Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingitus emadepäevaks

Kas tead, millal on emadepäev 2022 aastal? Õige vastus on 8. mail!

Kõige populaarsemad kingitused emadele 2022 aastal

 • Klassikaline pusa Super emme
  NewSupremesuperemme

  Kui soovid emale teha kingituseks midagi praktilist, samas armsat, siis vali meie toodete hulgast pusa Super emme. Antud pusa on hea kingitus emale sünnipäevaks, emadepäevaks või jõuludeks.

  36,99 €
 • Kokapõll Ema on super kokk!
  GALAemasuperkokk

  Kui sinu ema oskab köögis toimetades välja võluda suu(re)päraseid sööke ja soovid teda selle eest kiita, siis vali talle kingiks kokapõll Ema on super kokk! . See põll on hea kingitus sünnipevaks, jõuludeks või emadepäevaks.

  30,99 €
 • Klassikaline pusa Ema aastast...
  Supremeemaaastast

  Kui vajad emale kingitust, mis on praktiline ja samas ka silmahakkav, siis vali meie pusa Ema aastast... . See ägeda kujundusega pusa on vahva kingitus emadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina pead valima pusa värvi, trüki värvuse ja kirjutama, millal ema emaks sai. Edasi teeme meie kingituse emale, mis paneb tema südame rõõmust...

  36,99 €
 • Saunalina Kõige kallimale emale!
  FRV_75x150_koigekallimaleemale

  Saunalina Kõige kallimale emale! on südantsoojendav kingitus emale sünnipäevaks, emadepäevaks või jõuludeks. Pehme saunalina, millele oleme lisanud kauni tikandi on küll praktiline kingitus, mis aga teeb emale kindlasti suurt rõõmu ja paneb südame heldima.

  23,99 €
 • Saunalina Parim ema
  FRV_75x150_PARIMEMA

  Saunalina Parim ema on armas, ent samas praktiline kingitus emale emadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid saunalina tooni ja tikandi värvi ning siis saame meie teha kingituse, mis teeb emale palju rõõmu.

  23,99 €
 • Ümmargune seinakell Ema oled väga kallis
  HBZ04-ema-oled-vaga-kallis

  Kui vajad emale kingitust emadepäevaks või sünnipäevaks, mis lisaks kaunistab ka tema kodu, siis vali meie toodete hulgast seinakell Ema oled väga kallis. See kaunis seinakell koos aegumatu sõnumiga on suurepärane kingitus emale igaks tähtpäevaks. Vali välja kas suur või väike kell, lisa pilt ning seejärel teeme meie kingituse, mida kõik tähele panevad ja...

  23,65 €

Lisaks vaadake kindlasti ka neid kingiideid emadele:

 • Fotokruus Ilusad lapsed
  TTAVILUSADLAPSED

  Kui sul on maailma parim ema ja ta hindab samuti head nalja, siis kingi talle emadepäevaks vahva fotokruus Ilusad lapsed. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, vali emale vaid õige fotokruus, kuhu meie kujunduse trükime. Edasi valmib humoorikas, ent südantsoojendav kingitus.

  5,99 €
 • Ainult parim ema edutatakse vanaemaks fotokruus
  parimEMAedutatakse

  Ainult parim ema edutatakse vanaemaks fototass - kingitus parimale tulevasele või juba olevale vanaemale! Suurepärane kingitus emadepäevaks, jõuludeks või sünnipäevaks. Iga ema/vanaema heldib sellist tassi kingituseks saades.

  5,99 €
 • Naiste t-särk Super emme
  NTSSUPEREMME

  Lõbusa sõnumiga naiste t-särk Super emme on praktiline, samas südamlik kingitus sinu emale emadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige särgi suurus ja värv ning edasi teeme meie su emale super kingituse.

  19,99 €
 • Ma armastan... fotokruus
  MAARMASTANTASS

  Ma armastan... fototass - kingitus kallimale teie pildi ja tekstiga. Sinu pilt läheb ilusa südame sisse ja näidistassil Emmet asemel läheb sinu soovitud kiri. Loo tõeliselt võrratu sõbrapäeva kingitus kallimale.

