Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

NetiKink.eu on väike t-särgipood internetis, mis valmistab erineva trükiga t-särke juba aastast 2009. Alustades oli t-särkide valmistamine meile pigem väike kõrvaltegevus, tänaseks aga on t-särgid müügi poolest tasside järel teisel kohal. Viimastel aastatel on Netikingi tootevalikusse lisandunud rohkelt valmiskujundusi, mille kliendid on avasüli vastu võtnud. Me võime julgelt öelda, et oleme samal tasemel t-särgipood nagu need on kaubanduskeskustes.

Kuid kuna me ei taha olla lihtsalt TAVALINE t-särgipood, siis püüame silma paista ning teha nii, et oleksime klientidele võimalikult atraktiivsed. Selleks on meil oma salarelvad. Tähtis märksõna meile on kiirus - üldjuhul suudame kõik tellimused valmis teha ja välja saata ühe-kahe tööpäevaga.

Suuremate t-särgi tellimuste puhul võib tellimuse täitmine natukene kauem aega võtta, aga anname endast alati parima, et klient saaks minimaalse ajaga maksimaalse tulemuse (st. suurepärase toote/tooted). Vahel pikeneb aeg meist mitte olenevatel põhjustel. Me peame oma tarnijalt t-särke tellima. Kui neil kohe laos pole õiget värvi ja suurust, siis peavad nemad omakord tellima ning nii see aeg läheb. Kuid need ooteajad ei ole lõpmata pikad (kuni 10 päeva).

Enamus mudelid, mida oma kodulehel pakume, on siiski kohe saadaval. Mitte väga kiiretel aegadel on üldiselt ikka rusikareegel, et kui hommikul on sinu t-särgi tellimus meie e-poes ning tasutud, siis pealelõunat saab see ka valmis ja läheb teele. Või siis saab selle kätte meie Keilas asuvast (t-särgi)poest.

Lisaks t-särkidele trükime ka pusadele, beebi bodydele, fliisidele ja ka jopedele. Kuid samuti ka näiteks nokamütsidele. Lisaks sellele veel suurel hulgal erinevatele tassidele ja paljudele muudele toodetele. Oleme tegutsenud juba üle 10 aasta ning selle ajaga on tulnud kogemusi ja lisaks meile on arenenud ka meie tehnika ja tehnoloogiad, mida kasutame. Nüüdseks suudame klientidele pakkuda väga erilisi, keeruka disainiga t-särke, mis on kenad ning ka vastupidavad.

Trüki vastupidavus on olnud samuti meie t-särkide puhul alati üks oluline võtmesõna. Oleme katsetanud erinevaid tehnikaid ning materjale, et tagada see, et meie kliendid oleks rahul ning telliks teinegi kord. Aga t-särkide tootearendus pole olnud kerge. Aastate jooksul on katsetades ameerika mägesid olnud ikka korduvalt. Oleme loobunud mitmetest tehnoloogiatest. Kui ikka peale esimest pesu võtad pesumasinast välja tavalise t-särgi ja disain on läinud koos loputusveega, siis ilmselt pole mõtet selle tehnoloogiaga enam jätkata. Täna võime käe südamele panna ja öelda, et meie praegu pakutavad lahendused on kõik sellised, mida julgeme ka ise kanda ja kannamegi. Eks tootearendus tähendabki, et pere ning lähedased saavad sageli uusi, ägeda disainiga t-särke. Ja siis ootame kasutamise kohta tagasiside. Meie t-särkide väga heaks testrühmaks on alati olnud lapsed - kuidas laste t-särgid vastu peavad. Nemad kasutavad t-särke palju ja need t-särgid saavad ka sagedast pesu. Ja siin oleme saanud väga head tagasisidet erinevatelt lasteaiarühmadelt, kes oma liikumistunniks ning ühisüritusteks rühmale ühesugused t-särgid on tellinud. Seega suudame suure tõenäosusega rahuldada ka sinu keerulisema t-särgi soovi.

