Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingitus sünnipäevaks

Oled sünnipäevakingi otsingutel ja silme eest võtab juba kirjuks? Kaubapakkujaid on tõesti palju. Aga kui soovid sünnipäevalapsele elamust, mis paneb ta üllatama ja tekitab tõeliselt siiraid emotsioone, siis on parim koht kingituse valikuks Netikingi e-pood.
Sind ootab eest suur ja lai valik mitmesuguseid tooteid. Tule vali välja toode ja lisa disainimiseks kas mõni pilt, motiiv või mõttetera. Anna meile oma idee teada ja jäta toote lõplik valmimine meie professionaalsete töötajate hooleks.
Kinnitame, et meie töö on kiire ja korralik ning kingisaajal on selle erilise ja omanäolise kingituse üle kindlasti väga hea meel. Kui soovid midagi teistmoodi, siis vali sünnipäevakingitus Netikingist!

Kingitus sünnipäevaks NetiKink e-poest

Käesoleva lehe eesmärk on anda Teile mõtteid ja ideid, millised tooted meie kaubavalikust sünnipäevakingituseks võiksid sobida. Saame oma klientidelt sageli küsimusi, et mida näiteks sünnipäevaks võiks kinkida, sellest ajendatuna saigi antud artikkel kokku pandud.

Kingitus internetist - NetiKinkLoomulikult võite siin saadud ideid ka muudel puhkudel kasutada. Näiteks sobivad meie tooted ka lihtsalt tänu avaldamiseks või mõne vahva tähtpäeva puhul üllatuseks.

Kui sünnipäev on lähenemas, siis esimene mõte on ikka see, et mida sünnipäevaks kinkida. Tihti mõeldakse, et mida ma ikka kingin, tal on kõik juba olemas. Kui nii, siis olete õiges kohas, sest NetiKink poe pakutavad kingitused sobivad hästi just sellisteks puhkudeks, kus tundub, et kõik on juba olemas ja tahaks sünnipäevalast üllatada millegi originaalsega.

Meie pakutavad kingitused on nii praktilised kui ka lihtsalt ilusad ja häid emotsioone tekitavad fotomeened.

NetiKink poest tellimisel on suurimaks plussiks see, et kingituse valmimiseks ja tellimiseks ei pea te arvuti tagant lahkuma. Ja kui tellite oma paki kulleriga, siis toimetatakse see lausa teile või kingisaajale koju kätte.

KINGITUS SÜNNIPÄEVAKS MEESTERAHVALE

Meesterahval tuleb varsti sünnipäev ja kingiideed on täitsa otsas? Luba Netikingil sulle uusi ideid pakkuda!
Esimene samm on välja valida kingitus. Kas sõnnipäeva laps on spordimees, matkasell, suur saunasõber, kokandushuviline, ärimees? Pole oluline, sest häid kingitusi jätkub igale isale.
Teiseks anna meile teada, mis pilt, tekst või motiiv kingitusele peale kanda ja kolmas samm ongi see, kui läheb lähimasse pakiautomaati ja kingitus on käes!
Tee kingitus, mis tekitab häid emotsioone ka siis, kui sünnipäev on möödas!

Järgnevalt mõned ideed sünnipäevaks meesterahvastele.

Kingituseks fotokruus NetiKink e-poestMeie poe fotokruuside valik on suur, sealt leiab igaühele sobivat värvi ning sobiva kujuga fotokruusi. Fotokruus on universaalne kingitus, mida sobib sünnipäevaks kinkida nii töökaaslastele kui ka kallimale. Peale võib lasta panna kas pildi, mõne toreda mõttetera või inimese nime.

Kui mees reisib palju, siis võib kingituseks olla midagi, mis ka kaugel talle kingituseKingituseks tualettarvete kott NetiKink e-poest tegijat meelde tuletab. Näiteks sobib hästi kingituseks Tualetttarvete kott. Sellega on hea reisile vajalikke asju kaasa võtta ja peale saab trükkida just Teile sobiva ja meeldejääva pildi koos pühendusega, perepildi vms

Palju reisiva meesterahva puhul vaadake kindlasti meie poes ka kottide kategooriat, kust võite leida nii mõndagi huvitavat sünnipäevaks.