  5,99 €
 • Fotokruus Südamed Mammale
  TTAVsydamedmammale

  Fotokruus kirjaga "Meie südamed kuuluvad mammale" on armas ja südamlik kingitus emale ja/või vanaemale. See fotokruus on väga hea kingitus emadepäevaks, sünnipäevaks või näiteks jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja õige fotokruus ja edasi saame meie teha sulle südantliigutava kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Ema on oluline!
  TTAVemaonoluline

  Kui otsid oma laste emale südamlikku kingitust, siis vali fotokruus Ema on oluline!. Kindlasti rõõmustab selline kingitus iga ema emadepäeval, ent see fotokruus on sobilik kink ka sünnipäevaks või jõuludeks. Meie oleme teinud kujundamistöö sinu eest ära, sina vali välja õige tass, lisa armas foto ning seejärel teeme meie kingituse, mis paneb ema südame...

  5,99 €

Emad on nagu nööbid, mis kõike/kõiki koos hoiavad.

See on üks armas ütlus, mis vastab 200% ulatuses tõele. Emal on sada ametit. Ema tegutseb igapäevaselt pere ja kodu heaolu silmas pidades ning sageli ennast tahaplaanile jättes või mõnikord end üldse ära unustades. Ja kui Sa nüüd mõtled kõige selle peale, siis esita endale küsimus, millal sa viimati oma ema tänasid ja tunnustasid selle töö eest, mille tööaeg on 24/7?


Ilus oleks, kui emasid peame meeles aastaringselt, ent õnneks on aastas 1 päev, mis on mõeldud just emadele – emadepäev.Kingitus emadepäevaks NetiKingist

Siin artiklis tahamegi Sulle anda mõtteid ja nõuandeid, kuidas ema tunnustada ja teda tänada selle eest, et ta on just Sulle parim ema.

Kui te seda artiklit loete, siis ärge unustage ka asjaolu, et emad saavad vanaemadeks ja siis veel vanavanaemadeks jne. Ka vanaemasid, vanavanaemasid ning ristiemasid tasub emadepäeval meelespidada ning tänada.

Meie arvates kõige suurem kingitus, mida emadele teha saate on kinkida aega, teie ühist aega. Tänapäeva kiirustava elutempo juures on aeg sageli defitsiit ja seda väärtuslikum on ühine aeg, see on suur kingitus, mis jääb kauaks ka meelde.

Aga olgem samuti ausad selles osas, et kingitused, mida käega katsuda saab, on samuti toredad. Vaevalt leidub inimest, kellele ei meeldi kinke saada.

Aga, et kingisaaja tõeliselt rõõmustaks kingituse üle, siis peab see olema just talle mõeldud kingitus. Seega, kui hakkate otsima oma emale kingitust emadepäevaks, siis mõelge oma ema peale. Mis on tema huvid ja hobid, mis paneb teie ema silmad särama?

On see kokkamine, aiatööd? Huvitavad teda raamatud, kunst või teater? On su ema liikuva eluviisiga? Meeldib talle kohvi juua? Kas su ema hindab huumorit ja talle meeldib naerda?
Kõik need küsimused aitavad sul leida õige suuna, kuhu tasub vaadata, et leida emale kingitus, mis ta südame tõeliselt helisema paneb.

Järgnevalt tutvustame teile meie e-poe parimad kingiideed emadepäevaks. Need on kingitused, mida võite julgelt emale kinkida.

Kust on emadepäev alguse saanud?

