Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

Parimad kingitused - valmis ideed

Parimad kingitused - valmis ideed

Siin on 136 toodet.

Parimad kingitused sõbrale, töökaaslasele - kellele iganes

Otsite kingitust, aga ei ole häid ideid. Siis olete just õiges kohas. Siit leiate juba valmis kujundustega tooteid, mis on humoorikad ja samas väga praktilised kingitused. Pakume siin palju lahendusi, mida võiks kinkida. Veel rohkem kingi ideid leiate meie Pinteresti lehelt.

Kui sinu a...

Parimad kingitused sõbrale, töökaaslasele - kellele iganes

Otsite kingitust, aga ei ole häid ideid. Siis olete just õiges kohas. Siit leiate juba valmis kujundustega tooteid, mis on humoorikad ja samas väga praktilised kingitused. Pakume siin palju lahendusi, mida võiks kinkida. Veel rohkem kingi ideid leiate meie Pinteresti lehelt.

Kui sinu arvates võiks siin mõni naljakas ja huvitav toote kavand veel olla, siis anna sellest meile teada - lisame selle siia.

Kingitused isale või emale

Siit kategooriast võite leida suurepäraseid kingiideid ka isadele, emadele ning ka teistele pere liikmetele. Olgu selleks siis erinevad trükiga t-särgid, põlled, tassid või ka muud tooted. Oleme loonud just selised unikaalsed kujundused, mis sobivad hästi kingituseks erinevatel tähtpäevadel. Olgu selleks siis isadepäev, emadepäev või vanavanemate päev. Kasutage meie lehe nutikat filtri süsteemi, et otsida välja kingitus just teile vajalikuks tähtpäevaks - või saate otsida ka tähtpäeva järgi. Kõige kavalam on kindlasti otsida kingitust huvi järgi - kui teate, et kingituse saaja hindab musta humorit või sarkasmi, siis ka selle kohta on võimalik leida üsna palju kingiideesid.

Vähem
Rohkem
Näitame 97 - 120 kokku 136 tootest
 • Fotokruus Parimad päevad...
  TTAVPARIMADPAEVAD

  Fotokruus Parimad päevad... on humoorikas kingitus kolleegile või mõnele sõbrale, kellele ei meeldi väga tööl käia ja kes armastab nädalavahetusi. Kujundustöö oleme sinu eest ära teinud, sina pead valima vaid fototassi, millele kujunduse trükime ning edasi valmistame meie juba muigamapaneva kingituse.

  5,99 €
 • Sportlik naiste t-särk VÕITJA
  TSNAISTEVOITJA

  Naiste sportlik T-särk kirjaga "Alati VÕITJA" - tujutõstev kingitus naisele, kes armastab sporti. Kujundustöö on sinu eest ära tehtud. Pead valima särgi suuruseja värvi ning trüki suuruse ja värvi ja edasi valmistame meie sulle väga positiivse kingituse.

  15,99 €
 • T-särk naistele Real women are born in...
  NTSREALWOMEN

  Millal on sündinud tõeliselt ägedad naised? Mai, juuni? Variante on 12. Kui sina tead ja tunned tõeliselt ägedat naist ja tahad et ka tema teaks, siis kingi talle naiste t-särk kirjaga REAL WOMEN ARE BORN IN ... . Kujundus on sinu jaoks juba valmis, vali vaid särgi värv, suurus ja trüki värv ning kuu, millal siis ikkagi need õiged naised sündinud on....

  14,99 €
 • Sportlik naiste t-särk ELU ON VÕISTLUS
  TSNAISTEVOISTLUS

  Sportlik naiste T-särk  kirjaga " Elu on võistlus, kus reeglid määran ise!" - optimistlik kingitus sportiarmastavale naisele. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi ning edasi valmistame meie sulle kena kingituse, millega on lausa lust sportida.

  15,99 €
 • Sportlik naiste t-särk VABANDUSED
  TSNAISTEVABANDUSED

  Naiste sportlik T-särk "Vabandused ei põleta kaloreid!" - motiveeriv kingitus naisele, kes soovib sporti tegema hakata. Oleme kujunduse sinu jaoks juba valmis teinud. Sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi. Edasi teeme meie valmis motiveeriva kingituse t-särgi näol.