T-SÄRGI TRÜKK - TEHNIKAD MIDA KASUTAME

Oma t-särgipoes lähtume alati sellest põhimõttest, et trükk peab olema võimalikult vastupidav. Nagu juba eelnevalt sai mainitud, siis kõik erinevad lahendused oleme ise endi peal läbi testinud. Järgnevalt oleme kirja pannud vastupidavuse järjekorras erinevad tehnoloogiad, mida praegusel hetkel t-särkide trükiks kasutame ja klientidele pakume.

SUBLIMATSIOONTRÜKIGA T-SÄRGID

Meie kogemused näitavad, et kõige parema ja vastupidavama trüki t-särkidele saab sublimatsioontrükiga. Sublimatsioontrüki puhul trükitakse pilt otse materjali sisse ja pinnal ei jää midagi tunda. Kuid sublimatsioontrüki puhul on kõige suuremaks miinuseks see, et valget värvi ei ole võimalik trükkida. See tähendab, et foto/kujunduse saab trükkida vaid valgele särgile, kus t-särgi valge asendab puudu olevat valget tooni. Samuti ei saa vastupidavalt sublimatsioontrükiga trükkida puuvillastele särkidele. Trükk kandub üle ainult polüestrile. Ehk vaatamata ülimalt heale vastupidavusele ning detailsusele on ka palju piiranguid. Samuti saab sublimatsioontrükiga teha väga hästi erinevatele värvilistele spordisärkidele tumedaid trükke ja kirjasid. Väga hästi sobivad sellised t-särgid näiteks sportlastele, meeskondadele – hingav spordisärk vastupidava trükiga.

SUBLIFLOCKIGA T-SÄRGID

Kuna sublimatsioon on oma olemuselt väga vastupidav, siis vastupidavuselt järgmisel kohal ongi spetsiaalne valge kile (SubliFlock), millele saame trükkida sublimatsioonitrükitehnikas kliendi pildi/logo vms ja siis selle juba trükiga kile pressida t-särgile. Tegu on vastupidava trüki meetodiga. Suur pluss on see, et saame sellega trükkida igat värvi särkidele ning ka puuvillastele t-särkidele. Miinuseks samas on asjaolu, et kuna tegu on paksu kilega, siis see jääb särgi peal väga tuntav (nö teletupsu tunne). Lisaks on meil kujunduste osas ka piirangud, sest peame suutma selle ilusti välja lõigata ilma,et jääks palju asjatut valget ala (see jääb silma riivama, kui seda on liiga palju). Väga hästi sobib selline lahendus selgepiiriliste ning mitte väga detailisete logode jaoks või siis lihtsalt piltide trükiks puuvillasele särgile. Samas ei tee me antud trükki suuremalt kui A4 suuruses - ja peamine põhjus on just materjali paksus. See kile jääb väga ebameeldiv, kui seda t-särgil liiga palju on. Samal põhjusel ei soovita me seda lahendust seljale. Kuna inimese selg higistab rohkem, siis suur SubliFlocki kile seljal ajaks veelgi kiiremini higistama ning tekitaks tõeliselt ebamugava tunde. Seda sametist kile kasutame sageli lasteaedade logode puhul. Tihti lõikame rühma logo välja ja trükime selle rinnale ja seljale läheb siis näiteks lapse nimi juba presstrükiga. Sellised lasteaia särgid on väga vastupidavad ja moodustavad igal hooajal täiesti arvestava osa meie t-särkide tellimustest.

PRESSTRÜKIGA T-SÄRGID

Vastupidavad on ka presstrükiga t-särgid. Selle tehnika puhul ei trüki meie enam midagi, vaid lõikame soovitud kujundused ja elemendid spetsiaalsetest kiledest välja ja pressime need t-särkidele. Kahjuks tähendab see, et pilte me siin enam kasutada ei saa (tihti kombineerime presstrükki SubliFlockiga).Samuti ei ole presstrükiga võimalik väga detailseid elemente välja lõigata ning ka erinevaid efekte (hajud, värvi üleminekud jne.) edasi anda. Samas on presstrükk ideaalne erinevatele spordiriiete trüki tegemiseks ja samuti lihtsate logode trükkimiseks t-särgile. Saadaval on palju efektkilesid, mis võimaldavad luua väga huvitavaid lahendusi. Antud trükiga t-särgid on ka suhteliselt vastupidavad ajale ja üldjuhul kestavad mitmeid aastaid ka suhteliselt tiheda kandmise ning pesu korral.

