Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingitus sünnipäevaksKui kellegi sünnipäev on lähenemas, siis paljudel tekib probleem - mida sünnipäevaks kinkida. Tihti mõeldakse, et mida ma ikka kingin, tal on kõik juba olemas. Kui nii, siis olete õiges kohas, sest NetiKink poe pakutavad kingitused sobivad hästi just sellisteks puhkudeks, kus tundub, et kõik on juba olemas. Meie pakutavad kingitused on nii praktilised kui ka lihtsalt ilusad ja sobivad fotomeened.
NetiKink poest tellimisel on suurimaks plussiks see, et kingituse valmimiseks ja tellimiseks ei pea te kodunt või töökohalt lahkuma. Ja kui tellite oma tellimuse kulleriga, siis ei peagi te välja minema kingituse kätte saamiseks. Kuna saame aga klientidelt ka küsimusi, et mida näiteks sünipäevaks võiks kinkida, siis saigi antud artikkel selle eesmärgiga kokku pandud. Käesoleva lehe eesmärgiks on anda Teile lihtsalt väike ülevaade, millised tooted millistel puhkudel sünnipäeva kingituseks sobiksid. Loomulikult võite siin saadud ideid ka muudel puhkudel kasutada või ka ise midagi muud välja mõelda.

Käesolev leht on mõeldud lastele ja noortele erinevate sünnipäeva kingiideede jagamisel.

Kui soovite vaadata meie soovitusi täiskasvanutele, siis need sünnipäeva kingiideed on siin lingil.

Sünnipäevaks väikelapsele


Sünnipäevaks laste põllBeebidele ja väikelastele sobib sünnipäeva kingiks näiteks hästi meie pakutav pudipõll. Pudipõlle võite kujundada Teile sobiva pildiga. Näiteks võib seal olla tekst sünnipäevalapse nimega ja pildiga. Samas võib pudipõlle väga edukalt ka mõne multikakangelase pildiga kujundada.


Lisaks on võimalik beebidele sünnipäevaks või ka muuks tähtpäevaks kinkida beebide body. Ka sinna saame trükkida Teie soovitud pildi ja kuna kasutame taas sublimatsioontrükki, siis on trükk hästi vastupidav. Võite body kujundada nii lapse nime ja pildiga, kuid ka mõne muu laheda pildiga. Sellise bodyga on kindel, et ükski teine laps täpselt samasugust body ei kanna.


Väikestele lastele võib ka väga huvitavaks sünnipäeva kingituseks olla nende fotoga õhupall.Sünnipäevaks õhupall Selline õhupall sobib hästi tavapäraste lillede asemel ja jääb pikaks pikaks ajaks nii vanematele kui ka lapsele tema kunagist sünnipäeva meenutama.


Sünnipäevaks pehme kaisuloomMeie tootevalikust leiate erinevaid pehmeid mänguloomasid, mis sobivad ka väga hästi lastele kingituseks. Teil on võimalik lapse pildiga või siis ka lapse nimega tellida endale lapsele sobiv mänguloom. Kui loom on sobiv, siis võib sellest saada ka lapse kaisuloom, kellest enam niisama ei lahkuta.

 

Sünnipäevaks koolilapsele


Sünnipäevaks pinal koolilapseleKoolilapsele sobib kindlasti kingituseks erinevad pinalid. Meie pakkumises on mitu erinevat pinalit, mõni on koos kogu vajaliku kraamiga ja sobib nii hästi kingituseks alles kooli minejale. Kuid loomulikult võib taolise omakujundatud pinali ka igal muul ajal koolilapsele kinkida. Väga populaarsed on pinalid, kus pinalile lastakse trükkida mõne multifilmi kangelase pilt ja lisaks ka lapse nimi.


Koolilastel on väga oluline ka riietus. Meie pakkumistes on mitmeidT-särk sünnipäevaks koolilapsele erinevaid t-särke, mida võite ise kujundada ja selle lapsele kinkida. Näiteks on väga hea kvaliteediga fotosärgid, kus pilt trükitakse sublimatsioontrükis särgile. Ka nende t-särkide puhul on väga levinud multika ja filmikangelaste pildid, kuhu lisatakse siis ka lapse nimi.
Samas on võimalik tellida ka tavalisemaid t-särke, kus ainult lapse nimi või muu hüüdlause. Lisaks t-särkidele on võimalik tellida ka fliise ja jopesid lapse nimega. Lapse nimega fliis on väga huvitav ja ainulaadne kingitus.


