Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Ei jäänud rahule - saada tagasi

Kui sa tõesti ei jäänud meie tootega rahule ja sinu arvates ei ole meil võimalik ennast ka parandada, siis saada toode meile NetiKink kingituste e-poe raha tagasi garantiitagasi. Me tõesti loodame, et see on sinu viimane võimalus ja meil pole kuidagi muud moodi võimalik sinu arvates ennast parandada, kuid see võimalus sul siiski tellides on.

Tuhanded inimesed on meie valmistatud toodetega rahule jäänud - kuid siiski leidub ka neid, kelle soovidele me ei ole suutnud vastata.

Nii olemegi kokku pannud lihtsa - kuid toimiva Raha tagasi garantii - sina saadad tagasi oma toote, millega sa rahul ei ole ja meie maksame sulle sinu tellimuse raha tagasi.

Meie väike meeskond annab endast kõik, et valmistada tooted just sinu soovide järgi. Samas me teame, et alati see ei õnnestu. Kuna toode on valmistatud just sinu pildiga/tekstiga või muu pühendusega, siis oleme tagastusele kehtestanud järgmised reeglid:

  • Võta meiega enne tagastamist ühendust ja põhjenda, milles probleem. Meie esimene soov on siiski püüda ennast parandada ja seega sooviksime kindlasti uue toote valmistada või pakkuda muud kompromissi.
  • Kui me siiski ei suuda sulle mingil põhjusel uut toodet luua - siis saada oma toode meile tagasi. Tagastuskulud jäävad sinu kanda, kuid meie kanname sulle omakorda tagasi kogu sinu tellimuse summa, mis meile maksid.
  • Tagastatud tooted - kuna neid enam uuesti trükkimiseks kasutada ei saa - annetatakse heategevuseks (kodutute varjupaigad, lemmiklooma hooldekodud jne) või hävitatakse meie poolt
  • Raha tagasi garantii kasutamiseks pead meiega ühendust võtma 7 päeva jooksul peale tellimuse kätte saamist
  • Raha tagastatakse hiljemalt 7 päeva jooksul peale tagastatud toodete tagasi jõudmist
  • Tagastamisele kuulub kuni 3 samasugust toodet tellimuse kohta - kui sa ei ole kindel, kas suudame sinu nõudmisi täita, siis ära telli kohe 50 tassi vaid proovi ühe kahega.

Kuid peamine - võta kindlasti meiega ühendust - proovime leida lahenduse, sest tahame, et sa oma tellimusega kindlasti rahule jääksid.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.