Kingitus emadepäevaks

 

Emadepäev on Eestis maikuu teisel pühapäeval. Emadepäeva tähistati esmakordselt 10. mail 1908. aastal Ameerika Ühendriikides. Tänapäeval on emadepäev ka Eestis kujunenud pühaks, millal lapsed peavad meeles oma emasid. Kuid kindlasti on paljudel tekkinud ühel hetkel probleem, et mida emale kinkida selle tähtsa päeva puhul. Tavapäraselt võib alati kinkida sellel päeval lilli ja lihtsalt õnne soovida, kuid vahest soovitakse siiski midagi meeldejäävamat kinkida. Siinkohal tuleme appi meie oma eriliste fotomeenetega. Meie valmistame huvitavaid fotomeeneid Teie piltidest ja nii saate tõeliselt meeldejääva kingituse.

Kingiideed

Enamus NetiKink poe tooteid sobivad ka emadepäevaks kingituseks. Tee- või kohvisõbrale on sobiv kingitus kindlasti fotokruus. Meie poe fotokruuside valik on suur, sealt leiab igale emale sobivat värvi ning sobiva kujuga fotokruusi. Kindlasti tasub vaadata ka meie spetsiaalseid taustadega fotokruuse, mille abil õnnestub kindlasti veelgi huvitavama kingituse emale emadepäevaks valmistada. 

Hea kingitus emadepäevaks on erinevad külmkapimagnetid - lapsed ning lapselapsedEmadepäevaks külmkapimagnet Emadepäevaks fotokivimeenuvad igakord, kui külmiku juurde on asja. Kui soovite aga suuremaid kingitusi, siis on suurepäraseks kingituseks emadepäevaks ka fotokristallid ning fotokivid. Fotokristall ja fotokivi on oivaline alternatiiv tavalisele raami sisse pandavale pildile. Lisaks on meie tootevalikus ka olemas spetsiaalsed ja huvitavad lasergraveeringuga fotokristallid, kus Teie pilt on spetsiaalse laseri abil klaastahukate sisse graveeritud.

Emadepäevaks võib emale praktiliseks kingituseks osutuda ka rahakott, kosmeetikakott, taskupeegel või maniküüritarvete komplekt. Kõik need kingitused on väga praktilised, ent spetsiaalselt kingisaajale disainitult on need omapärased ning seetõttu väga meeldejäävad.

Kokkamishuvilise ema emadepäeva teeks väga rõõmsaks näiteks see, kui ta kingituseks saaks mõne köögis vajamineva eseme meie tootevalikust - olgu selleks siis lõikelaud, pajalapid või pajakinnas. Saate need ise kujunda, lastes peale trükkida mõne lõbuse pildi ja/või teksti. 

 

Emadepäevaks praktiline kingitusEriliseks kingituseks võib olla ka pritspudel ehk kastmispudel, eriti kui kingisaaja on veidi rohenäpp, kellel kodus palju taimi või kellele meeldib tegeleda potipõllumajandusega.

 

 

Ka sobivad emadepäevaks kingituseks väga hästi meie pakutavad tikanditega saunalinad ja käterätikud, kuid samuti ka soojad fliisid. Lisaks võib kaaluda kingituseks ka ehete karpi või taskupeeglit, mis emal alati kaasas on.

Seinakell 

Vali meie seinakellade seast omale sobiv ja trükime sellele rõõmsaid mälestusi meenutava pildi või teksti, mis emal hinge soojaks teeb. On selleks siis perepilt või pilt lastelastest, meenutus kunagisest reisist vms. Tekstiks sobivad erinevad ütlused ja südamest tulevad head soovid.
Valida on nelja erineva kella vahel, milline võiks sinu kallile emale või vanaemale meeldida? 

 

Fotokruus

Olgu emadepäeva kingisaaja lemmikjoogiks tee, kohv või hoopis piim - fotokruus on alati sobiv kingitus. Fotokruusile saame trükkida pildi või teksti, mis joojal südame rõõmsaks teeb. Meie kruuside valik on väga suur. On ühevärvilisi, värvimuutvaid ja läbipaistvaid kruuse. On suuremaid ja väiksemaid, lusikaga ja ilma, valikus on isegi termoseid ja termostasse. Valided kingituseks kruusi, võid olla kindel, et teist samasugust  pole mitte kellegil. See on ühtmoodi nii emotsionaalne kui ka praktiline üllatus ja sobib kõigile.
 

Meie poest leiate veel palju teisi huvitavaid fotomeeneid, mida emadepäevaks kinkida.