Emadepäev on Eestis maikuu teisel pühapäeval. Emadepäeva tähistati esmakordselt 10. mail 1908. aastal Ameerika Ühendriikides. Tänapäeval on emadepäev ka Eestis kujunenud pühaks, millal lapsed peavad meeles oma emasid. Kuid kindlasti on paljudel tekkinud ühel hetkel probleem, et mida emale kinkida selle tähtsa päeva puhul. Tavapäraselt võib alati kinkida sellel päeval lilli ja lihtsalt õnne soovida, kuid vahest soovitakse siiski midagi meeldejäävamat kinkida. Siinkohal tuleme appi meie oma eriliste fotomeenetega. Meie valmistame huvitavaid fotomeeneid Teie piltidest ja nii saate tõeliselt meeldejääva kingituse.

Parim kingitus emale emadepäevaks NetiKink e-poest

Fotokruusid emadele

Meie e-poe kindlasti müüdumad kingitused on fotokruusid. Kui mõttes on teha emale äge tass, siis nende valikust leiad kindlasti sobiliku. Kui aga endal head mõtet kohe ei tule, siis tasub ka vaadata valmiskujundusega tasse, mis mõeldud just emadele ning emadepäevaks.

 • Fotokruus Ema on oluline!
  TTAVemaonoluline

  Kui otsid oma laste emale südamlikku kingitust, siis vali fotokruus Ema on oluline!. Kindlasti rõõmustab selline kingitus iga ema emadepäeval, ent see fotokruus on sobilik kink ka sünnipäevaks või jõuludeks. Meie oleme teinud kujundamistöö sinu eest ära, sina vali välja õige tass, lisa armas foto ning seejärel teeme meie kingituse, mis paneb ema südame...

  5,99 €
 • Fotokruus Super vanaema
  TTAV2supervanaema

  Kui otsid oma suurepärasele emale, kes on samuti äge vanaema, südamlikku ja praktilist kingitust, siis vali fotokruus Super vanaema . See on armas kink sünnipäevaks, emadepäevaks. Vali välja õige kruus, lisa armas foto ja edasi teeme meie kingituse, mis täidab ema/vanaema südame suure rõõmuga ja millest tema lemmikjook maitseb veel kordades paremini.

  5,99 €
 • Fotokruus Ema lemmiklaps
  TTAVemalemmiklaps

  Lustliku sõnumiga ja lapse pildiga fotokruus Ema lemmiklaps on äge kingitus emale sünnipäevaks, emadepäevaks või mõneks isiklikuks sündmuseks. Selline kruus parandab tuju ja ema lemmikjook maitseb ka kindlasti kordades paremini just sellest tassist juues. Kujundus on valmis, sina vali õige tass, lisa foto ja edasi teeme meie vahva kingituse, mis paneb ema...

  5,99 €
 • Fotokruus Emme, armastan sind...
  TTAVEMMEARMASTAN

  Kui soovid oma emale emadepäeval lihtsalt ja selgelt teada, anda, kui tähtis ja oluline ta sulle on, siis vali kingituseks meie fotokruus Emme, armastan sind... Kujundus on meie poolt juba valmis, sina vali välja vaid õige fototass, mis sobib just sinu emale ja edasi teeme meie sulle südamliku kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Ilusad lapsed
  TTAVILUSADLAPSED

  Kui sul on maailma parim ema ja ta hindab samuti head nalja, siis kingi talle emadepäevaks vahva fotokruus Ilusad lapsed. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, vali emale vaid õige fotokruus, kuhu meie kujunduse trükime. Edasi valmib humoorikas, ent südantsoojendav kingitus.

  5,99 €
 • Kruus Ema aastast...
  TTAVEMAAASTAST

  Fototass EMA on armas ja samas praktiline kingitus emale/vanaemale sünnipäevaks, jõuludeks või emadepäevaks. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, sina vali välja vaid fotokruus, kuhu selle trükime ja lisa õige aastaarv ning edasi valmistame meie sulle südantliigutava kingituse.

  5,99 €
 • Laheda Ema fotokruus
  laheEMA

  "MA ei ole tavaline EMA, ma olen LAHE EMA" fototass on humoorikas kingitus sinu lahedale emale! Pead valima vaid fototassi ja edasi teeme meie juba sulle ägeda kingituse.

