Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Erinevad põlled

Põlled

NetiKink kingituste e-poest leiate erinevad põllesid, mis sobivad nii meestele kui ka naistele. Kokapõll on hea kingitus inimesele, kes palju toimetab köögis ning kelle kireks on söögitegemine. Köögi/söögi kuningatele või kuningannadele on isikupäraseks muudetud põll väga praktiline kingitus, mis leiab kindlasti aktiivset kasutust. Meie tootevalikus on nii tikanditega põllesid, kui ka erineva trükiga põllesid. Ka on meil olemas täiesti eraldi kategooriana valmiskujundustega põlled, kus saate oma soovide järgi valida põlle ja trüki värvid, kuid suurem kujundustöö on meie poolt juba ära tehtud. Kokapõlled on tihti suurepäraseks kingituseks vanavanematele, kes on sageli köögis lausa võlurid.

Põll mehele

Tihti mõeldakse, et milleks meestele põll kinkida. Kuid on ju teada tõsiasi, et sageli on just mehed oma pere parimad kokad ja siis on kokapõll suurepärane kingitus. Kujundades põlle lisage sellele just antud kingisaajale iseloomulik sõnum või pilt ja tulemuseks on üks äge ning isikupärane kokapõll, mille puhul võite 100% kindel olla, et kellelgi teisel samasugust ei ole. Kuigi tänapäeval pole see enam väga levinud, siis varasemalt kandsid põllesid ka paljud meistrimehed. Kui vajad põlle meistrimehele, kelle töö või hobi vajaks riiete kaitseks põlle, siis meie põlled on parim valik, sest need on õmmeldud vastupidama nii kasutades kui pesus. Taas on võimalus disainida põll mehele just selliseks, et näitab kohe ära, kelle põllega tegu ja mille jaoks seda kasutatakse.

Põll naisele

Kokapõlled naistele on juba pikka aega olnud traditsiooniline kingitus erinevate tähtpäevade puhul. Emasid ja vanaemasid, kes on köögis tõelised võlurid, üllatatakse aastast aastasse emadepäeva, vanavanematepäeva ja jõulude ajal sageli põlledega, mis on armsad ja samas praktilised kingitused. Abikaasale või kallimale põlle kinkides võiks aga mõelda nö kastist välja ja lasta panna põllele midagi sootuks erilisemat ehk isegi vallatumat. Põll naisele võib olla ka väga hea soolaleiva kingitus või miks ka mitte pulmakingitus – äge sõnum põllel kannaks kindlasti selle kingitusena välja. Näiteks – „Kui mina julgen teha, siis sina julged süüa” või midagi sarnast humoorikat. Meie lehel saad kujundada ja tellida just sellise põlle, mis kingisaajat personaalselt puudutab ja põlle kandes sind meenutama paneb.

Grillpõll

Suviste pidude puhul võib olla probleemiks, mida kingituseks kaasa võtta. Alati on võimalus võtta endaga ühes midagi söödavat. Kuid kui on soov võõrustajaid millegi uue ja omapärasega üllatada, siis võib meilt kingituseks valida põlle, mis on seotud grillimisega, eriti kui tulemas ongi grillipidu ja sa tead, et peremees või perenaine oskavad grilli ääres toimetada. Võite ise välja mõelda põllele mineva sõnumi, ent meie valmistoodete seas on mitu grillimisteemalist põlle kujundust, kui endal häid ideid kohe varrukast võtta ei ole.

Laste põlled

Lisaks täiskasvanute kokapõlledele leiab meie toodete valikust ka väiksemaid põllesid lastele. Tootevalikus on päris väikestele beebidele mõeldud põlled ehk pudipõlled. Aga ka põlled juba suurematele lastele, mida tihti näiteks lasteaia või mõne huviringi jaoks tellitakse, et seal kasutades lapse riideid kaitsta. Nagu ikka, on kõik meie laste põlled ise disainitavad ja saame sinna peale trükkida just teile soovitud kirjad ja/või pildi. Nii saate tavalise põlle muuta lapse jaoks palju erilisemaks. Laste põlledele võib lihtsalt lapse nime peale trükkida, kuid võib ka mõne tema lemmik multifilmi kangelase pildi või midagi muud veel huvitavat lisada.

Põll kui firma visiitkaart

Oma töös oleme näinud, et paljud ettevõtted ja ettevõtjad (ka õpilasfirmad) mõtlevad põlledele, kui nad käivad sageli laatadel, taluturgudel või muudel üritustel oma firmat tutvustamas ja oma tooteid müümas. Põllele saab trükkida/tikkida firma nime, logo, ettevõtte tegevuse lühiülevaate jne. ning kandedes siis seda põlle, on inimesed ise oma firma elavad visiitkaardid. Personaalse kujundusega põll on lahe viis silmapaista paljude hulgast.


Kingitused kokkamishuvilisele

Kokapõll on koduses majapidamises üks igati tarvilik riideese. Aga suvisel grillihooajal on tegemist lausa hädavajaliku tarvikuga. Seega, ei maksa kahelda, et tegemist on ääretult vajaliku ja praktilise suvehooaja kingitusega. Olgu grilli taga või köögis ametis algaja kokapoiss või meisterkokk ise- oma nime ja/või motiiviga põll teeb tuju heaks ning töö lausa lendab. NetiKingi tootevalikus on olemas nii fotopõlled, kui ka tikandiga põlled. Fotopõlle kujunduse osas tasub mängu panna kogu oma fantaasi ning nii on kindel, et lõpptulemus tuleb väga lahe ning praktiline kokapõll saab uhkeks ja väärikaks kingituseks. Tikandiga põllede tegumoe ja värvivalik on väga lai ning suur niidivärvi- ja kirjastiili valik pakub palju erinevaid võimalusi põlle kaunistamiseks. Valige välja mõttetera, motiiv ja/või lihtsalt nimi ja meie abiga saab lihtsast põllest väga eriline tikandiga riideese.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.