võib trükk muutuda ebatasaseks või kuluda. Samuti võib siis hakata ka vastav spetsiaalne kattekiht kergesti ära tulema.
  • Liiga kõrged temperatuurid: Kuna pildid trükitakse tassidele umbes 180C juures, siis kui asetate oma tassi kuskile, kus temperatuur jõuab umbes samale tasemele, siis võib selle mõjul sublimatsiooni tint uuesti aurustuma hakata või lasertrükk lahti kooruma. Seega ärge pange neid tasse ahju või tõõstusliku nõudepesumasinasse.

Pilt tassile - ajatu sünnipäevakingitus

Pilt tassil on ajatu sünnipäevakingitus, mis toob alati rõõmu ja naeratuse kingisaaja näole. Isikupärastatud kingitusena väljendab see teie hoolivust ja tähelepanu detailidele. Olenemata kingituse saaja vanusest, on pilt tassil alati teretulnud kingitus.

Pilt tassil on täiuslik isikupärastatud kingitus ka kõigiks teisteks sündmusteks. See on kingitus, mis pakub rõõmu aastaid. Valides pildi oma tassile, mõelge emotsionaalsele tähendusele ja kvaliteedile. Isikupärastatud pildiga tassid on suurepärane võimalus väljendada oma tundeid ja luua eriline side kingisaajaga. Ärge kartke kasutada pildiga tassi sünnipäeva kingitusena, et näidata oma hoolivust ja tähelepanu detailidele. Täiusliku pildi valimine võib olla keeruline, kuid tulemused on seda väärt.

Läbimõõt
ca 8cm
Trüki meetod
Sublimatsioon
Pesemine
Käsipesu
Tarne:
Peamiselt NetiKink laos olemas
Maht
330ml
Trükitava ala suurus
ca 200x90mm
Kui kiiresti valmib
Üldjuhul väga kiiresti
Kõrgus
10cm
1

Tellimise ja transpordi info

Järgnevalt mõningat infot meie poest ostetud kingituste transpordi ja saatmise kiiruse kohta informatsiooni.

Kui kiiresti tellimus käsitlemisesse võetakse?

Peale tellimuse esitamist vaadatakse see meie poe töötajate poolt läbi. Peale makse laekumist kulub toodete valmistamiseni, pakendamiseni ja saatmiseni üldjuhul 1-3 tööpäeva. Enamikel juhtudel, kui meie enda laos on vastavad toorikud olemas, siis võib tellimus valmis saada ka kiiremini ja võidakse teele panna juba samal või järgmisel päeval. Samas tuleb arvestada, et suuremate pühade ajal võib tarneaeg pikeneda!

Kas kõik tooted on laos olemas?

Praktiliselt kõik erinevad kingitused, tassid ja muud sublimatsiooni tooted on meie laos kohe olemas. Samuti on meil üldjuhul kohe laos olemas ka tikitavad tooted. Enamus t-särke ja fliise tuuakse siiski partneri laost, kuid ka seal oleme valinud välja sellised mudelid, mis suuremalt jaolt kohe laos olemas. Seega võite julgelt meie lehelt tellida, sest sellist asja, et Teie tellitud toodet laos pole juhtub harva.

Kui minu soovitud kaupa pole laos?

Kui mingil põhjusel Teie soovitud kaupa siiski meie laos pole, siis võtame Teiega ühendust ja püüame leida kõiki osapooli rahuldava lahenduseni. Üldjuhul pakume Teile mõnda teist samaväärset toodet asenduseks. Kui asenduseks pakutav toode on kallim, siis üldjuhul katame vahe meie. Kui asenduseks pakutud toode on aga odavam, siis üldjuhul kanname Teile vahesumma tagasi. Kuid kui sobivat asendust ei leidu, siis oleme alati valmis ka Teie tellimuse raha tagastama.

Kuidas tellitu kätte saab?

Kõik kaubad saadetakse reeglina välja Smart Posti ja Omniva abil. Enne kauba saatmist tuleb tasuda tellimuse arve. Tellitud kaubad saadetakse kliendi tellimuses näidatud aadressile. SmartPosti ja Omniva puhul saate tellimust esitades valida, millisesse automaati Teie pakk saadetakse. Omniva puhul on lisaks võimalus tellida pakk ka postkontorisse.