Sünnipäevaks kingituseks pildiga saunalina NetiKink kingituste e-poestKui kingisaaja teeb meelsasti sporti, siis sobib talle hästi kingituseks spordikott või seljakott . Lisaks kotile võite kinkida sünnipäevaks ka mõne huvitava pildiga saunalina või käteräti, mis peale treeningut kasutust leiab või siis hoopis nimega/tekstiga tikitud käterätiku või saunalina.

Loodusesõbrale sobib kingiks praktiline kõhukott. Liikuvale mehele ja näiteks ratturitele sobivad hästi kingituseks meie erinevad termostassid, joogipudelid ja termosed. Antud kategooriast leiate erinevad metallist tassid, mida saab kaasa võtta nii metsa, töökotta või kuhu iganes. Pole vaja karta, et väikse kukkumisega tass katki läheks.

Kingituseks mehele või isale lahe T-särk NetiKink kingituste e-poestMeestele on kindlasti ka hea ja sobiv kingitus t-särk. T-särkide valik meie e-poes on lai, samuti saate valida erinevaid trükke t-särgile. T-särk on praktiline ja meeldejääv kingitus paljudeks puhkudeks. Meie tootevalikus on nii erinevaid fotosärke kui ka palju erinevaid särke, kuhu saate oma soovitud pühenduse või slogani lasta peale trükkida.

Oma aega ja täpsust hindavale mehele on väga hea kingituseks tellida märkmik või märkmemapp. Et kõik oluline info saaks ikka üles tähendatud ja pisidetailid kiire elutempo juures kaduma ei läheks.

KINGITUS SÜNNIPÄEVAKS NAISTERAHVALE

Põhimõtteliselt sobivad enamus NetiKink poe tooteid naisterahvale kingituseks. Tee- või Naisele kingituseks oma pildiga fotokruuskohvisõbrale on sobiv kingitus kindlasti fotokruus. Meie poe fotokruuside valik on suur, sealt leiab igale naisele sobivat värvi ning sobiva kujuga fotokruusi. Fotokruus sobib kingituseks nii tütrele, heale tuttavale, töökaaslasele kui ka kallimale.

Naisele kingituseks laheda pildiga rahakottHeaks kingituseks võib olla naisterahvale ka rahakottkosmeetikakotttaskupeegel või maniküüritarvete komplekt. Kõik need kingitused on väga praktilised, ent spetsiaalselt kingisaajale disainitult on need omapärased ning seetõttu väga meeldejäävad.

Kokkamishuvilise naise sünnipäeva teeb väga rõõmsaks näiteks see, kui ta saab kingituseks mõne köögis vajamineva eseme meie tootevalikust - olgu selleks siis lõikelaud,pajalapid või pajakinnas. Saate need ise kujunda, lastes peale trükkida mõne lõbusa pildi ja/või teksti.

Sügisel ning talvel külmade ilmadega on väga oodatud mõni soe kingitus - selleks võib olla saaja Naisele kingituseks tikandiga fliisnimega fliis või sall. Meie e-poes on saadaval mitu erinevat mudelit naiste fliise, samuti on fliiside värvivalik lai.

Sünnipäevaks kIngituseks omapärane pritsupudelEriliseks kingituseks võib olla ka pritspudel ehk kastmispudel, eriti kui kingisaaja on veidi rohenäpp, kellel kodus palju taimi või kellele meeldib tegeleda potipõllumajandusega.

Suurepärane soolaleivakingitus naisterahvale on vannitoa komplekt, mis koosneb vedelseebi dosaatorist ning hambaharja hoidjast. Mõlemale saab peale trükkida pildi ja/või teksti. Lõbus päeva algus oleks ju garanteeritud, kui komplektile lasta trükkida näiteks mõned naljakad Murphy seadused või midagi muud meeleolukat.