  5,99 €
 • Cool Mom fotokruus
  coolmom

  "I'M not like A Regular Mom, I'M a COOL MOM" fototass on humoorikas kingitus sinu lahedale emale. Sina pead valima vaid fotokruusi ning meie teeme sulle juba laheda kingituse.

  5,99 €

Tikandiga kingitused emale

Praktilised kingitused, mis kannavad armsat sõnumit, on kindlasti need, mille üle emad ja vanaemad rõõmustavad. Kui ka sulle tundub nii, siis peaksid meie tootdete hulgast oma emale leidma sobiva kingituse.

Kui ema meeleldi asjatab köögis, siis tasub mõelda põllele, pajakinnastele, pajalappidele, lõikelauale – need tooted on ka meie tootevalikus olemas. Taaskord on sul ise võimalus kujundada need tooted, aga võid valida ka juba olemasoleva kujundusega põlle või lõikelaua.

Samuti on praktilised kingitused tikandiga saunalinad. Selline kingitus tagab selle, et saunas või spaas ei lähe rätik kunagi segi kellegi teise omaga. Saame tikkida saunalinadele nimesid, motiive, armsaid sõnumeid. Kui sul on idee, aga meie toodete hulgast teostust ei leia, siis võta meiega ühendust ja ehk saame su soovi ka ellu viia. Tikandiga tooted on meie kleintide hulgas popid ja nende kohta oleme saanud palju positiivset tagasisidet. Rõõmusta ka Sina oma ema kauni, tikandiga kingitusega.

Populaarseteks kingitusteks võib meie e-poes pidada ka personaalse kujundusega riietusesemeid. Olgu siis valikuks tikandiga fliis või hommikumantel, lõbusa sõnumiga t-särk või jahedal õhtul mõnusat soojust pakkuv dressipluus, mille on omanäoliseks muutnud äge sõnum – kõik sobivad kingitused emadepäevaks.

Tikandiga tooted on väga praktilised, kauakestvad ja erilised.

Lahedad t-särgid emadele

Oleme loonud ka erilised t-särgi kujundused spetsiaalselt emadele.

 • Naiste t-särk Headel emadel on...
  NTSheadelEmadelon

  Kui otsid oma emale või oma laste emale humoorikat kingitust, siis suurepärane kingiidee on naiste t-särk Headel emadel on... . Selline t-särk sobib kingituseks emadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on juba valmis, sina vali sobiv t-särk, teksti värvus ja siis valmibki üks praktiline ja vahva kingitus heale emale. 

  17,99 €
 • Naiste t-särk Ema suudab kõike
  NTSemaSuudabKoike

  Kui otsid oma emale või oma laste emale lahedat ja egopaitavat kingitust, siis vali meie toodete hulgast naiste t-särk Ema suudab kõike. Tegu on t-särgiga, mis on suurepärane emadepäeva kingitus. Kujundus on meie poolt valmis tehtud, sina vali välja vaid õige t-särk ja trüki värvus ja siis teeme meie emale motiveeriva kingituse.

  17,99 €
 • Fotosärk Ema ametid
  SUBLIMA/PIXEL-EmaAmetid

  Kui vajad tegusale emale lõbusat ja praktilist kingitust, siis vali meie toodete hulgast fotosärk Ema Ametid. See t-särk on super kingitus emadepäevaks, aga rõõmustab ema kindlasti ka teiste tähtpäevade ning sündmuste puhul. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige t-särgi suurus ning siis teeme meie silmahakkava kingituse, mida ema kannab rõõmuga.

  15,99 €
 • Naiste t-särk Super emme
  NTSSUPEREMME

  Lõbusa sõnumiga naiste t-särk Super emme on praktiline, samas südamlik kingitus sinu emale emadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige särgi suurus ja värv ning edasi teeme meie su emale super kingituse.