  15,99 €
 • Meeste t-särk Sorry, this guy is already taken...
  TSTAKENGUY

  Meeste t-särk kirjaga "Sorry,  this guy is already taken by a smokin' hot ... girl!" - humoorikas ent armas kingitus sinu poisssõbrale. Praktiline kingitus, millega saad talle oma tundeid väljendada ja maailmale saata sõnumi, et kutt on võetud. Vali välja t-särgi värv ja suurus, trüki värv ja lisa oma sünnikuu ja edasi valmib tulikuum kingitus.

  15,99 €
 • Meeste t-särk KES LÄHEB LÄTTI...?
  TSKESLAHEB

  Naljaka, kuid iroonilise sõnumiga t-särk on suurepärane kingitus mehele, kes hindab huumorit ja ei karda ka enda üle nalja heita. Irooniaga vürtsitatud t-särk paneb muigama nii mõnedki suud, ent samas tasub arvestada, et seda t-särki kandes võib saada ka negatiivset tagasisidet. Positiivne või negatiivne suhtumine - kindel on, et see t-särk päris külmaks...

  15,99 €
 • Sportlik naiste t-särk HIGI
  TSNAISTEHIGI

  Sportlik T-särk kirjaga " Ma ei higista, ma sädelen" - naljakas kingitus sportlikule naisele. Valmiskujundusega t-särgil oleme kujundamistöö Sinu eest ära teinud. Pead valima t-särgi värvi, suuruse, trüki värvi ja trüki suuruse ja edasi valmistame meie sulle juba humoorika kingituse.

  15,99 €
 • Naiste t-särk THE QUEEN
  NTSQUEEN

  Iga naine soovib olla oma mehe jaoks kuninganna. Kui Sina tunned, et sinu kõrval on naine, kes on tõeline kuninganna, siis anna talle sellest ka teada kinkides talle t-särgi kirjaga the QUEEN. Meie oleme kujundustöö sinu eest ära teinud, sina pead valima vaid särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja edasi teeme meie sulle juba majesteetliku kingituse.

  15,99 €
 • T-särk naistele Queens are born in...
  TSQUEENSAREBORN

  Iga naine soovib olla kuninganna. Mis kuus on kuningannad sündinud? Mais? Septembris? Variante on 12. Kui sinu arvates just sinu kallim on kuninganna, siis kingi talle naiste t-särk Queens are born in... Kujunduse oleme juba valmis teinud, sinul tuleb valida särgi värv ja suurus ning trüki värv ja tõelise kuninganna sünnikuu. Edasi valmib kindlat sõnumit...

  14,99 €
 • Meeste t-särk RASKE ON OLLA ILUS MEES
  TSILUSMEES

  Humoorika sõnumiga t-särk on suurepärane kingitus huumorisoonega mehele. Kerge irooniaga vürtsitatud t-särk paneb muigama nii kandja kui kõrvalseisjad. Kujundustöö on juba tehtud, sina pead valima särgi värvi ja suuruse ja edasi valib muigamapanev kingitus.

  15,99 €
 • Sportlik naiste t-särk PARIM PROJEKT
  TSNAISTEPROJEKT

  Naiste sportlik T-särk kirjaga "Parim projekt, mille kallal vaeva näha, olen MINA ise!" - häid emotsioone tekitav kingitus sportlikule naisele. Oleme kujundustöö sinu eest ära teinud, pead vaid valima särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja suuruse ja edasi valistame meie sulle motiveeriva kingituse.

  15,99 €
 • Sportlik naiste t-särk ISEENDA KANGELANE
  TSNAISTEKANGELANE

  Naiste sportlik T-särk kirjaga "Olen iseenda kangelane" - enesehinnangut tõstev kingitus sportlikule naisele. Oleme kujundanud Sinu jaoks t-särgi, sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi ja edasi valmistame meie sulle silmapaistva kingituse.

  15,99 €
 • Sportlik naiste t-särk ELU ON JALGRATAS
  TSNAISTEJALGRATAS

  Sportlik naiste t-särk kirjaga "Elu on nagu jalgratas - selleks, et tasakaalu hoida, tuleb edasi liikuda." - sügavmõtteline kingitus sportiarmastavale naisele. Oleme kujundustöö Sinu eest ära teinud. Sina pead valima vaid särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja suuruse. Edasi valmistame meie sulle kena kingituse.