Keilas kätte saamine

Tellimusi võite kätte saada Keilas, meie kauplus-salongist Uus 7, Keila (koos Tee- ja kohvipoega). Vaadake meie asukohta täpsemalt - siit lingilt. Töövälisel ajal on enamasti võimalik tellimused eelneval kokkuleppel kätte saada Kruusa 21 aadressilt Keilas.

Tagastusõigus

Lähemalt tagastusõigustest lugege meie kasutustingimustest või Raha tagasi garantii lehelt.

Pakend

Pakendamise puhul saadame kaubad laiali kasutatud pakendites. See tähendab, et võimalusel ja olemasolul saadame Teile paki mõne vanema pakendi karbis (üldjuhul sama pakend, millega meile antud toorik on kohale toimetatud). Sellega hoiame loodust.

Tasuta saatmine

Juhul, kui Teie tellimus ületab 50 eurot, siis saadame Teie tellimuse Teile kohale tasuta Omniva pakiautomaati. 

 

Transpordi hinnad

Meie transpordi ligikaudsed hinnad - täpne hind kuvatakse toodete ostukorvi lisamisel ja saate valida erinevate kullerite ja hindade vahel:

Kättesaamine Keilas - tasuta

Toote lisamisel ostukorvi arvutatakse esmane saatmiskulu Omniva pakiautomaadi tariifi järgi. Võite alati ostu vormistamisel valida ka soodsama transpordi.

Transpordi garantii

Meie poes tehtud tellimuste puhul vastutame saadetise korraliku kohalejõudmise eest kuni Teieni. Kui mingil põhjusel Teie tellimus läheb kaduma, jõuab kohale katkiselt või rikutult - siis  võtke meiega kindlasti ühendust.

Katkiste või rikutud tellimuste puhul saatke meile võimaluse korral antud tellimuse pakendi ja toote pildid meilile ( info@netikink.eu aadressile).

Meie lahendame transpordi teostanud firmaga probleemid ise - Teile saadetakse aga asendus.

Kas otsid kingiideed erilisele inimesele oma elus? Miks mitte kaaluda fotokruusi? Fotokruus on suurepärane kingiidee, mis on personaalne ja meeldejääv. See pole lihtsalt tavaline tass - see on midagi erilist, mis ühendab praktilisuse emotsionaalse väärtusega. Pildiga kruus võib hoida perefotot, lemmikloomade portreesid või isegi lõbusaid mälestusi koos sõpradega veedetud hetkedest. Iga kord, kui kingisaaja joob hommikukohvi või kuuma teed tassist, meenutab see talle erilist hetke või armastatud inimest. Pildiga tass on ka suurepärane viis väljendada oma loovust ja stiilitunnetust. Olgu tegemist sünnipäeva, jõulude või mõne muu erilise sündmuse kingitusega, fotokruus võib olla emotsionaalselt laetud kingitus, mis paneb kingisaaja naeratama igal päeval.

Kasuta oma pildiga kruusi oma emotsioonide väljendamiseks ja näita kingisaajale, et hoolid. See kindlasti ei jäta kedagi ükskõikseks!

Tutvustus fotokruusidele

Fotokruusid on ainulaadsed kingitused, mis võimaldavad teil luua isikupärased esemed, mis sobivad ideaalselt kingituseks erinevatel puhkudel. Oma pildiga kruuside populaarsus on viimastel aastatel märkimisväärselt kasvanud, kuna inimesed otsivad üha enam unikaalseid ja meeldejäävaid kingitusi. Pildiga kruusi võimalused on lõputud, olgu tegemist perepiltidega, lemmikloomade portreedega või isegi inspireerivate tsitaatidega. Oma pildiga tass on midagi enamat kui lihtsalt tass - see on isikupärane lugu, mis võib tuua rõõmu ja meenutada erilisi hetki.

