Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Fotokruus: Unikaalne ja läbimõeldud kingiidee oma lähedastele

Kui otsid kingiideed, mis oleks eriline ja samal ajal ka praktiline, siis fotokruus on kindlasti üks hea valik. See on kingitus, mis jääb meelde ja mida saab kasutada igapäevaselt. Fotokruusi võib kinkida erinevatel puhkudel ja erinevatele inimestele ning sellega saab väljendada oma tundeid ja mälestusi. Järgnevalt tutvustan erinevaid fotokruuside liike, kuidas neid kinkida ja kuidas valida õige foto.

Fotokruus kingitusena

Fotokruus on kingitus, mis sobib praktilise inimese jaoks, kes hindab asjade kasutamise otstarbekust. Samal ajal on see ka kingitus, mis annab edasi tundeid ja emotsioone.

Fotokruusiga saab väljendada armastust, sõprust, tänu või hoopis jagada mõnda ühist mälestust. Fotokruusi saab kinkida erinevatel puhkudel, nagu sünnipäevad, jõulud, sõbrapäev, emadepäev, isadepäev, aastapäevad jne. See on kingitus, mis sobib nii noortele kui vanadele, nii meestele kui naistele. Fotokruusi saab kinkida ka sõbrale või kolleegile, et väljendada tunnustust ja austust.

Erinevad fotokruuside liigid

Fotokruuse on erinevaid liike, mis erinevad suuruse ja välimuse poolest. Kõige tavalisem fotokruus on tavaline kruus, millele on trükitud foto. Lisaks on olemas ka suuremad fotokruusid, mis mahutavad rohkem jooki ja mida saab kasutada ka kohvitassina. Väga populaarseks on saanud ka värvimuutvad fotokruusid, mis muudavad värvi, kui sisse valatakse kuuma jooki. Suurem fotokruus sobib hästi inimestele, kes armastavad palju kohvi või teed juua. Värvimuutvad fotokruusid sobivad hästi inimestele, kes hindavad visuaalset efekti ja originaalsust.

Tavaline fotokruus

Tavaline fotokruus (tihti nimetatud ka fototass) on meie üheks peamiseks tooteartikliks ja ka väga levinud kingitus. Tegu on hea universaalse kingitusega, millel palju erinevaid kasutusvõimalusi. Fotokruus sobib paljudeks tähtpäevadeks ja tema tellijaskond on üsna suur. Meie tootevalikus on nii tavalise suurusega fotokruusid kui ka suurema mahuga fotokruusid. Lastele on võimalik aga tellida väiksema suurusega kruuse.

Värvimuutev fotokruus

Meie tootevalikust leiate ka erinevaid värvimuutvaid fotoga tasse ehk Magic Muge. Need on tassid, mis muidu on ühtlast tooni. Tumedatel paistab pilt vähem välja kohe alguses, heledamatel rohkem. Kui nüüd aga valada sooja vedeliku tassi, mille mõjul tass soojeneb, siis muutub tass heledaks ja pilt ja kirjad tulevad kogu ulatuses ja õigetes värvides nähtavale. Meie tootevalikus on nii klaasist värvimuutvaid fototasse, kui ka tavalisi värvimuutvaid (must, sinine, türkiis jne). Lisaks on olemas ka osaliselt värvi muutvaid tasse - näiteks südamega tass. Sellisel juhul trükitakse pilt südame kuju peale ja kui soe vedelik sisse valatakse, siis tuleb pilt kõigis oma värvides nähtavale. Värvimuutvate fototasside ehk Magic mugide peamised kasutusalad on enam vähem samad, mis tavalistel tassidel. Rohkesti tellitakse aga neid isadepäevaks isadele, kus sovitakse valmistada üllatust. Kõige paremini sobivadki nad kingituseks sellisel juhul, kui soovitakse teha väikest viisi üllatus. Kindlasti soovime täieliku üllatuse puhul valida tumedam värvimuutev tass. Meie värvimuutvad fototassid leiate eraldi kategooriast: https://netikink.eu/6-varvimuutvad-fototassid

Meie tootevalikus on lisaks ka suuremaid tasse ja õllekannusid, millele saate samuti oma pildi ja kirjad lasta peale panna. On olemas valik klaasist õllekannusid kui ka valgeid keraamilisi. Lisaks on olemas ka suuremad kuni 0,5L suured tassid, mis samuti sobivad hästi suurematele kohvisõpradele. Õllekannud ja ka suured fototassid on heaks kingitusteks meestele tähtpäevade puhul. Näiteks isadepäevaks, sünnipäevaks või muuks ürituseks. Näiteks on kalameestele tellitud õllekann nendest koos suurima püütud kalaga. See on hea võimalus sõpradega koos õlut juues kalamehe juttu puhuda ja uskumatutele kohe ka pilti näidata.

Ideed, kuidas kasutada fotokruusi kingitusena

Fotokruus sobib kingituseks erinevatel puhkudel ja erinevatele inimestele. Järgnevalt toon välja mõned ideed, kuidas fotokruusi kingitada.

1. Sünnipäevakingitus - Trüki fotokruusile sünnipäevalapse pilt ja kingi koos tordiga.

2. Sõbrapäeva kingitus - Trüki fotokruusile sõbra ja sinu ühine pilt ning kingi koos šokolaadiga.

3. Emadepäevakingitus - Trüki fotokruusile ema ja lapse pilt ning kingi koos lillekimbuga.

4. Isadepäevakingitus - Trüki fotokruusile isa ja lapse pilt ning kingi koos isale meelepärase raamatuga.

Kuidas valida õige foto fotokruusile

Fotokruusile sobiva foto valimine võib olla keeruline ülesanne. Järgnevalt toon välja mõned näpunäited, kuidas valida õige foto.

