Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Kingituseks t-särk

 

NetiKink poest leiate ka palju erinevaid t-särke, mida kingituseks või ka endale võite tellida. Järgnevalt anname ülevaate meie pakutavatest t-särkidest ja nende tegemiseks kasutatud tehnikatest. Lisaks anname ka erinevaid kingiideid, milleks antud t-särke kasutada saab ja milleks neid ka tellitud on.

FOTOGA T-SÄRK

 Pakume laias valikus erinevaid fotosärke (fotoga t-särk), nii lühikese kui ka pika varrukaga. Tegu Kingituseks fotoga T-särkon sublimatsioonitehnikas valmistatud t-särkidega, kus pilt kandub kuuma ja surve mõjul materjali sisse. Seega ei jää särgi pinnale mingit võõrkihti. Antud t-särgid on kõige vastupidavamad ja pilti sealt enam ära ei saa. Kahjuks on aga trükitehnika iseärasuste tõttu sublimatsioontrükki võimalik teha ainult heledatele materjalidele ja kunstmaterjalile. Seega pakumegi oma toodete valikus peamiselt valgeid fotosärke, millel mõnel versioonil natuke teisi värve juures. Samas on meil olemas t-särgid nii naistelemeestele kui ka lastele. Kõik meie tootevalikus olevad fotosärgid on kas täielikult polüestrist või polüestri ja puuvilla segust. Enamasti nii, et särgi sisepind on puuvillane ja välispind polüestrist.

FOTOGA T-SÄRK SPETSIAALSE KILEGA

 Kuna sublimatsioontehnikaga saab disainida ainult valgeid kunstmaterjalist t-särke, siis otsisime pikalt Isadepäevaks või sünnipäevaks pildiga t-särkvõimalust, kuidas saaks ka puuvillastele t-särkidele trükki pakkuda. Meie kindel soov oli, et meie pakutud kingitused siiski ka kestaksid ja pildid t-särkidelt liiga kiiresti maha ei kuluks. Katsetatud on erinevaid trükivõimalusi ja võimalik, et hiljem lisame neid veel oma tootevalikusse, kuid vastupidavuse poolest on kõige paremad tulemused andnud senini subliflock tehnika. Antud tehnika puhul kantakse Teie pilt, mida t-särgile soovite, sublimatsiooni abil spetsiaalsele kilele. Seejärel pressitakse antud kile aga t-särgile.

Kõige paremini sobib antud tehnika erinevate väiksemate piltide (näiteks logod) t-särkidele kandmiseks, kuid loomulikult võib ka suuri pilte t-särgile lasta trükkida. Kuna antud kile pind on sametine, siis ei jää t-särgi pealispinnal olev kiht ebamugav. Antud pind jääb küll tunda t-särgil, kuid tegu on väga õhukese pinnaga, mis ka pealt meenutab pigem riiet.

Miinuseks antud tehnika puhul võib vast pidada seda, et pildil võivad siiski jääda valged ääred. Nimelt on subliflock kile valge ja kui pilt on väiksem, kui trükitav ala, siis jäävad ka ääred valgeks. Kuid samas on tegu väga vastupidava trükiga.

Otselingid naistemeeste kui ka laste t-särkide juurde.

PRESSTRÜKIGA T-SÄRK

Lisaks piltidele on võimalik meilt tellida ka lihtsalt erinevate tekstidega ja sloganitega t-särke. Peale tekstide Kingituseks presstrükiga t-särkvõimaldab presstrükk meil t-särkidele trükkida ka teisi vektor kujutisi, kuid neid antud hetkel poest tellimise vormilt kohe üles laadida ei saa. Kui Teid huvitab mõni enda kujundus, siis saatke see meile e-mailile ja me vaatame, millise tehnikaga kõige parema ja lahedama t-särgi saaks valmis teha. Presstrükiga saame hetkel t-särkidele panna paljudes erivärvides tekste. Kui Teil on mõni hea slogani mõte, siis saab meie kaudu lihtalt ja kiirelt tellida lahedaid t-särke kingituseks.

Valige välja endale sobiv t-särk järgnevatel linkidel naistemeeste kui ka laste t-särgid.

 

KINGIIDEED

Järgnevalt ka mõned kingiideed, kuidas meie poolt pakutavaid t-särke kingitustena kasutada. Võib-olla leiate siit just mõne mõtte oma kingiidee täiustamiseks.

