Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingitus emadepäevaks

Millal on emadepäev 2024 aastal? - Vastus 12. mail

Emadepäev on emade jaoks eriline tähtpäev, mis langeb 2024. aastal 12. maile. Sel päeval tahavad igas vanuses lapsed näidata oma emadele, kui väga nad neid armastavad ja hindavad. Kui otsite ideaalset kingitust emadepäevaks aastal 2024, olete jõudnud õigesse kohta! Meil on mõned suurepärased ideed kingituste jaoks, mida teie ema armastab.

Üks lihtsamaid kingitusi emadepäevaks aastal 2024 on lillekimp. Olenemata sellest, kas valite lihtsa kimpu või midagi keerukamat, hindab teie ema seda žesti kindlasti kõrgelt. Võid osta talle ka juurde karbi tema lemmikšokolaadi või küpsiseid. Kui teie ema on ehete fänn, võite talle soetada kauni kaelakee või käevõru.

Kuid meie lehelt leiate veel palju teisi ja oluliselt huvitavamaid kingitusi, mida emale võib kinkida. Näiteks erilised pühendusega kruusid, t-särgid, hommikumantlid, tikanditega saunalinad - valik tundub lõputu ja mõnes mõttes ta seda ongi. Sest lisaks paljudele juba valmis kujundustele võid lasta meil midagi täiesti ainulaadset valmistada - midagi sellist, mida maailmas teist sellist ei oleks. Nii nagu ka ema on ainulaadne.

Ükskõik, mida te ka ei valiks, teie ema hindab kindlasti teie hoolivust 2024. aasta emadepäeval. Nende ideede abil leiad kindlasti oma emale tema tähtpäevaks sobivaima kingituse.

Kuid siin on meie soovitatud kingitused emadepäevaks 2024 aastal.

Emad on nagu nööbid, mis kõike/kõiki koos hoiavad.

See on üks armas ütlus, mis vastab 200% ulatuses tõele. Emal on sada ametit. Ema tegutseb igapäevaselt pere ja kodu heaolu silmas pidades ning sageli ennast tahaplaanile jättes või mõnikord end üldse ära unustades. Ja kui Sa nüüd mõtled kõige selle peale, siis esita endale küsimus, millal sa viimati oma ema tänasid ja tunnustasid selle töö eest, mille tööaeg on 24/7?


Ilus oleks, kui emasid peame meeles aastaringselt, ent õnneks on aastas 1 päev, mis on mõeldud just emadele – emadepäev.Kingitus emadepäevaks NetiKingist

Siin artiklis tahamegi Sulle anda mõtteid ja nõuandeid, kuidas ema tunnustada ja teda tänada selle eest, et ta on just Sulle parim ema.

Kui te seda artiklit loete, siis ärge unustage ka asjaolu, et emad saavad vanaemadeks ja siis veel vanavanaemadeks jne. Ka vanaemasid, vanavanaemasid ning ristiemasid tasub emadepäeval meelespidada ning tänada.

Meie arvates kõige suurem kingitus, mida emadele teha saate on kinkida aega, teie ühist aega. Tänapäeva kiirustava elutempo juures on aeg sageli defitsiit ja seda väärtuslikum on ühine aeg, see on suur kingitus, mis jääb kauaks ka meelde.

Aga olgem samuti ausad selles osas, et kingitused, mida käega katsuda saab, on samuti toredad. Vaevalt leidub inimest, kellele ei meeldi kinke saada.

Aga, et kingisaaja tõeliselt rõõmustaks kingituse üle, siis peab see olema just talle mõeldud kingitus. Seega, kui hakkate otsima oma emale kingitust emadepäevaks, siis mõelge oma ema peale. Mis on tema huvid ja hobid, mis paneb teie ema silmad särama?

On see kokkamine, aiatööd? Huvitavad teda raamatud, kunst või teater? On su ema liikuva eluviisiga? Meeldib talle kohvi juua? Kas su ema hindab huumorit ja talle meeldib naerda?
Kõik need küsimused aitavad sul leida õige suuna, kuhu tasub vaadata, et leida emale kingitus, mis ta südame tõeliselt helisema paneb.

Järgnevalt tutvustame teile meie e-poe parimad kingiideed emadepäevaks. Need on kingitused, mida võite julgelt emale kinkida.

Kust on emadepäev alguse saanud?