1. Vali kvaliteetne foto - Fotokruusile trükitud foto peaks olema hea kvaliteediga ja terav.

2. Vali foto vastavalt kingisaaja huvidele - Kui kingisaaja armastab loodust, siis vali foto loodusest. Kui kingisaaja armastab lemmiklooma, siis trüki fotokruusile tema lemmiklooma pilt.

3. Vali foto, mis väljendab tundeid - Kui soovid väljendada armastust või tänulikkust, siis vali foto, mis seda väljendab. Näiteks perepilt või foto ühisest reisist.

Kingiideed

  • Tavaline fotokruus sobib hästi pildi ja pühendusega sünnipäevakingituseks või mõne tähtpäeva meeles pidamiseks. Otsige välja mõni sobiv pilt ja saategi juba omapärase kingituse. Kui pilti ei leia, siis võite välja mõelda mõne huvitava pühenduse. Kuid alati võite ka otsida näiteks Googlist mõne naljaka pildi ja kingi selle abil luua.
  • Sõbrapäevaks tellitakse meilt mitmeid erinevaid fotokruuse sõbrapäeva kingituseks. Tihti lastakse neid kaunistada erinevate südametega ja lisatakse juurde mõni meedeljääv sõnum. Nii saab lihtsalt ja mõistliku hinna eest väga meeldiva sõbrapäeva kingituse. Näiteks võiks lisada kallima pildile südametega kaunistuse või tellida hoopis spetsiaalse sõbrapäevaks mõeldud taustaga fotokruusi.
  • Kingitus naistepäevaks. Enamasti ostavad mehed selleks päevaks lihtsalt lilled või toovad magusat. Samas - miks mitte kinkida naistepäevaks hoopis naisele tema nimega tass.
  • Isadepäevaks tellitakse meilt tavaliselt hästi palju erinevaid fotokruuse laste piltidega. Fotokruus isale on hea kingitus, mida saab näiteks tööle kaasa võtta.
  • Emadepäevaks tellitakse kingiks samuti palju fotokruuse, kuhu taas hea peale panna laste pilte.
  • Pulmadeks või pulma tähtpäeva jaoks on võimalik tellida endale meeldejääv fotokruus. Tihti kasutatakse taolisi kruuse pulmapiltidega vanematele andmiseks, kes võibolla ise pulma ei saanud tulla
  • Mõne ürituse jaoks spetsiaalsete kruuside tellimine on ka üsna levinud. Näiteks mõni ühisüritus, kus vastavad kruusid võivad olla mingiteks auhindadeks vms. Või ka ettevõtte suvepäevadeks, talvepäevadeks või muuks taoliseks sündmuseks. Enamasti kasutatakse siis mõningate naljakate piltidega tasse auhindadeks kuid vahest ka lihtsalt antakse need mälestuseks.
  • Töötajate vahelised kingitused - näiteks sünnipäev firmas või lahkumispidu. Meil on lausa mõned püsikliendid, kes tellivad asutuste sünnipäevadeks kas firma logoga või siis inimeste nimedega tassid erinevate ürituste jaoks.
  • Väikefirmadel on aga võimalik endale väga soodsalt luua endale reklaamkingituste varu. Fototasse ei pea meilt tellima kastide kaupa, võite tellida ka lausa ühe kaupa. Laadides foto asemel üles oma logo ja sisestades oma soovitud tekstid. Samas tellitakse neid enamasti siiski paari kaupa, et oleks alati nö kapist võtta kingitus. Väikefirmale on sellised soodsad reklaamkingitused eriti olulised.

Kuidas luua personaalne fotokruus

Fotokruusi loomine on lihtne protsess. Järgnevalt toon välja sammud, kuidas seda teha.

1. Vali sobiv foto - Vali foto, mida soovid fotokruusile trükkida.

2. Vali sobiv kruus - Vali sobiv kruus suuruse ja värvimuutva efekti järgi.

3. Lae foto üles - Lae foto üles fotokruusi loomise keskkonda. Foto saad ülesse laadida, vajutades Kujunda toode nuppu.

4. Lisa tekst - Lisa soovi korral kruusile tekst või sõnum.

5. Vali täiendavad muudatused - soovi korral võid lisada ka pildi kaunistuse või muu täienduse

6. Tellimuse kinnitamine - Kinnita tellimus ning maksa ja oota fotokruusi saabumist.

Teised personaalsed kingiideed

Lisaks fotokruusile on olemas ka teisi personaalseid kingiideid. Näiteks võib kinkida fotoalbumi, kus on fotosid ühistest mälestustest. Samuti on võimalik trükkida fotosid lõuendile või teha fotojäädvustus raamatu kujul. NetiKingi kingituste e-poest leiate palju erinevaid tooteid, kuhu oma foto on võimalik peale trükkida. Vaata julgelt meie e-poes ringi.

Fotokruus on unikaalne ja läbimõeldud kingitus, mis sobib erinevatel puhkudel ja erinevatele inimestele. Fotokruusiga saab väljendada tundeid ja jagada mälestusi. Sobiva foto valimine ja fotokruusi loomine on lihtne protsess. Kui soovid teha oma lähedastele personaalset kingitust, siis telli nüüd fotokruus siit suurepärase hinnaga.

Sina valid kingituse ja meie teeme selle valmis - nii lihtne see ongi!

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.