Meilt tellitakse tihti laste piltidega fotosärke isadepäevaks ning vanavanemate päevaks. Lisaks laste Parim isa t-särk kingituseks isadepäevakspiltidele võib lisada veel ka mõne huvitava teksti - näiteks "Parim isa", "Lahe vanaisa" või ka midagi muud. Siinkohal laske fantaasial lennata. Oleme teinud ka näiteks t-särgi, kus mitme lapse pildid t-särgi erinevates kohtades koos aastaarvudega. Nii meenutas antud t-särk kunagi väga levinud kleepsudega kohvrit ja oma olemuselt oli tegu kindlasti väga omapärase kingitusega, mida keegi teine naljalt ei kingi. Lisaks fotosärkidele tellitakse aga ka tavalisi presstrükiga t-särke isadepäevaks isade nimedega või siis laste nimedega. Kuid loomulikult võib olla ka mõni huvitav hüüdlause hoopis särgil. Ka neid oleme väga naljakaid näinud. Peamine on see, et t-särk on täiesti originaalne ja omanäoline ning valmistab saajale rõõmu.

Sünnipäevaks kingitakse tihti taas mõni fotosärk, kuid hoopis levinum on siin presstrükiga t-särk, millele siis on trükitud kas sünnipäevalise nimi ja tema sünnikuupäev, suurelt tema vanus (näiteks seljale suurelt 30) või taas mõni lahe hüüd- või kultuslause filmist. Viimase puhul on tellijad tihti saanud inspiratsiooni internetist kasutades erinevaid otsinguid. Näiteks Google otsing fun t-shirt kohta või siis eesti keeles naljakas t-särk. Pakume särke nii lühikese kui ka pika varrukaga, nii meestele, naistele kui lastele. Seega igaühele just talle sobiv variant.

Reklaamkingituseks tellitakse tihti erinevate logodega presstrükiga või siis tihti ka subliflock tehnikaga t-särke. Peamiselt siis ettevõtte logodega. Mitmed ettevõtted tellivad kõigile töötajatele ühtsed särgid, see näitab ühtset meeskonnavaimu ja hoolivust töötajate suhtes. Suviti hoogustub alati ka taoliste t-särkide tellimine erinevateks ühisüritusteks ja firmaüritusteks. Nagu näiteks ettevõtte suve- või spordipäevad. Erinevad mõõduvõtud partneritega, kliendipäevad jne Tihti tellitakse lisaks ettevõtte logole juurde ka töötaja või partneri nimi. Firmaüritustel annab ühine riietus palju juurde ja seob meeskonna ühtseks.

Mitmetel ettevõtetel on nime ja logoga t-särk lausa tööriietus. See annab ühtse stiili, on silmale korrektne vaadata ja kliendil on selge, kelle poole vajadusel pöörduda.

Muudeks üritusteks tellitakse samuti järjest rohkem erinevaid t-särke. Meilt on tellitud t-särkeT-särk kingituseks näiteks poissmeeste õhtuks, tüdrukute õhtuks, pulmapidudeks, spordipidudeks, suguvõsa suvepäevadeks, lasteaiarühma võimlemistundideks, spordimeeskonnale, nende fännidele, sõpruskondadele ja paljudeks teisteks üritusteks ning seltskondade tarbeks. Sellisel juhul on Teil võimalik ühisüritus veelgi paremini korraldada, sest ühine riietus mõjub alati ühendavalt ja võib olla kindel, et plaanitud üritus läheb kindlasti korda. Kuna taoliste ühisürituste jaoks on üldjuhul tarvis natuke teistsuguse kujundusega särke, siis soovitame meiega ühendust võtta, et saaksime aidata Teil t-särki kujundada.

 

Pakume t-särke naistele, meestele, lastele, pika varrukaga, lühikese varrukaga ning kõike neid paljudes eri toonides ning materjalides.

Seega pakub t-särk palju võimalusi kingituse ja mälestuste loomiseks. Kasutage oma kujutlusvõimet ja kui jääte hätta, siis võtke meiega kindlasti ühendust. Püüame aidata Teil kujundada t-särgist tõeliselt meeldejääv kingitus.

NB! Teostame tellimusi alates ühest tootest! Hinnad ei muutu, need on ikka samad, mis kodulehel väljas.

Vaadake meie pakutavaid naistemeeste ja laste t-särke.

 

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.