Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingituseks t-särk

NetiKink poest leiate ka palju erinevaid t-särke, mida kingituseks või ka endale võite tellida. Järgnevalt anname ülevaate meie pakutavatest t-särkidest ja nende tegemiseks kasutatud tehnikatest. Lisaks anname ka erinevaid kingiideid, milleks antud t-särke kasutada saab ja milleks neid ka tellitud on. T-särkide trükk on suurepärane viis väljendada oma isikupära, reklaamida ettevõtet või teha erilisi kingitusi. NetiKink kingipoe üks peamine tegevusvaldkond ongi t-särkide trükk, pakkudes mitmeid erinevaid trükitehnoloogiaid ja kujundusvõimalusi. Siin artiklis jagame põhjalikku ülevaadet t-särkide trükist, sealhulgas erinevatest trükimeetoditest, materjalidest ja kujundusvõimalustest.

Särgile trükkimine

Särkide trükkimine on populaarne rõivaste kohandamise ja isikupärastamise meetod. See võimaldab üksikisikutel ja ettevõtetel luua särkidele unikaalseid kujundusi, mis peegeldavad nende isikupära või edendavad nende kaubamärki. Särkide trükkimiseks võib kasutada erinevaid tehnikaid, näiteks siiditrükki, presstrükki või otse t-särgile printimist. Igal meetodil on oma eelised ja see sobib erinevat tüüpi kujunduste ja kangaste jaoks.

Siiditrükk on üks kõige sagedamini kasutatavaid särgile trükkimise tehnikaid. See hõlmab kujunduse šablooni loomist ja seejärel trükivärvi kandmist särgile abil. See meetod on ideaalne suurte särkide koguste puhul, kuna võimaldab kiiret tootmist ja ühtlast tulemust. Samuti on siiditrükk kuluefektiivne, mistõttu on see populaarne valik ettevõtete jaoks, kes soovivad luua oma kaubamärgiga tooteid. Samas miinuseks on kallis ettevalmistus protsess, mille tõttu ka peavad trükitavad kogused olema suured.

Presstrükk on teine populaarne särgile trükkimine, mis on eriti sobiv väikeste koguste või individuaalsete kujunduste puhul. See hõlmab kuumuse kasutamist, et pressida spetsiaalne kile särgile. See meetod võimaldab keerulisemaid kujundusi ja elavaid värve. Siiski ei pruugi see olla nii vastupidav kui siiditrükk, sest trükitud kujundus võib aja jooksul praguneda või tuhmuda. Meie NetiKingis kasutamegi peamiselt presstrükki, millest ka allpool lähemalt juttu on.

Otsetrükk (DTG) on uuem tehnoloogia, mis võimaldab särkidele kvaliteetset täisvärvitrükki. See hõlmab spetsiaalse printeri kasutamist, millega prinditakse otse kangale. DTG-trükk pakub suurepärast detailsust ja värvitäpsust, mistõttu sobib see keeruliste kujunduste või fotode jaoks. Siiski ei pruugi see olla suurte särkide koguste puhul nii kuluefektiivne kui teised meetodid.

Särkide trükkimisel on palju rakendusi, alates ürituste või võistkondade kohandatud särkide loomisest kuni ettevõtete kaubamärgiga rõivaste valmistamiseni. See võimaldab üksikisikutel väljendada oma loovust ja luua ainulaadseid kujundusi, mida ei ole võimalik leida kauplustes. Ettevõtete jaoks on särkidele trükk tõhus viis oma kaubamärgi reklaamimiseks ja ühtsustunde loomiseks töötajate või klientide seas.

FOTOGA T-SÄRK

 Pakume laias valikus erinevaid fotosärke (fotoga t-särk), nii lühikese kui ka pika varrukaga. Tegu Kingituseks fotoga T-särkon sublimatsioonitehnikas valmistatud t-särkidega, kus pilt kandub kuuma ja surve mõjul materjali sisse. Seega ei jää särgi pinnale mingit võõrkihti. Antud t-särgid on kõige vastupidavamad ja pilti sealt enam ära ei saa. Kahjuks on aga trükitehnika iseärasuste tõttu sublimatsioontrükki võimalik teha ainult heledatele materjalidele ja kunstmaterjalile. Seega pakumegi oma toodete valikus peamiselt valgeid fotosärke, millel mõnel versioonil natuke teisi värve juures. Samas on meil olemas t-särgid nii naistelemeestele kui ka lastele. Kõik meie tootevalikus olevad fotosärgid on kas täielikult polüestrist või polüestri ja puuvilla segust. Enamasti nii, et särgi sisepind on puuvillane ja välispind polüestrist.

