Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Valmis saunalinad

Valmis saunalinad

Siin on 36 toodet.

Ilusa tikandiga saunalina on parim kingitus

Saunalina või saunaseelik on praktiline kingitus erinevate tähtpäevade puhul. Samas sobib tikandiga saunarätik väga hästi ka ärikingituseks ettevõtete puhul. Kuid siia lehele oleme kokku kogunud erinevad huvitavad valmis ideed, mille vahelt valida. 

Näitame 1 - 24 kokku 36 tootest
 • Saunalina Kõige parem vanaema
  FRV_75x150_koigeparemvanaema

  Kas sinu vanaema on kõige parem? Kindlasti on! Tahad seda ka talle öelda, siis kingi talle saunalina Kõige parem vanaema. See saunalina on fantastiline kingitus emadepäevaks või vanavanemate päevaks.

  23,99 €
 • Saunalina Armsale vanaemale!
  FRV_75x150_Armsalevanaemale

  Kui soovid vanaemale kinkida midagi asjalikku, mis samas oleks ka personaalne ja täidaks südame soojusega, siis vali saunalina Armsale vanaemale!. See kauni tikandiga saunalina on suurepärane kingitus vanavanemate päevaks.

  23,99 €
 • Saunalina 100x200cm Kõige kallim vanaisa
  S-FRVkoigekallimvanaisa200x100

  Vahva saunalinaga (100*200cm) Kõige kalim vanaisa on vanaisa hea meeles pidada vanavanemate päeval, isadepäeval või tema sünnipäeval. Saunalina on vajalik ese, mille kauni sõnumiga tikand muudab hingesoojendavaks kingituseks.

  34,99 €
 • Saunalina 100x200cm Armsale isale
  S-FRVarmsaleisale200x100

  Kui vajad kingitus, millega oma isale teada anda, kui tähtis ta sulle ja perele on siis vali suur saunalina (100*200cm) Armsale isale. See praktiline ning armas kingitus paneb isa hinge helisema.

  34,99 €
 • Saunalina 100x200cm Kõige kallimale isale!
  S-FRVkoigekallimaleisale200x100

  Kui soovid isa isadepäeval üllatada kingitusega, mis on praktiline, mõnus ja südamlik, siis vali meie toodete hulgast saunalina (100*200cm) Kõige kallimale isale!

  34,99 €
 • Saunalina 100x200cm Saunakunn
  S-FRVsaunakunn200x100

  Äge kingitus tõelisele saunakuningale on ülisuur saunalina Saunakunn. Nimelise tikandiga suur saunalina on sobilik kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või miks mitte ka soolaleivapeole minnes.

  34,99 €
 • Saunalina 100x200cm Hüva leili!
  S-FRVhyvaleili200x100

  Kui soovid suurt saunasõpra üllatada tõeliselt luksusliku kingitusega, siis vali talle suur saunalina 100x200cm Hüva leili!. Tegu on kvaliteetse saunalinaga, millele on lisatud kaunis nimeline tikand. Kordumatu kingitus garanteeritud!

  34,99 €
 • Saunalina 90x170cm Hüva leili!
  S-FRVhyvaleili90x170

  Kui soovid suurele saunasõbrale ägedat kingitust, siis vali meie toodete hulgast suur, tikandiga saunalina (170*90cm) Hüva leili!. Tegu on mõnusa ja praktilise kingitusega sünnipäevaks, jõuludeks, sõbrapäevaks või miks mitte soolaleivale minnes.

  28,99 €
 • Saunalina Hüva leili!
  S-FRV150*75Hyva

  Kui vajad kingitust inimesele, kes armastab käia saunas, siis on hea valik meie toodete hulgast saunalina Hüva leili! . See saunalina on super kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või soolaleivale minnes.

  23,99 €
 • Saunaseelik 70x145cm Hüva leili!
  FRVSEL70hyvaleili

  Inimesele, kes käib heal meelel saunas, on suurepärane kingitus saunaseelik. Saunaseelik Hüva leili! sobib kinkimiseks sünnipäeval, sõbrapäeval, jõulude ajal või siis soolaleivale minnes.

  33,99 €
 • Saunalina Emme
  FRV_75x150_emme

  Saunalina Emme on lapselikult armsa kujundusega kingitus, millega ema rõõmustada sünnipäeval või emadepäeval. Ema võib käia selle saunalinaga kõikjal ja olla kindel, et kellegi teise omaga see segamini ei lähe.

  23,99 €
 • Saunalina Kõige kallimale emale!
  FRV_75x150_koigekallimaleemale

  Saunalina Kõige kallimale emale! on südantsoojendav kingitus emale sünnipäevaks, emadepäevaks või jõuludeks. Pehme saunalina, millele oleme lisanud kauni tikandi on küll praktiline kingitus, mis aga teeb emale kindlasti suurt rõõmu ja paneb südame heldima.