  19,99 €
 • Naiste t-särk Ema - Kuninganna
  NTSEMAKUNINGANNA

  Armsa sõnumiga naiste t-särk Ema - Kuninganna südamlik ning praktiline kingitus sinu emale emadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina vali välja vaid õige särgi suurus, värv ning trüki värvus ning edasi teeme meie kena kingituse, mis rõõmustab just sinu ema.

  17,99 €
 • T-särk Väikesed inimesed sinu südames
  NTSVAIKSEDINIMESED

  Armsa kirjaga "Mõnikord võtavad väikesed inimesed kõige rohkem ruumi sinu südames" naiste t-särk on suurepärane kingitus emale või vanaemale emadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujunduse oleme sinu eest juba ära teinud, sina vali välja vaid t-särgi värv ja õige suurus ning trüki värv ning edasi valmistame meie sulle südamliku kingituse.

  17,99 €
 • T-särk Sporty MAAILMA PARIM EMA
  TSSPORTYW2

  Maailma parima ema särk

  18,99 €
 • T-särk Miss PARIM EMA
  TSMISS3

  Miss t-särk PARIM EMA - suurepärane kingitus emale

  17,99 €

Kui sulle siiski aga tundub, et praktiline asi on liiga asine ja tavaline, siis soovitame valida kingitus, mis kõneleb otse südamega. Sellised kingitused sisaldavad mälestusi ja seeläbi talletuvad neis suured ning kustumatud emotsioonid. Nendeks suurepärasteks emadepäeva kingitusteks on fotopaneelid, fotokivid, fotokristallid ja samuti ka seinakellad. Tegelikult on need tooted kõik alternatiivid tavalisele fotole pildiraamis. Me saame kõigile neile trükkida pilte, mis on tähtsad ja olulised just teie perele ja nii saavad hakata need kaunid kingitused kaunistama üht kodu ja tooma sinna positiivseid emotsioone. Lisaboonus Sinule, kui kingitegijale, on see, et sa tuled koheselt ema mõtetesse, kui ta pilk peatub Sinu kingitusel. Ja see tekitab kindlasti uusi positiivseid tundeid ja emotsioone juurde.

Me kõik oleme erinevad, meie võimalused on erinevad ja meie soovid on erinevad. Kui sinul on soov valida oma emale kingitus, mis on väike ja oleks pigem väga isiklik ning personaalne ja võõrad silmad seda ehk ei panekski tähele, ka siis saame meie oma toodetega sind kingivalikul aidata. Võtmehoidjad, prillipuhastuslapid, külmkapimagnetid, taskupeeglid – kõik need on väiksed, ent suurepärased kingiideed. Sinu poolt antud piltide ja tekstidega saame need tooted muuta ainulaadseks, kordumatuks ja väga isiklikuks. Samas on meil ka nende toodete juures juba valmislahendusi, kus sina ei pea kujundusega üldse oma pead vaevama.

Teised lahedad kingiideed emadele 2019 aastal

Veel mõned head ja praktilised kingitused emale 2019 aasta emadepäeva puhul.

Meie e-poes ongi tänasel päeval kaks suurt suunda, kuidas valida kingitus. Kas sa tahad ja soovid ise oma personaalse kingituse disainida või siis valid meie kujundajate mõttetööst sündinud valmiskujundustest välja oma lemmiku. Viimase variandi puhul mõne toote saad kohe lisada ostukorvi, mõnedel toodetel tuleb sul teha väikseid valikuid (valida sobiv toode, lisada pilt jne.) ning seejärel valmib haruldane kingitus. Mõnda aeg on meie lehel üleval olunud ka nutikas kingivalija, kus sina valid kingisaaja/tähtpäeva/kingisaaja huviala (või siis kõik need koos) ja siis meie süsteem pakub sulle võimalikke, häid kingiideid. Seega, kui sul endale mõtteid napib, mida emale/vanaemale emadepäevaks kinkida ning ka see artikkel sind ei aidanud, siis kasuta meie nutikat kingivalijat. Loodetavasti leiad hea kingituse sealt.

