Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

REKLAAMKINGITUSED VÄIKEFIRMADELE

Soodne reklaamkingitus NetiKink.eu kingituste poestEnamus suurfirmasid teeb oma klientidele ja partneritele aeg-ajalt erinevaid kingitusi. Peamiselt on selleks mõni firma sümboolikaga ese - reklaamkingitus, mis peaks partnerile ka hiljem kinkijat meelde tuletama ning hea emotsiooniga meenutama.

Samamoodi väärivad tänu ja kingitusi ka oma töötajad, sest tunnustatud töötaja on motiveeritud töötaja.

Reklaamkingitused on ärimaastikul väga levinud ja see on üks osa ettevõtte image kujundusest ning turundusest. Suurematel ja edukamatel ettevõtetel ei ole kingituste eelarvesse sisse panemine enamasti probleemiks, samal ajal on aga palju väikeseid firmasid, kelle eelarve ei luba oma reklaamimiseks nii palju raha kulutada. Tihti pole neil ka mõistlik korraga liiga palju meeneid tellida.

Suurem enamus reklaamtoodete müügiga tegelevaid firmasid on huvitatud just suurematest tellimustest ja kui küsitakse hinda näiteks viiele logoga kingitusele, siis öeldakse, et see kogus on liiga väike.

Meie - Netikingi jaoks ei ole ükski kogus liiga väike ja täidame tellimuse kasvõi ainult ühele tootele.

Järgnevalt anname mõned lihtsad ideed, kuidas ka väikefirmal on võimalik piiratud vahenditega siiski professionaalne mulje jätta ja igati asjalike, oma ettevõtte logoga kingitusi klientidele, töötajatele ja koostööpartneritele tänutäheks tellida.

REKLAAMKINGITUSED NETIKINK E-POEST

Reklaamkingitused NetiKink e-poestÜheks kõige lihtsamaks ja ka peaaegu igaks juhtumiks sobivaks reklaamkingituseks on näiteks oma ettevõtte logoga kruus. NetiKink e-poest on Teil võimalik tellida väga suures valikus erinevaid kruuse ja tasse. Olemas on valgeid, hõbedasi, kuldseid, läbipaistvaid, suuri, väikseid, värvimuutvaid, luskiaga jne. NetiKink poest leiate nad fotokruuside nime alt, kuid foto asemel laadite üles hoopis oma firma logo. Lisaks on võimalus logole/pildile juurde lisada ka inimese nimi või mõni mõttetera.
Hea tava on ettevõttel teha igale töötajale oma tass. Esiteks näitab see ettevõtte hoolivust ja teiseks aitab vältida segadust köögis. Igaühele oma nimega tass ja kadunud tasside probleem on lahendatud.

Võite valida endale sobiva kruusi ja te võite tellida kasvõi ainult ühe kruusi - kuid hind on ikka sama. Puuduvad lisatasud kujunduse, seadistuse jne eest. Valite enda eelarvele ja nägemusele sobiva kruusi välja ja saate kohe tellima asuda. Samas soovitame tellida igaks juhuks firmadel mõne kruusi rohkem, eks ikka selleks, et ootamatult saabunud külalisele oleks kingitus kaasa anda ja luua positiivne emotsioon, mis kestaks ka hiljem.

Reklaamkingituseks hiirematt NetiKink.eu kingituste poest

Kui kruus tundub Teile liiga tavaline, siis võite kaaluda ka näiteks hiiremati tellimist. Ka hiirematt on hea reklaamkingitus, sest üldjuhul jäetakse ta lauale, kus on pidevalt nähtaval kohal. Ka hiirematte on võimalik tellida kasvõi ühekaupa ja meie poes on mitmeid erineva kujundusega hiirematte saadaval. Kui muu parema kujundusega ei ole aega või oskust tegeleda, siis piisab taas ainult ettevõtte logost ja kontaktandmetest ja ongi taas lihtne ja odav reklaamkingitus olemas.

T-särk on praktiline reklaamkingitus NetiKink e-poestKui teate oma partnereid paremini või soovite oma töötajaid motiveerida, siis on võimalik tellida ka näiteks ühesugused T-särgid koos ettevõtte logoga. Ja taas ei ole vaja hakata korraga tellima kümneid särke. Kui ka firma koosneb ainult kahest kolmest töötajast, siis on neile võimalik tellida presstrükiga valmistatud kvaliteetse särgid väga mõistliku hinnaga. Taas ei ole tarvis muretseda erinevae kujundus, ettevalmistus või muude kaudsete kulude pärast. Teil on võimalik kohe näha, kui palju särgid maksma lähevad. Presstrüki puhul on hea, kui logo on siiski vektor kujul olemas või kui tegu on väga keerulise logoga, siis saab lihtsalt tellida ka firma nimega särgi. Ja kui T-särk tundub siiski liiga tavaline, siis on Teil võimalik tellida ka kingitus oma ettevõtte logoga või inimese nimega tuulejope või fliis! Suvepäevadeks ja spordiüritusteks on asjakohased tooted nokamütsid ja päikesevisiirid.

 

Loomulikult leidub meie poes veel palju teisi vahvaid tooteid, mis sobivad teie firmale reklaamkingitusteks. Näiteks on väga universaalsed ja lihtsad reklaamkingitused erinevad võtmehoidjad, külmkapimagnetid, kotid, tassialused, tikitud rätikud ja saunalinad. Seda nimekirja võib siin jätkata üsna pikalt, sest meie kaubavaliku nimekirja kuulub üle 300 erineva toote.

KUIDAS NETIKINK NEED KINGITUSED VALMISTAB?

Selliseid tooteid, mida saab ühekaupa valmistada on tegelikult hästi palju. Peamiselt kasutame oma toodete valmistamisel spetsiaalset sublimatsioontrüki tehnikat, mis võimaldab valmistada mõistliku hinnaga tooteid. Ja nii saate endale kvaliteetsed kingitused vastuvõetava hinnaga.

Lisaks sublimatsioontrükile kasutame oma toodete valmistamisel ka presstrükki, mille abil teostame trükki t-särkidele. Presstrüki abil trükime t-särkidele, fliisidele ja jopedele erinevaid tekste. Ning lisaks pakume ka tikkimisvõimalust erinevatele kottidele, sallidele, fliisidele, mütsidele jne. Kõik pakutud tooted valmivad NetiKink salongis kohapeal, seega võite ka meile külla tulla ja vaadata, kuidas Teie tooted valmivad.

KUI JÄÄTE HÄTTA KINGITUSTE VALIMISEL, SIIS VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST!

 

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.