  23,99 €
 • Saunalina Parim ema
  FRV_75x150_PARIMEMA

  Saunalina Parim ema on armas, ent samas praktiline kingitus emale emadepäevaks, sünnipäevaks või jõuludeks. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid saunalina tooni ja tikandi värvi ning siis saame meie teha kingituse, mis teeb emale palju rõõmu.

  23,99 €
 • Saunalina Kõige armsam beebi
  FRV150/75koigearmsambeebi

  Saunalina Kõige armsam beebi on võrratu katsiku-, ristimis- või minisünnipäevakingitus igale beebile. Kuna saunalinade ja tikkimisniitide värvivalik on suur, saab luua kordumatu kingituse, mis paistab silma.

  23,99 €
 • Saunalina Kuldsete kätega vanaisa
  FRV_75x150_kuldsetekategavanaisa

  Kui sinu vanaisa saab hakkama kõigega ning otsid talle head kingitust, vali meie toodete hulgast saunalina Kuldsete kätega vanaisa. See saunalina on hea kingitus vanavanemate päevaks, isadepäevaks, jõuludeks või vanaisale sünnipäevaks. Kujundus on valmis, sul tuleb valida saunalina ja teksti tikandi toon ja siis valmib praktiline kingitus, mis vanaisa...

  23,99 €
 • Saunalina Kõige kallimale isale!
  FRV_75x150_koigekallimaleisale

  Kui soovid oma isa rõõmustada kingitusega, mis oleks praktiline ja samas hingekeeli puudutav, siis vali meie toodete hulgast saunalina Kõige kallimale isale!. See saunalina on suurepärane kingitus isadepäevaks, jõuludeks või sünnipäevaks. Vali välja saunalina, tikandi värvus ja siis teeme meie juba kingituse, mida isa suure rõõmuga kasutab.

  23,99 €
 • Saunalina Kõige kallim vanaisa
  FRV_75x150_koigekallimvanaisa

  Kui vajad head kingitust vanaisale isadepäevaks, vanavanemate päevaks või sünnipäevaks siis vali meie toodete hulgast saunalina Kõige kallim vanaisa. See kauni tikandiga praktiline saunalina kindlasti rõõmustab vanaisa. Meie oleme kujunduse valmis teinud, sinu ülesanne on valida õige saunalina ning tikandi värvus ja edasi teeme meie toreda kingituse, mis...

  23,99 €
 • Saunalina Armsale isale
  FRV_75x150_armsaleisale

  Saunalina Armsale isale on hea kingitus isadepäevaks, jõuludeks või isa sünnipäevaks. See praktiline saunalina on kauni tikandiga muudetud isikupäraseks ning ainulaadseks. Võid kindel olla, et kinkides selle saunalina oma isale, rõõmustad sa teda väga. Vali välja saunalina ning tikandi värvus ja edasi valmistavad meie osavad meistrid sulle südamliku ja...

  23,99 €
 • Saunalina Vanaisa teab...
  FRV_75x150_vanaisateab

  Humoorika tikandiga saunalina Vanaisa teab... on super kingitus sinu vanaisale või su laste vanaisale. See kauni tikandiga praktiline saunalina on äge kingitus vanavanemate päevaks või isadepäevaks. Kujundustöö on ära tehtud, sina vali saunalina värv ning tikandi teksti värvus ja seejärel valmistavad meie usinad meistrid kingituse, mis tõstab vanaisa tuju.

  23,99 €
 • Saunalina Vanaema teab...
  FRV_75x150_vanaemateab

  Kui otsid oma vanaemale või oma laste vanaemale praktilist ja lustlikku kingitust, siis vali meie toodete hulgast saunalina Vanaema teab... . See saunalina on suurepärane kingitus vanavanemate päevaks või emadepäevaks. Kujundustöö oleme teinud meie, sina vali saunalina värv ning tikandis oleva teksti värvus ja siis valmib kingitus, mis paneb vanaema...

  23,99 €
 • Saunalina 75x150 cm BEEBILE
  FRVBEEBI

  Suurepärane katsikukingitus -  saunalina BEEBILE

  23,99 €
 • Saunalina I LOVE
  FRV000IL

  Sõbrapäevaks kingitus kõige kallimale - praktiline tikandiga saunalina.

  18,99 €
 • Käterätik I LOVE
  KFRV00IL

  I LOVE käterätik - kingitus kallimale sõbrapäevaks, sünnipäevaks või ka muudeks tähtpäevadeks.

  10,50 €
 • Saunalina 75x150cm SODIAAGIMÄRK
  FRVSODIAAK75x150

  Astroloogiahuvilisele inimesele tema sodiaagimärgi ja nimega saunalina on suurepärane kingitus kõikideks tähtpäevadeks, olgu tulemas emadepäev, isadepäev, jõulud, sünnipäev või mõni muu oluline sündmus.

  23,99 €

Valmis saunalinad

Infot