Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Pinalid

Pinalid

Siin on 8 toodet.
Praktiline kingitus koolilapsele - pinal. Antud kategooriast leiate erinevad võimalikud pinalid, mille saate ise oma kujundusega tellida.
Näitame 1 - 8 kokku 8 tootest
 • Pinal Tere kool
  XP9071terekool

  Praktiline kingitus värskele koolilapsele on pinal Tere kool, mis lisaks ägedale kujundusele, sisaldab juba kõike kooliks vajalikku. See pinal on vahva kooli alguse kingitus, aga sobib ka lasteaia lõpetamist tähistama. Kujundus on valmis, sina lae üles koolilapsest foto, lisa sobiv tekst ning siis teeme meie kingituse, mille üle koolimineja rõõmustab.

  25,99 €
 • Pinal Jalgpall
  XP9071jalgpall

  Kui otsid praktilist kingitust suurele jalgpalli fännile, siis sobiv kingiidee on pinal Jalgpall. Pinal on sobilik lasteaia lõpu või kooli alguse kingituseks. Kujundus on valmis, sina pead valima õige pildi, lisama fänni nime ja edasi teeme meie sulle ägeda kingituse.

  25,99 €
 • Pinal Helesinine unistus
  XP9071helesinineunistus

  Sisuga pinal Helesinine unistus on tore kingitus lasteaia lõpetamisel või kooli alguseks. Pinal on praktiline kingitus ka sünnipäevaks või jõuludeks.  Kujundus on valmis, sina vali välja just see õige pilt, lisa lapse nimi ning edasi saame meie teha praktilise ja armsa kingituse.

  25,99 €
 • Pinal Värviline auto
  XP9071VARVILINEAUTO

  Sisuga pinal Värviline auto on äge kingitus lasteaia lõpuks või kooli alguseks. Seda praktilist pinalit sobib kinkida ka sünnipäevaks ning jõuludeks.  Kujundus on valmis, sina vali välja lapsest just see õige foto, lae see üles ning edasi saame meie teha praktilise ja omapärase kingituse.

  25,99 €
 • Pinal Lilled ja liblikad
  XP9071LILLEDLIBLIKAD

  Sisuga pinal Lilled ja liblikad on vahva lasteaia lõpukingitus või tore kingitus kooli alguse puhul. Samas sobib see pinal koolilapsele kingituseks ka sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja koolilapsest just see õige foto, lae see üles ning edasi saame meie teha praktilise ja ainulaadse kingituse.

  25,99 €
 • Pehme pinal
  PENCASE(R)

  Pehme klapitav pinal. Must, punane või sinine. Pehme pinal on praktiline kingitus koolilapsele. Valige mõni huvitav pilt - näiteks lapse lemmikloom, multika kangelane vms - ja meie teeme ülejäänu valmis.

  9,55 €
 • Pinal
  XP9071

  Pinal Teie pildiga - praktiline kingitus koolilapsele

  25,99 €
 • Väike pinal
  BAG-PC

  Väike pinal Teie pildiga

  11,99 €

Pinalid

Infot