LASERTRÜKIGA T-SÄRGID

Viimase uuenduse tulemusena saame meie t-särgipoes pakkuda nüüd ka lasertrükki. Kasutame spetsiaalselt meenete trükkimiseks loodud laserprinterit, mis võimaldab trükkida ka valget värvi. Spetsiaalsele kilele trükime sinu kujunduse ja pressime selle siis kuumpressiga t-särgile. Lasertrükiga saame igasugustele t-särkidele (nii puuvillastele kui polüester särkidele) väga detailseid ja huvitavaid kujutisi ja disaine trükkida. Miinuseks antud trüki puhul on selle vastupidavus. Mida suurem ja ühtlasem trükitav pind on, seda väikesemaks selle trüki vastupidavus muutab. Kuid kindlasti ei pea kartma, et antud trükk kohe esimeste pesudega ära kaob. Kuna me teame, et suured trükitud pinnad võivad olla väiksema vastupidavusega, siis töötleme selliseid suuri trükifaile spetsiaalse tarkvaraga, et selle trüki vastupidavust suurendada, See tagab trüki parema vastupidavuse ja kogu disaini venivuse. Samas annab lasertrükitehnika võimaluse teha disaine, mis sisaldavad erinevaid hajusid, värvi üleminekuid ning pisidetaile. Järgnevalt on ka mõned pildid antud trüki näidistest:

OMA PILDIGA T-SÄRK - MIDA OLEME TEINUD

Väga palju tellitakse meilt erinevate piltidega t-särke. Siin saate nähe mõningaid meie tehtud täid, mis meile endile on meeldinud ja pakkunud valmistamisel väljakutseid. Kontoris on korduvalt elevust tekitanud fakt, et valmistatav t-särk läheb mõnele Eesti tuntud inimesele või siis oleme meie tehtud t-särke näinud televiisoris, kui seda kannab mõni kuulsam inimene. Kuigi t-särgukandja ilmselt ei tea, kes tema t-särgi teinud on, siis meie ise teame ning oma kätetöö tulemust on hea ja uhke tunne vaadata. Isadepäeval tellitakse kõige rohkem laste piltidega t-särke isadele või vanaisadele. Selline t-särk on ka tore mälestusese, sest annab hea võimaluse meenutada hiljem, kui väike laps olnud on, sest teatavasti põngerjad kasvavad ülihelikiirusel. Uus suund, kuhu poole liigume ja mõned tööd on juba ka tehtud, on karikatuuridega t-särgid, mis äratavad tähelepanu ja näevad väga erilised välja. Tavaliselt on särgil olev karikatuur särgikandjast endast ning siis on lõpptulemus hiljem kandja seljas eriti lustlik ning pilkupüüdev. Suure osa meie t-särkidest moodustavad erinevate ürituste ja sündmuste tarvis loodud reklaamsärgid. Samuti tellivad firmad ühisüritusteks ühiseid t-särke. Selliste t-särkide eesmärk on silma paista, tähelepanu tõmmata ja ühtekuuluvustunnet tekitada/suurendada ja oleme üsna kindlald, et selle eesmärgi ka meie tehtud t-särgid on täitnud.

ERITELLIMUSEL T-SÄRK

Kui oled leidnud huvitava t-särgi idee, aga sul ei ole aimu kas see on teostatav ning palju selle t-särgi tegemine maksma võiks üldse minna, siis võta kindlasti meiega Vahel, väga harva, oleme pidanud kliendile pettumuse valmistama ja ütlema, et tema soovitud t-särki meie kahjuks teha ei saa, siis tavaliselt leiame ikka lahenduse, mis sobib nii meile kui kliendile. Hindade kujundamisel lähtume peamiselt meie e-poe tavaliste särkide hinnast, millele võib lisanduda täiendav kujundamistasu (ca 5-10EUR). Kujundustasu lisandub tavaliselt siis, kui kliendil on soov saada endale mõni keerulise, detailise kujundusega t-särgi koopia, mis meile edastatakse tavalise pildifailina. Meie jaoks tähendab see eraldi vektorjooniste koostamist, mis oleksid trükkimisel kasutatavad ja sellepärast ka lisatasu küsime. Kui kujundus lihtne või kliendil on endal olemas nn puhas pilt kujundusest, siis ei ole suurt probleemi kujundus valmis teha ning siis on särgi hinnaks meie e-poe t-särgi hind.