Oleme palju kingiideid kokku koondanud meie KINGITUS EMADEPÄEVAKS toodete kategooriasse. Vaata seda kohe, sest sealt võid leida väga palju huvitavaid ideid - ka selliseid, mille peale sa alguses võibolla ei mõelnudki. 

Kuid kõige lihtsamini leiad vast head ideed hoopis meie filtreid kasutades - mida saad kohe ka siin lehe päises kasutada!

Vaata kuidas:

Kingitus emadepäevaks NetiKingist - kingi emale emotsioone!

Kingiideed

Enamus NetiKink poe tooteid sobivad ka emadepäevaks kingituseks. Tee- või kohvisõbrale on sobiv kingitus kindlasti fotokruus. Meie poe fotokruuside valik on suur, sealt leiab igale emale sobivat värvi ning sobiva kujuga fotokruusi. Kindlasti tasub vaadata ka meie spetsiaalseid taustadega fotokruuse, mille abil õnnestub kindlasti veelgi huvitavama kingituse emale emadepäevaks valmistada. 

Hea kingitus emadepäevaks on erinevad külmkapimagnetid - lapsed ning lapselapsedEmadepäevaks külmkapimagnet Emadepäevaks fotokivimeenuvad igakord, kui külmiku juurde on asja. Kui soovite aga suuremaid kingitusi, siis on suurepäraseks kingituseks emadepäevaks fotokivid. Fotokivi on oivaline alternatiiv tavalisele raami sisse pandavale pildile. 

Emadepäevaks võib emale praktiliseks kingituseks osutuda ka rahakott, kosmeetikakott, taskupeegel või maniküüritarvete komplekt. Kõik need kingitused on väga praktilised, ent spetsiaalselt kingisaajale disainitult on need omapärased ning seetõttu väga meeldejäävad.

Kokkamishuvilise ema emadepäeva teeks väga rõõmsaks näiteks see, kui ta kingituseks saaks mõne köögis vajamineva eseme meie tootevalikust - olgu selleks siis lõikelaud, pajalapid või pajakinnas. Saate need ise kujunda, lastes peale trükkida mõne lõbuse pildi ja/või teksti. 

 

Emadepäevaks praktiline kingitusEriliseks kingituseks võib olla ka pritspudel ehk kastmispudel, eriti kui kingisaaja on veidi rohenäpp, kellel kodus palju taimi või kellele meeldib tegeleda potipõllumajandusega.

 

 

Ka sobivad emadepäevaks kingituseks väga hästi meie pakutavad tikanditega saunalinad ja käterätikud, kuid samuti ka soojad fliisid. Lisaks võib kaaluda kingituseks ka ehete karpi või taskupeeglit, mis emal alati kaasas on.

Seinakell 

Vali meie seinakellade seast omale sobiv ja trükime sellele rõõmsaid mälestusi meenutava pildi või teksti, mis emal hinge soojaks teeb. On selleks siis perepilt või pilt lastelastest, meenutus kunagisest reisist vms. Tekstiks sobivad erinevad ütlused ja südamest tulevad head soovid.
Valida on nelja erineva kella vahel, milline võiks sinu kallile emale või vanaemale meeldida? 

Fotokruus

Olgu emadepäeva kingisaaja lemmikjoogiks tee, kohv või hoopis piim - fotokruus on alati sobiv kingitus. Fotokruusile saame trükkida pildi või teksti, mis joojal südame rõõmsaks teeb. Meie kruuside valik on väga suur. On ühevärvilisi, värvimuutvaid ja läbipaistvaid kruuse. On suuremaid ja väiksemaid, lusikaga ja ilma, valikus on isegi termoseid ja termostasse. Valided kingituseks kruusi, võid olla kindel, et teist samasugust  pole mitte kellegil. See on ühtmoodi nii emotsionaalne kui ka praktiline üllatus ja sobib kõigile.
 

Meie poest leiate veel palju teisi huvitavaid fotomeeneid, mida emadepäevaks kinkida.