Emadepäev on Eestis maikuu teisel pühapäeval. Emadepäeva tähistati esmakordselt 10. mail 1908. aastal Ameerika Ühendriikides. Tänapäeval on emadepäev ka Eestis kujunenud pühaks, millal lapsed peavad meeles oma emasid. Kuid kindlasti on paljudel tekkinud ühel hetkel probleem, et mida emale kinkida selle tähtsa päeva puhul. Tavapäraselt võib alati kinkida sellel päeval lilli ja lihtsalt õnne soovida, kuid vahest soovitakse siiski midagi meeldejäävamat kinkida. Siinkohal tuleme appi meie oma eriliste fotomeenetega. Meie valmistame huvitavaid fotomeeneid Teie piltidest ja nii saate tõeliselt meeldejääva kingituse.

Parim kingitus emale  emadepäevaks NetiKink e-poest

Fotokruusid emadele

Meie e-poe kindlasti müüdumad kingitused on fotokruusid. Kui mõttes on teha emale äge tass, siis nende valikust leiad kindlasti sobiliku. Kui aga endal head mõtet kohe ei tule, siis tasub ka vaadata valmiskujundusega tasse, mis mõeldud just emadele ning emadepäevaks.

Tikandiga kingitused emale

Praktilised kingitused, mis kannavad armsat sõnumit, on kindlasti need, mille üle emad ja vanaemad rõõmustavad. Kui ka sulle tundub nii, siis peaksid meie tootdete hulgast oma emale leidma sobiva kingituse.

Kui ema meeleldi asjatab köögis, siis tasub mõelda põllele, pajakinnastele, pajalappidele, lõikelauale – need tooted on ka meie tootevalikus olemas. Taaskord on sul ise võimalus kujundada need tooted, aga võid valida ka juba olemasoleva kujundusega põlle või lõikelaua.

Samuti on praktilised kingitused tikandiga saunalinad. Selline kingitus tagab selle, et saunas või spaas ei lähe rätik kunagi segi kellegi teise omaga. Saame tikkida saunalinadele nimesid, motiive, armsaid sõnumeid. Kui sul on idee, aga meie toodete hulgast teostust ei leia, siis võta meiega ühendust ja ehk saame su soovi ka ellu viia. Tikandiga tooted on meie kleintide hulgas popid ja nende kohta oleme saanud palju positiivset tagasisidet. Rõõmusta ka Sina oma ema kauni, tikandiga kingitusega.

Populaarseteks kingitusteks võib meie e-poes pidada ka personaalse kujundusega riietusesemeid. Olgu siis valikuks tikandiga fliis või hommikumantel, lõbusa sõnumiga t-särk või jahedal õhtul mõnusat soojust pakkuv dressipluus, mille on omanäoliseks muutnud äge sõnum – kõik sobivad kingitused emadepäevaks.

Tikandiga tooted on väga praktilised, kauakestvad ja erilised.

Lahedad t-särgid emadele

Oleme loonud ka erilised t-särgi kujundused spetsiaalselt emadele.

Kui sulle siiski aga tundub, et praktiline asi on liiga asine ja tavaline, siis soovitame valida kingitus, mis kõneleb otse südamega. Sellised kingitused sisaldavad mälestusi ja seeläbi talletuvad neis suured ning kustumatud emotsioonid. Nendeks suurepärasteks emadepäeva kingitusteks on fotopaneelid, fotokivid, fotokristallid ja samuti ka seinakellad. Tegelikult on need tooted kõik alternatiivid tavalisele fotole pildiraamis. Me saame kõigile neile trükkida pilte, mis on tähtsad ja olulised just teie perele ja nii saavad hakata need kaunid kingitused kaunistama üht kodu ja tooma sinna positiivseid emotsioone. Lisaboonus Sinule, kui kingitegijale, on see, et sa tuled koheselt ema mõtetesse, kui ta pilk peatub Sinu kingitusel. Ja see tekitab kindlasti uusi positiivseid tundeid ja emotsioone juurde.

Me kõik oleme erinevad, meie võimalused on erinevad ja meie soovid on erinevad. Kui sinul on soov valida oma emale kingitus, mis on väike ja oleks pigem väga isiklik ning personaalne ja võõrad silmad seda ehk ei panekski tähele, ka siis saame meie oma toodetega sind kingivalikul aidata. Võtmehoidjad, prillipuhastuslapid, külmkapimagnetid, taskupeeglid – kõik need on väiksed, ent suurepärased kingiideed. Sinu poolt antud piltide ja tekstidega saame need tooted muuta ainulaadseks, kordumatuks ja väga isiklikuks. Samas on meil ka nende toodete juures juba valmislahendusi, kus sina ei pea kujundusega üldse oma pead vaevama.

Teised lahedad kingiideed emadele 

Veel mõned head ja praktilised kingitused emale emadepäeva puhul.