Fotokruuside populaarsuse tõttu on saadaval mitmesuguseid kujundusi ja stiile. Alates klassikalistest tassidest kuni termotassideni on igaühel võimalus leida endale sobiv fotokruus. Kuid enne, kui otsustate pildiga tassi osta, on oluline teada mõningaid olulisi aspekte, mis aitavad teil teha õige valiku. Järgmistes jaotistes uurime, milliseid personaliseerimisvõimalusi fotokruusid pakuvad, kingituse andmise eeliseid, erinevaid sündmusi, kus oma pildiga kruus võib olla ideaalne kingitus, kuidas valida täiuslik foto oma fotokruusi jaoks, nõuandeid fotokruusi kujundamiseks ning kingituste pakendamise ja kohaletoimetamise võimalusi oma pildiga kruusi puhul. 

Oma piliga kruusi personaliseerimisvõimalused

Üks oma piliga kruuside suurimaid eeliseid on nende personaliseerimisvõimalused. Fotokruusid võivad olla kohandatud vastavalt teie soovidele, et luua ainulaadne kingitus, mis väljendab teie suhet kingisaajaga. Siin on mõned fotokruusi personaliseerimisvõimalused, mis võivad teile huvi pakkuda:

1. Fotode lisamine

Oma pildiga kruusi peamine omadus on võimalus lisada tassi pinnale fotosid. See võib olla perefoto, lemmiklooma portree või isegi lõbus fotomontaaž sõpradega. Fotode lisamine kruusile võimaldab teil luua tassi, mis on täiesti unikaalne ja isikupärane. Iga kord, kui kingisaaja tassi kasutab, meenutab see talle erilisi hetki ja armastatud inimesi. Fotode lisamine kruusile on lihtne protsess, mis saab alguse sobiva foto valimisega. Tulemuseks on kruus, mis on täis armastust ja mälestusi.

2. Teksti lisamine

Lisaks fotodele on fotokruusidele võimalik lisada ka tekste. See võib olla inspireeriv tsitaat, kingisaaja nimi või isegi lühike sõnum. Teksti lisamine fotokruusile annab sellele isikupära ja võimaldab teil väljendada oma mõtteid ja tundeid. See võib olla ka suurepärane võimalus lisada tassile kingisaaja hüüdnimi või eriline kuupäev. Teksti lisamine fototassile on lihtne protsess, mis hõlmab sobiva fondi, suuruse ja asukoha valimist. Lõpptulemus on tass, mis kannab endas sügavamat tähendust ja emotsioone.

3. Värvivalikud

Lisaks fotodele ja tekstidele pakuvad fotokruusid sageli ka erinevaid värvivalikuid. See võimaldab teil valida tassi, mis sobib ideaalselt kingisaaja maitsega. Kas soovite klassikalist valget tassi või midagi värvikamat ja silmapaistvamat, nagu näiteks punane või sinine? Värvivalikud annavad teile võimaluse väljendada oma loovust ja stiilitunnetust. Võite isegi valida kruusi, mis sobib kingituse saaja lemmikvärviga. 

Pildiga kruuside personaliseerimisvõimalused võimaldavad teil luua kingituse, mis on täiesti unikaalne ja isikupärane. Kasutage neid võimalusi ära, et näidata kingisaajale, kui palju te hoolite ja kui hästi te teda tunnete. Fotokruus on palju enamat kui lihtsalt pildiga kruus - see on südamlik kingitus, mis jääb meelde pikaks ajaks.

Tasuks kingitusena pildiga kruusi valimine

Fotokruusi valimine kingituseks on mitmeid eeliseid, mis muudavad selle populaarseks valikuks erinevatel sündmustel ja puhkudel. Siin on mõned põhjused, miks fototass võib olla suurepärane kingitus:

1. Personaalne ja meeldejääv

Oma pildiga kruus on personaalne kingitus, mis väljendab teie suhet kingisaajaga. See näitab, et olete kulutanud aega ja vaeva, et luua midagi ainulaadset ja mõtestatud. Fotokruusiga saate jagada erilisi mälestusi ja armastust. Iga kord, kui kingisaaja tassi kasutab, tuletab see talle meelde teie kingitust ja erilist hetke. Fototass on midagi enamat kui lihtsalt ese - see on lugu, mis jääb meelde ja mida hinnatakse pikka aega.

