Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingitus sõbrapäevaks

Sõbrapäeva ajalugu

Sõbrapäevaks kingitus NetiKink poestSõbrapäev sai arvatavasti oma alguse 15. veebruaril tähistatud Vana-Rooma Februa  puhastusriituse festivalist, mis muudeti hiljem Luperkaalia pühaks.  Eestisse levis see vana tähtpäev Soome vahendusel alles 1980. aastate lõpul ja sai siin sõbrapäeva jooned. Esmalt hakati sõbrapäeva (valentinipäeva) tähistama lasteaedades ja koolides, kus toimusid valentinilaadad, kleebiti üksteisele otsaette südamekesi ja tehti üksteisele sõbrapäevaks kingitusi või saadeti kaarte. Vanemad inimesed kingivad sõbrapäevaks lillede kõrval üksteisele kosmeetikat, majapidamisriistu ja muid praktilisi kingitusi. Sõbrapäeval võetakse aega, et olla sõbraga koos, nauditakse üksteise seltskonda. Mõned lobisevad vahetpidamata, mõned pigem vaikivad, hoiavad kätest ning loevad mõtteid silmist.
Sõbrad - need on väga erilised hinged, keda tuleb hoida ja väärtustada. Selleks, et sõber tunneks ennast erilisena pakub Netikink omanäolisi ja ainulaadseid kingitusi, mis loovad sõprade vahele tugeva sideme.
Paku oma sõbrale kingitus, mis loob ühiseid hetki ja mälestusi!

Millal on sõbrapäev 2019 aastal

Sõbrapäev 2019 aastal 14. veebruaril - neljapäevasel päeval. Kui soovite personaalset kingitust oma sõbrale või kallimale selleks tähtpäevaks teha, siis oleks mõistlik tellimus esitada hiljemalt esmaspäeval 11. veebruaril - siis peaks kindlasti kingitus sõbrapäevaks ilusti kohale jõudma.

Miks valida sõbrapäevakingitused Netikingist?


Aga eks ikka selle pärast, et meie teeme sinu sõbra tuju heaks. Netikingi salong on juba palju aastaid aidanud inimesi kingituste valimisel ja koos on valminud väga ägedad üllatused.
Meil on head tooted, suur valik, professionaalsed töötajad, kvaliteetsed töömasinad ja mis kõige tähtsam - meile meeldib see töö ja seepärast pakume oma klientidele suurima rõõmuga kingitusi, mis loovad häid emotsioone ja mälestusi.
Tule vali oma sõbrapäevakingitus meie poest ja võid olla kindel, et su sõber saab suurepärase kingielamuse!

Sõbrapäeva luuletused - ilusad luuletused sõbrapäevaks

Palju otsitakse erinevaid luuletusi sõbrapäevaks, mille abil kingitust täiendada ja üleandmine meeldivamaks teha. Mõned head ja praktilised kohad, kust leida ilusaid luuletusi sõbrapäevaks:

Sõbrapäev lasteaias

Vahel saame küsimusi, kas sõbrapäeva tähistatakse ka lasteaedades ja kas siis ka kingitusi tehakse. Paljud Eesti lasteaiad on tõesti sõbrapäeva tähistamise ka ette võtnud, kuid enamasti on tegu tavaliste rühma pidudega ja sellisel puhul valmistavad lapsed erinevad kingitused oma sõpradele ise. Pole tarvis üle reageerida ja kogu rühmale komme saata - vaid suhelge kasvatajaga, kas ja kuidas lasteaias sõbrapäeva tähistatakse. Sõbrapäeva tähistamine lasteaias on üldjuhul lihtsalt kena komme, kus kasvatajad selgitavad lastele, mis päevaga on tegu ja mis siis tehakse.

Kingitus sõbrapäevaks NetiKink poest

Vaata kindlasti meie kõiki pakkumisi - kingitused kallimale ja sõbrale.

Sõbrapäevaks kingitus NetiKink poestNetiKink pood pakub Teile mitmeid võimalusi erinevate kingituste jaoks sõbrapäevaks. Läbi aegade on kõige populaarsemateks kingitusteks sõbrapäevaks olnud erinevad südamekujulised tooted. Meie tootevalikust leiate näiteks südamekujulise hiiremati, südamekujulise pusle ja südamekujulise aknaga värvimuutva tassi.

NetiKink kingituste poe valikus on palju ka erinevaid pehmeid mänguloomasid. Näiteks võite oma kallimale kinkida pisikese saatana oma enda pildiga. Kuid lisaks pisikesele armsale saatanale on meie tootevalikus veel palju teisi huvitavaid pehmeid mänguloomi, mis kõik sobivad sõbrapäevaks kingituseks nii noortele - kuid miks mitte ka vanadele.

Kingituseks spordikott NetiKink.eu kingituste e-poestNetikink pakub kingitusi, mis sobivad imehästi aktiivsele ja sportlikule sõbrale.
Näikeks erinevad spordikotid, saunalinad, joogipudelid, spordisärgid, vimplid jne. Kõikidele toodetele lisame juurde sinu poolt valitud teksti või pildi ning sinu spordisõbra spordivaimustus suureneb veelgi.
Innusta oma sõbra spordivaimustust ning tee talle sõbrapäevaks asjalik kingitus, mis on ühtlasi nii praktiline kui ka häid emotsioone tekitav. Netikingi rikkaliku e-poe valikus on tooteid, mis sobivad just sellisteks hetkedeks. Pakume kingitusi, mis loovad mälestusi ja meenutavad ühiselt veedetud hetki. Saadaval on suur hulk fotomeeneid, millele saad lisada pildi endast või sõbrast. Ehk lisada tootele hoopis mõni sobiv tekst või mõttetera. Kingituse kujundamisel on piiranguks vaid sinu loovus.

Sõbrapäevaks kingituseks fotokruus

 Sõbrapäevaks kingitus NetiKink poestKuid loomulikult on taas üheks kõige kindlamaks, odavamaks ja lihtsamaks kingituseks erinevad fotokruusid. Neist kõige levinum - tavaline valge fotokruus. Tavaline fotokruus sobib sõbrapäevaks väga hästi, kui Teil on oma sõbrast hea ja huvitav pilt. Nii saate tõeliselt meeldiva üllatuse sõbrapäeval oma sõbrale valmistada. Meie tootenimekirjas on erineva suurusega fotokruuse, erineva kujuga ja samuti on võimalik telida ka spetsiaalsete taustadega fotokruuse.

Pakume tooteid, mille lõplik kujundus jääb sinu otsustada. Kanname sinu poolt välja valitud tootele peale kingisaaja nime, pildi või mõne südant soojendava mõtte. Lase loovusel lennata ning parimad romantilised sõbrapäevakingid tulevad Netikingist!

Lisaks juba siin toodud toodetele on meie tootenimekirjas veel palju teisi huvitavaid tooteid, mille abil võite sõbrapäevaks oma sõbrale kena kingituse valmistada.

Võite alati ka meiega ühendust võtta oma idee täpsustamiseks ja teostuse võimaluse uurimiseks.

Netikingist ostetud kingitused loovad mälestisi ja seovad sõpru!

VAATA KINDLASTI MEIE KÕIKI PAKKUMISI - KINGITUSED KALLIMALE JA SÕBRALE.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.