Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Poissmeestepeo ja tüdrukuteõhtu teemapeo jaoks

Tore on tõdeda, et taas on Eestimaal au sisse tõusmas pulmade pidamine. See on pidulik ja südamlik üritus.
Aga pulmi ei saa ju enne tähistada, kui on ära peetud üks korralik poissmeestepidu ja tüdrukuteõhtu.
Tüdrukuteõhtu teemapeo jaoks vahendid NetiKink kingituste e-poestNeed on sündmused, mis peetakse vallalise sõbra auks. Poissmeestepidu korraldavad peigmehe sõbrad ja tüdrukutepidu korraldavad pruudi sõbranna. Reeglina on õhtu koht ja tegevused peaosaleja jaoks üllatus.
Nende ürituste eesmärk on pakkuda meelelahutust enne abieluliidu sõlmimist, nautida koosolemist oma lähedate sõpradega ning panna punkt vallalise elule.
Olgu tegemist poissmehele või tüdrukule õhtu korraldamisega, igal juhul tuleb see korralikult ette planeerida ning valmis vaadata õhtuks vajaminevad kingitused ja üllatused. See on ju õhtu, mis peab pakkuma meelelahutust, põnevust ja looma humoorikaid mälestusi. Ja hea on, kui mälestus jääb pikemaks ajaks.
 

Teemapeo jaoks tooted NetiKink salongistPoissmeestepeo teemapeo vahendid NetiKink kingituste e-poest

NetiKingi salong pakub sobivaid kingitusi nii poissmeeste peo kui ka tüdrukuteõhtu tarbeks.

Kõige rohkem tellitakse loomulikult T-särke meilt poissmeestepeo või tüdrukuteõhtu jaoks. Üldjuhul pruudile või peiule ühte värvi t-särk koos mõne huvitava kirjaga ja teistele pidulistele teised t-särgid. Oluline on, et seltskond ümbrusest eristuks.

Lisaks on meilt tellitud ka mütse, põllesid ja erinevaid kotte. Kuid samuti ka muid huvitavaid tooteid, mis on läinud näiteks teemapeo auhindadeks või on peig või pruut pidanud "väga kahtlase" sõnumiga tooteid kuskil tänaval maha müüma. Oluline on pidu meeldejäävalt planeerida ja välja mõelda tegevused. Meie saame Teid aidata teemapeo abivahendite valmistamisega. Kui jääte hätta, siis võtke meiega julgelt ühendust.

Mõned näidised ja ideed

Poissmeestepeo teemapeo vahendid NetiKink kingituste e-poestTüdrukuteõhtu teemapeo jaoks vahendid NetiKink kingituste e-poestPoissmeestepeo teemapeo vahendid NetiKink kingituste e-poest

Tüdrukuteõhtu teemapeo jaoks vahendid NetiKink kingituste e-poestTüdrukuteõhtu teemapeo jaoks vahendid NetiKink kingituste e-poest

Tüdrukuteõhtu teemapeo jaoks vahendid NetiKink kingituste e-poestTüdrukuteõhtu teemapeo jaoks vahendid NetiKink kingituste e-poestPoissmeestepeo teemapeo vahendid NetiKink kingituste e-poest

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.