Otsi valmiskujunduste seast

Kellele

Tähtpäev/sündmus

Huvi

T-särgid on taskukohased kingitused!

T-särgid ning maikad on meie tootevalikus väga populaarsed kingitused. Põhjus peitub selles, et tegemist on universaalsete kingitusega, mis on ühest küljest praktilised ja samas ka vajalik. Sest kes meist siis ei omaks mõnda särki või maikat, seega valides kingituseks särgi, võib päris kindel olla, et kingituseks sai valitud midagi, mille üle igal ühel on rõõm suur.
Aastatega kogub üha enam populaarsust erinevateks üritusteks t-särkide tellimine ning selle tõttu leiab ka meie valmis tootekujunduste hulgast juba väga palju põnevaid ideid. Näiteks poissmeeste-ja tüdrukuteõhtuks tellitakse palju “viimast päeva vallaline” jms kujundusega t-särke, võistlusteks inspireerivate loosungitega t-särke, meeskonna logo ja motoga võistlussärgid, laatadeks oma ettevõtte sümboolikaga ja vahvate tekstidega t-särke jne. Ideid, mida teostada, on tohutult ja võimalusi nendeks teist samapalju. Ning lisaks on tegemist ka väga hea reklaamkingitusega, mille puhul võite kindel olla, et Teie ettevõtte logo või toode on saanud omale väga hea nähtavuse.

T-särgi kingiideed

Ideedepagas, kuidas t-särk omanäoliseks kujundanda, on ääretult suur. Kujundamiseks saate kasutada kogu oma fantaasiat-mida lennukamad on ideed, seda vahvam ja isikupärasem on lõpptulemus. Mida vahvat siis saab spordisärkide ja maikadega ette võtta? Meie tootevalikust leiab nii lastele, naistele kui ka meestele erineva tegumoe ja lõikega t-särke ning maikasid. Kõigile neile on võimalik vastupidavas trükitehnikas trükkida nii pilte kui ka tekste. Kui lapsel on olemas oma lemmik multifilmikangelane või on ta näiteks suur auto või hobuste fänn, saab selle lemmiktegelase t-särgile trükkida ning lisada võib ka näiteks lapse nime  ja võite olla kindlad, et lapse jaoks on tegemist ühe väga vahva kingitusega. Laste hulgas on sellised oma lemmikpildiga riided ääretult populaarsed. Täiskasvanute t-särgi valikust leiab igale maitsele ning igaks ürituseks midagi põnevat. Kui Te otsite kingitust isale, emale või hoopis vanavanematele, sobivad perepildiga või kaunite mõtteteradega t-särgid sünnipäeva või tähtpäeva kingituseks. Lisaks muidugi humoorika pildi ja tekstiga spordisärgid, mis on ääretult lahedad ja isikupärased kingitused. Lapsevanemale on suureks rõõmuks loomulikult oma lapse loodu ja miks mitte laste vahvad pildid või käe-ja jalajäljed vms trükkida t-särgile ning kinkida selline omanäoline ja armas t-särk emadepäevaks või isadepäevaks või ehk hoopis sünnipäevaks.

Vaata ka kindlasti - millised on kolm lihtsat sammu võrratu kingituse tegemiseks!