Meie e-poes ongi tänasel päeval kaks suurt suunda, kuidas valida kingitus. Kas sa tahad ja soovid ise oma personaalse kingituse disainida või siis valid meie kujundajate mõttetööst sündinud valmiskujundustest välja oma lemmiku. Viimase variandi puhul mõne toote saad kohe lisada ostukorvi, mõnedel toodetel tuleb sul teha väikseid valikuid (valida sobiv toode, lisada pilt jne.) ning seejärel valmib haruldane kingitus. Mõnda aeg on meie lehel üleval olunud ka nutikas kingivalija, kus sina valid kingisaaja/tähtpäeva/kingisaaja huviala (või siis kõik need koos) ja siis meie süsteem pakub sulle võimalikke, häid kingiideid. Seega, kui sul endale mõtteid napib, mida emale/vanaemale emadepäevaks kinkida ning ka see artikkel sind ei aidanud, siis kasuta meie nutikat kingivalijat. Loodetavasti leiad hea kingituse sealt.

Oleme palju kingiideid kokku koondanud meie KINGITUS EMADEPÄEVAKS toodete kategooriasse. Vaata seda kohe, sest sealt võid leida väga palju huvitavaid ideid - ka selliseid, mille peale sa alguses võibolla ei mõelnudki. 

Kuid kõige lihtsamini leiad vast head ideed hoopis meie filtreid kasutades - mida saad kohe ka siin lehe päises kasutada!

Vaata kuidas:

Kingitus emadepäevaks NetiKingist - kingi emale emotsioone!

Kingiideed

Enamus NetiKink poe tooteid sobivad ka emadepäevaks kingituseks. Tee- või kohvisõbrale on sobiv kingitus kindlasti fotokruus. Meie poe fotokruuside valik on suur, sealt leiab igale emale sobivat värvi ning sobiva kujuga fotokruusi. Kindlasti tasub vaadata ka meie spetsiaalseid taustadega fotokruuse, mille abil õnnestub kindlasti veelgi huvitavama kingituse emale emadepäevaks valmistada. 

Hea kingitus emadepäevaks on erinevad külmkapimagnetid - lapsed ning lapselapsedEmadepäevaks külmkapimagnet Emadepäevaks fotokivimeenuvad igakord, kui külmiku juurde on asja. Kui soovite aga suuremaid kingitusi, siis on suurepäraseks kingituseks emadepäevaks fotokividFotokivi on oivaline alternatiiv tavalisele raami sisse pandavale pildile. 

Emadepäevaks võib emale praktiliseks kingituseks osutuda ka rahakottkosmeetikakotttaskupeegel või maniküüritarvete komplekt. Kõik need kingitused on väga praktilised, ent spetsiaalselt kingisaajale disainitult on need omapärased ning seetõttu väga meeldejäävad.

Kokkamishuvilise ema emadepäeva teeks väga rõõmsaks näiteks see, kui ta kingituseks saaks mõne köögis vajamineva eseme meie tootevalikust - olgu selleks siis lõikelaudpajalapid või pajakinnas. Saate need ise kujunda, lastes peale trükkida mõne lõbuse pildi ja/või teksti. 

 

Emadepäevaks praktiline kingitusEriliseks kingituseks võib olla ka pritspudel ehk kastmispudel, eriti kui kingisaaja on veidi rohenäpp, kellel kodus palju taimi või kellele meeldib tegeleda potipõllumajandusega.

 

 

Ka sobivad emadepäevaks kingituseks väga hästi meie pakutavad tikanditega saunalinad ja käterätikud, kuid samuti ka soojad fliisid. Lisaks võib kaaluda kingituseks ka ehete karpi või taskupeeglit, mis emal alati kaasas on.

Seinakell 

Vali meie seinakellade seast omale sobiv ja trükime sellele rõõmsaid mälestusi meenutava pildi või teksti, mis emal hinge soojaks teeb. On selleks siis perepilt või pilt lastelastest, meenutus kunagisest reisist vms. Tekstiks sobivad erinevad ütlused ja südamest tulevad head soovid.
Valida on nelja erineva kella vahel, milline võiks sinu kallile emale või vanaemale meeldida? 

Fotokruus

Olgu emadepäeva kingisaaja lemmikjoogiks tee, kohv või hoopis piim - fotokruus on alati sobiv kingitus. Fotokruusile saame trükkida pildi või teksti, mis joojal südame rõõmsaks teeb. Meie kruuside valik on väga suur. On ühevärvilisi, värvimuutvaid ja läbipaistvaid kruuse. On suuremaid ja väiksemaid, lusikaga ja ilma, valikus on isegi termoseid ja termostasse. Valided kingituseks kruusi, võid olla kindel, et teist samasugust  pole mitte kellegil. See on ühtmoodi nii emotsionaalne kui ka praktiline üllatus ja sobib kõigile.
 

Meie poest leiate veel palju teisi huvitavaid fotomeeneid, mida EMADEPÄEVAKS kinkida.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.