Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Võtmehoidjad


Võtmehoidja on hea kingitus

Võtmehoidja on hea ja praktiline kingitus nii jõuludeks kui ka sünnipäevaks. Vali välja pilt, mis sulle meeldib ja telli sellega eriline ja omanäoline kingitus. Või kasuta seda võtmehoidjat ise. Oma pildiga võtmehoidja sobib hästi nii uhke auto kaunistamiseks kui ka oma uue kodu võtmekimpu. Võtmehoidjate valmistamine on meie poolt kiire ja mugav.

Mõned enim kasutatud ideed võtmehoidjate jaoks

Võtmehoidjad pildiga

Kõigile meie võtmehoidjatele saate lasta peale trükkida oma pildi. Nii on võimalik jäädvustada olulisemad sündmused ja neid ka pidevalt kaasas kanda. Näiteks laste piltidega võtmehoidja on hiilgav kingitus isadepäevaks või emadepäevaks, sest võimaldab pidevalt oma laste pilte endaga kaasas kanda. Nii võite neid kinkida ka lastelaste piltidega vanavanemate päeva puhul oma vanematele.

Võtmehoidjad lastele

Kui soovite oma lapsele võtmehoidjat tellida, siis võite lasta võtmehoidjale trükkida mõne lapse lemmikkangelase pildi. Kuid suhteliselt populaarsed vanemate seas on ka võtmehoidjad lemmikloomade piltidega. Meie tootevalikus on lausa looma käppa kujulised võtmehoidjad, kuhu hea koera pilt lasta peale trükkida. Kuid loomulikult võib tellida lapsele ka lihtsama võtmehoidja - lihtsalt nimega. Kindlasti ei soovita me tellida aadressiga võtmehoidjat, sest siis on võtmete kadumise korral lihtne mõnel pahalasel hoopis sisse murda.

Automarkide võtmehoidjad

Nii mõnigi on meilt tellinud ka hoopis populaarse automargi logoga võtmehoidjaid, millele juurde lisatud mõni isikupärane detail - miks mitte ka auto omaniku nimi. Kuid võib ka uue auto puhul lihtsalt lisada ka auto numbri. Populaarsemad auto võtmehoidjad, Mida tellitakse on BMW ja AUDI logodega. Kuid on loomulikult ka Volvo, Lexuse, Toyota logoga ja ka piltidega võtmehoidjaid meilt tellitud. Kuid meie võtmehoidjate puhul on võimalus ka see, et trükimegi peale just teie auto pildi. Ehk ei ole enam mitte ainult automargi logo - vaid kogu auto. Sellised kingitused meestele lähevad üsna hästi peale, kuid eks ole ka õrnema soo seas neid, kelle jaoks auto on pea sama tähtis kui mõnele lemmikloom.

Võtmehoidjad nimega

Veel tellitakse meilt väga tihti erinevaid võtmehoidjaid lihtsalt nimega - väga palju taas lastele, et nemad oma võtmed ülesse leiaksid, kuid on ka asutusi, kes oma töötajatele erinevaid nimelisi võtmehoidjaid tellivad.

Võtmehoidjad graveeringuga

Kuigi meilt küsitakse palju ka graveerimise kohta, siis praegusel hetkel kahjuks meie võtmehoidja graveerimisega ei tegele. Meilt saab tellida erineva trükiga võtmehoidjaid ja graveerimise peate antud hetkel veel mujalt otsima. Kuid trükk võtmehoidjale annab oluliselt suuremad võimalused võtmehoidja valmistamiseks.

Võtmehoidja isadepäevaks

Üks kõige lihtsamaid, soodsamaid ja kindlasti ka praktilisemaid kingitusi isale on isadepäevaks võtmehoidja. Valige välja lapse pilt ja tellige vastava kujundusega võtmehoidja isale. Võtmehoidjaga saab nii isa oma lapse pilti Iga päev kaasas kanda.

Võtmehoidja tellimine 

Võtmehoidjate tellimine ja valmistamine NetiKink e-poes on kiire ja mugav. Valige välja sobiva kujuga võtmehoidja, laadige ülesse oma pilt ja meie valmistamegi teile võrratu võtmehoidja. Meie valikus on nii puidust võtmehoidjaid kui ka metallist võtmehoidjaid - mõned võtmehoidjad on varustatud ka avajaga.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.