T-särgid poissmeeste pidudeks

T-särgid poissmeestepidudeks

Võite tellida kiiresti erinevaid t-särke nii poissmeestepidudeks kui ka tüdrukute õhtuks. Ning loomulikult ka teisteks erinevateks sündmusteks.

POISSMEESTEPIDUDEKS T-SÄRGID INTERNETIST

Uus kuum trend on korraldada oma abielluvale sõbrale poissmeestepidu, et tähistada härra

vallalise elu lõppu. Ka need peod annavad meile tööd. Sageli tellitakse kogu peoseltskonnale t-särgid. Peigmehele oma disainiga, mis tõmbab tähelepanu ja kannab sageli mõnda vallatut või humoorikat sõnumit ning siis kaaskonnale (sõpradele) teised, lõbusa kujundusega t-särgid. Kui tüdrukute õhtuteks tellitakse t-särke vähem ja rohkem lähevad peale erinevate sõnumitega nokamütsid ja pisikesed meened, siis poissmeestepidudeks saab suviti mitmeid erinevaid kujundusi teha. Kui teil on huvi poissmeeste peo t-särkide vastu ja endal konkreetne idee puudub, siis võtke julgelt meiega ühendust. Katsume koos leida teie seltskonnale parima lahenduse ja meie kujundajad pakuvad alati ka omalt poolt Väga hea ideepank poissmeestepeo t-särkide jaoks on Pinterest. Kasutage Pinterestis bachelor party t-shirt otsingut ja leiate nii mõnegi huvitava idee.

KAS MA SAAN KA TEIE T-SÄRGIPOES OMA DISAINE MÜÜA?

Jah saad - kui oled valmis teinud mõne ägeda disaini, mis võiks sinu arvates olla ka teistele huvipakkuv, siis on sul võimalik läbi meie e-poe selle disainiga t-särke müüa. Meie hoolitseme kogu valmistamise, saatmise, maksete eest - sulle laekub meie e-poe kliendikontole iga t-särgi müügist teatud summa, mille eelnevalt kokku lepime. Näed ise oma e-poe kliendikontolt, mille eest ja millal raha laekus ja saad tellida väljamakse oma kontole. Tegu on äärmiselt lihtsa rahateenimise võimalusega internetis ja see võimalus on täiesti legaalne. Sinu suurim ülesanne on info levitamine, et meie lehelt saab sinu disainitud toodet või tooteid osta. Kui sul huvi antud lahenduse vastu, siis võta meiega julgelt ühendust. Saad asutada täiesti oma t-särgipoe, ilma et peaksid ise erinevaid lepinguid sõlmima ja muretsema, kuidas tooted kohale jõuavad. Vaatame üle sinu kujundused ja lepime kokku hinna. Toodete disaini õigused jäävad sulle alles ja kui otsustad ühel hetkel hoopis teiste lahenduste kasuks, siis ei tasu karta, et meie sinu kujundusi oma lehel ise edasi müüme.

NETIKINK - T-SÄRGIPOOD KEILAS

NetiKink asub Keilas ja meil kohapeal on võimalik ka tegijatega läbi arutada, millise kujundusega t-särki täpselt soovid ja vajate ning millised on meie pakutavad lahendused sinu soovile. Kohapeal saad täpselt oma soove kirjeldada ning ka valmimisprotsess võib selle võrra kiirem olla.

Üldjuhul me kliendi t-särkidele trükki ei tee, kuid vahel oleme teinud siiski ka erandeid. Põhjus, miks me kliendi toodud t-särkidele üldjuhul ei trüki, on teadmatus, kuidas antud t-särgi materjalid käituvad meie presside all ja kuidas erinevad trükid neile külge jäävad.