Särgi trükk

Kui otsite kedagi, kes teostab t-särgi trükki? Siis olete just õiges kohas - NetiKingis! Tänu oma aastatepikkusele kogemusele särgitrükkimise alal oleme parimaks ettevõtteks kõigi teie kohandatud särgitrükkimise vajaduste jaoks. Olenemata sellest, kas vajate sadu särke suure ürituse jaoks või vaid ühte või kahte särki isiklikuks kasutamiseks, NetiKink on selleks õige koht. Meie kogemused selles valdkonnas tagavad, et saate parima kvaliteediga trükiseid kõige taskukohasema hinnaga. Miks peaksite leppima tavalise trükiga, kui NetiKingist saate erakordse?

Kui tegemist on särgitrükiga, siis NetiKing teab, kuidas seda teha. Tänu ulatuslikule kogemusele oleme täiustanud oma tehnikat, et tagada, et iga trükk tuleb välja veatu. Olenemata sellest, kas teil on keerukas disain või lihtne logo, meie pisike meeskond tagab, et see on teie särgil võimalikult täpselt jäljendatud. Kasutame erinevaid trükitehnikaid, et rahuldada erinevaid vajadusi ja eelistusi. See tagab, et saate parima võimaliku hinna ja kvaliteedi suhte, tegemata kompromisse lõpptootes.

Üks parimaid asju NetiKingi särgitrükkimise juures on nende pakutav kohandamise tase. Saate valida paljude juba valmis loodud kujunduste hulgast või isegi esitada omaenda kujunduse, et saada tõeliselt ainulaadne särk. Teeme teiega tihedat koostööd, et mõista teie nägemust ja trükkida see särgile. Ükskõik, kas soovite julget ja värvilist trükki või peent ja elegantset kujundust, hoolitseme selle eest, et see ületaks teie ootusi. 

Teine põhjus, miks NetiKink on särgitrükkimise puhul parim valik, on meie pühendumus klientide rahulolule. Mõistame, et igal kliendil on erinevad vajadused ja eelistused ning püüame neid kõiki rahuldada. Meie sõbralik ja asjatundlik personal on alati valmis teid abistama ja vastama kõikidele küsimustele. Võtame aega, et mõista teie vajadusi ja pakkuda personaalseid lahendusi, mis on kohandatud teie konkreetsetele vajadustele. 

Kokkuvõtteks, kui otsite kvaliteetset särgitrükki, mis on nii taskukohane kui ka ainulaadne, siis NetiKink on õige koht. Tänu oma aastatepikkusele kogemusele ja laiale valikule trükitehnikatele tagame, et iga trükis on kõrgeima kvaliteediga. 

T-särkide trükkimise meetodid

T-särkide trükkimiseks on saadaval mitmeid erinevaid meetodeid, mis sobivad vastavalt kujunduse keerukusele, trükitavale kogusele ja materjalile. NetiKink kingipood pakub järgmisi trükitehnoloogiaid:

Siiditrükk

Siiditrükk on klassikaline ja vastupidav trükimeetod, mis sobib suurepäraselt suurte koguste trükkimiseks. Siiditrüki puhul valmistatakse iga trükivärvi jaoks eraldi trükiraam, mis võimaldab saavutada kvaliteetse ja detailsed trükised. Selle meetodi abil on võimalik trükkida ka pimedas helendavat või järelhelendavat graafikat. Kuna siiditrüki peamine eelis tuleb välja väga suurte koguste trükkimisel, siis meie NetiKingis siiditrükki ei pakku. Meie oleme keskendunud just mõne üksiku t-särgi või väiksemate koguste trükkimisele.

DTG-printimine

DTG (Direct-to-Garment) printimine on kaasaegne meetod, kus trükk kantakse t-särgile otse digitaalse printeri abil. See meetod sobib hästi väiksemate koguste ja mitmevärviliste kujunduste trükkimiseks. DTG-printimisel jääb trükk pehme ja hingav ning säilitab kvaliteedi ka tumedatel kangastel. Kuna ka DTG trükkimisel on vaja pidevalt printerit kasutada ja trükkida ja normaalne hind tuleb surte masside trükkimisel, siis ka antud trüki meetodit meie ei kasuta.

FOTOGA T-SÄRK SPETSIAALSE KILEGA - PRESSTRÜKK

 Kuna sublimatsioontehnikaga saab disainida ainult valgeid kunstmaterjalist t-särke, siis otsisime pikalt Isadepäevaks või sünnipäevaks pildiga t-särkvõimalust, kuidas saaks ka puuvillastele t-särkidele trükki pakkuda. Meie kindel soov oli, et meie pakutud kingitused siiski ka kestaksid ja pildid t-särkidelt liiga kiiresti maha ei kuluks. Katsetatud on erinevaid trükivõimalusi ja võimalik, et hiljem lisame neid veel oma tootevalikusse, kuid vastupidavuse poolest on kõige paremad tulemused andnud senini subliflock tehnika. Antud tehnika puhul kantakse Teie pilt, mida t-särgile soovite, sublimatsiooni abil spetsiaalsele kilele. Seejärel pressitakse antud kile aga t-särgile.

