Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

kingitus - fotokruus

 

Üheks meie peamiseks tooteks, mida kingitusteks ostetakse on erinevad fotokruusid ja tassid. Omame oma tootevalikus mitme erineva suuruse ja kujuga fototasse, mille abil on võimalik just Teile sobiv kingitus luua. Järgnevalt anname väikse ülevaate meie pakutavatest fotokruusidest ja õllekannudest koos erinevate kingiideedega.

 

Otselingid mõne tähtpäeva kingiidee juurde:

Tavaline fotokruus

Tavaline fotokruusTavaline fotokruus (tihti nimetatud ka fototass) on meie üheks peamiseks tooteartikliks ja ka väga levinud kingitus. Tegu on hea universaalse kingitusega, millel palju erinevaid kasutusvõimalusi. Fotokruus sobib paljudeks tähtpäevadeks ja tema tellijaskond on üsna suur. Meie tootevalikus on nii tavalise suurusega fotokruusid kui ka suurema mahuga fotokruusid. Lastele on võimalik aga tellida väiksema suurusega kruuse.

 

Värvimuutev fotokruus

 

Must värvimuutev fotokruusMeie tootevalikust leiate ka erinevaid värvimuutvaid fotoga tasse ehk Magic Muge. Need on tassid, mis muidu on ühtlast tooni. Tumedatel paistab pilt vähem välja kohe alguses, heledamatel rohkem. Kui nüüd aga valada sooja vedeliku tassi, mille mõjul tass soojeneb, siis muutub tass heledaks ja pilt ja kirjad tulevad kogu ulatuses ja õigetes värvides nähtavale.

Meie tootevalikus on nii klaasist värvimuutvaid fototasse, kui ka tavalisi värvimuutvaid (must, sinine, türkiis jne). Lisaks on olemas ka osaliselt värvi muutvaid tasse - näiteks südamega tass. Sellisel juhul trükitakse pilt südame kuju peale ja kui soe vedelik sisse valatakse, siis tuleb pilt kõigis oma värvides nähtavale.

Värvimuutvate fototasside ehk Magic mugide peamised kasutusalad on enam vähem samad, mis tavalistel tassidel. Rohkesti tellitakse aga neid isadepäevaks isadele, kus sovitakse valmistada üllatust. Kõige paremini sobivadki nad kingituseks sellisel juhul, kui soovitakse teha väikest viisi üllatus. Kindlasti soovime täieliku üllatuse puhul valida tumedam värvimuutev tass.

Meie värvimuutvad fototassid leiate eraldi kategooriast: https://netikink.eu/6-varvimuutvad-fototassid

Lusikaga fotokruusid

Täiesti eraldi on meie poes saadaval ka spetsiaalsed seest värvilised keraamilise lusikaga fotokruusid. Need fotokruusid on tõeliselt ilusad ja universaalsed kingitused, nagu näha ka meie klientide tagasisidest.

Suured fototassid ja õllekannud

Klaasist õllekannMeie tootevalikus on lisaks ka suuremaid tasse ja õllekannusid, millele saate samuti oma pildi ja kirjad lasta peale panna. On olemas valik klaasist õllekannusid kui ka valgeid keraamilisi. Lisaks on olemas ka suuremad kuni 0,5L suured tassid, mis samuti sobivad hästi suurematele kohvisõpradele. Õllekannud ja ka suured fototassid on heaks kingitusteks meestele tähtpäevade puhul. Näiteks isadepäevaks, sünnipäevaks või muuks ürituseks. Näiteks on kalameestele tellitud õllekann nendest koos suurima püütud kalaga. See on hea võimalus sõpradega koos õlut juues kalamehe juttu puhuda ja uskumatutele kohe ka pilti näidata.

 

Kingiideed

 

  • Tavaline fotokruus sobib hästi pildi ja pühendusega sünnipäevakingituseks või mõne tähtpäeva meeles pidamiseks. Otsige välja mõni sobiv pilt ja saategi juba omapärase kingituse. Kui pilti ei leia, siis võite välja mõelda mõne huvitava pühenduse. Kuid alati võite ka otsida näiteks Googlist mõne naljaka pildi ja kingi selle abil luua.
  • Sõbrapäevaks tellitakse meilt mitmeid erinevaid fotokruuse sõbrapäeva kingituseks. Tihti lastakse neid kaunistada erinevate südametega ja lisatakse juurde mõni meedeljääv sõnum. Nii saab lihtsalt ja mõistliku hinna eest väga meeldiva sõbrapäeva kingituse. Näiteks võiks lisada kallima pildile südametega kaunistuse või tellida hoopis spetsiaalse sõbrapäevaks mõeldud taustaga fotokruusi.
  • Kingitus naistepäevaks. Enamasti ostavad mehed selleks päevaks lihtsalt lilled või toovad magusat. Samas - miks mitte kinkida naistepäevaks hoopis naisele tema nimega tass.
  • Isadepäevaks tellitakse meilt tavaliselt hästi palju erinevaid fotokruuse laste piltidega. Fotokruus isale on hea kingitus, mida saab näiteks tööle kaasa võtta.
  • Emadepäevaks tellitakse kingiks samuti palju fotokruuse, kuhu taas hea peale panna laste pilte.
  • Pulmadeks või pulma tähtpäeva jaoks on võimalik tellida endale meeldejääv fotokruus. Tihti kasutatakse taolisi kruuse pulmapiltidega vanematele andmiseks, kes võibolla ise pulma ei saanud tulla
  • Mõne ürituse jaoks spetsiaalsete kruuside tellimine on ka üsna levinud. Näiteks mõni ühisüritus, kus vastavad kruusid võivad olla mingiteks auhindadeks vms. Või ka ettevõtte suvepäevadeks, talvepäevadeks või muuks taoliseks sündmuseks. Enamasti kasutatakse siis mõningate naljakate piltidega tasse auhindadeks kuid vahest ka lihtsalt antakse need mälestuseks.
  • Töötajate vahelised kingitused - näiteks sünnipäev firmas või lahkumispidu. Meil on lausa mõned püsikliendid, kes tellivad asutuste sünnipäevadeks kas firma logoga või siis inimeste nimedega tassid erinevate ürituste jaoks.
  • Väikefirmadel on aga võimalik endale väga soodsalt luua endale reklaamkingituste varu. Fototasse ei pea meilt tellima kastide kaupa, võite tellida ka lausa ühe kaupa. Laadides foto asemel üles oma logo ja sisestades oma soovitud tekstid. Samas tellitakse neid enamasti siiski paari kaupa, et oleks alati nö kapist võtta kingitus. Väikefirmale on sellised soodsad reklaamkingitused eriti olulised.

Kõiki meie erinevaid fototasse ja kruuse saate vaadata ja tellida meie fotokruuside kategooriast: https://netikink.eu/5-fotokruus

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.