Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

kingitus mis jääb meelde - fotokivi

 

 

Kas Teil on olemas mõni huvitav ja omapärane foto oma lähedasest, mida soovite paremini esitada. Ja Teil on tarvis leida kingitus oma lähedasele? Üheks võimaluseks on loomulikult tavapärane foto raamimine või siis suureformaadiline fototrükk. Samas kui pilt on ise väike ja suures formaadis ta hästi ei sobi, siis võib hästi sobida ka fotokivi.

Fotokivi

Fotokivi puhul on tegu kiltkivi tükiga. Antud kivi on pealt lihvitud ja kaetud spetsiaalse valge subimatsioontrüki jaoks mõeldud kihiga. Pilt trükitakse kivile sublimatsiooni trükiga ja sellega saavutatakse väga selge ja fotokvaliteediline pildi tulemus. Kuna iga kivi on ka natuke erinev, siis on ka kahe täiesti samasuguse fotokivi valmistamine praktiliselt võimatu.

 

Kingitus paljude võimalustega

Fotokivid on igati sobilikud kingitused paljudeks erinevateks sündmusteks. Nii sobib fotokivi hästi kingituseks näiteks isadepäevaks, emadepäevaks, sünnipäevaks ja paljudeks teisteks puhkudeks. Kuid loomulikult sobib fotokivi ka erinevate tähtsündmuste jäädvustamiseks. Näiteks mõni spordisündmuse pilt, matka jäädvustamine või ka pulmapilt.

Isadepäeva kingituse saab fotokivist luua näiteks perepildiga ja sellisel juhul saab isa fotokivi oma töölauale panna – nii on tal ka raskematel tööhetkedel oma pere ikka silmade juures. Vanavanematele saab väga ilusa kingi teha perepildiga. Eriti kui on võimalik teha üks suurem ühine perepilt, kus kõik lapsed ja lapselapsed koos on. Kuna vanematel inimestel on enamasti kõik muu olemas, siis laste ja lastelastega perepilt on neile alati sobiv kingitus olnud.

Sünnipäevaks sobib fotokivi kõige paremini siis, kui Teil on mõni tähtsündmuse foto või mõni muu sünnipäeva lapsele erilist sündmust jäädvustav foto. Näiteks võib siin olla mõne spordisündmuse jäädvustus, kooli lõpetamine või muu olulisem sündmus. Fotokivile kantud selline pilt tuletab sünnipäevalapsele seda olulist sündmust tihti meelde. Ja samas erineb taoline kingitus tavalisest raamitud fotost. Ka sõbrapäevaks sobib hästi fotokivi – otsige üles oma sõbra pilt ja saabki luua erilise kingituse. Pildiks võib olla mõni kallima pilt või ka lihtsalt mõni naljakam jäädvustus, mis sõbrale kinkids naeratuse esile toob. Fotokivi abil on Teil võimalik luua väga omapärane kingitus NetiKink e-poe vahendusel. Otsige välja Teie arvates jäädvustamist vajav pilt ja meie valmistame Teile sellest tõeliselt meeldejääva kingituse. Ja mis kõige olulisem – Teil on võimalik kingitus tellida ilma kodunt või tööpostilt lahkumata.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.