Kõige paremini sobib antud tehnika erinevate väiksemate piltide (näiteks logod) t-särkidele kandmiseks, kuid loomulikult võib ka suuri pilte t-särgile lasta trükkida. Kuna antud kile pind on sametine, siis ei jää t-särgi pealispinnal olev kiht ebamugav. Antud pind jääb küll tunda t-särgil, kuid tegu on väga õhukese pinnaga, mis ka pealt meenutab pigem riiet.

Miinuseks antud tehnika puhul võib vast pidada seda, et pildil võivad siiski jääda valged ääred. Nimelt on subliflock kile valge ja kui pilt on väiksem, kui trükitav ala, siis jäävad ka ääred valgeks. Kuid samas on tegu väga vastupidava trükiga.

Otselingid naistemeeste kui ka laste t-särkide juurde.

PRESSTRÜKIGA T-SÄRK

Lisaks piltidele on võimalik meilt tellida ka lihtsalt erinevate tekstidega ja sloganitega t-särke. Peale tekstide Kingituseks presstrükiga t-särkvõimaldab presstrükk meil t-särkidele trükkida ka teisi vektor kujutisi, kuid neid antud hetkel poest tellimise vormilt kohe üles laadida ei saa. Kui Teid huvitab mõni enda kujundus, siis saatke see meile e-mailile ja me vaatame, millise tehnikaga kõige parema ja lahedama t-särgi saaks valmis teha. Presstrükiga saame hetkel t-särkidele panna paljudes erivärvides tekste. Kui Teil on mõni hea slogani mõte, siis saab meie kaudu lihtalt ja kiirelt tellida lahedaid t-särke kingituseks.

Valige välja endale sobiv t-särk järgnevatel linkidel naistemeeste kui ka laste t-särgid.

T-särkide trükkimise materjalid

T-särkide trükkimisel on oluline valida õige materjal, mis tagab trüki kvaliteedi ja vastupidavuse. NetiKink kingipood pakub järgmisi t-särkide trükimiseks sobivaid materjale:

 • 100% puuvill
 • Puuvillasegud, nagu näiteks puuvill-viskoos ja puuvill-polyester
 • Polüester
 • Polüester-puuvill segud

Materjali valik sõltub trüki eesmärgist ja soovitud omadustest. Puuvill on hingav ja mugav, samas kui polüester on kiiresti kuivav ja vastupidav spordirõivastele. 

KINGIIDEED

Järgnevalt ka mõned kingiideed, kuidas meie poolt pakutavaid t-särke kingitustena kasutada. Võib-olla leiate siit just mõne mõtte oma kingiidee täiustamiseks.

Meilt tellitakse tihti laste piltidega fotosärke isadepäevaks ning vanavanemate päevaks. Lisaks laste Parim isa t-särk kingituseks isadepäevakspiltidele võib lisada veel ka mõne huvitava teksti - näiteks "Parim isa", "Lahe vanaisa" või ka midagi muud. Siinkohal laske fantaasial lennata. Oleme teinud ka näiteks t-särgi, kus mitme lapse pildid t-särgi erinevates kohtades koos aastaarvudega. Nii meenutas antud t-särk kunagi väga levinud kleepsudega kohvrit ja oma olemuselt oli tegu kindlasti väga omapärase kingitusega, mida keegi teine naljalt ei kingi. Lisaks fotosärkidele tellitakse aga ka tavalisi presstrükiga t-särke isadepäevaks isade nimedega või siis laste nimedega. Kuid loomulikult võib olla ka mõni huvitav hüüdlause hoopis särgil. Ka neid oleme väga naljakaid näinud. Peamine on see, et t-särk on täiesti originaalne ja omanäoline ning valmistab saajale rõõmu.

Sünnipäevaks kingitakse tihti taas mõni fotosärk, kuid hoopis levinum on siin presstrükiga t-särk, millele siis on trükitud kas sünnipäevalise nimi ja tema sünnikuupäev, suurelt tema vanus (näiteks seljale suurelt 30) või taas mõni lahe hüüd- või kultuslause filmist. Viimase puhul on tellijad tihti saanud inspiratsiooni internetist kasutades erinevaid otsinguid. Näiteks Google otsing fun t-shirt kohta või siis eesti keeles naljakas t-särk. Pakume särke nii lühikese kui ka pika varrukaga, nii meestele, naistele kui lastele. Seega igaühele just talle sobiv variant.

