Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

HTML Editor - Full Version

KINGITUS ISADEPÄEVAKS

Internetiallikad kirjutavad isadepäeva kohta nii:

Isadepäev on püha, millega märgitakse ära meeste roll laste kasvatamisel ning avaldatakse tänu isadele ja vanaisadele. Eestis peetakse isadepäeva novembrikuu teisel pühapäeval.

Traditsiooni algatas naine, kelle sõjaveteranist isa, pärast abikaasa surma, kasvatas üksinda üles kuus last.

Eestis on isadepäeva tähendus järjest kasvanud ja aasta aastalt peetakse isasid erinevate kingitustega järjest rohkem meeles. Seda on rõõm tõdeda, et emade kõrval ka isade rolli aina enam tähtsustatakse.

Järgnevalt anname omapoolseid soovitusi, mida isadepäevaks isale või vanaisale kinkida. Loomulikult ei ole siin pakutav valik lõplik ja Te võite ise meie poes ringi vaadata ning mõne muu põneva kingituse idee leida.

KINGITUS REISIVALE ISALE

Isadepäeva kingituseks tualetttarvete kott

Kui isa reisib palju, siis võib kingituseks olla midagi, mis ka kaugel maal peret meelde tuletab. Näiteks sobib hästi kingituseks tualetttarvete kott. Sellega on hea reisile vajalikke asju kaasa võtta ja pere on ka võõrsil olles lähedal (mis sest, et pildi kujul). Ka sobib mehele igaks puhuks kingituseks rahakott. Sobiva rahakoti leiate meie rahakottide kategooriast.

Reisiva isa puhul vaadake kindlasti meie poes kottide kategooriat. Sest kodust eemal olles on ikka vaja erinevaid asju kaasa võtta ja sobiva suurusega kotte on meil pakkuda mitmeid.

KINGITUS SPORTIVALE ISALE

Kui isa on liikuva eluviisiga ja teeb meelsasti sporti, siis sobib talle hästi kingituseks spordikott või seljakott.

Kindlasti sobib isadepäeva kingituseks ka laste/pere pildiga saunalina, saunaseelik või käterätik, mida samuti Isadepäevaks kingituseks joogipudelhea trenni kaasa võtta ja teiste kaaslaste seas oma perega uhkustada.

Kui liigutakse palju looduses, siis on kõhukott suurepärane kingitus. Liikumist armastavale isale ja näiteks ratturitele sobivad hästi kingituseks meie erinevad termostassid, joogipudelid ja termosed. Antud kategooriast leiate erinevad metallist tassid, mida saab kaasa võtta nii metsa, töökotta või kuhu iganes. Pole vaja karta, et väikse kukkumisega tass katki läheks ja jook maha voolaks.

ISADEPÄEVAKS T-SÄRK VÕI FLIIS

Isadepäevaks kingituseks tikandiga fliis või t-särkToredaks üllatuseks isale võib olla pildi või laheda tekstiga t-särk. Meil on valikus nii lühikese kui ka pika varrukaga särke ning paljudes erinevates värvitoonides. Hästi sobib see kindlasti nendele isadele, kelle igapäevaseks riietusesemeks on t-särk. Näiteks võib kinkida t-särgi mõne lõbusa lausega või lihtsalt kirjaga Parim Isa.Kuid lisaks kirjale võite kinkida ka oma pere või siis laste piltidega t-särgi - ehk siis fotosärgi.

Kuna Eesti sügis/talv on üsna jahe, siis võib tavalise t-särgi asemel kinkida hoopis oma isale pikkade varrukatega t-särgi, laheda kirjaga fliisi, salli või jope. Ka fliise, salle ja jopesid on Teil võimalik meie poest tellida koos oma trükiga.

ISADEPÄEVAKS KINGITUSEKS KRUUS

Kui isale meeldib töö juures või kodus kohvi/teed juua, siis on kindlasti heaks kingituseks perepildiga või naljakaFotokruus on hea kingitus isadepäevaks ütlusega fotokruus. Meie tasside valikust leiate väga erineva värvi ja suuruse ning kujundusega  fotokruuse. Olemas on ka spetsiaalsete taustadega fotokruusid, kus saate näiteks jalgpalliteemalise tassi oma isale kinkida, kus ka Teie pere pilt peal on. Üllatust võib valmistada veel spetsiaalsete värvimuutvate tassidega. Tegu on tassidega, kus pilt kogu ulatuses tuleb nähtavale alles siis, kui tassi kuum vedelik valatakse. Ka neid tasse on meil mitmeid. Olemas on ka selline värvimuutev fototass, mille pilt pimedas helendab.  Valikus on veel ka läbipaistvaid, kuldseid hõbedaid ja muid toone vahvaid tasse.

KINGITUSEKS AINULAADNE MÄRKMIK

Kui isa/vanaisa kasutab oma asjaajamiste korrashoiuks märkmikku, siis on hea ja praktiline võimalus kinkida talle isadepäevaks uus märkmik, mille kaane peal on vahva perepilt või mõttetera, mis tuju heaks teeb. Peale märkmikute pakume ka märkme- ja dokumendimappe. Et isal ikka kõik tähtsad märkmed ja paberid korras oleksid ning olulised asjad õigeks ajaks tehtud saaks.

KINGITUS OMA PERE PILDIGA

Fotokivi on meeldiv kingitus isadepäevaksKa fotokivid on huvitavad fotomeened. Näiteks võib fotokivi isale töölauale asetada, kus ka pingelistel tööhetkedel perepilt hinge soojendab. Lisaks fotokivile võite pildiga kingituseks valida ka fotopaneele. Isadepäeva väga eriliseks kingituseks võib olla ka pere pildiga vimpel

Arvutikasutajale isale võib ka hiirematt väga praktiline kingitus olla, mida töö juures kasutada ja mis ka tööpostil isale oma peret meenutab. Meie tootevalikus on mitu erinevat hiirematti.

LIHTSAD KINGITUSED ISADEPÄEVAKS

Kui soovite lihtsamat ja kodukesksemat kingitust, siis võite valida näiteks külmkapimagneti. Oma pere pildigaPusle on lihtne kingitus isadepäevaks meenutaks selline magnet iga kord isale isadepäeva, kui ta külmkapist midagi võtab.

Või kui soovite isale natuke sellel tähtsal päeval peamurdmist pakkuda, siis kinkige talle oma pildiga pusle. Vaadake, kui kiiresti isa selle kokku panna suudab...

Meie tootevalikus on palju erinevaid puslesid, mis on väga huvitavad fotomeened.

 

TEIE NETIKINK MEESKOND

Liituge ka meie Facebooki lehega, kus samuti uudistest teada anname ja lisaks ka vahest eripakkumisi ainult meie fännidele.

https://netikink.eu/