On olnud ka olukord, kus toodud t-särk ei kannatanud üldse kõrget temperatuuri, mis meil trükiks vaja oli ja tulemuseks oli poolpõlenud t-särk. Kui klient tuleb oma t-särgiga ja me võtame selle töösse, siis see on kliendi omal vastutusel ehk kui toorik saab rikutud, siis meie uuega ei asenda seda.

Kuid kui sul ei ole võimalik Keilasse kohale tulla, siis pole ka probleemi, sest suurem enamus kogu meie tegevusest toimub siiski internetis. Oleme keerulisemad ja erilisemadki t-särgipoe tellimused e-maile vahetades ja mõtte ping-pongi mängides (meie kujundajad saavad sulle saata tõetruu näidise) paika saanud ja hiljem valmis teinud ning kliendi poole teele saatnud. Ja enamus meie kleintidest jääb rahule, seda kinnitavad ka positiivsed kommentaarid meie epoes toodete juures. Ei tasu karta internetist tellimist – meie teeme kõik, mis vähegi meie võimuses, et tellija jääks 110% tulemusega rahule.

Meie t-särgipoe moto on - sina valid t-särgi ja meie teeme selle valmis. Nii lihtne see ongi!

NetiKink - t-särgipood internetis

T-särgid on taskukohased kingitused!

T-särgid ning maikad on meie tootevalikus väga populaarsed kingitused. Põhjus peitub selles, et tegemist on universaalsete kingitusega, mis on ühest küljest praktilised ja samas ka vajalik. Sest kes meist siis ei omaks mõnda särki või maikat, seega valides kingituseks särgi, võib päris kindel olla, et kingituseks sai valitud midagi, mille üle igal ühel on rõõm suur. 

Aastatega kogub üha enam populaarsust erinevateks üritusteks t-särkide tellimine ning selle tõttu leiab ka meie valmis tootekujunduste hulgast juba väga palju põnevaid ideid. Näiteks poissmeeste-ja tüdrukuteõhtuks tellitakse palju “viimast päeva vallaline” jms kujundusega t-särke, võistlusteks inspireerivate loosungitega t-särke, meeskonna logo ja motoga võistlussärgid, laatadeks oma ettevõtte sümboolikaga ja vahvate tekstidega t-särke jne. Ideid, mida teostada, on tohutult ja võimalusi nendeks teist samapalju. Ning lisaks on tegemist ka väga hea reklaamkingitusega, mille puhul võite kindel olla, et Teie ettevõtte logo või toode on saanud omale väga hea nähtavuse.

T-särgi kingiideed

Ideedepagas, kuidas t-särk omanäoliseks kujundanda, on ääretult suur. Kujundamiseks saate kasutada kogu oma fantaasiat-mida lennukamad on ideed, seda vahvam ja isikupärasem on lõpptulemus. Mida vahvat siis saab spordisärkide ja maikadega ette võtta? Meie tootevalikust leiab nii lastele, naistele kui ka meestele erineva tegumoe ja lõikega t-särke ning maikasid. Kõigile neile on võimalik vastupidavas trükitehnikas trükkida nii pilte kui ka tekste. Kui lapsel on olemas oma lemmik multifilmikangelane või on ta näiteks suur auto või hobuste fänn, saab selle lemmiktegelase t-särgile trükkida ning lisada võib ka näiteks lapse nime  ja võite olla kindlad, et lapse jaoks on tegemist ühe väga vahva kingitusega. Laste hulgas on sellised oma lemmikpildiga riided ääretult populaarsed. Täiskasvanute t-särgi valikust leiab igale maitsele ning igaks ürituseks midagi põnevat. Kui Te otsite kingitust isale, emale või hoopis vanavanematele, sobivad perepildiga või kaunite mõtteteradega t-särgid sünnipäeva või tähtpäeva kingituseks. Lisaks muidugi humoorika pildi ja tekstiga spordisärgid, mis on ääretult lahedad ja isikupärased kingitused. Lapsevanemale on suureks rõõmuks loomulikult oma lapse loodu ja miks mitte laste vahvad pildid või käe-ja jalajäljed vms trükkida t-särgile ning kinkida selline omanäoline ja armas t-särk emadepäevaks või isadepäevaks või ehk hoopis sünnipäevaks.

NetiKink.eu pood kasutab oma tööks küpsiseid.