Reklaamkingituseks tellitakse tihti erinevate logodega presstrükiga või siis tihti ka subliflock tehnikaga t-särke. Peamiselt siis ettevõtte logodega. Mitmed ettevõtted tellivad kõigile töötajatele ühtsed särgid, see näitab ühtset meeskonnavaimu ja hoolivust töötajate suhtes. Suviti hoogustub alati ka taoliste t-särkide tellimine erinevateks ühisüritusteks ja firmaüritusteks. Nagu näiteks ettevõtte suve- või spordipäevad. Erinevad mõõduvõtud partneritega, kliendipäevad jne Tihti tellitakse lisaks ettevõtte logole juurde ka töötaja või partneri nimi. Firmaüritustel annab ühine riietus palju juurde ja seob meeskonna ühtseks.

Mitmetel ettevõtetel on nime ja logoga t-särk lausa tööriietus. See annab ühtse stiili, on silmale korrektne vaadata ja kliendil on selge, kelle poole vajadusel pöörduda.

Muudeks üritusteks tellitakse samuti järjest rohkem erinevaid t-särke. Meilt on tellitud t-särkeT-särk kingituseks näiteks poissmeeste õhtuks, tüdrukute õhtuks, pulmapidudeks, spordipidudeks, suguvõsa suvepäevadeks, lasteaiarühma võimlemistundideks, spordimeeskonnale, nende fännidele, sõpruskondadele ja paljudeks teisteks üritusteks ning seltskondade tarbeks. Sellisel juhul on Teil võimalik ühisüritus veelgi paremini korraldada, sest ühine riietus mõjub alati ühendavalt ja võib olla kindel, et plaanitud üritus läheb kindlasti korda. Kuna taoliste ühisürituste jaoks on üldjuhul tarvis natuke teistsuguse kujundusega särke, siis soovitame meiega ühendust võtta, et saaksime aidata Teil t-särki kujundada.

 

Pakume t-särke naistele, meestele, lastele, pika varrukaga, lühikese varrukaga ning kõike neid paljudes eri toonides ning materjalides.

Seega pakub t-särk palju võimalusi kingituse ja mälestuste loomiseks. Kasutage oma kujutlusvõimet ja kui jääte hätta, siis võtke meiega kindlasti ühendust. Püüame aidata Teil kujundada t-särgist tõeliselt meeldejääv kingitus.

NB! Teostame tellimusi alates ühest tootest! Hinnad ei muutu, need on ikka samad, mis kodulehel väljas.

Vaadake meie pakutavaid naistemeeste ja laste t-särke.

T-särkide trükkimise kujundusvõimalused

NetiKink kingipoe valikus on laias valikus trükiga t-särke, mida saab kohandada vastavalt klientide soovidele. Siin on mõned näited, millal klientidel on olnud vajadus trükitud t-särkide järele:

 1. Kingitus kolleegile või sõbrale: Naljaka sõnumiga t-särk, mis on seotud kolleegi ametinime või sõbra isikuomadustega, on originaalne kingitus.
 2. Poissmeesteõhtu t-särgid: Poissmeesteõhtul eristumiseks võib kanda t-särki, mis on spetsiaalselt selleks sündmuseks kujundatud.
 3. Firma suvepäevade t-särgid: Firma suvepäevadel on tavaks riietuda ühtlaselt. Firma logoga t-särk on üks võimalus luua ühtne meeskonnatunne.
 4. Isadepäeva ja emadepäeva kingitused: Trükitud t-särgid on populaarsed kingitused isadele ja emadele, võimaldades väljendada erilist sõnumit.
 5. Spordisündmused ja võistlused: Trükitud t-särgid on levinud spordisündmustel ja võistlustel, võimaldades tuua esile meeskonna või osaleja identiteeti.
 6. Lasteriided: NetiKink kingipood pakub ka trükitud lasteriiete võimalust, mis on populaarsed nii lasteaedades kui ka koolides.
 7. Töörõivad ja ettevõtte sümboolika: Ettevõtte logo trükkimine töörõivastele annab professionaalse mulje ja aitab reklaamida ettevõtet.

Need on vaid mõned näited, millal trükitud t-särgid on olnud populaarsed valikud. NetiKink kingipood pakub laia valikut trükiga t-särke, mis sobivad erinevateks sündmusteks ja eesmärkideks.

Järeldus

T-särkide trükkimine on suurepärane viis väljendada oma isikupära, reklaamida ettevõtet või teha erilisi kingitusi. NetiKink kingipood pakub mitmeid erinevaid trükitehnoloogiaid, materjale ja kujundusvõimalusi, et luua unikaalseid ja kvaliteetseid trükiga t-särke. NetiKink kingipood on Sinu usaldusväärne partner t-särkide trükkimisel. Telli juba täna eriliselt trükitud t-särk NetiKingist!

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.