Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

PRAKTILISED KINGITUSED TÖÖKOHAL

Erinevates kollektiivides tekib tihti küsimus, et mida kinkida uutele töötajatele, staažikatele töötajatele või oma töökaaslastele sünnipäevaks ning muudeks tähtpäevadeks. Mõnes kohas piirdutakse lihtsalt lilledega, teises kohas pannakse ühiselt rahad kokku ja ostetakse mõni kingitus.

Meenete ja kingituste tellimiseks on Teie ettevõttele abiks Eesti suurim fotomeenete e-pood Netikink. Meie kingituste e-poest tellitavad erinevad ainulaadsed fotomeened võimaldavad luua väga huvitavaid ja isikupäraseid kingitusi ja seeläbi meeldejäävaid emotsioone. Netikingi suureks plussiks on professionaalne personal, töö kvaliteet ja tellimuse täitmise kiirus.

Fotomeened on kaunid ja samas ka praktilised kingitused paljudeks erinevateks tähtpäevadeks. Oleme keskendunud just väikestes kogustes personaliseeritud kingituste valmistamisele ja nii on võimalik meie juurest tellida meeneid ka väikestes kogustes ning mõistliku hinnaga.

 

KINGIIDEED TÖÖKAASLASTELE

Meie pikaajaline kogemus näitab, et nende ettevõtete arv, kes hindavad oma töötajaid ja peavad neid meeles erinevate tähtpäevade ja sündmuste puhul, aina kasvab. Näiteks on mõni ettevõtte läinud seda teed, et igale uuele töötajale kingitakse ettevõtte logoga ja töötaja nimega fototass. Nii saab kingituses ühendada personaalsuse ja praktilisuse. Ettevõtte köögis ei ole enam kunagi nõutult seisvaid inimesi, kes oma tassi otsivad. Igaühel on oma isiklik nimega kruus ja kord on majas.Fotokruus on praktiline kingitus, mis sobib ka reklaamkingituseks

Asjalik kingitus töötajale sünnipäeva puhul võib olla näiteks märkmik, kus ettevõtte logo võib asendada ka hoopis mõne huvitava ja meeldejääva ühisürituse pildiga või väiksema ettevõtte puhul ka kollektiivi pildiga. Taoline kingitus jääb kingisaajale pikaks ajaks kasutusse ja kui ka antud töökohalt lahkutakse, meenutab saadud kink endiseid töökaaslaseid ka aastate pärast.

Ettevõtte ühtsust saab suurendada, kui igal töötajal on oma personaalne logo ja nimega t-särk. Neid saab edukalt kasutada suvepäevadel, spordivõistlustel ja mujalgi, kus tuleb kasuks rõhutada töötajate ühtekuuluvust. Meil on t-särke pakkuda suures valikus erinevaid mudeleid ja värve.

Töötajate juubelite puhul on tellitud kingituseks erinevaid fotokive või fotopaneele. Pildiks valitakse tavaliselt töötajast tehtud foto tööpostil ja lisatakse juurde ettevõtte logo koos pühendusega.

Töötajate motivatsiooni ja tööandja mainet tõstavad ka ettevõtte poolt tehtavad erinevad vahvad üllatuskingitused. Miks mitte kinkida kõigile sügise saabudes soe fliisist sall, millel on peal ettevõtte logo ja mõni vahva ütlus. Kuu parimale naljamehele naljaka pildiga hiirematt või pidevalt võtmete kadumisega kimpus olevale töötajale võtmehoidja, pidevalt tööle hilinejale humoorika tekstiga vimpel. Auhinnaks parimale grillijale ettevõtte logo ja aastaarvuga põll, suurimale saunasõbrale ettevõtte logoga saunalina ja parimale matkasellile oma termos. Laske fantaasial lennata ja väärtustage pisikeste kingitustega oma töötajaid, see tasub ennast kuhjaga ära!

 

KUIDAS NETIKINK NEED KINGITUSED VALMISTAB?

Selliseid tooteid, mida saab ühekaupa valmistada on tegelikult hästi palju. Peamiselt kasutame oma toodete valmistamisel spetsiaalset sublimatsioontrüki tehnikat, mis võimaldab valmistada vastuvõetava hinnaga fotokvaliteedis tooteid. Lisaks sublimatsioontrükile kasutame oma toodete valmistamisel ka presstrükki, mille abil teostame trükki t-särkidele. Presstrüki abil trükime t-särkidele, fliisidele ja jopedele erinevaid tekste. Peale nende kahe on lisandunud ka tikkimistehnika. Tikitavad tooted on meil näiteks sallid, nokamütsid, päikesevisiirid, rätikud, fliisid, põlled, kotid jne.

 

Kõike meie ettevõtte tooteid ja kingiideid ei jõua me siin üles loetleda. Tule ja tutvu meie rikkaliku kaubavalikuga lähemalt...

TEIE NETIKINK MEESKOND

Liituge ka meie Facebooki lehega, kus samuti uudistest teada anname ja lisaks ka vahest eripakkumisi ainult meie fännidele.

https://netikink.eu/

 

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.