Sünnipäevaks kruusLastele on meil ka täiesti eraldi pakkumises erinevaid fotokruuse. Näiteks on meie tootevalikus natuke väiksema suurusega fotokruuse, et lastel oleks neid mugavam hoida. Kuid on ka loomakujulise sangaga fotokruuse, mis samuti väga hästi lastele sobivad.


Kui soovite lapsele natuke peamurdmist pakkuda, siis vaadake ka meie puslede valikut. Puzzle sünnipäevaksMeie puslede seas on erineva suurusega ja tükkide arvuga puslesid. Kujundades lapsele sünnipäevaks mõne huvitava pildiga pusle on talle võimalik mitmel moel rõõmu valmistada. Esmalt kingituse saamise rõõm, siis pusle kokku saamise rõõm ja kui on puslel ka huvitav ja asjassepuutuv pilt, siis seda suurem on pusle kokku saamisel.

 


Võtmehoidja sünnipäevaksKoolilapsele sobib sünnipäevaks kindlasti kingituseks ka võtmehoidja, sest lastel peab võtmete küljes olema tavapärasest suurem võtmehoidja. Seda selleks, et nad ka mänguhoos oma võtmeid tähele paneksid. Samas meie pakutavad pehmed loomakujulised võtmehoidjad sobivad lastele ka hästi lihtsalt koolikoti kaunistuseks. Pehmetel loomakujulistel võtmehoidjatel on seljas spetsiaalsed pisikesed t-särgid, kuhu meie saame trükkida Teie soovitud pildi või ka teksti. Lisaks pehmetele mänguloomadele on meie pakkumises ka veel märkide tehnikas valmistatud erinevad võtmehoidjad. Seal on ka spetsiaalsed lastele mõeldud käte ja jalgadega võtmehoidjad.

Lisaks võite sünnipäevaks lapsele kinkida ka mõne meie pakutavatest rahakassadest. Selline rahakassa on hea kingitus, kui laps plaanib mõneks suuremaks ostuks näiteks raha koguda.

Kingitus sünnipäevaks noorukile

Teismelistele ning noortele on meie tootevalikus rohkelt kingitusi. Kindlasti leiate sobiva kingituse nii sünnipäevaks, jõuludeks, kooli lõpetamiseks või misiganes muuks tähtpäevaks ja -sündmuseks.
Kingitus sünnipäevaks noorukileSobiv kingitus filmi- või muusikahuvilisele noorele on CD/DVD kott, kuhu peale saab laste trükida lemmiklaulja või -näitleja foto või mõne laheda teksti/mõtiskluse. Spordihuvilisele noorukile on sobiv kingitus sünnipäevaks spordikott ja seljakott. Spordikott Miami sünnipäevaksMeie valikus on mitmeid erinevaid mudeleid ja kindlasti leiate sealt sobiva suuruse ja kujuga koti. Spordikoti/seljakoti võib kujundada lemmiksportlase või -meeskonna pildiga ning miks mitte ka mõne innustava lausega. Sportlikul noorele on hea kingituse idee ka joogipudel.

 

Sünnipäevaks maniküüri komplektNeidudele sobivaks kingituseks meie toodetest on kosmeetikakotid, ehtekarbid, erineva kujuga taskupeeglid ja maniküüritarvete komplekt. Kujundada toote saate täiesti ise ja teile meelepärasel viisil.


Teismelisele hea kingitus on kindlasti ka t-särk. T-särkide valik meie e-poes on lai, samuti saate valida erinevaid trükke t-särgile. T-särk on praktiline ja meeldejääv kingitus ning sobib paljudeks erinevateks puhkudeks.

Vaadake ka kindlasti meie teisi kingiideede artikleid, kust leiate veel rohkem erinevaid ideid ja näpunäiteid.

Teie NetiKink

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.