  15,99 €
 • Naiste t- särk Sorry, this girl is already taken...
  TSTAKENGIRL

  Naiste t-särk kirjaga "Sorry, this girl is already taken by a smokin' hot ... guy" - suurepärane kingitus sinu tüdruksõbrale. Seda t-särki kinkides annad sa kallimale märku, et ta on sulle tähtis ja teised saavad sõnumi, et see neiu enam saadaval pole. Kujundus on juba valmis, sina pead valima särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja valima sinu enda...

  14,99 €
 • Sportlik t-särk Õige mees on sündinud...
  SPORTYOIGEMEES

  Millal üks õige mees sündinud on? Jaanuaris, mais, septembris? Võimalusi on kokku 12. Kui sa soovid kõigile teada anda, millal siis ikkagi õiged mehed sündinud on, siis vali Õige mehe t-särk. Telli see endale või kingi mõnele õigele mehele. Kujundus on valmis, sina pead valima särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi. Edasi teeme meie juba...

  14,99 €
 • Sportlik t-särk VÕITJA
  TSVOITJA

  Sportlik T-särk sloganiga "Alati VÕITJA" - motiveeriv kingitus spordiarmastajale. Kujundustöö on sinu eest ära tehtud. Pead valima särgi suuruse/värvi ja trüki suuruse/värvi ja edasi valmistame meie sulle väga positiivse sõnumiga kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk Real Men Are Born In ...
  SPORTYREALMEN

  Kui tahad kõigile näidata, millal ühed tõelised mehed sündinud on, siis osta endale tõelise mehe t-särk. Kujundamistöö oleme sinu eest juba ära teinud, pead valima vaid särgi värvi, suuruse, trüki värvi ja suuruse ning valima, mis kuus need tõelised mehed siis ikkagi sündinud on. Edasi teeme meie juba vägeva t-särgi, mida võid kanda ise või siis kinkida...

  14,99 €
 • Õige mees on sündinud ..... T-särk
  REALMEN(EST)

  Üks õige mees kannab ikka õige mehe t-särki. Ja sellel t-särgil on kirjas, mis kuul ainult õiged mehed on sündinud! Või arvad teisiti? Kui tahad kõigile näidata, millal ühed tõelised mehed sündinud on, siis osta endale tõelise mehe t-särk.

  15,99 €
 • Real Men Are Born In ..... T-särk
  REALMEN(ENG)

  Real Men Are Born In July - kas oled selle väitega nõus? Või sinu arvates peaks selle asemel mõni muu kuu olema? Kui tahad kõigile näidata, millal ühed tõelised mehed sündinud on, siis osta endale tõelise mehe t-särk.

  15,99 €
 • Sportlik t-särk ELU ON VÕISTLUS
  TSVOISTLUS

  Sportlik T-särk  kirjaga " Elu on võistlus, kus reeglid määran ise!" - optimistlik kingitus spordisõbrale. Kujundus on valmis, sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi ning edasi valmistame meie sulle kena kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk VABANDUSED
  TSVABANDUSED

  Sportlik T-särk "Vabandused ei põleta kaloreid!" - motiveeriv kingitus inimesele, kes soovib sporti tegema hakata. Oleme kujundanud sulle juba laheda t-särgi. Sina pead valima vaid särgi suuruse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi. Edasi valmib lahe ning edasiviiv kingitus.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk PARIM PROJEKT
  TSPROJEKT

  Sportlik T-särk kirjaga "Parim projekt, mille kallal vaeva näha, olen MINA ise!" - häid emotsioone tekitav kingitus spordilembelisele inimesele. Oleme kujundustöö sinu eest ära teinud, pead vaid valima särgi värvi ja suuruse ning trüki värvi ja suuruse ja edasi valistame meie sulle motiveeriva kingituse.

  14,99 €
 • Sportlik t-särk ISEENDA KANGELANE
  TSKANGELANE

  Sportlik T-särk kirjaga "Olen iseenda kangelane" - enesehinnangut upitav kingitus sportlikule inimesele. Oleme kujundanud Sinu jaoks t-särgi, sina pead valima vaid särgi suurse ja värvi ning trüki suuruse ja värvi ja edasi valmistame meie sulle silmahakkava kingituse.

  14,99 €

Parimad kingitused - valmis ideed

Infot