2. Praktiline kasutus

Lisaks sellele, et fotokruus on emotsionaalne kingitus, on see ka väga praktiline. Tassid on igapäevased esemed, mida kasutatakse hommikukohvi joomiseks, tee nautimiseks ja seda nii tööl kui ka kodus. Pildiga tassi kingisaajad saavad nautida oma lemmikjooki ja samal ajal tunda end erilisena. Praktilise kingituse valimine näitab, et hoolite kingisaaja vajadustest ja soovite anda midagi kasulikku. Fototass on kingitus, mida saab igapäevaselt kasutada ja mis toob alati naeratuse näole.

3. Mitmekülgsus

Fotokruusid on mitmekülgsed kingitused, mis sobivad erinevatele sündmustele ja puhkudele. Kas otsite kingitust sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks või isegi pulmadeks? Pildiga tass on alati hea valik. Sõltumata sündmusest või kingisaaja isiksusest, saate luua tassi, mis sobib ideaalselt kingituse saaja maitsega. Fotokruusid on sobilikud kingitused nii noortele kui vanadele ning neid saab kohandada vastavalt kingituse saaja eelistustele. Mitmekülgsus muudab fotokruusid populaarseks kingituste valikuks igasugustel sündmustel.

Pildiga kruus on kingitus, mis ühendab praktilisuse emotsionaalse väärtusega. See on isikupärane kingitus, mis jääb meelde ja mida saab igapäevaselt kasutada. Olgu tegemist sünnipäeva, jõulude või mõne muu erilise sündmuse kingitusega, fotokruus on alati hea valik. 

Teile võib meeldida ka

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Valikud
Kirja värvus
Kirja või trüki värvus
 
 
Helesinine
 
 
Must
 
 
Oranž
 
 
Punane
 
 
Roheline
 
 
Roosa
Pildi asukoht
Keskel
 
Keskel
Paremal
 
Paremal
Vasakul
 
Vasakul
Font

Valige font, millega kirjutatakse Teie tekst. Vene tähed on hetkel olemas ainult Times New Roman fondil.

Osadel fontidel on kõik tähed sama suured (puudub erinevus suur ja väiketähtede vahel). Jälgige fondi pilti tellimisel!

Pilt

Laadige üles oma pilt, mida soovite lasta printida. Lubatud formaadid on jpg, png, jpeg, gif. Teistes formaatides pildid palume saata meili peale. Sellisel juhul lisage kindlasti ka selgitusse märge, et saadate pildi meiliga järgi.

Mõnel brauseril tuleb nuppu mitu korda vajutada või teha topeltklõps, et faili ülesse laadimise aken ilmuks.

Mõned pildid pööratakse serveri poolt küljeli - ärge muretsege - pöörame pildi alati õigeks.

 
Tekst
Lisage kiri tootele. Tassidel on tekst vaikimisi pildi vastasküljel. Kui soovite teksti asukohta täpsustada, siis pange see selgitustesse kirja.
Teie tekst 
 
Pildi valikud
Hajuta ääred
 
Hajuta ääred
Pilt mustvalgeks
 
Pilt mustvalgeks
Pilt ovaalseks
 
Pilt ovaalseks
Tekst pildil
 
Tekst pildil
Ümarda nurgad
 
Ümarda nurgad
Lisapilt tassile
Lisapilt tassile
 
[Lisa 0,31 €]
Lisainfo

Kui olete valinud, et Teile saadetaks e-mailile kavand enne üle vaatamiseks, siis saadetakse Teile enne trükki trükifail e-mailile üle vaatamiseks. Vajadusel saate siis veel anda juhendeid, kuidas kavandit muuta ja paremaks teha. Kui e-mailile kavandi saatmist pole valitud või selgitustesse seda kirja pandud, siis tehakse toode valmis meie kujundajate äranägemise järgi. Samas arvestage, et eelvaate tellimine lisab oluliselt aega tellimuse täitmisele.

 
Saatke kavand enne e-mailile ülevaatamiseks
Pildi raam ja kaunistused
Selgitused

Muu info Teie soovide kohta

 
  
  Kogus:

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.