Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

7 praktilist kingitust koolilapsele

Mida kinkida koolilapsele - see on kindlasti paljude vanemate ja vanavanemate pidev probleem. Ühest küljest tahaks kinkida midagi sellist, mida laps pidevalt küsib - teisest küljest on tihti vaja ka praktilisi asju, mida lapsed ise küsida ei oskagi. Kingitusete praktilisusest on saanud tänapäeval väga hinnatud tegur kingisaaja jaoks ning kui anda praktilisele kingitusele juurde veel isikupärasus, võite kindel olla, et olete teinud ühe ütlemata hea kingivaliku. Soov eristuda teistes ning olla originaalne, on saavutamas üha suuremat olulisust tänapäeval. Ning selle tõttu tellitakse meilt lisaks kinkimisele ka väga palju tooteid  iseendale igapäevaseks kasutamiseks ja ka koolilastele, et nende kasutatavad tarbed oleksid erilised. Järgnevalt oleme kokku pannud seitse praktilist kingitust - vajaliku tarvikut koolilapsele, mida meie e-poest leida võite.

Mõned näited meie soovitatud praktilistest kingitustest:

  • Oma pildiga pinalhttps://netikink.eu/92-kingitused-koolilapsele
  • Oma pildiga võtmehoidja
  • Oma pildiga mobiiltelefoni kott
  • Oma piliga joogipudel
  • Oma nimega saunalina
  • Oma pildi või nimega sussikott
  • Oma pildiga T-särk


Vaadake kõiki meie koolilastele sobivaid kingitusi!

1. Oma pildiga pinal

Koolilapsele on vaja palju erinevaid tarvikuid.  Omanäoline pinal on väga hea praktiline kingitus kooli minevale lapsele. Pinalile on Teil võimalik lasta trükkida oma soovitud pilt ja/või tekst. Lõpptulemus on tõeliselt meeldejääv kingitus ja kingi saaja võib kindel olla, et tema pinalit ei aeta kellegi teise omaga segamini. Pinali kujunduseks võib kasutada lapse enda pilti või pilte tema lemmikloomast, samuti on väga populaarne kujundusena kasutada lapse enda lemmikkangelasi ja sellele pildile lisada veel lapse nimi. Lõpptulemus on tõeliselt meeldejääv kingitus ja kingi saaja võib kindel olla, et tema pinalit ei aeta kellegi teise omaga segamini.

2. Oma pildiga võtmehoidja

Võtmehoidja on meie kõigi igapäevane aksessuaar, mis esmapilgul võib jääda täiesti märkamatuks, kuna on täiesti iseenesest mõistetav praktiline ja vajalik ese. Seega, kasutage juhust, et kinkida midagi praktilist, ent andke sellele igapäevasele esemele juurde mõni eriline nüanss. Näiteks otsige välja mõni vahva pilt, mis toob lapsele toredaid mälestusi meelde ning võite kindel olla, et igapäevaselt neid häid emotsioone kaasas kandes oma võtmekimbus, ei unune Te kunagi.

3. Oma pildiga mobiiltelefoni kott

Lapsevanemad seisavad tihti küsimuse ees, et kuhu panna lapsel telefon ja võtmed, et need ära ei kaoks õues mängides. Kaela riputatav kott on selleks puhuks parim valik. Disainige lapsele tema oma nime ning lemmikkangelase pildiga telefonikott ning võite kindel olla, et lapse rõõm  on  suur vahva kingituse üle. Ja ka reisile minnes või niisama väljas liikudes on väga hea kasutada kaela riputatavat kotti dokumentide jm hoidmiseks, nii ei ole muret oma oluliste asjade turvalisuse pärast. Kaelapaelaga kott  on niivõrd universaalne toode, et ei ole sündmust ega tähtpäeva, millal see ei oleks sobilik kingitus. Ja lisaks, võimalusega ise disainida  kingitust, näeb kingisaaja, et te olete  tema peale hoolega mõelnud ning  kingitusse pannud oma hoolivuse ning lugupidamise. Otsige välja mõni sobiv pilt, kaunis soov või mõtteterakene ning eriline kingitus  ongi valmis!

4. Oma pildiga joogipudel

Joogipudeliga on alati võimalus värskendav jook mugavalt kaasa võtta ükskõik kuhu parasjagu liikumas olete. Ja noored liiguvad palju - nii trennis kui ka niisama õues. Sportides on alati hea, kui joogipudel on käepärast, et janu kustutada ning piknikule ja matkama minnes saab joogipudeliga värskendava joogi mugavalt kaasa võtta. Joogipudeli kasutusvaldkond on väga lai ning selle tõttu sobib enda disainitud pildi ja/või tekstiga joogipudel kingituseks igaks tähtpäevaks igas vanused kingisaajale.

5. Oma nimega saunalina

Nimelise saunalinaga võite kindel olla, et see ei lähe kellegi teise omaga vahetusse ja tunnete oma saunalina alati kindlalt ära. Meie pakutavad  saunalinad on erksavärvilised - kokku saadaval palju erinevaid värve. Erinevate motiividega saate saunalina veelgi omanäolisemaks muuta. Koolilapsel on kindlasti vaja kehalise kasvatuse tunniks või ka trenniks oma saunalina kaasa võtta - väike kohandus teeb selle kingi aga veelgi praktilisemaks.

6. Oma pildiga või nimega sussikott

Sussikott on väga populaarne kingitus kooliteed alustavala lapsele, leides kasutust  peamiselt trenniriiete ja vahetusjalanõude  hoiustamiseks. Lasteaialastele tellitakse põhiliselt nimelisi sussikotte, mida kasutatakse samuti trennitarvikute jaoks või lihtsalt sussikotina. Lisaks leiab antud kott palju kasutust ka  seljakotina, sest  tänapäeval on igal lasteaialapsel oma seljakott, millega saab mänguasju ning riideid lasteaeda kaasa võtta.

7. Oma pildiga T-särk

Spordisärgid on meie tootevalikus väga populaarsed kingitused. Põhjus peitub selles, et tegemist on universaalsete kingitusega, mis on ühest küljest praktilised ja samas ka vajalik. Sest kes meist siis ei omaks mõnda t-särki, seega valides kingituseks t-särgi, võib päris kindel olla, et kingituseks sai valitud midagi, mille üle igal ühel on rõõm suur. Ideedepagas, kuidas t-särk või spordisärk omanäoliseks kujundanda, on ääretult suur. Kujundamiseks saate kasutada kogu oma fantaasiat-mida lennukamad on ideed, seda vahvam ja isikupärasem on lõpptulemus.

 

Vaadake kõiki meie koolilastele sobivaid kingitusi!

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.