Kingitus emadepäevaks

Järgnevalt tutvustame teile meie e-poe parimad kingiideed emadepäevaks. Need on kingitused, mida võite julgelt emale kinkida.

Kust on emadepäev alguse saanud?

Emadepäev on Eestis maikuu teisel pühapäeval. Emadepäeva tähistati esmakordselt 10. mail 1908. aastal Ameerika Ühendriikides. Tänapäeval on emadepäev ka Eestis kujunenud pühaks, millal lapsed peavad meeles oma emasid. Kuid kindlasti on paljudel tekkinud ühel hetkel probleem, et mida emale kinkida selle tähtsa päeva puhul. Tavapäraselt võib alati kinkida sellel päeval lilli ja lihtsalt õnne soovida, kuid vahest soovitakse siiski midagi meeldejäävamat kinkida. Siinkohal tuleme appi meie oma eriliste fotomeenetega. Meie valmistame huvitavaid fotomeeneid Teie piltidest ja nii saate tõeliselt meeldejääva kingituse.

Tikandiga kingitused emale

Tikandiga tooted on väga praktilised, kauakestvad ja erilised.

Fotokruusid emadele

Just emadele mõeldud kujundustega fotokruusid. Hea kink, et ema hommik algaks ikka meeldivalt.

 • Fotokruus Emme, armastan sind...
  TTAVEMMEARMASTAN

  Kui soovid oma emale emadepäeval lihtsalt ja selgelt teada, anda, kui tähtis ja oluline ta sulle on, siis vali kingituseks meie fotokruus Emme, armastan sind... Kujundus on meie poolt juba valmis, sina vali välja vaid õige fototass, mis sobib just sinu emale ja edasi teeme meie sulle südamliku kingituse.

  5,99 €
 • Fotokruus Ilusad lapsed
  TTAVILUSADLAPSED

  Kui sul on maailma parim ema ja ta hindab samuti head nalja, siis kingi talle emadepäevaks vahva fotokruus Ilusad lapsed. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, vali emale vaid õige fotokruus, kuhu meie kujunduse trükime. Edasi valmib humoorikas, ent südantsoojendav kingitus.

  5,99 €
 • Fotokruus EMA
  TTAVEMA

  Fototass EMA on armas ja samas praktiline kingitus emale/vanaemale sünnipäevaks, jõuludeks või emadepäevaks. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, sina vali välja vaid fotokruus, kuhu selle trükime ja lisa õige aastaarv ning edasi valmistame meie sulle südantliigutava kingituse.

  5,99 €
 • Laheda Ema fotokruus
  laheEMA

  "MA ei ole tavaline EMA, ma olen LAHE EMA" fototass on humoorikas kingitus sinu lahedale emale! Pead valima vaid fototassi ja edasi teeme meie juba sulle ägeda kingituse.

  5,99 €
 • Cool Mom fotokruus
  coolmom

  "I'M not like A Regular Mom, I'M a COOL MOM" fototass on humoorikas kingitus sinu lahedale emale. Sina pead valima vaid fotokruusi ning meie teeme sulle juba laheda kingituse.

  5,99 €

Lahedad t-särgid emadele

Oleme loonud ka erilised t-särgi kujundused spetsiaalselt emadele.

Teised lahedad kingiideed emadele 2018 aastal

Veel mõned head ja praktilised kingitused emale 2018 aastal.

Oleme palju kingiideid kokku koondanud meie KINGITUS EMADEPÄEVAKS toodete kategooriasse. Vaata seda kohe, sest sealt võid leida väga palju huvitavaid ideid - ka selliseid, mille peale sa alguses võibolla ei mõelnudki.

Parim kingitus emale emadepäevaks NetiKink e-poest

Kingiideed

Enamus NetiKink poe tooteid sobivad ka emadepäevaks kingituseks. Tee- või kohvisõbrale on sobiv kingitus kindlasti fotokruus. Meie poe fotokruuside valik on suur, sealt leiab igale emale sobivat värvi ning sobiva kujuga fotokruusi. Kindlasti tasub vaadata ka meie spetsiaalseid taustadega fotokruuse, mille abil õnnestub kindlasti veelgi huvitavama kingituse emale emadepäevaks valmistada. 

Hea kingitus emadepäevaks on erinevad külmkapimagnetid - lapsed ning lapselapsedEmadepäevaks külmkapimagnet Emadepäevaks fotokivimeenuvad igakord, kui külmiku juurde on asja. Kui soovite aga suuremaid kingitusi, siis on suurepäraseks kingituseks emadepäevaks fotokivid. Fotokivi on oivaline alternatiiv tavalisele raami sisse pandavale pildile. 

Emadepäevaks võib emale praktiliseks kingituseks osutuda ka rahakott, kosmeetikakott, taskupeegel või maniküüritarvete komplekt. Kõik need kingitused on väga praktilised, ent spetsiaalselt kingisaajale disainitult on need omapärased ning seetõttu väga meeldejäävad.

Kokkamishuvilise ema emadepäeva teeks väga rõõmsaks näiteks see, kui ta kingituseks saaks mõne köögis vajamineva eseme meie tootevalikust - olgu selleks siis lõikelaud, pajalapid või pajakinnas. Saate need ise kujunda, lastes peale trükkida mõne lõbuse pildi ja/või teksti. 

 

Emadepäevaks praktiline kingitusEriliseks kingituseks võib olla ka pritspudel ehk kastmispudel, eriti kui kingisaaja on veidi rohenäpp, kellel kodus palju taimi või kellele meeldib tegeleda potipõllumajandusega.

 

 

Ka sobivad emadepäevaks kingituseks väga hästi meie pakutavad tikanditega saunalinad ja käterätikud, kuid samuti ka soojad fliisid. Lisaks võib kaaluda kingituseks ka ehete karpi või taskupeeglit, mis emal alati kaasas on.

Seinakell 

Vali meie seinakellade seast omale sobiv ja trükime sellele rõõmsaid mälestusi meenutava pildi või teksti, mis emal hinge soojaks teeb. On selleks siis perepilt või pilt lastelastest, meenutus kunagisest reisist vms. Tekstiks sobivad erinevad ütlused ja südamest tulevad head soovid.
Valida on nelja erineva kella vahel, milline võiks sinu kallile emale või vanaemale meeldida? 

 

Fotokruus

Olgu emadepäeva kingisaaja lemmikjoogiks tee, kohv või hoopis piim - fotokruus on alati sobiv kingitus. Fotokruusile saame trükkida pildi või teksti, mis joojal südame rõõmsaks teeb. Meie kruuside valik on väga suur. On ühevärvilisi, värvimuutvaid ja läbipaistvaid kruuse. On suuremaid ja väiksemaid, lusikaga ja ilma, valikus on isegi termoseid ja termostasse. Valided kingituseks kruusi, võid olla kindel, et teist samasugust  pole mitte kellegil. See on ühtmoodi nii emotsionaalne kui ka praktiline üllatus ja sobib kõigile.
 

Meie poest leiate veel palju teisi huvitavaid fotomeeneid, mida emadepäevaks kinkida.