Igal praktilisel ja keskonnasäästlikul naisel võiks olla isiklik riidest kott, mida saab kasutada poes käies või lihtsalt oma vajalikke asju kaasas kandes. Kui seal koti peal on mõni armas mõttetera või vahva pilt, siis polegi see lihtsalt riidest kott vaid lausa aksessuaar juba ja sobib kingiks igaks elujuhtumiks ning tähtpäevaks.

KINGITUS SÜNNIPÄEVAKS VANAVANEMATELE

Olgu tegemist vanavanemate päevaga, nende sünnipäevade või pulma-aastapäevaga. Kingitusi meie kauplusest leidub neile igaks tähtpäevaks või ka niisama meeles pidamiseks.

Kindlasti kõige populaarsem kingitus meie e-poest vanavanematele on erinevad fotokruusid laste ning lastelaste piltidega ning pühendustekstiga. Tassi kujundame täpselt nii nagu Teie soovite ja tänu vastupidavale sublimatsioonitrükile kestab see kingitus kaua. Selle kingitusega saate kindel olla, et olete vanavanemate mõtetes ja silme all iga päev.

Külmkapimagnet on praktiline ja lihtne kingitus sünnipäevaksHea kingitus vanaemadele ja -isadele on külmkapimagnetid - lapsed ning lapselapsed meenuvadFotokivid on huvitavad kingitused sünnipäevaks iga kord, kui külmiku juurde on asja. Suurepäraseks kingituseks vanavanematele on fotokivid, mis on oivaline alternatiiv tavalisele raami sisse pandavale pildile. Kui tavafoto aja jooksul raami sees tuhmub, siis fotokivi peal säilib pilt erksana oluliselt pikema aja jooksul ning see on ka vastupidavam põrutustele.

Väike küll, aga see eest praktiline ning südant soojendav kingitus vanaemale ja vanaisale on prillide puhastamise lapp. Pilt jääb puhastuslapile tänu sublimatsioonitrükile vastupidav ja kannatab ka pesu. Vanaemadele võib kaaluda kingituseks ka ehete karpi või taskupeeglit. Vanaisadele on meil kingituseks lai valik t-särke. Kui vanavanemadele meeldib köögis askeldada on sobivaks kingituseks köögitarbed - lõikelaudpajalappid võipajakinnas. Neile soovitame peale trükkida südamlik tekst või mõni naljakas pilt. Kindlasti on suurepärane idee kinkida vanavanematele seinakell, kus on peal perepilt või mõni vahva ütlus, mis kella vaadates tuju rõõmsaks teeb.

KINGITUS SÜNNIPÄEVAKS LAPSELE

Lapsed on vahvad rõõmurullid ja ka nendele leidub Netikingi e-poes mitmeid häid kingitusi.

Pehme mänguasi on lapsele südantsoendav kingitus sünnipäevaksKõige enam tellitakse lastele pehmeid mänguasju ja puslesid, millele saab peale trükkida lapse lemmikkangelase pildi, perepildi või lapse nime. Need sobivad suurepäraselt ka kingitusteks näiteks lasteaia lõpurühmale.

Kindlasti teeb iga lapse hommiku rõõmsaks see, kui ta saab oma pildi või nimega tassist lemmikjooki juua. Selleks sobivad imehästi fotokruusid. Nende valik on suur ja lai, eriti vahvad on loomakujulise sangaga tassid.Vanaemale kingituseks sünnipäevaks fotokruus laste piltidega

Lapsele sobivad kingitusteks veel ka sobiva pildi või tekstiga rahakassa, rahakott, nokamüts, pinal, spordikott või t-särk. Kingitusteks sobivaid tooteid on palju, tuleb vaid oma loovus tööle panna ja kingisaaja naeratus on garanteeritud.

Pole vahet, kui vana või mis soost sünnipäevalaps on. Häid ideid, mida päevakangelasele kinkida ja millega rõõmu valmistada, jätkub Netikingi toodete seast kindlasti. Tee oma valik ja kui hätta jääd, küsi julgesti abi.

Meie asjalikud ja sõbralikud töötajad on alati toeks!

Kingitused internetist - NetiKink

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.