Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingitus sõbrapäevaks

 NETIKINK KINGIIDEED SÕBRAPÄEVAKS

14. veebruar on meile tuntud kui sõbrapäev ehk valetinipäev. See päev on oma nime saanud Rooma keisririigis III sajandil elanud munk Valentinuse järgi, kes sai tuntuks armastajate kaitsepühakuna.
Tema mälestuspäeva tähistamine on laialt levinud üle kogu maailma.
Eestisse jõudis valentinipäeva traditsioon oluliselt hiljem. Selle tähendus ja sisu on laienenud noorte armastajate päevalt kõigi oma lähedaste meelespidamisele.
Sõbrapäeva levinumad kombed on armsamale või sõbrale kirjakese, luuletuse või kaardi saatmine, oma lähedaste ja sõprade üllatamine lilleõie või sõbrapäevaks kingituse tegemine.
Kui on soov oma kallimaid sõbrapäeva puhul kingitusega üllatada, siis kingiks sobib kõik – peaasi, et see saajale siiralt rõõmu teeks. Ja kõige olulisem on ju hoolimine ja meelespidamine.

Millal on sõbrapäev 2019 aastal

Sõbrapäev 2019 aastal 14. veebruaril - neljapäevasel päeval. Kui soovite personaalset kingitust oma sõbrale või kallimale selleks tähtpäevaks teha, siis oleks mõistlik tellimus esitada hiljemalt esmaspäeval 11. veebruaril - siis peaks kindlasti kingitus sõbrapäevaks ilusti kohale jõudma.

Luuletused sõbrapäevaks

Palju otsitakse erinevaid luuletusi sõbrapäevaks, mida siis kaardile kirjutada ja miks mitte ka mõnele pühenduseks lisada. Mõned head ja praktilised kohad, kust leida häid luuletusi sõbrapäevaks:


Kingitused sõbrapäevaks NetiKink e-poest

 NetiKink kingiideed sõbrapäevaks

NetiKingi pood pakub Teile laias valikus sobivaid kingitusi sõbrapäevaks. Läbi aegade on kõige populaarsemateks kingitusteks kallimale olnud erinevad südamekujulised tooted. Meie laia tootevaliku hulgas leidub neid päris mitmeid - hiirematid, pusled, tassid, võtmehoidjad jne.

I Love fotokruus on hea kingitus sõbraleVäga populaarsed on sõbrapäeva kingitusena igal aastal olnud I love fotokruusid. See on ühtlasi nii praktilne kui ka omanäoline üllatus. Kuna teksti kruusile saab igaüks ise valida, teeb see ainulaadne üllatus kingisaaja südame kohe kindlasti soojaks.

Teine kindel valik sõbrale on värvimuutev fototass südamekujulise sangaga. Tass on tühjana või jaheda joogiga täidetuna üleni must, aga kuuma jooki sisse valades muutub nähtavaks spetsiaalselt sõbrale valitud pilt või tekst. See on väga efektne ja elevust tekitav kink.Sõbrapäevaks praktiline kingitus - fotokruus


Alati kindel valik, igale eale, on pehme mängujääkaru Hardy. Mõmmi särgile on võimalus vastavalt oma soovile ja fantaasiale paigutada erinevaid tekste ja pilte. Sõbrapäevaks kingituseks pehme mänguloomKui tekib sõbra igatsus, võtad aga kaisukaru kaissu ja tuju ongi jälle rõõmsam.

Praegusel jahedal aastaajal sobib sõbrapäeva kingituseks ideaalselt termostass. Talvisel ajal saab sinna panna kuuma jooki, suvel hoiab termos kenasti joogi jahedana. Vali aga välja pilt või tekst ja asjalik kingitus ongi olemas.Kingitus sõbrapäevaks - fotomeene


Palju on igal sõbrapäeval tellitud ka erinevaid puslesid. See on kink, mis sobib nii lapsele kui täiskasvanule. Pakkumisel on erineva kuju ja suurusega puslesid. Seda on lõbus koos sõbraga kokku panna ja nautida koosveedetud hetki.
Pusle on hea kingitus sõbrapäevaks

 

 

 


Need siin on vaid mõned üksikud sõbrapäevaks sobivad kingiideed. Meie rikkalik tootevalik on väga lai, tule vali oma lemmikud välja!

Kingitused sõbrapäevaks NetiKink e-poest

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.