Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

5 lihtsat katsikukingituse ideed

Beebi sünni ja minisünnipäevade puhul on kombeks pisikesele  ilmakodanikule kingitusi viia. Pisikesele beebile on sageliKatsikukingitused NetiKink kingituste e-poest üsna raske kingitust valida, seega võiks lähtuda sellest, et kõige parem kingitus on midagi praktilist ja vajalikku. Väikesele ilmakodanikule peab kinkima ainult parimatest parimat. Kuna katsikukingituse ideid otsitakse sageli, siis koostasime artikli, mis pakkub sulle 5 lihtsat katsikukingituse ideed, mida meie e-poest tellida on võimalik.

Kapuutsiga vannilinad

Kapuutsiga vannilinale on võimalik tikkida nii teksti kui ka motiivi, tikkimisniitide värvi-ja kirjastiili valik on  väga lai, igaühe soovide jaoks leidub sobiv kombinatsiooni. Kuna kapuutsiga vannilina mõõdud on üsna suured, saab laps kasutada seda vannilina mitmeid aastaid. Ja oma mõõtmete tõttu sobib vannilina ka suuremale lapsele kingituseks, peale saab tikkida mõne motiivi ja/või lapse nime ning väga vahva ja isikupärane kingitus lapsele ongi olemas. Ja mis peamine, see kingitus teeb lapsele rõõmu alati, kui on vannipäev.

Laste body oma kujundusega või valmiskujundatud beebibody

Suurt populaarsust on kogumas erineva kujundusega bodyde kinkimine beebi sünni ja minisünnipäevade puhul.  Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega. Bodyd leiavad tihti kasutust ning isikupärane body võib jääda hiljem lapsele mälestusesemeks. Meie tootevalikus on kohe olemas suur valik valmiskujundusega bodysid. Oleme Teie jaoks valmis mõelnud mõned armsad, naljakad ja südantsoojendavad kujundused.  Teie peate lisaks kujundusele välja valima  body värvi, suuruse ja trüki värvi ning edasi teeme meie valmis vahva kingituse, mis köidab vaatajate tähelepanu oma erilisusega. Loomulikult võite laste ka oma fantaasila lennata ja tellida just teile meelepärase kujundusega beebibody.

 • Beebi body ISSI SA SAAD HAKKAMA
  BAMB-

  Valmiskujundusega värviline beebi body. Bodyd on väga populaarsed kingitused beebi sünni ja pisikese ilmakodaniku minisünnipäevade puhul. Tegemist on äärmiselt praktilise ja armsa kingitusega. Meie vahvad kujundused annavad bodyle humoorika või armsa nüansi juurde.

  17,99 €
 • Pildiga laste body - armas kingitus beebile
  BAMB-

  Värviline beebi body, mille saad ise disainida. Vali välja mõni armas või vahva pilt ning kujunda niiviisi ainulaadne kingitus, millist teist ei leidu. Body on sobiv kingitus nii katsikuks, kui ka sünnipäevaks. Omanäoline kingitus jääb hiljem lapsele armsaks mälestusesemeks. 

  17,99 €

Beebi joogipudel

Beebidega ringi liikudes on alati kasulik kaasas kanda ka juua neile. Pakume nii plastikust, vahva ning värvilise kaanega, joogipudelit kui ka klaasist joogipudelit, mida hea kaasa võtta. Lisaks pildile saad loomulikult ka kirjasid peale trükkida joogipudelitele. Personaalse disainiga joogipudel on kingitus, mis kindlasti erineb ja paistab silma.

Froteerätik/saunalina

Tikanditega või trükiga saunalinad ja rätikud on erilised ja samas praktilised kingitused. Pühendusega saunalina sobib kingituseks nii lapsele kui ka emale. Olgu selleks siis lihtsalt nimi, et saunalina teistega segamini ei läheks või hoopis vahvate piltidega rätik, et vanniskäik ikka meeldivam oleks. Võimalusi on palju - laske oma fantaasial lennata ja valmistame just sellise kingituse beebile, mis on kindlasti ainulaadne. Meie tootevalikus on ka saunalina BEEBILE, kuhu tikitakse beebi nimi, sünniandmed ja armas motiiv. Selline kingitus on praktiline, aga lapse kasvades jääb ka kenaks mälestuseks, sellest, kuidas ja millal kõik algas.

Pehme mänguloom

Ei ole vist last, kellel ei oleks oma kaisulooma. Kaisuloom on lapsele midagi väga isiklikku,  ta on lapsele sõber ja hingekaaslane, keegi kes on alati lapsega nii rõõmsatel kui ka lohutustvajavatel hetkedel, pakkudes turvatunnet ning mängulusti.  Meie pakutavad pehmed mänguloomad on ideaalseks kingitusteks beebidele ent ka suurematele lastele.  Kaisulooma seljas olevale valgele, väiksele t-särgile saab trükkida pildi ja/või teksti ning niiviisi saate Te ise disainida just sellise kaisulooma nagu pisikesele kingisaajale meeldib. Kaisuloomad jäävad lastele armsaks väga paljudeks aastateks ning "pärandatakse" sageli edasi ka oma lastele ja lastelastele, seega on tegemist väga erilise kingitusega.

Kuid otse loomulikult on see vaid väike osa meie pakutud toodetest. Vaadake ringi ja võite leida veel palju muud huvitavat!