Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Vahest on tarvis lihtsalt kiiresti mõnda soodsat kingitust. Kas on lihtsalt parasjagu raha vähe või on selleks muud põhjused. Või on ka kingituse tegemise eelarve paika pandud. Ja vahest ei olegi mõistlik liiga palju kulutada, kui saab ka väikese raha eest ilusa ja kena kingituse tehtud. Meie e-poest leiate erinevast hinnaklassist väga palju kingitusi, kuid siinkohal otsustasime kokku panna väikse ideelehe, kust leiate erinevaid kingitusi, mille hind jääb kõigil alla 10€. Loomulikult on võimalik ka teisi asju vahest kampaaniate või sooduskoodidega soodsamalt saada, kuid praegu pakutud tooted on tavahinnaga kõik alla 15€.

Kuid enne uuri kindlasti - millised on kolm lihtsat sammu võrratu kingituse tegemiseks!

Kõige levinumad kingitused meie e-poes – fotokruusid

Meie tootevalikus on palju erinevaid fotokruuse. Kõige tavalisema fotokruusi hind on 5,99€ ja see hind sisaldab siis ka juba trükki. Fotokruusi puhul on tegu kingitusega, mida erinevate tähtpäevade puhul kasutatakse. Oma fotoga tass sobib näiteks hästi isadepäevaks, jõulukingiks, sünnipäevaks ja ka kõikideks teisteks tähtpäevadeks. Palju tellitakse fototasse kingitusteks ka asutustesse - seda nii nimeliste tassidena oma töötajatele kinkimiseks kui ka logodega partneritele. Meie tootevalikus on mitmeid fotokruuse – nii seest värvilisi kui ka lihtsalt valgeid. Ja enamuse fotokruuside hind jääb siiski alla 10€. Kui näiteks lasteaias on vaja jõulukingituseks väikest, kuid praktilist kingitust, siis on fotokruus just õige valik.

Võtmehoidjad on kingitus, mis sobib igale ühele

Pakume suurt valikut erinevaid võtmehoidjaid. Võtmehoidjaid on võimalik tellida nii oma pildiga kui ka lihtsalt mõne logoga. Palju tellitakse isadele ja vanaisadele laste või lastelaste piltidega võtmehoidjaid või kallimale armsa pildiga südamekujuline võtmehoidja. Ka maja kujulised võtmehoidjad on olnud populaarne kingitus soolaleiva peo puhul, kuid samuti ka lastele oma lemmiklooma pildiga või lemmik multikakangelase pildiga.

Hiirematid – kingitus arvutikasutajale

Kui otsite lihtsat ja soodsat kingitust arvuti kasutajale, siis on selleks kindlasti hiirematt. Tõsine mängur on kindlasti rõõmus, kui tema lemmik mängu pildiga hiirematt kingitakse. Kuid samas mõjub ka kontoris puhkuse pildiga hiirematt hästi. Kuid alati ei pea ka hiirematil mingit pilti olema – võib teha ka kooliõpilasele valemi kogu – või töökaaslasele heade mõtete mati – kus igasugu häid mõtteid ja juhtnööre olemas on.

Pusled – kingitus, mis mõeldud lastele, kuid sobib ka täiskasvanutele

Erinevad pusled, mis meie e-poes saadaval on, ei ole sugugi mõeldud ainult lastele. Väga palju tellitakse puslesid ka erinevate kaartide või kutsete asemel. Oleme valmistanud ka mini kaarte puslede kujul, mis on läinud väikse orienteerumis võistluse tarbeks. Kui ka teil näiteks suvepäevadeks vaja mõni mäng organiseerida, siis võib pusle olla ka seal täiesti omal kohal. Selle asemel, et lihtsalt mingi aardekaart kätte anda – andke pusle, mille kokku panekul osalejad alles saavad teada, mida nad tegema peavad.

Külmkapimagnetid – ilusad kodukaunistajad

Külmkapimagnetid on samuti ühed populaarsed kingitused. Tegu on lihtsa, kuid mõnes mõttes ka praktilise kingitusega, mis õige pildi või sõnumiga pidevalt kingituse saajal silme lähedal on. Sest on ju külmkapp enamasti kodudes praegu see koht, mille juures vähemalt mitu korda päevas käiakse. Külmkapimagneteid tellitakse nii kallima pildiga, lemmiklooma pildiga kui ka puhkuse piltidega. Kuid ei ole ka haruldased kingitused praktiliste mõtteteradega magnetid. Võimalusi on mitmeid.

Tikanditega käterätikud – kingitus töökaaslasele

Kuigi tikanditega saunalinad on juba kallimad tooted, siis alla 15€ on võimalik meie poest leida tikanditega käterätikuid. Käterätik on väga praktiline kingitus nii suurele kui väiksele. Näiteks lastel võib vaja minna oma nimelist käterätikut lasteaias või laagris. Kuid miks mitte ka kodus. Kuid vanematel – miks mitte ka tööjuures. Mitmed asutused on oma töötajatele tikanditega kätterätikuid kinkinud – enamasti lisanud sinna ka oma ettevõtte nime.

Ostukotid – kingituseks ostlejale

Pakume mitmeid erinevaid ostukotte, mida on võimalik tellida nii tikandiga kui ka pildiga. Eriti just vanaemadele ja vanaisadele ostetakse ostukotte, kus peal meeldiv pühendus. Tihti piisab ka lihtsalt kirjast „Vanaema ostkott”. Kuid lisaks tellitakse ka puhkuse või ranna piltidega kotte suvel lihtsalt rannakotiks, millega hea rätik ja muu vajalik randa kaasa võtta.

Selleks, et teha hea kingitust, ei ole tarvis mitte suurt rahakotti vaid hoopis head ideed!

Kui kahtled, kas fotokingitused on ikka õiged - siis loe lähemalt - Miks fotokingitused on suurepärased kingitused

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.